Urszula Daszkiewicz

Psychiatra

Umów wizytę 203 odwiedziny w ciągu 30 dni

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie z dużym doświadczeniem klinicznym i ambulatoryjnym. więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Zwykła wizyta
Zwykła wizyta

Informacje o lekarzu

O mnie

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie z dużym doświadczeniem klinicznym i ambulatoryjnym.

Specjalizacje

 • Psychiatria

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Profesjonalne podejście, dobrze dobrane leki, jest nadzieja na poprawę w walce z moją chorobą. Polecam!

 • bardzo dobry

  Mam zaledwie 21 lat, Pani Doktor jest wspaniałą osobą, która słucha uważnie, przygląda się i potrafi pomóc nie tylko lekami, a samą sobą- rozmową. W gabinecie tona płaczu, po wizycie uśmiech i ulga. Była to moja pierwsza wizyta i myślałam, że będzie ciężko, jednak przy tej Pani doktor nie da się nie otworzyć i opowiedzieć swoich problemów. Nie traktuje człowieka inaczej, a mówi 'tak to jest, że Wy nerwicowy, jesteście po prostu słabsi nerwowo, jesteście wrażliwsi'. Daje leki nieuzależniające. POLECAM i nie zamienię tej Doktor na żadna inną.

 • bardzo dobry

  Pani doktor jest miłą,ciepłą osobą,wzbudzającą zaufanie ,uważnie słucha pacjenta , a przede wszystkim swoją osobowością sprawia, że pacjent odblokowuje się i jest w stanie opowiedzieć o swoich problemach. Już pierwsza wizyta daje namiastkę spokoju

 • bardzo dobry

  Wszystko ok. Leczę się od roku. Lepiej trafić nie mogłem. Czuję się dużo lepiej. Leczenie współczesnymi,racjonalnymi metodami.

 • dobry

  Pani Doktor bardzo mi pomogła. Wzięła pod uwagę moje rozmaite problemy ze zdrowiem i dopasowała leki tak aby zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. Dobrane leczenie przyniosło efekty. Niestety po dłuższym czasie choroba powróciła, więc będę musiała powrócić do Pani Doktor po pomoc ponownie...

 • bardzo dobry

  Trafiłam do pani Daszkiewicz będąc w głębokiej depresji. Teraz, po roku leczenia farmakologicznego, odstawiam antydepresanty i czuję się bardzo dobrze. Odznacza się świetnym podejściem do pacjenta. Jest ostrożna - nie przepisze mnóstwa silnych leków, jeśli nie uważa tego za konieczne. Potrafi wysłuchać. Wizyta u niej to nie tylko formalność, to kolejny krok w leczeniu. Poradziła mi psychoterapię. Zaufałam jej i było warto. Zaczęłam żyć na nowo.

 • bardzo dobry

  Długo nie mogłam przekonać się do wizyty u psychiatry. Psychiatra? A w czym może mi pomóc taki lekarz? Przecież nie jestem chora psychicznie…Dopiero po wizycie zrozumiałam, że to wcale nie jest tak jak nam się wydaje. Pani doktor to wspaniała kobieta, która poświęca swój czas pacjentom starając się pomóc im jak najlepiej. Dzięki niej zrozumiałam, z czym mam problem i jak sobie z nim poradzić – co wcale nie oznaczało, że jestem „nienormalna”. Pani doktor to rzetelny lekarz, który dobry kontakt z klientem stawia ponad wszystko.

 • bardzo dobry

  Doktor Daszkiewicz to wspaniały specjalista. Trafiłam na leczenie do pani doktor w bardzo trudnym dla mnie okresie. Długo nie mogłam poradzić sobie ze swoimi problemami, a pani doktor pojawiła się w doskonałym momencie. Ciepła i serdeczna kobieta. Cierpliwie czeka na zakończenie opowieści przez pacjenta. Nie daje gotowych rozwiązań, tylko tak prowadzi rozmowę, żeby pacjent sam umiał znaleźć rozwiązanie. Bardzo dziękuję pani doktor za pomoc.

 • bardzo dobry

  Od wielu lat cierpię na przewlekłą chorobę, która potrafi mocno namieszać w moim codziennym życiu. Byłam już u wielu specjalistów, jednak dopiero pod opieką dr Daszkiewicz czuję, że leczenie idzie w dobrym kierunku. Pani Doktor dziękuję za cierpliwość i zrozumienie.

 • bardzo dobry

  Pani Doktor Daszkiewicz to świetny lekarz, traktuje człowieka wyjątkowo ciepło i zwyczajnie po ludzku. Podchodzi do problemu z dużą wyrozumiałością, spokojnie - wizyta potrafi uspokoić, opanowany i ciepły głos Pani Doktor tak bardzo pomaga. W mojej ocenie Pani Doktor Daszkiewicz to profesjonalistka w rozpoznawaniu dolegliwości, a samo leczenie dobiera niezwykle skutecznie. Mi osobiście pomogła uporać się z głęboką depresją. Polecam! I bardzo dziwię się opiniom negatywnym... Wdzięczna pacjentka.

Najbliższe terminy:

kolejne dni
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę