dr n. med.

Wojciech Kawiorski

Chirurg, Proktolog, Gastrolog

Zadaj darmowe pytanie Poproś o kalendarz wizyt

Od 1991 roku zdobywałem wiedzę chirurgiczna w I-szej Klinice Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej i Gastroenterologicznej Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego, kolejno na stanowiskach młodsz... więcej

Pytania pacjentów (2)

 • Witam, od kilku lat mam bóle po lewej dolnej stronie brzucha, nie są one silne i występują rzadko najczęściej występują po wypiciu alkoholu zawsze jest dokładnie to samo miejsce,jednak kilka razy ból się nasilał do bardzo silnych bólów nie pomagały wymioty, wypróżnianie się ani zioła dopiero… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Wojciech Kawiorski

  Szanowny Panie, najprawdopodobniej cierpi Pan na schorzenie zwane - zespołem jelita drażliwego.
  Proponuję udać się do lekarza gastrologa celem wyjaśnienia dolegliwości
  Pozdrawiam serdecznie,… Więcej

 • Nieświeży oddech.

  Od lat borykam się z nieświeżym oddechem. Na tylnej części języka cały czas znajduję się biały nalot o nieprzyjemnym zapachu. Gdy umyję zęby problem powraca po około 30 minutach. Odczuwam wtedy suchość w jamie ustnej. Problem ten nasila się gdy jestem głodny, po zjedzeniu obfitego posiłku oddech… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Wojciech Kawiorski

  Szanowny Panie - przyczyną takiego stanu może być przepuklina rozworu przełykowego. Pisze Pan, iż leki nie pomagają - należy wykonać badanie pH-metryczne przełyku. Dopiero wówczas będziemy pewni… Więcej

Zadaj pytanie lekarzowi

Twoje pytanie (bez Twoich danych) zostanie opublikowane na profilu lekarza

Zadaj darmowe pytanie

Adresy

Usługi

Anoskopia, Rektoskopia 200 zł
Usuwanie znamion barwnikowych, tłuszczaków, włokniaków 400 zł
Usuwanie przerośniętych fałdó okolicy odbytu 700 zł
Usuwanie guzków piersi 300 zł
Mała chirurgia - zabiegi plastyczne 400 - 600 zł
Leczenie hemoroidów - metody chirurgiczne, mrożenie 400 zł
Pneumatyczne, balonowe poszerzanie zwężenia wpustu - Achalazja 600 zł
Zwykła wizyta

Informacje o lekarzu

O mnie

Od 1991 roku zdobywałem wiedzę chirurgiczna w I-szej Klinice Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej i Gastroenterologicznej Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego, kolejno na stanowiskach młodszego, starszego asystenta a następnie adiunkta, oraz w Katerze Anestezjiologii i Intensywnej terapii Kliniki Uniwersyteu Jagiellońskiego w Krakowie.
Swoje doświadczenie pogłębiałem na Uniwersytetach w Goteborgu, Hadze, Wurzburgu, Paryżu
Moje szczególne zainteresowania to: chirurgia gastroenterologiczna przewodu pokarmowego, proktologia, choroby zapalne jelit, choroby zapalne przełyku żołądka, dwunastnicy.
Kolejnym głównym kierunkiem działalności jest problematyka zaburzeń motoryki przewodu pokarmowego w takich jednostkach chorobowych jak: choroba refluksowa, achalazja wpustu, zespół jelita drażliwego. Od 1996 roku organizowałem i prowadziłem szkolenia dla lekarzy krajowych i zagranicznych w zakresie diagnostyki i leczenia chorób czynnościowych przewodu pokarmowego (w ramach wówczas otwartego przy Klinice: Międzynarodowego Centrum Szkolenia Klinicznego).
Jestem autorem lub współautorem 148 publikacji i prac naukowych osobiście wygłoszonych w wielu krajowych i zagranicznych ośrodkach i publikowanych w czasopismach krajowych i zagranicznych, Prowadzę wykłady, seminaria, ćwiczenia dla studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego, Szkoły obcokrajowców, oraz Wydziału Pielęgniarstwa, Farmacji, oraz szkolenia w zakresie Ratownictwa Medycznego.
Dr n. med. Wojciech Kawiorski jest wykwalifikowanym lekarzem w dziedzinie chirurgii ogólnej, gastroenterologicznej oraz onkologicznej. Gastrolog, proktolog (badania rektoskopowe, anoskopowe, zabiegi operacyjne usuwania znamion barwnikowych, włókniaków, przerostowych fałdów odbytu).
CZYNNY UDZIAŁ - Wykłady z zakresu chirurgii jamy brzusznej i leczenia zabiegowego (wykłady z zakresu działalności chirurgicznej dla lekarzy - DOŚWIADCZENIA WŁASNE) na krajowych Chirurgicznych Kongresach oraz zagranicznych:
- Neapol
- Lublin
- Montreal
- Tulusa
- Warszawa
- Szczecin
- Bolonia
- Kopenhaga
- Poznań
- Katowice
- Kraków
- Aacapulco
- Rzym
- Bydgoszcz
- Dęblin
- Wiedeń
- Linz
- Cypr
- Warszawa
- Budapeszt
- Hamburg
- Szczyrk
- Ateny
- Chicago
- Płock
- Gdańsk
- Malta
- Durban
- Lizbona
- Łódz
- San Diego
- Malta
- Bruksela
- Paryż

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna
 • Onkologia kliniczna

Znajomość języków

 • angielski
 • rosyjski

Choroby

 • zaparcia
 • wrzodziejące zapalenie jelita grubego
 • choroba refluksowa przełyku
 • choroba hemoroidalna
 • zespół jelita drażliwego
 • achalazja
 • choroba wrzodowa żoładka, dwunastnicy
 • zapalenia jelita grubego i cienkiego
 • zapalenie żoładka
 • biegunki
 • wymioty, nudności
więcej

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Polecam Pana doktora, to świetny specjalista ale także miły i troskliwy człowiek. Każdego kogo niepokoją zmiany na skórze radzę odwiedzić właśnie dr Kawiorskiego. Jak dla mnie najlepszy.

 • bardzo dobry

  Pan doktor Kawiorski był czwartym z rzędu lekarzem który zajął się moim palcem i JEDYNYM lekarzem, który mi pomógł. Serdecznie polecam!!!

 • bardzo dobry

  Miałem przyjemność korzystać z pomocy Pana Doktora Kawiorskiego przy diagnozowaniu żylaków. Pan doktor był niezwykle uprzejmy, szczegółowo opisał przebieg badania i był niezwykle delikatny przy wykonywaniu anorektoskopiie (zabiegu co by nie mówić nieprzyjemnego). Panie Doktorze, dziękuję za pomoc.

 • bardzo dobry

  Bardzo dziekuje za pomoc i porady w sprawie leczenia mojego meza. Maz czuje sie juz duzo lepiej! Pozdrawiam serdecznie! :)

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  dr n. med. Wojciech Kawiorski ( 23 lutego 2014)

  BARDZO dziękuję za Pani opinię - najważniejsze jest - udało się w sposób całkiem niewyobrażalny (kontakt i leczenie poprzez internet) uzyskać taki rezultat - pozdrawiam Wojciech Kawiorski.

 • bardzo dobry

  Przeczytalam Pana opinie pod artykulem o smierci 3,5 miesiecznego dziecka, w wyniku sepsy. Nigdy nie spodziewalabym sie takiej reakcji po lekarzy. TYm nie mniej jestem godna podziwu za odwage ! Oby wiecej takich Lekarzy jak Pan.

 • bardzo dobry

  Z całym przekonaniem polecam dr Kawiorskiego. Zabieg przeprowadził sprawnie , szybko, bez komplikacji. Doktor jest zawsze dostępny, szczegółowo i chętnie odpowiada na wszelkie pytania. Helena (65l) Kraków

 • bardzo dobry

  Pan dr Kawiorski to prawdziwy lekarz z powolania, świetny specjalista z profesjonalnym zapleczem. Przyjąl mnie poza godz swojej pracy jako nagly przypadek i zalatwil bolący problem chirurgiczny w 5 sekund... po za tym Pan dr jest dostępny w ciaglym kontakcie co jest bardzo wazne dla pacjenta leczonego wiec szczerze polecam i pozdrawiam gorąco :)

 • bardzo dobry

  Polecam, bardzo ciepły, troskliwy i cierpliwy lekarz. Mój przypadek nie był zbyt skomplikowany, mimo to wydaje mi się że Pan doktor ma fach w ręku, i świetne podejście do pacjenta. Przyczynię się chyba do nadgodzin Pana doktora gdyż będę polecać Go wszystkim swoim znajomym i rodzinie ;)

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  dr n. med. Wojciech Kawiorski ( 3 lutego 2014)

  szanowna Pani - dziękuję za opinię Pozdawiam Wojciech kawiorski, życzę POWODZENIA w leczeniu

 • bardzo dobry

  Polecam Pana Doktora. Bardzo dokładnie zajął się moim przypadkiem w Lux Med. Zlecił badanie i pomógł w realizacji go w tym samym dniu żeby mieć dokładny obraz choroby. Niesamowicie zaangażowany. Polecam

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  dr n. med. Wojciech Kawiorski ( 3 lutego 2014)

  Szanowna Pani - dziękuję za opinię Pozdawiam Wojciech kawiorski, życzę POWODZENIA w leczeniu

 • bardzo dobry

  Pierwszy lekarz, do którego mam pełne zaufanie! Trafiłam do dr Kawiorskiego przypadkiem, po paru latach bólu i poszukiwań przyczyny. Mieszkam w woj. łódzkim i do Krakowa trafiłam w styczniu 2010 roku. Dopiero dr Kawiorski zrobił mi konkretne badania, postawił diagnozę i szybko wyznaczył termin operacji i dopiął wszystko na ostatni guzik! Dziś czuję się dużo lepiej, moje dolegliwości mineły, wciąż jestem pod opieką dr Kawiorskiego i choć nie mam do Krakowa blisko, to nie zamierzam już zmieniać lekarza! Nadmienię, że moja mama zmarła na raka żołądka, a dla mnie słowa SZPITAL i LEKARZ znaczyły tylko jedno. To dzięki dr Kawiorskiemu uwierzyłam, że szpital to nie umieralnia i przekonałam się, że są jeszcze PRAWDZIWI lekarze. Serdeczność, troska, cierpliwość, bezinteresowność, profesjonalizm, ale przede wszystkim stosunek do pacjenta zaskoczyły mnie bardzo pozytywnie! Cenię dr Kawiorskiego również za kontakt jaki ma z pacjentami. Wiele razy pomagał mi telefonicznie... na odległość. Czy doktor Kawiorski jest dobrym lekarzem? Najlepszym jakiego znam!