Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie z dużym doświadczeniem klinicznym i ambulatoryjnym. więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

 • Zwykła wizyta

 • Zwykła wizyta

Informacje o lekarzu

O mnie

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie z dużym doświadczeniem klinicznym i ambulatoryjnym.

Specjalizacje

 • Psychiatria

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Pani doktor jest miłą,ciepłą osobą,wzbudzającą zaufanie ,uważnie słucha pacjenta , a przede wszystkim swoją osobowością sprawia, że pacjent odblokowuje się i jest w stanie opowiedzieć o swoich problemach. Już pierwsza wizyta daje namiastkę spokoju

 • bardzo dobry

  Wszystko ok. Leczę się od roku. Lepiej trafić nie mogłem. Czuję się dużo lepiej. Leczenie współczesnymi,racjonalnymi metodami.

 • dobry

  Pani Doktor bardzo mi pomogła. Wzięła pod uwagę moje rozmaite problemy ze zdrowiem i dopasowała leki tak aby zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. Dobrane leczenie przyniosło efekty. Niestety po dłuższym czasie choroba powróciła, więc będę musiała powrócić do Pani Doktor po pomoc ponownie...

 • bardzo dobry

  Trafiłam do pani Daszkiewicz będąc w głębokiej depresji. Teraz, po roku leczenia farmakologicznego, odstawiam antydepresanty i czuję się bardzo dobrze. Odznacza się świetnym podejściem do pacjenta. Jest ostrożna - nie przepisze mnóstwa silnych leków, jeśli nie uważa tego za konieczne. Potrafi wysłuchać. Wizyta u niej to nie tylko formalność, to kolejny krok w leczeniu. Poradziła mi psychoterapię. Zaufałam jej i było warto. Zaczęłam żyć na nowo.

 • bardzo dobry

  Długo nie mogłam przekonać się do wizyty u psychiatry. Psychiatra? A w czym może mi pomóc taki lekarz? Przecież nie jestem chora psychicznie…Dopiero po wizycie zrozumiałam, że to wcale nie jest tak jak nam się wydaje. Pani doktor to wspaniała kobieta, która poświęca swój czas pacjentom starając się pomóc im jak najlepiej. Dzięki niej zrozumiałam, z czym mam problem i jak sobie z nim poradzić – co wcale nie oznaczało, że jestem „nienormalna”. Pani doktor to rzetelny lekarz, który dobry kontakt z klientem stawia ponad wszystko.

 • bardzo dobry

  Doktor Daszkiewicz to wspaniały specjalista. Trafiłam na leczenie do pani doktor w bardzo trudnym dla mnie okresie. Długo nie mogłam poradzić sobie ze swoimi problemami, a pani doktor pojawiła się w doskonałym momencie. Ciepła i serdeczna kobieta. Cierpliwie czeka na zakończenie opowieści przez pacjenta. Nie daje gotowych rozwiązań, tylko tak prowadzi rozmowę, żeby pacjent sam umiał znaleźć rozwiązanie. Bardzo dziękuję pani doktor za pomoc.

 • bardzo dobry

  Od wielu lat cierpię na przewlekłą chorobę, która potrafi mocno namieszać w moim codziennym życiu. Byłam już u wielu specjalistów, jednak dopiero pod opieką dr Daszkiewicz czuję, że leczenie idzie w dobrym kierunku. Pani Doktor dziękuję za cierpliwość i zrozumienie.

 • bardzo dobry

  Pani Doktor Daszkiewicz to świetny lekarz, traktuje człowieka wyjątkowo ciepło i zwyczajnie po ludzku. Podchodzi do problemu z dużą wyrozumiałością, spokojnie - wizyta potrafi uspokoić, opanowany i ciepły głos Pani Doktor tak bardzo pomaga. W mojej ocenie Pani Doktor Daszkiewicz to profesjonalistka w rozpoznawaniu dolegliwości, a samo leczenie dobiera niezwykle skutecznie. Mi osobiście pomogła uporać się z głęboką depresją. Polecam! I bardzo dziwię się opiniom negatywnym... Wdzięczna pacjentka.

 • bardzo dobry

  Pani doktor jest bardzo oddana pacjentom, cierpliwa i empatyczna. Rzadko spotyka się tak zaangażowanego w proces leczenia lekarza. Dzięki Niej udało mi się wyjść z depresji, gdy byłam już na skraju załamania. Zawsze służy pomocną radą i pokrzepieniem, pozwala wrócić do normalności. Bardzo polecam dr Daszkiewicz, chociaż wiem, że na brak pacjentów narzekać nie może.

 • bardzo dobry

  Pani Dr Daszkiewicz jest ciepła, oddana pacjentom lekarka. Zawsze poświęca im czas i uwagę. A na leczeniu depresji zna się jak nikt. Wysyłam do niej wszystkich swoich znajomych, w tym rodzine. Niegdyś nie odmówiła i nie odesłała pacjenta, zawsze ma czas, nigdy nie skraca wizyt, zawsze rozmawia tyle, ile życzy sobie pacjent. Pyta i pamięta o rzeczach, które były na poprzedniej wizycie. Wszyscy wracają zadowoleni i przeprowadzają znajomych. Ponieważ Dr Daszkiewicz pracowała w najlepszych warszawskich klinikach wie o psychiatrii wszystko! Niestety opinia jaka się ukazała wyglada na atak zazdrosnej konkurencji, kompletnie wyssany z palca. Potwierdzam, ze to doskonały lekarz, a ilośc pacjentówalicja świadczy sama o sobie.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Najbliższe terminy:

kolejne dni
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę