dr n. med.

Wojciech Konera

Ortopeda

Umów wizytę 270 odwiedzin w ciągu 30 dni

Specjalista ortopedii i traumatologii. Ortopeda dzieci i młodzieży. więcej

Umów wizytę

Informacje o lekarzu

O mnie

Specjalista ortopedii i traumatologii. Ortopeda dzieci i młodzieży.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Rzeczywiście, lekarz starej daty, ale właśnie o takiego man chodziło. Bada dokładnie, kontakt z dzieckiem dobry, wyjaśnienia dla rodziców wyczerpujące. Nigdzie się nie śpieszy, co akurat można często spotkać w gabinetach prywatnych, nie mówi nic zbędnego lub niepoważnego. Jak na razie, polecam. Zamierzamy kontynuować leczenie u tego lekarza.

 • neutralny

  Trudno mi ocenić kompetencje lekarza, ponieważ byliśmy tylko na rutynowym badaniu bioderek. Natomiast higiena osobista i podczas badania w tragicznym stanie. Brud pod paznokciami, nie zmienił zmiętego już nie wiem po którym pacjencie ręcznika, na którym kładzie się dziecko. Masakra. Brak elementarnych zasad w tej kwestii.

 • bardzo słaby

  Najgorszy lekarz jakiego znam ,mam uraz do dego lekarza.Bylem operowany jak mialem 12 lat drobny zabieg stluczone kolano, ale cos sie urwalo i blokowalo je .Ciagle bylo spuchniete i nie moglem sie sprawnie poruszac .Trafilem na oddzial ortopedyczny jeszcze wtedy byl na Staszica .Na zabieg ktory trwal pol godziny czekalem trzy tygodnie ,do dzis niewiem dlaczego tak dlugo.Po usunieciu ,jak sie pozniej okazalo chrzastki kostnej wedlug lekaza moglem juz biegac i skakac i bylem wyleczony ,ale nadal bylo cos nie tak. Noga wciaz byla niestabilna.Nie gralem juz w pilke z chlopakami z podworka.Jak sie okazalo kilka lat pozniej mialem zerwane wiezadlo jak on mogl to przeoczyc. Po konsultacjach juz w prywatnych klinikach mialem przeprowadzona kolejna operacje .Przez tego lekarza mam do dzis problem z moim kolanem.

 • bardzo dobry

  Dr Konera operował mnie 9 razy. Mam wadę wrodzoną ręki. 3- krotnie przeszłam wydłużanie Ilizarowem. Dzięki niemu jestem dzisiaj sprawna. Polecam każdemu!

 • dobry

  Mój syn był konsultowany przez doktora Konerę w DSK, ponieważ miał na wewnętrznej stronie uda bolącą opuchliznę, która uniemożliwiała mu poruszanie się. Po RTG i badaniu pan doktor stwierdził, że zostajemy w szpitalu i skierował nas na oddział. Gdy zapytałam się co jest mojemu dziecku i dlaczego zostajemy pan doktor odpowiedział, że zostajemy bo - cytuję:" jest chory". I tyle się dowiedziałam. Zapytałam się czy nie ma innej możliwości leczenia, czy tylko szpital wchodzi w grę. Pan doktor stwierdził, że musi jeszcze zrobić usg, ale nie da rady od razu bo ma jeszcze dwie operacje. Pojechaliśmy na oddział, gdzie bardzo sympatyczne panie pielęgniarki od razu miło nas przyjęły. Po skończonych operacjach, mimo późnej nocnej pory pan doktor nie kazał czekać nam do następnego dnia i zrobił USG. Okazało się, że mój syn miał bardzo rzadko spotykane schorzenie. Na szczęście pan doktor trafnie je od razu zdiagnozował. Po badaniu atmosfera rozluźniła się i pan doktor stwierdził nawet, że chyba przyciągnął nas myślami, bo dwa dni temu myślał właśnie, że dawno nie miał takiego przypadku ;) Całe szczęście, że choroba nie była zaawansowana i nie było konieczne podawanie leków dożylnie, więc wróciliśmy do domu jeszcze tej samej nocy :) Pan doktor całkowicie zakazał chodzenia, dostaliśmy receptę ( zjeździliśmy chyba cały Lublin w poszukiwaniu leku, ponieważ nie był on sprowadzany do aptek z uwagi na rzadkość tej choroby) i karteczkę z adresem prywatnego gabinetu pana doktora, gdyż musieliśmy koniecznie stawić się na kontrolę po trzech tygodniach, a wiadomo, że w takim terminie na NFZ nie udałoby się to. Więc ogólnie rzecz biorąc, mimo złego pierwszego wrażenia nie mogę powiedzieć złego słowa na tego lekarza. Doktor Konera może nie jest za sympatyczny, ale na pewno jest kompetentny, z ogromną wiedzą i doświadczeniem. A dla mnie ważniejsze jest, aby moje dziecko zostało trafnie zdiagnozowane i wyleczone niż żeby lekarz był sztucznie miły, maskując tym swoja niekompetencję.

 • bardzo słaby

  KONTAKT Z DZIECKIEM I Z RODZICEM - BRAK, NA ZADAWANE PYTANIA BRAK ODPOWIEDZI, NIEWYBREDNE ŻARTY W STYLU "A PO CO PAŃSTWO W OGÓLE PRZYSZLI"? POLECIŁ PRZYGOTOWAĆ DZIECKO DO BADANIA, LECZ NIE POWIEDZIAŁ KONKRETNIE O JAKIE PRZYGOTOWANIE CHODZI, W TRAKCIE WIZYTY, ZA KTÓRĄ MU SZPITAL PŁACI ODBIERA PRYWATNE TELEFONY I WDAJE SIĘ W ROZMOWĘ A RODZIC STOI I CZEKA NIE WIADOMO CZY TO JUŻ KONIEC WIZYTY CZY JESZCZE TRZEBA POCZEKAĆ, PO BADANIU NIE UDZIELIŁ CAŁKOWITEJ INFORMACJI NA TEMAT STANU DZIECKA, SKIEROWAŁ WRAZ Z DOKUMENTACJĄ NA USG BIODER, GDY ZAPYTAŁAM CZY MAM JĄ ODNIEŚC Z POWROTEM DO GABINETU STWIERDZIL, ŻE MOGĘ WYSŁAĆ LISTEM POLECONYM JAK MI PASUJE, PO USG NAGLE STWIERDZIŁ ŻE DZIECKO MA ASYMETRIĘ UŁOŻENIOWĄ

 • bardzo dobry

  Bardzo fajny lekarz. Ciepły z podejściem do pacjenta, ale też widać że doskonały fachowiec. Taki prawdziwy lekarz starej daty. nie spieszy się, nie goni, bardzo dokładnie bada i widać, że poświęca pacjentowi swoją uwagę. Polecam.

 • bardzo dobry

  Cudowne podejście do pacjentów pełne ciepła .Profesjonalny lekarz z ogromnym sercem dla każdego Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu polecam .Dzięki Panu panie Doktorze świat można podziwiać o własnych siłach wprawdzie z balkonikiem ale ...Wieloletnia pacjentka Małgorzata Zakrzewska

 • dobry

  To jest bardzo dobry lekarz leczy naszą córeczkę. ``` Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny. ```

 • dobry

  Polecam tego doktora poniewaz bardzo dobrze złozył mi noge.Narazie mam ja w gipsie ale po jakims czasie pewnie kaze mi zdjac gips.Po operacji nastepnego dnia kazał mi juz chodzic.Polecam tego doktora.Wie co i jak ma zrobic.