Wojciech Habrat, urolog Kraków
Urolog lek.

Wojciech Habrat

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

4

Adresy

 • 20 lutego 2013

  Ocena: bardzo słaby

  Pan doktor nie potrafil znalezc przyczyny zapalen pecherza. Zlekcewazyl paciorkowca, ktory wyszedl w posiewie moczu- uslyszalam, ze to bakteria na skorze, ktora wiekszosc ludzi ma.Wpisalam w google i sie troche zdziwilam. W lux-medzie na wizycie bardzo mily, ale rozproszony odbieral prywtne telefony i sms-sowal. Ogolnie- w niczym mie pomogl, nie dal skierowan na dalsze badania- zrobil USG - wyszlo w porzadku - jest pani zdrowa a z zapaleniami trzeba zyc. Strata czasu.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 30 maja 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Lekarz ten usuwał mi endoskopowo kamień z nerek, z tego co się zorientowałem leżąc na urologii szpitala UJ przy Grzegórzeckiej w Krakowie - to jeden z najlepszych tam lekarzy. Polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 28 września 2011

  Ocena: bardzo słaby

  Lekarz wykonał mi operację pęcherza, następnego dnia dostałem od niego wypis ze szpitala, w domu okazało się że są jakieś komplikacje i ponownie trafiłem do szpitala-na moje szczęście nie do Szpitala Uniwersyteckiego gdzie panoszy się ten specjalista, lekarze byli zdziwieni faktem że zostałem wypisany ze szpitala następnego dnia, okazało się że to nie pierwszy taki przypadek tego lekarza.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 9 kwietnia 2010

  Ocena: bardzo dobry

  Chciałam podziękować doktorowi, za to że w nocy 9-10.01.10 ratował mój pęcherz i moczowody na oddziale gin-poł.Jestem szczęśliwa,że wszystko się dobrze skończyło.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online