dr n. med.

Wiesław Lasota

Onkolog, Internista

Umów wizytę 263 odwiedziny w ciągu 30 dni

Wiesław Lasota specjalista onkolog więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Zwykła wizyta
Badania kontrolne
Konsultacje i leczenie nowotworów płuca

Informacje o lekarzu

O mnie

Wiesław Lasota specjalista onkolog

Specjalizacje

 • Choroby wewnętrzne
 • Onkologia kliniczna

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Warszawie

Publikacje

Nagrody i wyróżnienia

Choroby

 • nowotwory płuc

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Dużo czasu dla pacjenta, wyczerpujące informacje, konkretne odpowiedzi na pytania i ludzkie podejście. Polecam

 • bardzo dobry

  To nie tylko dobry lekarz, to dobry człowiek. Przez 2 lata opiekował się i leczył mojego chorego na raka tatę. Potrafił zmotywować go do walki. Tylko jemu udawało się podnieść tatę na duchu. Z wizyt wracała z nową energią i wiarą, że może jednak... Zrobił wszystko co się dało i jeszcze potrafił nam współczuć. Będę mu za bycie przy moim tacie wdzięczna przez całe życie.

 • bardzo słaby

  Coż, dla odmiany moja opinia jest zupełnie inna niż wszystkich osób wychwalających się. Przytoczę tylko słowa doktora które utkwiły mi jako ostatnie wypowiadane " Umieralni na moim oddziale nie będę urządzał..." Proszę zabrać pacjenta do domu. Moim zdaniem żadnemu lekarzowi nie wypada kierować do rodziny tego typu słów. te słowa nie wymagają komentarza...

 • bardzo dobry

  Nie da się ukryć,że Doktor Wiesław Lasota działa na niekorzyść i i innych lekarzy i ... pacjentów. Lekarzy - ponieważ nie są w stanie dorównać poziomowi, wiedzy i - przede wszystkim - stosunkowi do Pacjenta. Pacjentów - bo, po trosce i zaangażowaniu, jaką wykazuje Pan Doktor, wolą umrzeć niż poddawać się terapii u innych lekarzy. I umierają - może dlatego, ze Pan Doktor i tak, w porównaniu z rokowaniami innych, wydłuża im życie kilkakrotnie. A przede wszystkim - komfort życia.

 • bardzo dobry

  dziękujemy Doktorze - rodziana Słupkowskich

 • bardzo dobry

  ...wspaniały lekarz..wspaniały człowiek..!!..klejnot Centrum Onkologii..!!..doświadczony lekarz, fachowiec od beznadziejnych sytuacji..!!..kochamy Pana Panie Doktorze..!!!!..aktualne pokolenie młodych lekarzy ..to...???..sanitariusze na wycieczkach..???..nam potrzebni są tacy lekarze jak Pan..!!!..oddani sprawie..!!..humaniści..!!..

 • bardzo dobry

  Specjalista od przypadków beznadziejnych. Wielka intuicja i doświadczenie. No i trochę sarkastyczny humor. Śmiertelnie zapracowany. PS. Do 3 lat wydłużył to, co miało (zdaniem innych) zakończyć się w 3 miesiące. Dozgonna wdzięczność.

 • bardzo dobry

  zdecydowanie najlepszy ze wszystkich najlepszych w Świecie. Takiego lekarza nigdzie nie znajdziecie dobrego, mądrego, cierpliwego, empatycznego, fachowego i BARDZO KOCHANEGO.

 • bardzo dobry

  Wspaniały człowiek, bardzo dobry lekarz, cierpliwy, potrafi podnieść człowieka na duchu.

 • bardzo dobry

  Podpisuję się pod wcześniejszymi opiniami.Dr Wiesław Lasota to wyjątkowy lekarz,doskonały specjalista,życzliwy dla pacjentów, nawet w sytuacji kiedy inni lekarze twierdzą,że nic już dla pacjenta nie można zrobić ,podejmuje się leczenia.W moim przypadku,po wypisaniu ze szpitala/innego niż ten,w którym pracuje Pan dr Lasota/, w sytuacji kiedy obawiano się,że pozostało mi zaledwie kilka miesięcy życia, podjął się leczenia,ratując mi życie.Gdybym nie uzyskała pomocy tego wspaniałego lekarza,z ogromnym doświadczeniem ,nie byłoby mnie już od trzech lat.Bardzo trudno wyrazić w słowach podziękowanie za uratowanie życie ale chciałabym na tym forum przekazać wyrazy uznania oraz podziękowania dla Pana dr Wiesława Lasoty z Centrum Onkologii,mając jednocześnie nadzieję ,że mój przypadek przekona innych chorych, iż są tacy wspaniali lekarze, którzy nawet wówczas ,gdy medycyna wydaje się być bezsilna, mogą przedłużyć nam życie.

Najbliższe terminy:

kolejne dni