Wojciech Panek, ginekolog Płock
Ginekolog lek.

Wojciech Panek

Poproś o włączenie kalendarza
38

Adresy

 • 26 stycznia 2014

  Ocena: bardzo dobry

  SUPER LEKARZ I SZLACHETNY CZŁOWIEK, ZAWSZE STARA SIĘ POMÓC I ZNALEŹĆ CZAS, DORADZI RÓWNIEŻ W INNYCH PROFESJACH NIŻ TYLKO GINEKOLOGIA, ZAWSZE UŚMIECHNIĘTY, NIE ZAWSTYDZA KOBIET ALE TEŻ NIE CUKRUJE I NIE OBWIJA W BAWEŁNĘ. GORĄCO POLECAM. MAGDALENA CH.

  zgłoś nadużycie
 • 27 września 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Poszłam do doktora Panka z polecenia, no i nie żałuję! Dba o swoją pacjentkę, jest miły i wyrozumiały, a co najważniejsze delikatny. Prowadzi jednak dosyć drogi cennik, ale i tak jestem zachwycona, jeśli czegoś nie rozumiem zawsze wytłumaczy. Jestem w połowie ciąży i nawet nie myślę o zmianie lekarza! Zostaje u doktora Panka do porodu! Naprawdę polecam każdej kobiecie!

  zgłoś nadużycie
 • 26 maja 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Pan doktor jest specjalistą w swojej dziedzinie. Trafiłam pod skrzydła doktora na oddziale szpitalnym, gdzie dzięki jego trafnym decyzjom, ogromnej wiedzy i intuicji, mogę teraz cieszyć się swoim 2 miesięcznym synkiem. Szczerze polecam, bo dr Panek to właściwy człowiek, na właściwym miejscu. Dobrze, że to właśnie doktor, jako ordynator jest osobą decyzyjną na oddziale. Z całego serca dziękuję Agata K.

  zgłoś nadużycie
 • 17 listopada 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Świetny lekarz. Prowadził moją trzecią ciążę. Żałuję, że tak późno do niego trafiłam...Dwie poprzednie zakończyły się poronieniem :-((( Co ważne, jest bardzo profesjonalny, a zarazem życzliwy i pomocny. Na każde pytanie odpowie rzeczowo i wszystko wytłumaczy pomimo, że jest zabiegany. Czułąm przez całą ciążę, że jestem pod dobrą, fachową opieką i to mi bardzo pomogło. Dziś jestem szczęśliwą mamą zdrowego maluszka :-)

  zgłoś nadużycie
 • 30 października 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Bardzo zyczliwy i miły lekarz, Operował mnie około tygodnia temu. Interesuje sie pacjentkami, wszystko spokojnie wytłumaczy. Wiadomo że ma mało czasu bo mnóstwo obowiązków ale mimo to nie dał mi tego odczuć. Polecam !!!!!

  zgłoś nadużycie
 • 1 maja 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Świetny lekarz, prowadzi moją ciążę od trzeciego miesiąca. Jest bardzo życzliwy, zawsze służy pomocą i wyjaśni wszystko co jest dla mnie niejasne. To fakt, że ma dużo pacjentek i mało czasu, ale nigdy nie zdarzyło sie żeby dał mi to odczuć. Na wizycie zawsze poświęcał mi tyle czasu, ile potrzebowałam. Równięż poza gabinetem ie mogę na niego narzekać, kilka razy dzwoniłam do niego z różnymi problemami i zawsze mi pomógł. W czasie ciaży leżałam też w szpitalu i nie mogę narzekkać na opiekę. Doktor Panek pamiętał mnie z gabinetu i interesował się mną, a także bardzo mi pomógł. Tego lekarza będę polecać zawsze i wszystkim.

  zgłoś nadużycie
 • 27 stycznia 2011

  Ocena: bardzo słaby

  O dr Panku mogę powiedzieć, że to dobry specjalista... i pewnie ordynator ale.... No właśnie i tu pochwały się kończą. Nie wątpię w wiedzę tego Pana i jego doświadczenie ale nie jest to lekarz który dba o swoje pacjentki-ma ich dużo i nie za wiele więcej go interseuje. Chodziłam do niego przez całą ciąże, na początku były problemy bo ciąza była zagrożona i tutaj czujność dr Panka była wzorowa. potem nie było już żadnych problemów. Na koniec ciąży tj. ostatnim USG w 39 tygodniu zapytałam dr ile dziecko będzie ważyć-odp, że ma dla mnie tylko 15min a patrząc na mój brzuch nie stwierdził aby było nie wiadomo jak duże. Urodziłam ostatecznie 2 dni po terminie... małego KOLOSA!!! Mój synek ważył 4700!!!! To kwalifikowało mnie do cięcia cesarskiego tymczasem rodziłam naturalnie....Dziwne spojrzenie miał dr panek skoro położne na porodówce pytały się mnie czy rodzę bliźnięta a dodam, że jestem niska i drobna osobą. W szpiatlu leżałam długo bo 10 dni po porodzie a Pan doktor nie pofatygował się żeby mnie chociaż raz odwiedzić. Synek urodził się w zamartwicy, ponieważ tak zmęczył go ten poród następnie musiałam go rehabilitować parę miesięcy gdyż cierpiał na wzmożone napięcie mięśniowe. Położna Pani Ewa udawała na każdym obchodzie i na korytarzu, że mnie nie zna....Skandal, czuję się bardzo pokrzywdzona takim zaniedbaniem!!!!! I faktycznie jak czytam złe opinie dr w ogóle nie prowadzi kart pacjentek!!! Nie polecam, cieszę sie, że mój synek urodził się bez większych komplikacji ale nie chce myśleć jak gorzej mogłoby się skończyć...

  zgłoś nadużycie
 • 16 czerwca 2010

  Ocena: dobry

  mam bardzo poważne problemy zdrowotne i mam dopiero 18 lat, Pan Panek jest bardzo życzliwy , wytłumaczy wszystko i doradzi najwazniejsze wspiera na duchu :)

  zgłoś nadużycie
 • 24 marca 2010

  Ocena: bardzo dobry

  Witam Bardzo polecam doktora dzienki niemu moja żona żyje jest bardzo miły i życzliwy zeby tylko byli wszyscy tacy jak doktor to z służbą zdrowja było tak jak na filmje Na dobre i na złe

  zgłoś nadużycie
 • 15 marca 2010

  Ocena: dobry

  Witam jak narazie mam pozytywne wrażenie na temat Pana Panka. Pomaga mi zajść w ciążę zobaczymy z jakim skutkiem. Polecam

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online