Wiktor Robert

Neurolog

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Adresy

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Leczę się od 1 kwietnia 2011r. u Pana Doktora. Nigdy, podkreślam nigdy nie miałem żadnych problemów. Moja choroba - SM, jest specyficzną, następują stopniowe i niestety nie zawsze "wykrywalne" gołym okiem - tak w ciągu 4 minut oceniła pani neurolog na ostatniej mojej komisji d/s orzekania o stopniu niepełnosprawności, w ogóle nie uwzględniając sprzężenia kilku chorób - wielospecjalistka??? Polecam, jedyną rzeczą, którą mam nadzieję poprawi to kontakt telefoniczny a może e-mailowy!!!

 • bardzo dobry

  POLECAM :) trafna diagnoza na 100%, sympatyczny, pomocny, rzeczowy tłumaczy wyniki badań

 • bardzo słaby

  Nie polecam tego neurologa, ponieważ nie szuka problemu u pacjenta. Jeśli nie ma koncepcji jak leczyć, zaczyna serwować leki psychotropowe oraz leki, jak to mówi Pan Chmielewski na układ wegetatywny. Czyli zwykłe leki na depresje. Szanowny Pan nie kieruje dalej do innego specjalisty, no chyba, że do kolegi od psychiatrii. Szczerze nie polecam tego neurologa, gdy choroba jest już w pewnym stadium, a Państwo szukają rozwiązania i wyjścia z sytuacji. Natomiast, gdy dopiero zaczyna się coś dziać Pan Chmielewski może pomóc, choć i tu nadzieję trzeba mieć bardzo małą.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Bardzo kompetentny i rzeczowy. Takich więcej.

 • dobry

  Najlepszy neurolog w Bolesławcu. Bardzo sympatyczny :) ``` Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny. ```

 • bardzo dobry

  Moj lekarz..:) kompetentny, oczytany, mily... polecam :)

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją