dr n. med.

Urszula Brocka-Zakrzewska

Ginekolog

Umów wizytę 48 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Wykształcenie: Akademia Medyczna w Łodzi Miejsce pracy: Klinika Położnictwa i Ginekologii - ICZMP Wiek przyjmowanych pacjentek: od 16 roku życia BORAMED BORAMED KEN (informacja dla pacjentów... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

USG płodu 150 - 200 zł
Wkładka antykoncepcyjna MIRENA (nasza wkładka + założenie) 1 200 zł
USG ciąży do 10 t.c 150 zł
USG ciąży 3D/4D 250 zł
Usg ciąży 28-32 t.c 250 zł
Wkładka antykoncepcyjna Medusa Silver (założenie+ nasza wkładka) 400 zł
Założenie wkładki JAYDESS (zawiera koszt wkładki) 1 100 zł
Zwykła wizyta 140 zł
więcej

Informacje o lekarzu

O mnie

Wykształcenie: Akademia Medyczna w Łodzi

Miejsce pracy: Klinika Położnictwa i Ginekologii - ICZMP

Wiek przyjmowanych pacjentek: od 16 roku życia

BORAMED
BORAMED KEN (informacja dla pacjentów firm ubezpieczeniowych):

Klientów towarzystw ubezpieczeniowych pragnących umówić się na wizytę w ramach ubezpieczenia prosimy o kontakt telefoniczny z Przychodnią, bądź z infolinią towarzystwa ubezpieczeniowego (zgodnie z zasadami zapisów danego ubezpieczyciela).

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Łodzi

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Pani bardzo miła i profesjonalna, bez problemów odpowiadała na dręczące mnie pytania. Mogę ją polecać z czystym sumieniem :)

 • bardzo dobry

  Pani doktor prowadziła moją ciąże - każdej kobiecie, która szuka dobrego ginekologa polecam właśnie dr Brocką. Zleca wszystkie potrzebne badania, doradza, bada bardzo delikatnie i traktuje pacjentkę z szacunkiem, a przy tym wszystkim to po prostu mega sympatyczna osoba. Ja będąc w ciąży wiedziałam, że jestem w dobrych rękach, bardzo dobrze wspominam wszystkie wizyty i ciesze się że są tacy lekarze jak dr Brocka.

 • bardzo dobry

  Pani doktor suuuuuper kobieta. Odpowiedziała jasno na wszystkie pytania. Wizyta bardzo miła i przyjemna :) To była moja pierwsza wizyta, ale z pewnością nie ostatnia.

 • bardzo dobry

  Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, zrozumienie i empatia. Otwartość na klienta, rzeczowość i wiedza sprawiają, że śmiało mogę polecić tego lekarza. Wszystkie niezbędne badania zostały wykonane i dalsze instrukcje co do leczenia i profilaktyki. Nie ma problemu z otrzymaniem skierowania do specjalisty i recepty. Gorąco polecam!!!

 • bardzo dobry

  cudowny lekarz i człowiek. Wizyty o tak dużej dozie intymności są szczególnie trudne. Pani doktor dokładna i niezwykle delikatna. Polecam każdej kobiecie.

 • bardzo dobry

  Przeprowadziła bardzo dokładny wywiad oraz badanie. Świetna specjalistka i bardzo miła osoba, nie czułam się jakby się jej śpieszyło , wręcz odwrotnie mam wrażenie że poświęciła bardzo dużo czasu na dokładny wywiad i po prostu rozmowę jak człowiek z człowiekiem. Na pewno wrócę do tego lekarza !

 • bardzo dobry

  Bardzo miła, sympatyczna i kompetentna Pani doktor z pewnością odwiedzę ją nieraz:)Wszystko wytłumaczy, wyjaśni i doradzi... Polecam każdemu. :)

 • bardzo dobry

  Pani doktor jest żywo zainteresowana pacjentem, bardzo chętnie udziela rozbudowanych odpowiedzi na zadane pytania, widać, że ginekologia to jej pasja. Szeroka wiedza pozwala czuć się pacjentce komfortowo. Jestem zachwycona i na pewno będę kontynuować u niej wizyty

 • bardzo dobry

  Pani doktor prowadziła moją ciążę bliźniaczą od początku, miałam do czynienia również z innymi lekarzami, ale tylko Jej diagnozom tak naprawdę ufałam. Jako jedyny znany mi dr naprawdę przejmuje się pacjentem, na wizytach zawsze się czułam jakbym rozmawiała z kimś bliskim, w trudnych chwilach mogłam zawsze liczyć na jej fachową pomoc, w razie jakichkolwiek wątpliwości zawsze zlecała dodatkowe badania. Nigdy nie zostawia pacjenta samemu sobie, nawet w przypadku gdy ma już komplet pacjentów. Jest naprawdę profesjonalna, delikatna przy badaniach i w przeciwieństwie do innych zawsze wszystko tłumaczy, odpowiada na każde pytanie. Zawsze wychodziłam od Pani dr spokojna i pewna że wszystko z moimi dziećmi będzie dobrze, dla spanikowanej przyszłej mamy takie bezpieczeństwo jest wszystkim. Polecam w 100 % Panią Urszulę Brocką-Zakrzewska i ręczę, że wszystkie negatywne opinie są w pełni niezasłużone.

 • bardzo dobry

  Byłam 2 razy u p.Doktor, żałuję że od początku nie prowadzi mojej ciąży, niestety terminy były mocno napięte i po prostu nie udało mi się zapisać do Dr. Każda wizyta przebiega fachowo, pani Dr ma olbrzymią i szeroką wiedzę, wyciąga prawidłowe wnioski i przewiduje, co może się dziać (miałam krwawienia z szyjki 2 tyg. dostałam receptę na delikatny lek w razie gdyby rozwinęła się infekcja, tak jak Dr przewidziała po kilku dniach tak się stało.dodam, że już z infekcją byłam na wizycie kontrolnej u prowadzącego mnie lekarza, a on nawet nie zauważył przy badaniu, że coś się dzieje (!), że już nie wspomnę o jakimkolwiek domyśleniu się , że przy dłuższym krwawieniu może się rozwinąć infekcja). Po tej wizycie mimo dotychczasowego zadowolenia z tamtego lekarza , dostrzegłam wielką różnicę w podejściu do pacjenta. Dla niektórych lekarzy kobieta ciężarna jest chodzącym inkubatorem i jeśli dziecku nic nie jest ,to nie warto się zajmować jej problemami . Na szczęście Pani Dr Brocka widzi człowieka i wykazuje się wielką mądrością i po prostu wiedzą w swoim zawodzie. Dzięki Pani widać różnicę.