Wojciech Lenartowski, urolog Wrocław
UrologChirurg lek.

Wojciech Lenartowski

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

42

Adresy

 • Prywatna Praktyka

  Wrocław, Piastowska 31 3

  (71) 32 ... (zobacz więcej)

 • 19 września 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz,operowal mojego prawie osiemdziesiat letniego dziadka kilka lat temu. Dziadek ma teraz 89 lat .Prostata niestety odrasta .I z tego tez powodu znow odwiedzimy pana doktora. Wspaniala osoba bardzo ciepla i zyczliwa.Wszyscy lekarze powinni byc nastawieni tak zyczliwie do pacjenta . Niedrogo,polecam !

  zgłoś nadużycie
 • 21 października 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Do doktora Lenartowskiego trafiłem dość zdesperowany i bardzo nieufny wobec urologów-chirurgów. Częściowe obrzezanie, którego dokonałem wcześniej u innego lekarza (z resztą moim zdaniem niesłusznie bardzo chwalonego na tym serwisie chirurga-urologa z Wrocławia) przyniosło same negatywne efekty (od powracającej opuchlizny pomimo miesięcy od zabiegu, estetyczny dramat i niesymetryczne wykonanie). Doktor Lenartowski wykonał zabieg poprawiający (w sumie obrzezania całkowitego, bo niewiele więcej można było zrobić po tym co zrobił poprzednik). Mając porównanie obu zabiegów mogę powiedzieć z czystym sumieniem, że jak najbardziej warto iść do doktora Lenartowskiego. Atmosfera na sali, profesjonalizm, komfort, opieka i zaangażowanie (co jest tak bardzo istotne przy tego typu kwestiach) na najwyższym poziomie. Po operacji dostałem wytyczne jak dbać żeby rana się wygoiła jak trzeba. Były one w wielu punktach zupełnie odmienne od tych, które otrzymałem przy poprzednim zabiegu. "Zaryzykowałem" i posłuchałem doktora Lenartowskiego. Efekt? Gojenie kilkukrotnie szybsze, efekt estetyczny nie do porównania, komfort po dwóch dniach był podobny do komfortu, który osiągnąłem poprzednio dopiero po 2 tygodniach. Efekt praktyczny - powyżej oczekiwań :) Podsumowując jest świetnym specjalistą o wyjątkowym podejściu do pacjenta. W swojej diagnostyce łączy wiedzę z zakresu kilku dziedzin dostrzegając przyczynę, a nie lecząc na siłę skutki. Lekarz, do którego wróciłem z innymi dolegliwościami i po raz kolejny się nie zawiodłem. Serdecznie polecam!

  zgłoś nadużycie
 • 12 sierpnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry icieply lekarz to byla moja pierwsza wizyta i jestem bardzo zadowolona polecam innym chorym

  zgłoś nadużycie
 • 23 czerwca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Lekarz z powołaniem. Świetny diagnosta i precyzyjny operator. Rozmawia z człowiekiem a nie tylko z przypadkiem. Zdecydowanie bardziej liczy się dla niego pragnienie niesienia pomocy, niż chęć zarobienia. Polecam! Równie miła i życzliwa recepcjonistka.

  zgłoś nadużycie
 • 16 kwietnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo wysoko cenie dr jako lekarza ale też jako człowieka. W sposób życzliwy i profesjonalny prowadzi pacjenta. Polecam

  zgłoś nadużycie
 • 4 kwietnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Pan doktor już od samego początku robi świetne wrażenie. Miły, konkretny, szybko rozpoznał problem, rozwiał obawy. Bardzo polecam!

  zgłoś nadużycie
 • 19 marca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo polecam dr Lenartowskiego. Od razu zaskoczył serdecznością i życzliwością. Po wysłuchaniu mojego problemu i dokładnym zbadaniu, wszystko bardzo dokładnie wyjaśnił i odpowiedział na pytania. Koszt mojej wizyty to 160 (wizyta + usg + uroflowometria). Dr Lenartowski również robił mi plastykę wędzidełka (koszt 700zł). Wszystko przeprowadzone w profesjonalnych warunkach, szybko i ze świetnym efektem finalnym.

  zgłoś nadużycie
 • 4 stycznia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Miałem zabieg przyrośniętego napletka który trwał bardzo szybko. Wszystko tak jak powinno być. Koszt 700zł. Polecam lekarza. Jedynie środki przeciwbólowe dostałem za słabe i musiałem brać co innego. Pozdrawiam i polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 23 lipca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Absolutnie polecam tego urologa-chirurga ! zawsze prawidłowa diagnoza, leczenie , zabieg !

  zgłoś nadużycie
 • 15 lipca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Gorąco polecam tego lekarza! Miły z ogromną wiedzą, opisując mój problem pomyślałem, że sam bym tego lepiej nie powiedział:)

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online