Waldemar Patkowski

8 opinii

chirurg

Warszawa, Banacha 1a

Kontakt

Gabinet lekarski

Banacha 1a , Warszawa

Noble Medicine Ośrodek Diagnostyki i Informacji Medycznej prof. K.Wardyna i Zespołu Ekspertów

Bagno 2d , 00-112 Warszawa

Opinie pacjentów

8
 • 8
 • 0
 • 0
 • Pan doc. Patkowski jest nie tylko świetnym lekarzem, ale przede wszystkim wspaniałym człowiekiem. Swoich pacjentów otacza prawdziwą troską i ciepłem, poświęca im wiele czasu i uwagi. Dziękuję bardzo za wszystko Panie Docencie!

  Julia

  Ocena bardzo dobry

  9 wrz 2014 14:03:44

 • Pan dr Patkowski to wspaniały specjalista, lekarz humanista z doskonałym kontaktem z pacjentem. Miałam operowaną tzn. usunięta duża torbiel na wątrobie i pęcherzyk żółciowy. Wszystko przebiegło wspaniale przy udziale młodszego dr R. Stankiewicza. Jestem niezwykle wdzięczna :)

  krystynkaw

  Ocena bardzo dobry

  26 sty 2014 19:48:29

 • doc Patkowski to wspaniały , cudowny chirurg!! Operował mnie i wszystko ok!!! Jest wesoły, miły i co najważniejsze dobrze robi to co umie czyli operuje!!!!!!!!!!!! Miałam usuwane drogi żółciowe, przewód żółciowy i pęcherzyk!! Wszystko się udało!! Dziekuję Panu Patkowskiemu za wszystko!!!!!!!

  edyta

  Ocena bardzo dobry

  15 maj 2013 10:16:13

 • Ciesze się że mogłam poznać tak wspaniałego lekarza jakim jest dc.Patkowski,ktory mnie operował.Jest przesympatycznym człowiekiem ,.i wspaniałym lekarzem ,ma idealny kontakt z chorym ,wszystko wytłumaczy ,ma czas dla pacjęta ipotrafi pożartować emanuje od Niego jakieś ciepło i dobro.Jestem pełna uznania dla Jego osoby ,gdyby więcej było Takich ludzi świat był by lepszy .Dziękuję Bogu za Pana docenta..A Panu za operację która była niezbędna i za opiekę ,Dziękuję i pozdrawiam wdzięczna pacjetka...

  EWA ,M

  Ocena bardzo dobry

  10 paź 2012 22:07:25

 • Byłam dawcą wątroby i operował mnie doc.Patkowski. Świetny lekarz, takich jak on powinno być więcej. Jest po prostu rewelacyjny! sympatyczny, dokładny, ma czas dla pacjenta, informuje o wszystkim dokładnie i zrozumiale dla pacjenta. Polecam jako lekarza i jako człowieka;) Świetny specjalista;)

  Joanna J.

  Ocena bardzo dobry

  13 paź 2011 22:59:09

 • byłam dawcą wątroby dla mojego synka.operował mnie doc Patkowski.to świetny specjalista ale też wspaniały człowiek.dał mi ogromne psychiczne wsparcie przed zabiegiem bo strasznie bałam się o dziecko.po zabiegu codziennie przychodził, pytał o moje samopoczucie i o to co słychać w ICZD u synka . polecam gorąco

  33rm

  Ocena bardzo dobry

  27 wrz 2010 10:52:57

 • Też byłam operowana przez pana dr Patkowskiego. To naprawdę miły , sympatyczny lekarz. Dla niego nie ma znaczenia kim jest pacjent, dla niego najważniejszą sprawa jest pomaganie wszystkim potrzebującym.

  Gość

  Ocena bardzo dobry

  20 lis 2009 21:56:13

 • ten lekarz uratował mi zycie trawilam na banacha po dwóch powaznych operacjach w ciągu 1 tygodnia i czekała mnie nastepna. Ten lekarz jest idealny miły sympatyczny i z poczuciem chumoru to dzieki niemu zyje

  wdzieczna

  Ocena bardzo dobry

  16 paź 2009 00:15:17


Pobieranie danych

Naser Dib

56 opinii

chirurg

Warszawa, Jana Nowaka-Jeziorańskiego 7/184

Umów wizytę

Błąd

Wystąpiły problemy z połączeniem.<br/>Sprawdź czy masz dostęp do Sieci<br/>i spróbuj ponownie.

OK OK