lek.

Wojciech Osiński

Neurolog, Psychiatra

Poproś o kalendarz wizyt

Adresy

 • Prywatny Gabinet Lekarski Wojciech Osiński

  Chabrów 58
  45-221 Opole, opolskie

  250
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  11
  pacjentów prosiło o włączenie Kalendarza Wizyt przez ostatnie 30 dni

  Jesteś tym lekarzem?
  Skontaktuj się z nami

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego maila a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

  Sposoby płatności: Gotówka

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Pan doktor bardzo mi pomógł dał odpowiednie leki na nerwicę lękową i fobie społeczną po których teraz czuję się świetnie ! jestem całkiem inną osobą niż byłam rok temu ! jestem bardzo mu za to wdzięczna ! wreszcie dzięki Panu doktorze zaczynam żyć :) bardzo polecam!!

 • bardzo dobry

  Polecam Pana Doktora bardzo serdecznie.Cieszę się bardzo, że mogę napisać parę słów o Panu Doktorze. Jest bardzo miłym , mądrym i kompetentnym lekarzem. Cechuje Go wysoki profesjonalizm zawodowy. Od wielu lat leczy moją mamę po udarze mózgu. po prostu - ludzki. Potrafi słuchać pacjenta a to rzadko się zdarza. . Dokładnie zbada, wytłumaczy chorobę i sposób przyjmowania leków. Pan Doktor wywarł na mnie bardzo dobr

 • bardzo dobry

  Pan doktor Wojciech Osiński to bardzo dobry specjalista! Z dużą wiedzą i doświadczeniem. Szanuje pacjentów traktując ich bardzo poważnie i widać, że głęboko przejmuje się ich losem. Jest to prawdziwy fachowiec, jakich mało. Każda wizyta trwa około 40 minut, w czasie której jest przeprowadzona dogłębna rozmowa dotycząca choroby, dokładne badanie i udzielone zostają wszelkie informacje na temat dalszego postępowania i leczenia. Dlatego od wielu lat chodzę z moją chorą matką właśnie do tego lekarza. Pana doktora Wojciecha Osińskiego bardzo polecam!

 • bardzo dobry

  Bardzo miły, kompetentny. Widać, że każdego pacjenta traktuje jak osobny przypadek, nie jest schematyczny. Do mojego problemu podszedł fachowo, bardzo mi pomógł. Polecam.


  Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".

 • bardzo dobry

  Trafiłam do tego lekarza po kilku próbach u innych lekarzy i jestem zadowolona, wreszcie ten lekarz trafił z diagnozą i bardzo mi pomógł, a przede wszystkim wnikliwie i dużą starannością zajął się moim problemem.Polecam

 • słaby

  Lekarz, który nie spełnił moich oczekiwań, ignorancja względem pacjenta, podczas wizyty, która przecież wymaga indywidualnego podejścia załatwiał swoje prywatne sprawy. Za 10 min rozmowy koszt wizyty to 70 zł lub 90 zł do dziś nie wiem od czego jest to uzależnione. Nie wykazał zainteresowania moim problem, który tkwi w mojej psychice, dużo kosztowało mnie aby znaleźć w sobie odwagę na spotkanie z tego typu lekarzem, a wizyta ograniczyła się tylko do wypisania recepty tak jakby to była zwykłe przeziębienie. Nie polecam wręcz odradzam.

 • bardzo dobry

  Polecam serdecznie, chodzę do niego od kilku lat. Wysłucha pacjenta, jak nie może sobie poradzić szuka innych specjalistów.