lek.

Wojciech Lenartowski

Urolog, Chirurg

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Dodaj opinię

Umów wizytę

Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online

Podobni lekarze

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz,operowal mojego prawie osiemdziesiat letniego dziadka kilka lat temu. Dziadek ma teraz 89 lat .Prostata niestety odrasta .I z tego tez powodu znow odwiedzimy pana doktora. Wspaniala osoba bardzo ciepla i zyczliwa.Wszyscy lekarze powinni byc nastawieni tak zyczliwie do pacjenta . Niedrogo,polecam !

 • bardzo dobry

  Do doktora Lenartowskiego trafiłem dość zdesperowany i bardzo nieufny wobec urologów-chirurgów. Częściowe obrzezanie, którego dokonałem wcześniej u innego lekarza (z resztą moim zdaniem niesłusznie bardzo chwalonego na tym serwisie chirurga-urologa z Wrocławia) przyniosło same negatywne efekty (od powracającej opuchlizny pomimo miesięcy od zabiegu, estetyczny dramat i niesymetryczne wykonanie). Doktor Lenartowski wykonał zabieg poprawiający (w sumie obrzezania całkowitego, bo niewiele więcej można było zrobić po tym co zrobił poprzednik). Mając porównanie obu zabiegów mogę powiedzieć z czystym sumieniem, że jak najbardziej warto iść do doktora Lenartowskiego. Atmosfera na sali, profesjonalizm, komfort, opieka i zaangażowanie (co jest tak bardzo istotne przy tego typu kwestiach) na najwyższym poziomie. Po operacji dostałem wytyczne jak dbać żeby rana się wygoiła jak trzeba. Były one w wielu punktach zupełnie odmienne od tych, które otrzymałem przy poprzednim zabiegu. "Zaryzykowałem" i posłuchałem doktora Lenartowskiego. Efekt? Gojenie kilkukrotnie szybsze, efekt estetyczny nie do porównania, komfort po dwóch dniach był podobny do komfortu, który osiągnąłem poprzednio dopiero po 2 tygodniach. Efekt praktyczny - powyżej oczekiwań :) Podsumowując jest świetnym specjalistą o wyjątkowym podejściu do pacjenta. W swojej diagnostyce łączy wiedzę z zakresu kilku dziedzin dostrzegając przyczynę, a nie lecząc na siłę skutki. Lekarz, do którego wróciłem z innymi dolegliwościami i po raz kolejny się nie zawiodłem. Serdecznie polecam!

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry icieply lekarz to byla moja pierwsza wizyta i jestem bardzo zadowolona polecam innym chorym

 • bardzo dobry

  Lekarz z powołaniem. Świetny diagnosta i precyzyjny operator. Rozmawia z człowiekiem a nie tylko z przypadkiem. Zdecydowanie bardziej liczy się dla niego pragnienie niesienia pomocy, niż chęć zarobienia. Polecam! Równie miła i życzliwa recepcjonistka.

 • bardzo dobry

  Bardzo wysoko cenie dr jako lekarza ale też jako człowieka. W sposób życzliwy i profesjonalny prowadzi pacjenta. Polecam

 • bardzo dobry

  Pan doktor już od samego początku robi świetne wrażenie. Miły, konkretny, szybko rozpoznał problem, rozwiał obawy. Bardzo polecam!

 • bardzo dobry

  Bardzo polecam dr Lenartowskiego. Od razu zaskoczył serdecznością i życzliwością. Po wysłuchaniu mojego problemu i dokładnym zbadaniu, wszystko bardzo dokładnie wyjaśnił i odpowiedział na pytania. Koszt mojej wizyty to 160 (wizyta + usg + uroflowometria). Dr Lenartowski również robił mi plastykę wędzidełka (koszt 700zł). Wszystko przeprowadzone w profesjonalnych warunkach, szybko i ze świetnym efektem finalnym.

 • bardzo dobry

  Miałem zabieg przyrośniętego napletka który trwał bardzo szybko. Wszystko tak jak powinno być. Koszt 700zł. Polecam lekarza. Jedynie środki przeciwbólowe dostałem za słabe i musiałem brać co innego. Pozdrawiam i polecam.

 • bardzo dobry

  Absolutnie polecam tego urologa-chirurga ! zawsze prawidłowa diagnoza, leczenie , zabieg !

 • bardzo dobry

  Gorąco polecam tego lekarza! Miły z ogromną wiedzą, opisując mój problem pomyślałem, że sam bym tego lepiej nie powiedział:)

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Zobacz podobnych specjalistów: Jacek Jastrzębski - urolog, Paweł Dębiński - urolog, Aleksandra Zemła - urolog, Jolanta Rysiakiewicz - urolog, Romuald Zdrojowy - urolog, Jerzy Lorenz - urolog, Tomasz Tuchendler - urolog, Edmund Chęciński - urolog, Janusz Dembowski - urolog, Krystyna Kupczak - urolog, Wojciech Kołaczyk - urolog, Tomasz Szydełko - urolog, Monika Złotkiewicz - urolog, Przemysław Otlewski - urolog, Adam Kruczek - urolog, Michał Wróbel - urolog, Paweł Kowal - urolog, Janusz Tuchendler - urolog, Krzysztof Tupikowski - urolog, Krzysztof Araszkiewicz - urolog
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online