Wacław Pokrywka

Neurochirurg

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Adresy

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Niedawno trafiłem na oddział neurochirurgii w Szpitalu Powiatowym im. Edmunda Biernackiego w Mielcu, którego ordynatorem jest Pan dr Wacław Pokrywka. Spotkałem się tam z bardzo profesjonalnym i ludzkim podejściem do pacjenta. Doskonale dobrany zespół medyczny świadczy nie tylko o wysokim poziomie opieki ale również o dużej kulturze osobistej każdego z pracowników i wielkim oddanym sercu wszystkim pacjentom. Dziękuje serdecznie.

 • bardzo dobry

  A ja przyjechalam z Anglii z wielkimi bolami,z problemem z chodzeniem,bardzo bolało,a tam jedyne czym chcieli mi pomoc to przeciwbólowe leki ,po których miałam halucynacje:)zachowywalam się po nich jak swir:)Doktor pomogl mi zdiagnozowal przepuklinę na kręgosłupie ,uratowal mi dalsze zycie...Zachowywal się bardzo profesjonalnie od razu gdy mnie zobaczyl,po chwili stwierdził co mi jest i co musimy zrobić.Czlowiek pelny empatii, otwarty do ludzi.Bardzo polecam,Doktor Pokrywka jest swietnym człowiekiem i naprawdę lekarzem z prawdziwego zdarzenia...Serdecznie dziekuje za pomoc i polecam wszystkim wizyte u doktora:)Ja mysle ze w dzisiejszych czasach gdzie wszyscy krytykują wszystkich za wszystko...gdy człowiek jest chory i liczy na pomocna dlon,bardzo ważne jest ze nad twoim życiem i losem czuwa taki fajny gość jak Doktor Pokrywka:):)Bardzo dziekuje Panie Doktorze:D:D

 • bardzo dobry

  Byłem operowany,przez pana doktora Pokrywke ordynatora i p.doktor Sylwie Śliwonik.Operacja jak wynikało z relacji operujących ,była długa i skomplikowana,trwała ponad 5 godz./laminoktomiaL3 L4 L5,stabilizacja transpedikularna i inne/.Ciężko dochodziłem do siebie po operacji,troche gorączkowałem,ale każdy dzień przynosił mi ulgę.Po dwu tygodniach po operacji zostałem wypisany z zaleceniami itd.Jestem bardzo szczęśliwy i niezmiernie wdzięczny lekarzom operującym mnie,a szczególnie pani doktor Śliwonik,dzięki niej trafiłem do Mieleckiego Szpitala na oddział neurochirurgi,który jest na bardzo wysokim poziomie usług medycznych.Dzięki Nim-lekarzom wracam powoli do zdrowia i z każdym dniem jest lepiej.Nadmieniam,że przed operacją byłem bardzo cierpiącym na rwe kulszową lewostronną,zwijałem się w bólach nie do wytrzymania,u kresu sił.Oni sprawili coś niezwykłego,że za dwa dni po operacji stanąłem na nogi,bez bóli ,które miałem przedtem.Dziękuję bardzo lekarzom operującym p dr.Pokrywce i p dr.Śliwonik i wszystkim lekarzom z neuroochirurgi,którzy mi bardzo pomogli w karzdej sytuacji przed i po operacji. Dziękuję również całemu personelowi neurochirurgii,którzy na wysokim poziomie wykonują swoje powinności z uśmiechem na ustach i życzliwi,pomocni w każdej sytuacji.Jeszcze raz serdecznie dziękuję,za wykonaną operacje i opiekę przed i pooperscyjną.Polecam z całego serca odział neurochirurgii w Mielcu i wspaniałych lekarzy/cudotwórców/ mających dar od Boga w przywracaniu ulgi i sprawności,łagodzeniu bólu i cierpienia, wdzięczny , uzdrowiony pacjent Janek z Sandomierza.

 • bardzo dobry

  Witam, jestem tydzień po operacji przepukliny kręgosłupa, którą przeprowadził Dr Pokrywka. jest to świetny lekarz, profesjonalista w swoim fachu, poza tym bardzo życzliwy i miły człowiek. Po operacji czuję się bardzo dobrze, ból, który przed zabiegiem był tak nieznośny, że nie byłem w stanie samodzielnie chodzić, ustąpił niemal całkowicie. Polecam serdecznie tego lekarza.

 • bardzo dobry

  17 kwietnia 2014r w Oddziale Neurochirurgii mieleckiego szpitala wykonano mi laminektomię L4, obustronną foraminotomię L4-L5 oraz usunięto mi torbieli synowialną stawu międzyokręgowego L4-L5. Operację perfekcyjnie wykonał dr Wacław Pokrywka. Nie muszę opisywać cierpień jakich doznawałem w okresie przedoperacyjnym. Ci którzy przeżyli podobną sytuację zrozumieją to doskonale. Profesjonalizm Pana Ordynatora, powiedziałbym maestria w wykonaniu wymienionego zabiegu doprowadziła do tego, że w miesiąc niemalże po operacji czuję się jak nowo narodzony. Powróciła radość i chęć do życia. Pragnę zwrócić uwagę również na to, że oprócz bólu o symptomach mocnej rwy kulszowej prawej nogi ustąpiły mi wieloletnie bóle w kręgosłupie lędźwiowym.Chciałbym wyrazić za to głęboką wdzięczność doktorowi Wacławowi Pokrywce, za jego zaangażowanie, serdeczny stosunek do pacjenta, zrozumienie i ulgę w cierpieniu. Niech Pan Bóg błogosławi Pana i Pana "ZŁOTE RĘCE" . Pragnę również wyrazić podziw dla wzorowej organizacji Oddziału Neurochirurgii prowadzonego przez Pana Ordynatora Pokrywkę. Cały Personel, zarówno doskonali Lekarze, jak też serdeczne, opiekuńcze i zawsze uśmiechnięte Panie Pielęgniarki, to wzór dla wszystkich oddziałów w innych szpitalach. Proszę mi wierzyć w to, że serialowy Szpital Kliniczny w Leśnej Górze pewnie wzorował się na Oddziale Neurochirurgii Szpitala Powiatowego w Mielcu. Wdzięczny pacjent Stanisłąw Grzegorczyk ze Stalowej Woli

