lek.

Wojciech Czerniawski

Położna, położnik, Ginekolog

Poproś o włączenie kalendarza

Adresy

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  my z żoną jesteśmy zachwyceni ,doktor Czerniawski pięknie poprowadził ciążę do samego końca,zadbał o żonę w szpitalu ,zawsze odbierał telefon lub oddzwaniał jak mieliśmy pytania.rewelacja !!!

 • bardzo dobry

  Witam, uważam, że nie mogłam trafić na lepszego lekarza, dzięki Panu opiece udało mi się zajść w ciąże, a długo staraliśmy się z mężem o naszego dzidziusia. Dzis jest z nami juz całe 7 dni, i nic piękniejszego trafić się nam nie mogło. A Pan Doktor otoczył nas cudowna opieką i podszedł do sprawy naprawdę bardzo poważnie, za co Dziękuję!!!! Ada

 • bardzo dobry

  bardzo dobry lekarz przeprowadził moją ciąże bardzo dobrze jestem zadowolona :) szkoda tylko że prywatnie bierze dużo kasy ale jak na taka opiekę lekarska to warto polecam dziewczyny :)

 • bardzo dobry

  Rzeczowy, sumienny, bardzo dokładny, miły oraz kompetentny lekarz. Polecam wszystkim panią w ciąży, które mają jakieś problemy albo chcą mieć pewność, że ciąża będzie bardzo rzetelnie prowadzona.

 • bardzo słaby

  Nie polecam doktora.... chodziłam do niego dość długo 4 lata ale jak się zaczęły schody i potrzebowałam fachowej pomocy to jedyne co to faszerował mnie hormonami zero badań rozmowy nic, recepta i do widzenia ... jakieś żarciki drętwe i cały czas gadanie że przemęczony że taki tryb życia. wydaję mi się że chyba za dużo na barki bierze bo z tego co wiem dużo pacjentek odchodzi od niego. rozczarowałam się bardzo :(

 • bardzo dobry

  Lekarz pełen profesjonalizmu! Prowadził moją ciążę w sposób rzetelny, udzielał wyczerpujących informacji na każdy temat. Cechuje go duża życzliwość, wysoka kultura osobista, optymizm. Jest uprzejmy nie tylko dla swoich pacjentek, ale również dla ich rodzin. W szpitalu codziennie przychodził, pytał o samopoczucie, udzielał wskazówek. Miałam to szczęście, że Dr Czerniawski odbierał mój poród. Wiem, że gdyby nie on akcja porodowa mogłaby wyglądać zupełnie inaczej. Wspaniały lekarz i człowiek!

 • bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolona z wizyt u tego lekarza. Zarówno badanie, jak i rozmowa są zawsze bardzo profesjonalnie przeprowadzone, do tego odbywa się to w przemiłej atmosferze. Bardzo rzadko można trafić na lekarza, którego z czystym sercem można dalej polecić, w tym przypadku tak jest :)

 • bardzo dobry

  Na dr Czerniawskiego trafiłam w 8 tyg. ciąży. Wiedziałam że jest to ciąża obumarła więc moje nastawienie przed wizytą było oczywiste. Pan Czerniawski dął mi ogromne wsparcie. Jao lekarz jest znakomitym fachowcem z ogromną wiedzą, jako człowiek jest bardzo wyrozumiały. Wie że to co robi daje sens w jego życiu. Polecam skorzystanie z wizyt u dr. Pozdrawiam

 • bardzo słaby

  Zachwycona komentarzami o dr Czerniawskim umówiłam się na wizytę i niestety, ale strasznie się zawiodłam. Jest może miłym człowiekiem, ale odczułam, że nie podchodzi do tematu zbyt poważnie, ponieważ wciąż tylko się uśmiechał i żartował, mówiąc, że wszystko jest w porządku, a ja wiem, że to nie prawda, gdyż mam różne, dość poważne problemy. Może gdyby była to wizyta kontrolna podeszłabym do tego inaczej, siedząc i żartując, ale idąc z problemem, oczekuję odpowiedniego podejścia. Cierpię na nawracające grzybice, a w dniu kiedy byłam na wizycie, objaw samoistnie zniknął. Z tego co mi wiadomo, to grzybic pochwy nie można lekceważyć, tylko należy je wyleczyć do końca. Zawsze kiedy takie coś się dzieje, nawet jak mi przechodzi, idę do lekarza by zastosować jeszcze jakąś kurację, a w tym przypadku dr Czerniawski nic nie zasugerował by przepisać, gdyż objawy zniknęły.. musiałam sama poprosić o przepisanie leku. Inny problem, o którym nie chcę tu ewidentnie wspominać ze względów osobistych, dr stwierdził, ze to normalne. Takie to normalne, że przyprawiało mnie o depresje i strasznie utrudniało życie seksualne z moim partnerem. Nie wypytał o szczegóły, ani nawet o ogóły - nie dał się wprost na ten temat wypowiedzieć, aby chociaż przeanalizować problem i wysunąć jakieś wnioski. Zrobiło mnie się bardzo przykro, bo poczułam, ze lekceważy to co chciałam powiedzieć - zastępując uśmiechem! Poza tym badanie wcale nie było delikatne, wręcz przeciwnie.

 • bardzo dobry

  Polecam doktora jako rzetelnego fachowca. Jest kompetentny i nie zostawia pacjentki ze swoim problemem. Cieszę się, że w Jeleniej Górze jest lekarz z miłym i sympatycznym podejściem do pacjentki. Oby tak dalej...

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją