Wojciech Koterski, ortopeda Olsztyn

Wojciech Koterski

Poproś o włączenie kalendarza
15
 • 6 listopada 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Dr. Koterski bardzo szybko rozpoznał u mnie schorzenie. Gdy zgłosiłam się na pogotowie z bolącą i opuchniętą kostką usłyszałam, że to skręcenie po wizycie u tego lekarza okazało się, że mam zerwane wiązadło i nie obeszło się bez 2 operacji i teraz czekam na tą ostatnią trzecią.W miedzy czasie miałam niewielki wypadek który skończył się obolałym i opuchniętym kolanem oczywiście na pogotowiu powiedziano mi <<To niewielkie zbicie>> później okazało się, że miałam pękniętą łękotkę i kolejna operacja. Teraz jest wszystko z kolanem b.dobrze:) DR. Koterski potrafi nawiązać bardzo dobry kontakt z pacjetem a przecież to jest niezbędne do dobrej współpracy która jest konieczna

  zgłoś nadużycie
 • 19 marca 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Wspaniały diagnosta Dr Koterski to jedyny lekarz (byłam u wielu znanych specjalistów, ale zaden nie potrafil pomóc), który postawił prawidłową diagnozę, odpowiednie leczenie i dzięki niemu moja noga i całe moje życie wraca do normy a inni uważali że sprawa beznadziejna. Cierpliwy i bardzo rzetelny i POLECAM

  zgłoś nadużycie
 • 9 grudnia 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  Ten lekarz jest najlepszy rozpoznał się na mojej nodze i ja naprawił naprawdę super lekarz polecam,bardzo miły i wyrozumiały.

  zgłoś nadużycie
 • 17 listopada 2009

  Ocena: Dobry

  DZIĘKI KONSULTACJI Z PANEM KOTERSKIM OSZCZEDZILISMY NASZEJ CÓRCE I SOBIE KOLEJNYCH TYGODNI A MOZE NAWET MIESIECY NOSZENIA PODUSZKI FREJKI. PRZEMILY, DELIKATNY DLA DZIECKA, NIE ROBIŁ NIC NA SILĘ !!! JESZCZE RAZ DZIEKUJEMY !!!

  zgłoś nadużycie
 • 25 września 2009

  Ocena: Dobry

  Polecam. Dobry człowiek, który zna się na tym co robi i umie to robić.

  zgłoś nadużycie
 • 22 września 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  Życzę każdemu kto będzie potrzebował pomocy, aby trafił na takiego LEKARZA jakim jest Doktor Wojciech Koterski. Jako jedyny lekarz specjalista udzielił mi fachowej i profesjonalnej pomocy przy niezdiagnozowanej przez trzech wcześniejszych lekarzy "specjalistów" poważnej infekcji rany. Nie wiem co by było dalej, gdybym nie trafiła do niego. Włóczyłabym się od lekarza do lekarza po całym mieście z informacją, że to tylko uczulenie lub ukąszenie przez owada (jak stwierdził lekarz na pogotowiu), wypisując mi tabletki na alergię. Osoba pełna poświęcenia i godna zaufania!!!!

  zgłoś nadużycie
 • 16 lipca 2009

  Ocena: Bardzo słaby

  No nie wiem czy taki dobry ten lekarz. Nie potrafi zdjąć gipsu nawet. Mój synek ma cztery lata, ma mózgowe porażenie, doktor Koterski założył mu gips na nóżkę po botulinie. Po dwóch tygodniach zgłosiliśmy się na zdjęcie tego gipsu. Doktor był w jakimś złym nastroju, ściągał mu gips piłka elektryczną, dziecko gdy zobaczyło ta piłkę strasznie się wystraszyło i strasznie płakało to jeszcze gorzej rozzłościło lekarza. Synek krzyczał że go boli. Zwróciłam uwagę lekarzowi ale on powiedział, że tylko sobie tak krzyczy. Po zdjęciu tego gipsu synek miał rozciętą nogę na kostce gdzieś na 5 cm. Doktor się wystraszył i zaczął się tłumaczyć, że dziecko krzyczało. Założył trzy szwy i przepisał antybiotyk. W czasie tego zszywania krzyczał nawet na pielęgniarki. Szwów też było za mało i rana się rozeszła. Synek teraz boi się nawet wyjść z domu, bo myśli że wiozę go gdzieś do lekarza. Ma koszmary w nocy budzi się z płaczem. Ja też nie mogę o tym zapomnieć to był dla mnie horror.

  zgłoś nadużycie
 • 6 lipca 2009

  Ocena: Dobry

  Gorąco polecam. Doktor, który zna się na rzeczy i doskonale wie co robi. Dziwię się ostatniej opinii. Załóżę się, że ta osoba wybierając się do trzech różnych okulistów usłyszałaby trzy różne opinie. Nie osądza się lekarza po jednej wizycie. Córka jest po dwóch artroskopiach i czuje się doskonale. Nie chodzę do tego lekarza prywatnie tylko ze skierowaniem i nigdy nie odnoszę wrażenia jakbym mu w czymś przeszkadzała. Wprost przeciwnie. Naprawdę żal mi osoby, która wypomina 100 zł i oczekuje cudów przez "dotyk" jednocześnien wystawiając taką opinię po jednej wizycie. Gdzie w grę wchodzi zdrowie dziecka.

  zgłoś nadużycie
 • 26 czerwca 2009

  Ocena: Bardzo słaby

  Byłam u tego lekarza z córką. Wizyta prywatna. Zapłaciłam za wizytę 100 zł a po 5 minutach już miałam wrażenie, że muszę wychodzić. Zero pojęcia o problemach neurologicznych dziecka a jedyne rozwiązanie to poważna operacja! Na szczęście konsultacja u lekarza chirurga ortopedy neurologa z poza Olsztyna zaprzeczyła temu co mówił ten lekarz. Nie jest konieczna operacja. Najlepiej jest kogoś od razu pokroić - takie podejście to typowe zachowanie wielu ortopedów. Ich praca w szpitalu dziecięcym to zero współpracy z rehabilitantami czy neurologami. Sami wiedzą najlepiej co zrobić. Na szczęście w szpitalu ordynatorem jest Pan Kossakowski, który wiedzą wszystkich swoich pracowników po prostu przerasta. Polecam konsultacje u niego. A lekarzy takich jak Koterski czy jego kolega Szkutnik proszę omijać.

  zgłoś nadużycie
 • 10 maja 2009

  Ocena: Dobry

  Polecam,fachowiec w każdym calu, nawet dla malutkich dzieci.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami