Wacław Pokrywka

Neurochirurg

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Adresy

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Niedawno trafiłem na oddział neurochirurgii w Szpitalu Powiatowym im. Edmunda Biernackiego w Mielcu, którego ordynatorem jest Pan dr Wacław Pokrywka. Spotkałem się tam z bardzo profesjonalnym i ludzkim podejściem do pacjenta. Doskonale dobrany zespół medyczny świadczy nie tylko o wysokim poziomie opieki ale również o dużej kulturze osobistej każdego z pracowników i wielkim oddanym sercu wszystkim pacjentom. Dziękuje serdecznie.

 • bardzo dobry

  Ja również trafiłam na oddział neurochirurgi w Mielcu..Oddział wspaniałych fachowców i specjalistów w swojej dziedzinie .Szczególne słowa podziękowania składam panu doktorowi,ordynatorowi W. Pokrywce za profesjonalne podejście do tematu,dzięki doktorowi po szybkiej diagnozie i błyskawicznej ingerencji(operacji) czuję się b. dobrze i jestem na dobrej drodze do odzyskania całkowitej sprawności.Jest to fachowiec godny najwyższego zaufania, miły ,treściwy ,konkretny i nie lubi symulantów, czego byłam świadkiem przez przypadek .Polecam bardzo pana doktora gdyż jest uczciwym i wyspecjalizowanym fachowcem.Jeszcze się nie spotkałam z takim bezinteresownym traktowaniem pacjenta (który był leczony na NFZ) przez lekarza ..Dziękuję !..

 • bardzo dobry

  A ja przyjechalam z Anglii z wielkimi bolami,z problemem z chodzeniem,bardzo bolało,a tam jedyne czym chcieli mi pomoc to przeciwbólowe leki ,po których miałam halucynacje:)zachowywalam się po nich jak swir:)Doktor pomogl mi zdiagnozowal przepuklinę na kręgosłupie ,uratowal mi dalsze zycie...Zachowywal się bardzo profesjonalnie od razu gdy mnie zobaczyl,po chwili stwierdził co mi jest i co musimy zrobić.Czlowiek pelny empatii, otwarty do ludzi.Bardzo polecam,Doktor Pokrywka jest swietnym człowiekiem i naprawdę lekarzem z prawdziwego zdarzenia...Serdecznie dziekuje za pomoc i polecam wszystkim wizyte u doktora:)Ja mysle ze w dzisiejszych czasach gdzie wszyscy krytykują wszystkich za wszystko...gdy człowiek jest chory i liczy na pomocna dlon,bardzo ważne jest ze nad twoim życiem i losem czuwa taki fajny gość jak Doktor Pokrywka:):)Bardzo dziekuje Panie Doktorze:D:D

 • bardzo dobry

  Byłem operowany,przez pana doktora Pokrywke ordynatora i p.doktor Sylwie Śliwonik.Operacja jak wynikało z relacji operujących ,była długa i skomplikowana,trwała ponad 5 godz./laminoktomiaL3 L4 L5,stabilizacja transpedikularna i inne/.Ciężko dochodziłem do siebie po operacji,troche gorączkowałem,ale każdy dzień przynosił mi ulgę.Po dwu tygodniach po operacji zostałem wypisany z zaleceniami itd.Jestem bardzo szczęśliwy i niezmiernie wdzięczny lekarzom operującym mnie,a szczególnie pani doktor Śliwonik,dzięki niej trafiłem do Mieleckiego Szpitala na oddział neurochirurgi,który jest na bardzo wysokim poziomie usług medycznych.Dzięki Nim-lekarzom wracam powoli do zdrowia i z każdym dniem jest lepiej.Nadmieniam,że przed operacją byłem bardzo cierpiącym na rwe kulszową lewostronną,zwijałem się w bólach nie do wytrzymania,u kresu sił.Oni sprawili coś niezwykłego,że za dwa dni po operacji stanąłem na nogi,bez bóli ,które miałem przedtem.Dziękuję bardzo lekarzom operującym p dr.Pokrywce i p dr.Śliwonik i wszystkim lekarzom z neuroochirurgi,którzy mi bardzo pomogli w karzdej sytuacji przed i po operacji. Dziękuję również całemu personelowi neurochirurgii,którzy na wysokim poziomie wykonują swoje powinności z uśmiechem na ustach i życzliwi,pomocni w każdej sytuacji.Jeszcze raz serdecznie dziękuję,za wykonaną operacje i opiekę przed i pooperscyjną.Polecam z całego serca odział neurochirurgii w Mielcu i wspaniałych lekarzy/cudotwórców/ mających dar od Boga w przywracaniu ulgi i sprawności,łagodzeniu bólu i cierpienia, wdzięczny , uzdrowiony pacjent Janek z Sandomierza.

 • bardzo dobry

  Witam, jestem tydzień po operacji przepukliny kręgosłupa, którą przeprowadził Dr Pokrywka. jest to świetny lekarz, profesjonalista w swoim fachu, poza tym bardzo życzliwy i miły człowiek. Po operacji czuję się bardzo dobrze, ból, który przed zabiegiem był tak nieznośny, że nie byłem w stanie samodzielnie chodzić, ustąpił niemal całkowicie. Polecam serdecznie tego lekarza.

 • bardzo dobry

  17 kwietnia 2014r w Oddziale Neurochirurgii mieleckiego szpitala wykonano mi laminektomię L4, obustronną foraminotomię L4-L5 oraz usunięto mi torbieli synowialną stawu międzyokręgowego L4-L5. Operację perfekcyjnie wykonał dr Wacław Pokrywka. Nie muszę opisywać cierpień jakich doznawałem w okresie przedoperacyjnym. Ci którzy przeżyli podobną sytuację zrozumieją to doskonale. Profesjonalizm Pana Ordynatora, powiedziałbym maestria w wykonaniu wymienionego zabiegu doprowadziła do tego, że w miesiąc niemalże po operacji czuję się jak nowo narodzony. Powróciła radość i chęć do życia. Pragnę zwrócić uwagę również na to, że oprócz bólu o symptomach mocnej rwy kulszowej prawej nogi ustąpiły mi wieloletnie bóle w kręgosłupie lędźwiowym.Chciałbym wyrazić za to głęboką wdzięczność doktorowi Wacławowi Pokrywce, za jego zaangażowanie, serdeczny stosunek do pacjenta, zrozumienie i ulgę w cierpieniu. Niech Pan Bóg błogosławi Pana i Pana "ZŁOTE RĘCE" . Pragnę również wyrazić podziw dla wzorowej organizacji Oddziału Neurochirurgii prowadzonego przez Pana Ordynatora Pokrywkę. Cały Personel, zarówno doskonali Lekarze, jak też serdeczne, opiekuńcze i zawsze uśmiechnięte Panie Pielęgniarki, to wzór dla wszystkich oddziałów w innych szpitalach. Proszę mi wierzyć w to, że serialowy Szpital Kliniczny w Leśnej Górze pewnie wzorował się na Oddziale Neurochirurgii Szpitala Powiatowego w Mielcu. Wdzięczny pacjent Stanisłąw Grzegorczyk ze Stalowej Woli

 • bardzo dobry

  Miałem rwę kulszową lewostronnną z przepukliną L5-S1 i od 3 miesięcy niesamowity ból, dochodziło już do tego że nie mogłem chodzić, prowadzić samochodu i normalnie żyć bez tabletek przeciwbólowych, które pomagały, ale na krótko.15 stycznia br trafiłem do Szpitala w Mielcu, a gdy dr Pokrywka mnie zobaczył to od razu powiedział, że jutro zabieg. Po zabiegu który przeprowadził dr Pokrywka wraz z dr Bargieł na drugi dzień stanąłem na nogi nie odczuwając już tak nasilonego bólu. Opieka profesjonalna, sympatyczna, pomocna, a lekarze niczym cudotwórcy naprawdę stawiają na nogi, pomagają wrócić do pełnej kondycji. Podziękowania dla całego odziału neurochirurgii a w szczególności dla lekarzy operujących. Polecam Jacek

 • bardzo słaby

  Niestety ale nic nie pomógł, powiedział że w mojej sytuacji jest bezradny.Powiedział że nie potrafi mi pomóc i nie był zupełnie zaintertesowany moim problemem.Odradzam w szczególności osobom które mają niezdiagnozowany problem.Poza tym 2 godziny spóznienia w prywatnym gabinecie, gdzie ludziom z poważnymi schorzeniami bardzo trudno czekać a szczególnie z cięzkimi schorzeniami kręgosłupa!Jednym słowem strata czasu i pieniędzy.ODRADZAM!!!!


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • słaby

  ostatnio byłam na wizycie u dr Pokrywki w Tarnowie doznałam szoku gdy zamiast udzielić mi konkretnej pomocy dr otworzył google i zaczal pokazywać mi jak mam szukac swojego schorzenia i co na ten temat pisza w internecie , bylam tym wprost zbulwersowana gdyż jechałam 250 km nie po to by poczytać sobie internet potrzebowałam konkretnej pomocy a nie nauki obsługi przeglądarki google . owszem był mily zwłaszcza jak zainkasował 150 zł za tą pozałowania godna konsultację


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  WITAM CHCIAŁAM PODZIĘKOWAĆ PANU DOKTOROWI W.POKRYWCE ZA SZACUNEK I BEZINTERESOWNOŚĆ!!!!!!!!!!! CO DO MOJEJ OSOBY 30.09.2013r.PAN DOKTOR PRZEPROWADZIŁ U MNIE OPERACJE PRZEPUKLINY L5 S1 NA ODCINKU LĘDŻWIOWYM JESTEM ZADOWOLONA I ZARAZEM BARDZO WDZIĘCZNA ZA POMOC OKAZAŁĄ PRZEZ PANA DOKTORA WCZEŚNIEJ MOJE ŻYCIE POLEGAŁO NA CIĄGŁYM BÓLU KTÓRY TRWAŁ AŻ 3 LATA A 3 MIESIĄCE PRZED OPERACJĄ NIE PRZESPAŁAM ANI JEDNEJ NOCY MASAKRA PAN DOKTOR SPRAWIŁ ŻE ZAPOMNIAŁAM O CIĄGŁYM BÓLU KRĘGOSŁUPA I OBDARZYŁ MNIE SWOJĄ OPIEKĄ JUŻ PO OPERACJI ZAWSZE MOGE NA NIEGO LICZYĆ CO DZISIAJ STRASZNIE TRUDNO O TAKIEGO LEKARZA Z TAK DOBRYM SERCEM DLATEGO BARDZO POLECAM PANA DOKTORA I JESZCZE RAZ DZIĘKUJE PANU DOKTOROWI ZA OPIEKĘ I POMOC NIECH BÓG MA PANA DOKTORA W SWOJEJ OPIECE WIĘCEJ TAKICH LUDZI!!!!!!!!!!!!!!!!