Wojciech Sierawski

92

Adresy

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Dr Wojcich Sierawski jest ginekologiem-położnikiem z wieloletnim doświadczeniem w zawodzie. Dostarcza profesjonalnej opieki kobietom cierpiącym z powodu schorzeń narządu rodnego, ciężarnym (także noszącym ciążę patologiczną) oraz w okresie okołoporodowym.

  Wszystkie działania podejmowane przez dra Wojcicha Sierawskiego mają na celu zapewnienie właściwej opieki lekarskiej nad pacjentkami oraz utrzymanie najwyższego standardu dostarczanych usług medycznych

Usługi

Choroby

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia
 • 26 lipca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Pan doktor jest bardzo dobrym i bardzo sympatycznym lekarzem. Dzięki super podejściu Pana doktora do pacjentek wizyta jest bez żadnej krępacji i bez żadnego wstydu. Pan doktor wie jak pomóc pacjentowi. To się chwali :) Doktor Sierwaski - Najlepszy ginegolog :)

  zgłoś nadużycie
 • 7 czerwca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Na wizytę do dr. Sierawskiego poszłam z poleceni mojej dr. prowadzącej;) była to wizyta oparta tylko na wykonaniu usg prenatalnego....i choć trwała nieznacznie długo dr. Sierawski dał się poznać w krótkim czasie jako człowiek i lekarz na najwyższym poziomie;) Mało jest lekarzy(również przyjmujących prywatnie) z takim nastawieniem do pacjentki.....urzekł mnie swoją pogodą ducha, poczuciem humoru,kulturą,profesjonalizmem zawodu,pełną kompetencją i zasobem informacji;) Cena za wizytę też jest na poziomie. Jak najbardziej polecam wizyty u dr.Sierawskiego....:)

  zgłoś nadużycie
 • 30 maja 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Lekarz z dużym dystansem do siebie i poczuciem humoru. Opowiada historyjki i żarty, ale to taki styl bycia, co mnie absolutnie nie przeszkadza :) Wyjaśnia wątpliwości, przepisuje odpowiednie leki. Widać że dobrze czuję się w tym co robi. Polecam! A wszystkim przewrażliwionym na swoim punkcie paniom odradzam :D

  zgłoś nadużycie
 • 17 maja 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Od 11 lat chodzę na wizyty do dr Sierawskiego. Cenie wiedzę lekarza i formę przekazu tej wiedzy :) dr Sierawski tłumaczy wszystko "zrozumiałym" językiem a nie formulkami. Jego poczucie humoru rozluźnia atmosferę i wizyta nie jest tak krępująca.

  zgłoś nadużycie
 • 11 kwietnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Świetny lekarz, bardzo w fajny sposób rozładowuje napięcie i stres. Dzięki swojemu usposobieniu potrafi rozweselić i zająć podczas krępującego badania. Polecam!! A.

  zgłoś nadużycie
 • 7 kwietnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo polecam dr Sierawskego :-) wizyta była bardzo przyjemna, zero stresu choć przed wejściem byłam bardzo zmartwiona moim stanem to Pan Dr stworzył taka atmosferę że zapomnialam o nerwach:-P... dokładnie przeprowadzone badanie, cena przecieta... napewno nie raz jeszcze skorzystam z badań u Dr.

  zgłoś nadużycie
 • 4 kwietnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Jest bardzo dobrym lekarzem i diagnostą.Człowiekiem o dużym poczuciu humoru a jednocześnie wrażliwy i delikatny..Jest to bardzo ważne,ponieważ niweluje napięcie i stres przed badaniem. Gorąco polecam tego lekarza.

  zgłoś nadużycie
 • 21 marca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Witam. Polecam Pana Doktora. Szybka diagnoza, szybkie leczenie -czekam na rezultaty. Sympatyczny człowiek z dużym poczuciem humoru.

  zgłoś nadużycie
 • 20 marca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Jestem pacjentką Dr.Sierawskiego od kilku lat . Prowadził moje dwie ciąże a pierwsze dziecko witał na tym świecie . To nie tylko lekarz ale człowiek który wszystko rozumie i perfekcyjnie potrafi dowcipem lub anegdotą rozładować najgorsze sytuacje . Świetny fachowiec , komunikatywny i dowcipny . Polecam gorąco zwłaszcza dla pań których wizyta u lekarza wiąże się z silnym stresem i niepewnością . U Dr. Sierawskiego lęki znikają .

  zgłoś nadużycie
 • 20 marca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Ja Pana doktora wprost UWIELBIAM:D tak jak wcześniej nie lubiłam chodzić do ginekologa tak teraz zmienił się mój pogląd. Zero stresu... dla mnie super :)) POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Znasz już opinie o tym lekarzu?