Neurochirurg dr n. med.

Wiesław Strohm

Poproś o włączenie kalendarza
104

Adresy i cenniki

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Ordynator Oddziału Neurochirurgii V Wojskowego Szpitala Klinicznego w Krakowie.

Zabiegi

 • leczenie operacyjne

Choroby

 • nowotwór układu nerwowego
 • glejak mózgu
 • oponiak
 • guz kata mostowo móżdżkowego
 • tętniak mózgu
 • nowotwór kręgosłupa
 • zespół bólowy kręgosłupa
 • dyskopatia szyjna
 • dyskopatia lędźwiowa
 • wodogłowie
 • uraz kręgosłupa
 • uraz czaszkowo-mózgowy
 • neuralgia nerwu trójdzielnego
 • więcej

Specjalizacje

 • Neurochirurgia
 • 27 lutego 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  witam jestem po operacji kregosłupa miałam przepukline l4 -l5 bardzo polecam lekarza STROHMA JAK I SZPITAL WOJSKOWY W KRAKOWIE ORAZ CAŁY ZESPÓŁ PIELEGNIARSKI OPIEKA SUPER I PROFESJONALNIE PODCHODZA DO PACJETA JESZCZE RAZ BARDZO DZIEKUJE ZA OPIEKE :)

  zgłoś nadużycie
 • 1 października 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Zanim trafiłam do dr W.Strohma, od IV 2010r. - do stycznia 2011 przeżyłam straszne konsekwencje mojej żle zdiagnozowanej chorobie, której najuwiękswzy7m nie3bezpieczeństwem były utraty przyto9mności. Do dr Strohma trafiłam dzięki wspaniałemu lekarzowi- Panu Mieczysławowi Krawczykowi-Ordynatorowi Oddz.Neurologicznego Centrum Medycznego HCP w Poznaniu, ul.28 Czerwca 1956r., który jako jedyny z lekarzy spotkanych po drodze, postanowił skrupulatnie poszukać przyczyny mojej choroby. Po licznych badaniach, wszystko było wiadome stwierdził, że dalsze decyzje musi podjąć neurochirurg i Ordynator M.Krawczyk skierował mnie własnie do dr W.Strohma. Pan dr W.Strohm bardzo wnikliwie przeanalizował wszystkie badania, zlecił dodatkowo rezonans kręgów szyjunych i wszystko było jasne. Na drugiej wizycie, kiedy dr W.Strohm zadecydowal, że musi być pilnie przeprowadzona operacja kręgów szyjnych (stan dość skomplikowany) i zwrócił sie do mnie z pytaniem, jaka jest moja decyzjua, odpowiedziałam- 'tak, wyrażam zgodę na operację"... DEr W.Strohmk ma "coś w sobie" , jako człowiek i9 dlatego bezgranicznie zaufałam.... Operacja odbyła się 05.04.2011 w 5 Wojskowym Szpitalu Klinicznym za Polikliniką SP ZOZ -Oddz. Neurochirurgii w Krakowie , z rewelacyjnym skutkiem : nie tracę przytomności, nie wiem , co to jest ból głowy i wiele, wiele innych powikłań zdrowotnych, które ustąpiły. Minęły 4 m-ce po operacji i czuję się bardzo dobrze. Jestem przeszczęśliwa!!! Dr W.Strohm, to wspaniały lekarz z powołania, o bardzo wysokiej kulturze osobistej, kompetentny- bardzo dobry fachowiec, ma "złote ręce i serce", bezinteresownie serdeczny, niezwykle komunikatywny i najbardziej ceni sobie dobro pacjenta. URATOWAŁ MI ŻYCIE!!! Brakuje mi słów do wyrażenia mojej wdzięczności...Dziękuję serdecznie całemu personelowi tego Oddziału, lekarzom, Pani Oddziałowej z pielęgniarkami. Wspaniała załoga, obserwowałam ich ciężką pracę przez 9 dni. PANIE DOKTORZE , DZIEKUJE Z CALEGO SERCA!!! Wdzięczna- Ewa Woldańska z Rodziną z Pleszewa Dnia:15.08.2011

  zgłoś nadużycie
 • 14 marca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Jestem pod głębokim wrażeniem profesjonalizmu Pana Doktora Strohma i jego podejścia do chorych - uwagi, odpowiedzialności, cierpliwości. Znakomitą wizytówką Doktora jest także funkcjonowanie kierowanego przezeń Oddziału Neurochirurgii w krakowskim Szpitalu Wojskowym: przyznam, że nie zetknęłam się dotąd z tak sprawnym i zgranym zespołem i tak dobrym podejściem do pacjentów. Jestem wdzięczna nie tylko za naprawienie mojego kręgosłupa, ale także za warunki, w jakich się to dokonało i pełen komfort fizyczny i psychiczny, towarzyszący całemu mojemu pobytowi na Oddziale.

  zgłoś nadużycie
 • 28 lutego 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  W styczniu bieżącego roku miałem operację kręgosłupa, którą przeprowadzono w Krakowie w 5 Wojskowym Szpitalu Klinicznym i serdecznie chciałbym podziękować dr Strohm za pomyślną operację. Ryszard z Ostrowa Wlkp.

  zgłoś nadużycie
 • 19 lutego 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  26.01.2014 zostałam przyjęta do Szpitala Wojskowego w Krakowie gdzie ordynatorem jest Pan dr Wiesław Strohm. Diagnoza - guz prawego kąta mostowo-móżdżkowego. Dwa dni później przeszłam trudną operację ,a dzisiaj minęły trzy tygodnie i czuję się wspaniale.Myślę że swoje życie zawdzięczam wielkiej wiedzy i umiejętnością dr Strohma. Nie potrafię wyrazić wdzięczności panu doktorowi, który oprócz fachowości, jest przesympatycznym, skromnym i bardzo cieplym człowiekiem budzącym wielkie zaufanie. Dziękuję również całemu personelowi Oddziału Neurochirurgi Szpitala Wojskowego za opiekę i szacunek z jakim podchodzą do każdego pacjenta. Widzą w nas człowieka, a to jest najważniejsze. Bardzo, bardzo dziękuję. Ewa Wierzchowska

  zgłoś nadużycie
 • 15 lutego 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  W dniu 14 stycznia 2014 roku w Krakowie przeszedłem operację kręgosłupa. Pan Doktor Strohm to świetny specjalista, bardzo miły pogodny i życzliwy w kontaktach z pacjentami. Dzięki Panu Doktorowi podbudowała się moja wiara w Służbę Zdrowia ;) Jest miły oraz uprzejmy, zarówno jak i personel pielęgniarski. Bardzo dbają o dobro pacjenta,są na każde zawołanie,uśmiechnięte i bardzo sympatyczne!!! Cieszę się że mogłem poznać tak wspaniałego lekarza !!! Z całego serca Dziękuje Panu Ordynatorowi i całemu zespołowi lekarzy i pielęgniarek oddziału neurochirurgii w Krakowie !!! Andrzej Gniazdowski.

  zgłoś nadużycie
 • 9 lutego 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Dnia 23 stycznia 2014 r. przeszedłem operację kręgosłupa szyjnego na poziomie C4-C7 w Piątym Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Krakowie na Oddziale Neurochirurgii, gdzie ordynatorem jest doktor Strohm. Chciałbym serdecznie podziękować Panu doktorowi oraz całemu zespołowi operującemu za fachowe zdiagnozowanie i leczenie mojego przypadku. Doktor Strohm ze swoim zespołem okazali się wielkimi profesjonalistami i miłymi, pełnymi troskami i zainteresowania moim stanem zdrowia osobami. Dzięki Panu doktorowi już drugi raz jestem operowany, w 2007 roku miałem operację kręgosłupa w odcinku lędźwiowym L4-L5, tylko dzięki Pana fachowości i bezbłędnej diagnozie mogę dzisiaj chodzić i patrzeć ostrożnie w przyszłość. Składam najserdeczniejsze podziękowania i polecam z całego serca innym pacjentom, żeby trafili na Pana, panie doktorze i pański uśmiechnięty, profesjonalny i fachowy zespół. Serdecznie dziękuję i pozdrawiam. Wdzięczny pacjent Janusz z okolic Pobiedzisk

  zgłoś nadużycie
 • 16 grudnia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Roman M. z Krakowa Dr Wiesław Strohm i jego zespół, podkreślam cały zespół oddziału neurochirurgicznego 5WSK w Krakowie zasługuje na 6+. Właśnie przeszedłem tam zabieg operacyjny kręgosłupa lędźwiowego (10 grudnia). Bywałem w wielu szpitalach ze względu na długotrwałą chorobę żony, więc mam porównanie. Co wpłynęło na ocenę? Po pierwsze podejście do chorego Pana Doktora, pielęgniarek i Pana Marcina - rehabilitanta. Naturalnie zawsze chce się szybko uciekać do domu, ale tam jest tak, że czuje się jak w domu. Chorzy są z całej Polski, więc to też o czymś świadczy (nie jechaliby daleko gdyby nie słyszeli o profesjonalizmie doktora. Dziękuję ! Brawo, brawo, brawo!

  zgłoś nadużycie
 • 5 listopada 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz . Operował mojego syna /kręgosłup szyjny /. minęło 5 lat ,a syn jest zdrowy . Bardzo dziękuję Panie doktorze.

  zgłoś nadużycie
 • 31 października 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Serdeczne podziękowania dla dr W. Strohma, za konkretną i prawidłową diagnozę, szybką reakcję oraz błyskawiczne zlikwidowanie zagrożenia życia. Pan Doktor to „fachowiec-neurochirurg”. Cechuje się profesjonalizmem oraz indywidualnym podejściem do każdego pacjenta. Można z nim swobodnie porozmawiać bez żadnych barier „pacjent- lekarz”. Wytłumaczył mi konkretnie na czym polega moje schorzenie oraz jaki będzie przebieg leczenia. Mimo tego, że miałem operacje na kręgi szyjne, która niosła za sobą ryzyko czułem się bezpiecznie i nie zawahałem się ani przez chwilę, że coś może się nie udać. Bardzo się cieszę, ze trafiłem do dr Strohma. Na słowa pochwały zasługuje również cały personel Oddziału Neurochirurgicznego 5 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką w Krakowie. Dziękuję za cierpliwość, wsparcie oraz okazaną pomoc. Leszek z Poznania.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę

Lokalizacja