Waldemar Karasiuk

26

Adresy

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Chirurg, członek Polskiego Towarzystwa Chirurgów Polskich, Członek Polskiego Towarzystwa mezoterapii, absolwent Akademii Medycznej w Lublinie. Specjalizuje się głównie z zabiegach z zakresu dermochirurgii, chirurgii kosmetycznej i medycyny estetycznej. Swoją wiedzę i doświadczenie zawodowe zdobywał w prestiżowych ośrodkach szkoleniowych w Polsce i za granicą. Potwierdzeniem jego umiejętności jest uzyskanie ponad 50 dyplomów i certyfikatów. W kręgu jego zainteresowań są innowacyjne medoty zabiegowe korygujące urodę i sylwetkę bez użycia skalpela. Jako jeden z pierwszych lekarzy w Polsce wykorzystywał lasery w zabiegach dermatologiczno-kosmetycznych. Szkoli lekarzy dla Centrum Techniki Laserowej. Obsługuje najnowocześniejsze lasery dermatologiczne i chirurgiczne dostępne w Polsce.

Usługi

Choroby

Specjalizacje

 • Chirurgia plastyczna
 • 25 kwietnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Jestem dopiero po pierwszej wizycie, ale wrażenie bardzo dobre. Trądzik już trochę zmalał, miałam jeden zabieg laserem. Nie chwalę dnia przed zachodem słońca, ale oby tak dalej. Lekarz bardzo miły i konkretny. Mogę polecić :)

  zgłoś nadużycie
 • 5 lutego 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Przewspaniały lekarz i człowiek bardzo znający się na swoim fachu.Każdy kto potrzebuje fachowej pomocy otrzyma ją. Radomianka

  zgłoś nadużycie
 • 15 grudnia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Ireneusz z Radomia 15 grudnia 2013r. Pan Doktor Karasiuk Waldemar usunął z mojej twarzy wszystkie tj.szt.5 narośli (włókniaków) oraz blizny po wypadkach . Zabieg był powtarzany 3 krotnie w listopadzie i grudniu 2013r jako że narośla były wielkości grochu a ich usunięcie było wykonane przez Pana Doktora przy użyciu lasera. Nie ma żadnych śladów po naroślach i bliznach i jestem z tego bardzo zadowolony. Przy goleniu one mi przeszkadzały. Także co istotnie , na korzyść, poprawił się wygląd mojej twarzy. Doktor Karasiuk to wspaniały, ciepły i świetny specjalista. Z czystym sumieniem gorąco polecam oddanie się pod zabiegi wykonywane przez Doktora Karasiuka. Tym bardziej, że Pan Doktor bardzo się troszczy o pacjenta, jest dostępny pod telefonem. Jak nie może w danym momencie rozmawiać to oddzwania. Niby drobiazg ale świadczy o szacunku do pacjenta.

  zgłoś nadużycie
 • 10 kwietnia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Przyjazny i profesjonalny chirurg. Zabieg wykonał w luźnej atmosferze dzięki czemu pacjent nie stresuje się. Umiejętności jak najbardziej na najwyższym poziomie,efekt powiększania ust super naturalny i taki jak sobie życzyłam. Wracam do VD z pełnym zaufaniem. Polecam serdecznie Paniom, które chcą poprawić swą urodę i nie wyglądać sztucznie.

  zgłoś nadużycie
 • 26 października 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Szczerze polecam. :) :) :) Wiele lat zbierałam się z zamiarem usunięcia znamion barwnikowych na twarzy. Trafiłam do doktora, który wyjaśnił mi szczegółowo co można zrobić i jaki będzie efekt. Umówiłam się na wizytę. Miałam laserowo usuwane tzw. „pieprzyki”. Jestem bardzo zadowolona z efektów. Polecam doktora wszystkim, którzy szukają super specjalisty z zakresu dermo chirurgii. Polecam Vita-Derm i zabiegi wykonywane przez dr Waldemara Karasiuk.

  zgłoś nadużycie
 • 18 kwietnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Michał z Iłży. Doktor Karasiuk to fachowiec i specjalista w każdym calu. Zabieg korekcji blizny, w marcu i kwietniu tego roku został przeprowadzony w sposób jak najbardziej profesjonalny i rzetelny. Dodam, iż blizna była kilkuletnia. Efekt naprawdę niesamowity. Wszystko wcześniej dokładnie omówione i skonsultowane. Poza tym to bardzo miły i otwarty człowiek, dzięki temu pacjent nie czuje się zestresowany. Personel gabinetu oraz atmosfera zasługuje na dużą piątkę z plusem. Jak najbardziej z czystym sumieniem mogę polecić usługi pana doktora.

  zgłoś nadużycie
 • 5 marca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Polecam Pana doktora oraz w ogóle gabinet lekarski. Fachowość, rzetelność, indywidualne podejście do każdego pacjenta. Pełny profesjonalizm. Rekomenduje

  zgłoś nadużycie
 • 13 lutego 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz, profesjonalista, zabieg usunięcia pieprzyków został wykonany bezbłędnie. Polecam

  zgłoś nadużycie
 • 28 stycznia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Ponieważ już drugi raz potrzebowałem pomocy od Dr.Karasiuka pozwolę sobie na małą opinię. Za pierwszym razem Pan Karasiuk pomógł mi dojść do siebie po"niekoniecznie udanym leczeniu" innego lekarza ,za drugim chodziło już o sprawy typowo estetyczne.Jestem bardzo zadowolony z efektów jego pracy. Myślę,że to naprawdę dobry specjalista a jednocześnie bardzo miły człowiek.Pomimo ,że muszę dojechać blisko 40 km na wizytę to wiem,że warto. Szczerze wszystkim polecam.!

  zgłoś nadużycie
 • 25 października 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Drogie Panie gorąco polecam rewelacyjny zabieg laserem frakcyjnym.Jeżeli chcecie zlikwidować defekty skóry w postaci przebarwień, blizn i zmarszczek na twarzy, szyi lub dekolcie, jest to najlepszy zabieg. Korzystałam już z różnych możliwości zabiegów z zakresu medycyny estetycznej ale do tego nakłonił mnie Pan doktor Waldemar Karasiuk i jestem mu za to bardzo wdzięczna. Efekty, o których mówił, iż zabieg w naturalny sposób działa jak lifting ponieważ stymuluje tworzenie nowych komórek, co z kolei prowadzi do uzyskania zdrowej, świeżej i promiennej skóry w moim przypadku potwierdziły się w 100 procentach. Moja skóra po zabiegu jest napięta, wygładzona, bardziej elastyczna, jaśniejsza, bez przebarwień i co najważniejsze zmarszczki zredukowane nawet te wokół oczu.Efekty zabiegu przerosły moje najśmielsze oczekiwania, dla mnie czas się zatrzymał a nawet cofnął o kilka lat tak też twierdzą znajomi i przyjaciele.Serdecznie polecam bardzo przyjazny gabinet Vita Derm w Radomiu i najwyższej klasy specjalistę, doświadczonego i godnego zaufania lekarza Waldemara Karasiuka.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Znasz już opinie o tym lekarzu?