 • bardzo dobry

  Miałem rwę kulszową lewostronnną z przepukliną L5-S1 i od 3 miesięcy niesamowity ból, dochodziło już do tego że nie mogłem chodzić, prowadzić samochodu i normalnie żyć bez tabletek przeciwbólowych, które pomagały, ale na krótko.15 stycznia br trafiłem do Szpitala w Mielcu, a gdy dr Pokrywka mnie zobaczył to od razu powiedział, że jutro zabieg. Po zabiegu który przeprowadził dr Pokrywka wraz z dr Bargieł na drugi dzień stanąłem na nogi nie odczuwając już tak nasilonego bólu. Opieka profesjonalna, sympatyczna, pomocna, a lekarze niczym cudotwórcy naprawdę stawiają na nogi, pomagają wrócić do pełnej kondycji. Podziękowania dla całego odziału neurochirurgii a w szczególności dla lekarzy operujących. Polecam Jacek

 • bardzo słaby

  Niestety ale nic nie pomógł, powiedział że w mojej sytuacji jest bezradny.Powiedział że nie potrafi mi pomóc i nie był zupełnie zaintertesowany moim problemem.Odradzam w szczególności osobom które mają niezdiagnozowany problem.Poza tym 2 godziny spóznienia w prywatnym gabinecie, gdzie ludziom z poważnymi schorzeniami bardzo trudno czekać a szczególnie z cięzkimi schorzeniami kręgosłupa!Jednym słowem strata czasu i pieniędzy.ODRADZAM!!!!


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • słaby

  ostatnio byłam na wizycie u dr Pokrywki w Tarnowie doznałam szoku gdy zamiast udzielić mi konkretnej pomocy dr otworzył google i zaczal pokazywać mi jak mam szukac swojego schorzenia i co na ten temat pisza w internecie , bylam tym wprost zbulwersowana gdyż jechałam 250 km nie po to by poczytać sobie internet potrzebowałam konkretnej pomocy a nie nauki obsługi przeglądarki google . owszem był mily zwłaszcza jak zainkasował 150 zł za tą pozałowania godna konsultację


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  WITAM CHCIAŁAM PODZIĘKOWAĆ PANU DOKTOROWI W.POKRYWCE ZA SZACUNEK I BEZINTERESOWNOŚĆ!!!!!!!!!!! CO DO MOJEJ OSOBY 30.09.2013r.PAN DOKTOR PRZEPROWADZIŁ U MNIE OPERACJE PRZEPUKLINY L5 S1 NA ODCINKU LĘDŻWIOWYM JESTEM ZADOWOLONA I ZARAZEM BARDZO WDZIĘCZNA ZA POMOC OKAZAŁĄ PRZEZ PANA DOKTORA WCZEŚNIEJ MOJE ŻYCIE POLEGAŁO NA CIĄGŁYM BÓLU KTÓRY TRWAŁ AŻ 3 LATA A 3 MIESIĄCE PRZED OPERACJĄ NIE PRZESPAŁAM ANI JEDNEJ NOCY MASAKRA PAN DOKTOR SPRAWIŁ ŻE ZAPOMNIAŁAM O CIĄGŁYM BÓLU KRĘGOSŁUPA I OBDARZYŁ MNIE SWOJĄ OPIEKĄ JUŻ PO OPERACJI ZAWSZE MOGE NA NIEGO LICZYĆ CO DZISIAJ STRASZNIE TRUDNO O TAKIEGO LEKARZA Z TAK DOBRYM SERCEM DLATEGO BARDZO POLECAM PANA DOKTORA I JESZCZE RAZ DZIĘKUJE PANU DOKTOROWI ZA OPIEKĘ I POMOC NIECH BÓG MA PANA DOKTORA W SWOJEJ OPIECE WIĘCEJ TAKICH LUDZI!!!!!!!!!!!!!!!!

 • bardzo słaby

  Witam zainteresowanych chciałem opowiedzieć swoją przygodę z dr. Pokrywką. Trafiłem do niego po raz pierwszy w lipciu tego roku, dr.obejrzał zdjęcia rezonansu i postawił diagnozę operacja lecz nawet nie raczył mnie zbadac. Nie byłem przekonany co do operacji więc podziekowalem, wizyta trwała około 3 min i kosztowała mnie 220zl w prywatnym gabine N. Sączu. Następnie dłem do niego 10 sierpnia na mój widok dr. Zapytał czy sie zdecydowałem na operacje pow. że tak gdyż ból przy przepuklinie l5 s1 był tak silny ze nie spałem w nocy wogóle. Więc dr. Wypisał skierowanie na operacje do szpitala w mielcu, która miał rzekomo przeprowadzić następnie wstał za biurka dał skierowanie i kazał dzwonić w poniedziałek gdyż to była sobota i ustalić termin operacji. Wizyta trwała 4min. I kosztowała 220zl ale byłem zadowolony bo już miałem skierowanie w ręce. Lecz niestety radość trwała tylko do poniedziałku bo gdy zadzwoniłem do szpitala powiedziano mi grzecznie że w tym roku już nie zapisują na operacje ale mogę bytac w styczniu 2014 roku.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją