ChirurgProktologGastrolog dr n. med.

Wojciech Kawiorski

Poproś o włączenie kalendarza
10

Adresy

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Od 1991 do 2012 roku zdobywałem wiedzę chirurgiczna w I-szej Klinikce Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej i Gastroenterologicznej Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego, kolejno na stanowiskach młodszego, starszego asystenta a następnie adiunkta.
  Od 2012 zatrudniony jestem w Katerze Anestezjologii i Intensywnej Terapii Uniwersytetu Jagiellońskiego na stanowisku adiunkta. Swoje doświadczenie pogłębiałem na Uniwersytetach w Goteborgu, Hadze, Wurzburgu.
  Moje szczególne zainteresowania to: chirurgia gastroenterologiczna przewodu pokarmowego, proktologia, choroby zapalne jelit, choroby zapalne przełyku żołądka, dwunastnicy.
  Kolejnym głównym kierunkiem działalności jest problematyka zaburzeń motoryki przewodu pokarmowego w takich jednostkach chorobowych jak: choroba refleksowa, achalazja wpustu, zespół jelita drażliwego. Od 1996 roku organizowałem i prowadziłem szkolenia dla lekarzy krajowych i zagranicznych w zakresie diagnostyki i leczenia chorób czynnościowych przewodu pokarmowego (w ramach utworzonego przy Klinice: Międzynarodowego Centrum Szkolenia Klinicznego).
  Jestem autorem lub współautorem 148 publikacji i prac naukowych osobiście wygłoszonych w wielu krajowych i zagranicznych ośrodkach i publikowanych w czasopismach krajowych i zagranicznych, współautor publikacji książkowych. Prowadzę wykłady, seminaria, ćwiczenia dla studentów stacjonarnych UniwersytetuJagiellońskiego, Szkoły obcokrajowców, oraz Wydziału Pielęgniarstwa, Farmacji.

Usługi

 • Anoskopia, Rektoskopia
 • Mała chirurgia - zabiegi plstyczne
 • Pneumatyczne, balonowe poszerzanie zwężenia wpustu - Achalazja
 • Usuwanie znamion barwnikowych, tłuszczaków, włokniaków
 • Usuwanie guzków piersi
 • Leczenie hemoroidów - metody chirurgiczne, mrożenie

Choroby

 • 4 sierpnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Miałem przyjemność korzystać z pomocy Pana Doktora Kawiorskiego przy diagnozowaniu żylaków. Pan doktor był niezwykle uprzejmy, szczegółowo opisał przebieg badania i był niezwykle delikatny przy wykonywaniu anorektoskopiie (zabiegu co by nie mówić nieprzyjemnego). Panie Doktorze, dziękuję za pomoc.

  zgłoś nadużycie
 • 19 lutego 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dziekuje za pomoc i porady w sprawie leczenia mojego meza. Maz czuje sie juz duzo lepiej! Pozdrawiam serdecznie! :)

  zgłoś nadużycie

  Odpowiedź lekarza:

  BARDZO dziękuję za Pani opinię - najważniejsze jest - udało się w sposób całkiem niewyobrażalny (kontakt i leczenie poprzez internet) uzyskać taki rezultat - pozdrawiam Wojciech Kawiorski.

 • 28 maja 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Przeczytalam Pana opinie pod artykulem o smierci 3,5 miesiecznego dziecka, w wyniku sepsy. Nigdy nie spodziewalabym sie takiej reakcji po lekarzy. TYm nie mniej jestem godna podziwu za odwage ! Oby wiecej takich Lekarzy jak Pan.

  zgłoś nadużycie
 • 21 maja 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Z całym przekonaniem polecam dr Kawiorskiego. Zabieg przeprowadził sprawnie , szybko, bez komplikacji. Doktor jest zawsze dostępny, szczegółowo i chętnie odpowiada na wszelkie pytania. Helena (65l) Kraków

  zgłoś nadużycie
 • 26 marca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Pan dr Kawiorski to prawdziwy lekarz z powolania, świetny specjalista z profesjonalnym zapleczem. Przyjąl mnie poza godz swojej pracy jako nagly przypadek i zalatwil bolący problem chirurgiczny w 5 sekund... po za tym Pan dr jest dostępny w ciaglym kontakcie co jest bardzo wazne dla pacjenta leczonego wiec szczerze polecam i pozdrawiam gorąco :)

  zgłoś nadużycie
 • 14 stycznia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Polecam, bardzo ciepły, troskliwy i cierpliwy lekarz. Mój przypadek nie był zbyt skomplikowany, mimo to wydaje mi się że Pan doktor ma fach w ręku, i świetne podejście do pacjenta. Przyczynię się chyba do nadgodzin Pana doktora gdyż będę polecać Go wszystkim swoim znajomym i rodzinie ;)

  zgłoś nadużycie

  Odpowiedź lekarza:

  szanowna Pani - dziękuję za opinię Pozdawiam Wojciech kawiorski, życzę POWODZENIA w leczeniu

 • 8 lutego 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Polecam Pana Doktora. Bardzo dokładnie zajął się moim przypadkiem w Lux Med. Zlecił badanie i pomógł w realizacji go w tym samym dniu żeby mieć dokładny obraz choroby. Niesamowicie zaangażowany. Polecam

  zgłoś nadużycie

  Odpowiedź lekarza:

  Szanowna Pani - dziękuję za opinię Pozdawiam Wojciech kawiorski, życzę POWODZENIA w leczeniu

 • 12 marca 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  Pierwszy lekarz, do którego mam pełne zaufanie! Trafiłam do dr Kawiorskiego przypadkiem, po paru latach bólu i poszukiwań przyczyny. Mieszkam w woj. łódzkim i do Krakowa trafiłam w styczniu 2010 roku. Dopiero dr Kawiorski zrobił mi konkretne badania, postawił diagnozę i szybko wyznaczył termin operacji i dopiął wszystko na ostatni guzik! Dziś czuję się dużo lepiej, moje dolegliwości mineły, wciąż jestem pod opieką dr Kawiorskiego i choć nie mam do Krakowa blisko, to nie zamierzam już zmieniać lekarza! Nadmienię, że moja mama zmarła na raka żołądka, a dla mnie słowa SZPITAL i LEKARZ znaczyły tylko jedno. To dzięki dr Kawiorskiemu uwierzyłam, że szpital to nie umieralnia i przekonałam się, że są jeszcze PRAWDZIWI lekarze. Serdeczność, troska, cierpliwość, bezinteresowność, profesjonalizm, ale przede wszystkim stosunek do pacjenta zaskoczyły mnie bardzo pozytywnie! Cenię dr Kawiorskiego również za kontakt jaki ma z pacjentami. Wiele razy pomagał mi telefonicznie... na odległość. Czy doktor Kawiorski jest dobrym lekarzem? Najlepszym jakiego znam!

  zgłoś nadużycie
 • 30 sierpnia 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Zajmował się mną na oddziale pooperacyjnym. Bardzo miły, rzeczowy i troszczy się o pacjenta.

  zgłoś nadużycie

  Odpowiedź lekarza:

  Szanowna Pani - dziękuję za opinię Pozdawiam Wojciech kawiorski, życzę POWODZENIA w leczeniu

 • 2 marca 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Pan doktor ma bardzo rzeczowe i konkretne podejście do pacjenta, jest bardzo miły i spokojnie odpowiada na pytania. Jestem bardzo zadowolona z leczenia i z zabiegów jakie przeprowadzał. Polecam z czystym sercem.

  zgłoś nadużycie

  Odpowiedź lekarza:

  Szanowna Pani - dziękuję za opinię Pozdawiam Wojciech kawiorski, życzę POWODZENIA w leczeniu

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online