Wojciech Guliński

Ginekolog

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Adresy

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Pan doktor jest rewelacyjny !!!! Polecam!!! Leczył mnie przed ciążą (około 2 lat) i robi to teraz. Od ośmiu miesięcy jestem pod jego fachową opieką i szczerze nie wyobrażam sobie żadnego innego lekarza, który mógłby prowadzić moją ciąże. Jest bardzo miły, sympatyczny, odpowiada na każde pytanie ze spokojem, informuje o każdym badaniu, tłumaczy co robi i co będzie robić. To pierwszy lekarz przy którym nie czułam krępacji (mowa o badaniach). Faktem jest to, że wizyty nie są na czas niemniej jednak wydaje mi się, że to tylko i wyłącznie dlatego ponieważ każdej pacjentce poświęca tyle czasu ile tylko potrzeba a nie na zasadzie daj kasę i spadaj. Badania wykonuje w sposób delikatny jest bardzo dokładny. Dużą zaleta jest to, że można do niego zadzwonić o każdej porze dnia i nocy -zawsze służy radą i pomocą .... Jest wstanie przyjąć pacjentkę nawet w dzień wolny bądź święto- sama się o tym przekonałam wraz z moim narzeczonym, który zawsze mi towarzyszy, i który również uważa, że Pan Wojciech świetnie tłumaczy choroby itp.

 • słaby

  Ogólnie był miły i sympatyczny, tak długo jak nie było problemów, to byłam zadowolona, ale generalnie nie wykrył mi dużej nadzerki. Dopiero u innego lekarza się to udało.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Jak dla mnie najlepszy lekarz u jakiego kiedykolwiek byłam. Pojechałam do niego na wizytę, żeby sprawdzić czy z moim 12 tygodniowym dzieckiem jest wszytko dobrze, bo mój lekarz prowadzący nie robił mi USG a na kolejna wizytę byliśmy umówieni dopiero na 17 tydz. ciąży. Doktor Guliński poświęcił mi prawie 40 minut, mąż mógł uczestniczyć w badaniu USG i zobaczyć nasze maleństwo. Podczas USG tłumaczył i opisywał co robi, jakie wymiary wykonuje i po co. Po badaniu odpowiedział na całą masę moich pytań. Nie spieszył się, nie był zniecierpliwiony moimi być może błahymi i czasami nawet głupimi pytaniami. Polecam tego lekarza i osobiście zmieniam lekarza prowadzącego na doktora Gulińskiego.

 • bardzo dobry

  lekarz wspaniały, serdeczny miły. Potrafi stwprzyć taką atmosferę, że nie boisz się iść do ginekologa. Natomiast położna w Gostyniu jest okropna, arogancka, nieprzyjemna w obyciu i lekceważąca pacjenta.

 • bardzo dobry

  Jest bardzo cierpliwy ...zawsze odbierze telefon mimo swiąt wytumaczy wszystko .... nie moglam zajsc w ciąże a dzisiaj mam juz dwojkę dzieci . Polecam ja i mój mąż

 • bardzo dobry

  Polecam doktora Gulińskiego ! Ciążę poprowadził prawidłowo, bezbłędnie rozpoznał płeć maleństwa, zlecił wszystkie niezbędne badania. Odpowie na każde pytanie, nie patrzy na zegarek, pożartuje, pocieszy. Zawsze uśmiechnięty, uprzejmy, podchodzi z szacunkiem do pacjentów zarówno przyjmując prywatnie, jak i na kasę chorych. Dodatkowo sprzęt też bez zarzutu. Polecam !!!

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz, zarówno w prowadzeniu ciąży zdrowej, prawidłowo sie rozijającej, jak i patologicznej. Z pierwszym dzieckiem chodziłam do tego lekarza i faktycznie, jak pisza pozostałe kobiety, miałam wrażenie, że jestem jego jedyna pacjentką, a każda z pań też tak uważała. Ciaża przebiegała prawidłowo ale lekarz poświecał mi duzo czasu i odpowiadał na każde pytanie, z zawodu jestem psychologiem i uważam, że doktor Guliński, też taką funkcje pełni, poza oczywiscie profesjonalnym przygotowaniem lekarskim jako ginekolog. W drugiej ciąży poroniłam i doktor szybko rozpoznał komplikacje i co rzadko sie zdarza umiał w spokojny, ciepły i kompetentny,a zarazem rzeczowy sposób przekazać diagnoze. To naprawde rzadkość wśród Polskich lekarzy

 • bardzo dobry

  Mam troje dzieci.Z pierwszą ciążą chodziłam na wizyty do innego lekarza ponad 11lat temu.Z drugią ciążą ponad 9 lat temu już na wizyty lekarski chodziłam do doktora Gulińskiego w Górze.Byłam bardzo zadowolona.Z wizyty wychodziłam jak od psychologa który wspierał,pocieszał itd.Wizyty u niego wspominam bardzo dobrze-nigdy nie mówił,że nie mam czasu a często zdarzało się,że pacjentki oczekujące na wizytę same dziwiły się,że doktor poświęca tak dużo czasu pacjentkom.Wizyty często miały miejsce w późnych godzinach wieczornych.No i ponad trzy lata temu znów zaszłam w ciążę i doktor znów bezbłdnie ocenił płeć dziecka i poprowadził moją ciążę.Od porodu nie byłam jeszcze na wizycie ale wybieram się w najbliższym czasie i na pewno do pana dr Gulińskiego!

 • słaby

  Witam!chodziłam do lekarza rok czasu.Wydawało mi sie ze lakarz super.Miły ,mówił to praktycznie co chciałam usłyszec.Mam problem z zajsciem w ciaże i gdy zaczeły sie kłopoty to juz wtedy pan doktor nie był taki dobry.Odradzam go.Jest poprostu dobry gdy sie nic nie dzieje.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Najlepszy lekarz.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją