lek. dent.

Wojciech Kolanko

Stomatolog

Oceń lekarza Poproś o kalendarz wizyt

Jestem lekarzem dentystą specjalistą protetykiem z wieloletnim doświadczeniem zawodowym.Od siedmiu lat prowadzę Nieubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Koladent"w Krośnie, którego je... więcej

Adresy i cenniki

 • Koladent

  Hetmana Żółkiewskiego 1a
  38-400 Krosno, podkarpackie

  117
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  Jesteś tym lekarzem?
  Skontaktuj się z nami

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Informacje o lekarzu

O mnie

Jestem lekarzem dentystą specjalistą protetykiem z wieloletnim doświadczeniem zawodowym.Od siedmiu lat prowadzę Nieubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Koladent"w Krośnie, którego jestem właścicielem.W klinice znajdują się cztery gabinety stomatologiczne,pracownia protetyki stomatologicznej oraz pracownia radiologii.Zatrudnionych jest 5 lekarzy stomatologów,6 techników dentystycznych,5 asystententek i higienistek stomatologicznych 2 recepcjonistki i kierownik do spraw administracyjnych.Specjalizujemy się głównie w dziedzinie protetyki i imlantoprotetyki,stomatologii estetycznej ale również prowadzimy leczenie stomatologiczne i chirurgiczne w szerszym zakresie.Wysoką wagę przywiązujemy do stałego szkolenia i podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez liczne uczestnictwo w kursach i konferencjach naukowo-szkoleniowych w kraju i zagranicą.W leczeniu stosujemy najnowocześniejsze metody,techniki i leki współczesnej stomatologii.Klinika posiada akredytację Ministerswa Zdrowia na prowadzenie specjalizacji w dziedzinie protetyki.Naszą dewizą jest dbałość i troska o naszych pacjentów oraz jak najwyższy poziom udzielanych świadczeń.

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo słaby

  Nie szanuje czasu pacjenta. Umawianie się na termin nic nie znaczy. Zawsze czeka się około godziny. Potrafi dobrze zrobić i wyleczyć zęba ale czasami jednak zdarza mu się go zepsuć a wtedy nie poczuwa się do zadośćuczynienia czy też rekompensaty. Słabiutko

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. dent. Wojciech Kolanko ( 23 czerwca 2013)

  Zawsze i z pełnym szacunkiem traktuję każdego pacjenta.Precyzyjne i staranne wykonywanie uzupełnień protetycznych a szczególnie estetycznych wymaga pełnej indywidualizacji w związku z czym czas wykonywania często skomplikowanej pracy jest bardzo trudny do precyzyjnego określenia.Dlatego pacjenci są rejestrowani i uzgadniają ze mną tylko na orientacyjne terminy przyjęć.Jeśli zachodzą okoliczności uniemożliwiające przyjęcie w uzgodnionym terminie pacjent zawsze jest informowany o tym telefonicznie i ma wyznaczony inny termin przyjęcia.Z uwagi na dużą liczbę osób zaiteresowanych naszym leczeniem nie jesteśmy w stanie precyzyjnie określić godziny przyjęcia.Punktualnie przyjmowani są pacjenci zwykle zarejestrowani na godziny poranne.Ponadto uzupełnienia protetyczne wykonywane są przez wysokiej klasy techników dentystycznych na miejscu w naszej pracowni protetycznej niekiedy wymagają korekty indywidualizacji, która jest uzgadniana i wykonana na miejscu z bezpośrednim wykonawcą co może znacznie wydłużyć czas prowadzonego leczenia. Zawsze udzielam gwarancji na wykonane leczenia, jeżeli przyczyna leży po mojej stronie nieodłatnie wykonuję naprawę lub ponowne leczenie.

 • bardzo dobry

  Wyjątkowo miły, sympatyczny człowiek, personel znakomity, dużo uśmiechniętych Pań, plus jedna młoda bardzo sympatyczna dziewczyna. Profesjonaliści, wiele lat doświadczenia, duże zaplecze merytoryczne plus świetna poczekalnia <tv, kanapa skórzana, 3 toalety, klimatyzacja, duży parking> jedyny minus długi czas oczekiwania mimo umówionej wizyty. Pozdrawiam

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. dent. Wojciech Kolanko ( 23 czerwca 2013)

  Dziękuję za miłe słowa i uznanie.Problemy z oczekiwaniem myslę,że częściowo wyjaśniłem w poprzedniej wypowiedzi.Jeżeli zdażyły się z innej przyczyny lub mojego powodu bardzo przeraszam. Pozdrawiam serdecznie.

 • bardzo dobry

  Bardzo profesjonalny specjalista, z ogromnym doświadczeniem, naprawdę polecam. Pan doktor Kolanko szybko i trafnie zdiagnozował co jest z moim bolącym zębem, mimo, iż inny lekarz we Wrocławiu nie mógł ustalić przyczyny bólu tego zęba po leczeniu kanałowym. W przychodni miły i sprawny personel.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. dent. Wojciech Kolanko ( 23 czerwca 2013)

  Dziękuję za miłe słowa uznania i polecam się na przyszłość. Postaram się nie zawieżć okazanego zaufania.Serdeczne pozdrowienia.