dr n. med.

Waldemar Świerczyński

Ginekolog

73 opinii +dodaj

Umów wizytę 113 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Nazywam się Waldemar Świerczyński i jestem lekarzem specjalistą ginekologiem – położnikiem. Specjalizuję się w leczeniu niepłodności. Serdecznie zapraszam! więcej

Umów wizytę

Informacje o lekarzu

O mnie

Nazywam się Waldemar Świerczyński i jestem lekarzem specjalistą ginekologiem – położnikiem.

Specjalizuję się w leczeniu niepłodności.

Serdecznie zapraszam!

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Bardzo dobre wrażenie na mnie zrobił Pan Dr. Pokazał jak badać piersi , uczulił na samokontrolę .Polecam i na pewno będzie moim lekarzem :)

 • bardzo dobry

  Wspaniały lekarz . Pełen profesjonalizm. Po kilku wizytach widać efekty leczenia . Gabinet jak i poczekalnia na bardzo wysokim poziomie. Wizyta zawsze na czas . Polecam z całego serca .

 • bardzo dobry

  Polecam!Była to moja pierwsza wizyta i byłam mile zaskoczona :)Odpowie na nurtujące pytania,rozwieje wątpliwości.

 • bardzo dobry

  Jestem pacjentką od paru lat, początkowe wizyty były związane z problemem zajścia w ciążę, no i szybciutko p. doktor nam pomógł. Całą ciążę poprowadził znakomicie. Ostatnia wizyta odbyła się w terminie, punktualnie. Pan doktor konkretny, przeprowadza dość szczegółowy wywiad, przedstawia wszystkie możliwości rozwiązania problemu. Szczerze polecam!

 • bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolona z pierwszej wizyty. Pan Doktor bardzo miły i sympatyczny, dokładnie mi wszystko wytłumaczył, zlecił badania. Serdecznie polecam :)

 • bardzo dobry

  Świetny specjalista. Od kilku lat jestem jego pacjentką i szczerze polecam. Ściana w gabinecie cała zapełniona spełnionymi marzeniami pacjentek- zdjęciami dzieciaczków. Widok piękny i dający nadzieję.

 • bardzo dobry

  Lekarz bardzo profesjonalny. Pierwszy raz u niego byłam (i niestety ostatni, mieszkam zbyt daleko - wizyta awaryjna). Wyjaśnił mi jak od początku do końca działa PCO i jak można z tym walczyć innymi metodami niż antykoncepcja, której nie mogę używać. Jestem bardzo zadowolona. Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję że trafię na równie profesjonalnego ginekologa w pobliżu mojego miejsca zamieszkania. PS. Gabinet super! Jeszcze w takim nie byłam :)

 • bardzo dobry

  Byłam pierwszy raz na wizycie, jestem bardzo zadowolona, bardzo wysoki standard, Pan dr wyjaśnił mi wszystko ze spokojem i wielka troską , fachowo mnie poinstruował- jak powinnam leczyć się dalej, szczerze polecam Pana dr innym pacjentkom

 • bardzo dobry

  Miły lekarz wytłumaczył wszystko dokładnie. Przytulny i nowoczesny gabinet. Szczerze polecam!!!!!!!!!

 • bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolona z pierwszej wizyty. Pan Doktor bardzo miły i sympatyczny, bardzo dokładnie mi wszystko wytłumaczył. Serdecznie polecam :)

Najbliższe terminy:

kolejne dni