Wojciech Sierawski

100

Adresy

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Dr Wojcich Sierawski jest ginekologiem-położnikiem z wieloletnim doświadczeniem w zawodzie. Dostarcza profesjonalnej opieki kobietom cierpiącym z powodu schorzeń narządu rodnego, ciężarnym (także noszącym ciążę patologiczną) oraz w okresie okołoporodowym.

  Wszystkie działania podejmowane przez dra Wojcicha Sierawskiego mają na celu zapewnienie właściwej opieki lekarskiej nad pacjentkami oraz utrzymanie najwyższego standardu dostarczanych usług medycznych

Usługi

Choroby

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia
 • 16 października 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Do Pana Doktora chodzę od roku, teraz prowadzi moją ciążę. Jestem bardzo zadowolona z fachowego podejścia, cierpliwości, delikatności i dowcipnego (bo jakie inne może mieć ginekolog ;) ) sposobu bycia, które pomaga przetrwać dla niektórych krępujące i trudne wizyty. Polecam serdecznie :)

  zgłoś nadużycie
 • 30 września 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Wizyta odbyła się w milej, bezstresowej atmosferze. Lekarz bardzo delikatny i fachowy. A przy tym i dowcipny. Odpowiadał dokładnie na każde pytanie, wyjaśniał wątpliwości i szczegółowo opisywał badanie usg. W kolejnej ciąży będę uczęszczać tylko do niego. Polecam każdej kobiecie!

  zgłoś nadużycie
 • 28 września 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo rzetelny, delikatny lekarz, goraco polecam, chodze od kilku lat do dr Sierawskiego i jestem bardzo zadowolona.

  zgłoś nadużycie
 • 22 września 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Lekarz bardzo sympatyczny.Przy badaniu bardzo delikatny.Odpowiada na każde pytanie ,wyjaśnia i służy pomocą.Polecam. Ania.

  zgłoś nadużycie
 • 31 sierpnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobre podejcie do pacjentki poswieca tyle czasu ile potrzeba dobrze objasnia wszystkie niepewnosci a co do skutecznosci leczenia napisze po leczeniu ale z czystym sercem polecam

  zgłoś nadużycie
 • 28 sierpnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Witam!Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pana doktora.Jest bardzo delikatny co bardzo sobie cenię u ginekologów więc mogę go polecić każdej kobiecie.

  zgłoś nadużycie
 • 19 sierpnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Witam, mam pytanie do Pań które były na wizycie u Pana doktora w NDM ile kosztuje wizyta i jaki zakres badań wchodzi w tą cenę.

  zgłoś nadużycie
 • 18 sierpnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Polecam wszystkim niezdecydowanym wizytę u Pana doktora. Pełen profesjonalizm, mnóstwo uśmiechu i pogody ducha.

  zgłoś nadużycie
 • 26 lipca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Pan doktor jest bardzo dobrym i bardzo sympatycznym lekarzem. Dzięki super podejściu Pana doktora do pacjentek wizyta jest bez żadnej krępacji i bez żadnego wstydu. Pan doktor wie jak pomóc pacjentowi. To się chwali :) Doktor Sierwaski - Najlepszy ginegolog :)

  zgłoś nadużycie
 • 7 czerwca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Na wizytę do dr. Sierawskiego poszłam z poleceni mojej dr. prowadzącej;) była to wizyta oparta tylko na wykonaniu usg prenatalnego....i choć trwała nieznacznie długo dr. Sierawski dał się poznać w krótkim czasie jako człowiek i lekarz na najwyższym poziomie;) Mało jest lekarzy(również przyjmujących prywatnie) z takim nastawieniem do pacjentki.....urzekł mnie swoją pogodą ducha, poczuciem humoru,kulturą,profesjonalizmem zawodu,pełną kompetencją i zasobem informacji;) Cena za wizytę też jest na poziomie. Jak najbardziej polecam wizyty u dr.Sierawskiego....:)

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Lokalizacja

Zdjęcia