Chirurg, członek Polskiego Towarzystwa Chirurgów Polskich, Członek Polskiego Towarzystwa mezoterapii, absolwent Akademii Medycznej w Lublinie. Specjalizuje się głównie z zabiegach z zakresu dermochiru... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Informacje o lekarzu

O mnie

Chirurg, członek Polskiego Towarzystwa Chirurgów Polskich, Członek Polskiego Towarzystwa mezoterapii, absolwent Akademii Medycznej w Lublinie. Specjalizuje się głównie z zabiegach z zakresu dermochirurgii, chirurgii kosmetycznej i medycyny estetycznej. Swoją wiedzę i doświadczenie zawodowe zdobywał w prestiżowych ośrodkach szkoleniowych w Polsce i za granicą. Potwierdzeniem jego umiejętności jest uzyskanie ponad 50 dyplomów i certyfikatów. W kręgu jego zainteresowań są innowacyjne medoty zabiegowe korygujące urodę i sylwetkę bez użycia skalpela. Jako jeden z pierwszych lekarzy w Polsce wykorzystywał lasery w zabiegach dermatologiczno-kosmetycznych. Szkoli lekarzy dla Centrum Techniki Laserowej. Obsługuje najnowocześniejsze lasery dermatologiczne i chirurgiczne dostępne w Polsce.

Specjalizacje

 • Chirurgia plastyczna

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Byłam na zabiegu u pana doktora. Przemiły i profesjonalny specjalista.Obsługa i troska o pacjenta na najwyższym poziomie.Atmosfera pozbawia stresu.

 • dobry

  Byłam na wizycie u Pana doktora,naprawdę przemiły i profesjonalny lekarz.Polecam.Tylko problem jest z zapisaniem się na wizytę poprzez stronę ,, znanylekarz.pl '',trzeba niestety telefonicznie.

 • bardzo dobry

  Byłam dzisiaj u Pana Doktora z synem-miał bolesny wrastający paznokieć.Oprócz profesjonalizmu jest to bardzo ciepły i uśmiechnięty człowiek. Rozmawiał z moim synem jak z równym sobie, jesteśmy zachwyceni jego podejściem do każdego pacjenta-bez względu na wiek i za wspaniałe poczucie humoru. Dziękujemy Mu serdecznie i na pewno będę polecać każdemu Doktora Karasiuka.

 • bardzo dobry

  Polecam dr Karasiuka , miły ciepły człowiek , profesjonalista w każdym calu .Zabieg usnunięcia kilku znamion - pieprzyków przebieg bardzo sprawnie po dwóch wizytach nie ma po nich śladu . Jestem bardzo zadowolona z efektów. Polecam doktora wszystkim, którzy szukają super specjalisty z zakresu dermo chirurgii. Polecam Vita-Derm i zabiegi wykonywane przez dr Waldemara Karasiuk.

 • bardzo dobry

  Gorąco polecam usługi Doktora. Cechuje go profesnojalizm i indywidualne podejscie do pacjenta. Skorzystalam z zabiegu powiększania ust-efek bardzo zafowalający, bez żadnych komplikacji. Zarówno Doktor jak i jego personel dbaja o milą atmosferę.

 • bardzo dobry

  Jestem dopiero po pierwszej wizycie, ale wrażenie bardzo dobre. Trądzik już trochę zmalał, miałam jeden zabieg laserem. Nie chwalę dnia przed zachodem słońca, ale oby tak dalej. Lekarz bardzo miły i konkretny. Mogę polecić :)

 • bardzo dobry

  Przewspaniały lekarz i człowiek bardzo znający się na swoim fachu.Każdy kto potrzebuje fachowej pomocy otrzyma ją. Radomianka

 • bardzo dobry

  Ireneusz z Radomia 15 grudnia 2013r. Pan Doktor Karasiuk Waldemar usunął z mojej twarzy wszystkie tj.szt.5 narośli (włókniaków) oraz blizny po wypadkach . Zabieg był powtarzany 3 krotnie w listopadzie i grudniu 2013r jako że narośla były wielkości grochu a ich usunięcie było wykonane przez Pana Doktora przy użyciu lasera. Nie ma żadnych śladów po naroślach i bliznach i jestem z tego bardzo zadowolony. Przy goleniu one mi przeszkadzały. Także co istotnie , na korzyść, poprawił się wygląd mojej twarzy. Doktor Karasiuk to wspaniały, ciepły i świetny specjalista. Z czystym sumieniem gorąco polecam oddanie się pod zabiegi wykonywane przez Doktora Karasiuka. Tym bardziej, że Pan Doktor bardzo się troszczy o pacjenta, jest dostępny pod telefonem. Jak nie może w danym momencie rozmawiać to oddzwania. Niby drobiazg ale świadczy o szacunku do pacjenta.

 • bardzo dobry

  Przyjazny i profesjonalny chirurg. Zabieg wykonał w luźnej atmosferze dzięki czemu pacjent nie stresuje się. Umiejętności jak najbardziej na najwyższym poziomie,efekt powiększania ust super naturalny i taki jak sobie życzyłam. Wracam do VD z pełnym zaufaniem. Polecam serdecznie Paniom, które chcą poprawić swą urodę i nie wyglądać sztucznie.

 • bardzo dobry

  Szczerze polecam. :) :) :) Wiele lat zbierałam się z zamiarem usunięcia znamion barwnikowych na twarzy. Trafiłam do doktora, który wyjaśnił mi szczegółowo co można zrobić i jaki będzie efekt. Umówiłam się na wizytę. Miałam laserowo usuwane tzw. „pieprzyki”. Jestem bardzo zadowolona z efektów. Polecam doktora wszystkim, którzy szukają super specjalisty z zakresu dermo chirurgii. Polecam Vita-Derm i zabiegi wykonywane przez dr Waldemara Karasiuk.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę