dr n. med.

Urszula Brocka-Zakrzewska

Ginekolog

Umów wizytę 28 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Wykształcenie: Akademia Medyczna w Łodzi Miejsce pracy: Klinika Położnictwa i Ginekologii - ICZMP BORAMED BORAMED KEN: Klientów towarzystw ubezpieczeniowych pragnących umówić się na wizytę w ... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

USG płodu 150 - 200 zł
Wkładka antykoncepcyjna Medusa Silver (założenie+ nasza wkładka) 400 zł
Konsultacja ginekologiczna w ciąży 140 zł
USG ciąży 3D/4D 250 zł
Usg ciąży 28-32 t.c 250 zł
Cytologia 40 - 50 zł
Wkładka antykoncepcyjna MIRENA (nasza wkładka + założenie) 1 200 zł
USG ciąży do 10 t.c 150 zł
Założenie wkładki JAYDESS (zawiera koszt wkładki) 1 100 zł
Zwykła wizyta 140 zł
Zwykła wizyta
więcej

Informacje o lekarzu

O mnie

Wykształcenie: Akademia Medyczna w Łodzi

Miejsce pracy: Klinika Położnictwa i Ginekologii - ICZMP

BORAMED
BORAMED KEN:
Klientów towarzystw ubezpieczeniowych pragnących umówić się na wizytę w
ramach ubezpieczenia prosimy o kontakt telefoniczny z Przychodnią, bądź z
infolinią towarzystwa ubezpieczeniowego (zgodnie z zasadami zapisów danego
ubezpieczyciela).

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Łodzi

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Pani doktor suuuuuper kobieta. Odpowiedziała jasno na wszystkie pytania. Wizyta bardzo miła i przyjemna :) To była moja pierwsza wizyta, ale z pewnością nie ostatnia.

 • bardzo dobry

  Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, zrozumienie i empatia. Otwartość na klienta, rzeczowość i wiedza sprawiają, że śmiało mogę polecić tego lekarza. Wszystkie niezbędne badania zostały wykonane i dalsze instrukcje co do leczenia i profilaktyki. Nie ma problemu z otrzymaniem skierowania do specjalisty i recepty. Gorąco polecam!!!

 • bardzo dobry

  cudowny lekarz i człowiek. Wizyty o tak dużej dozie intymności są szczególnie trudne. Pani doktor dokładna i niezwykle delikatna. Polecam każdej kobiecie.

 • bardzo dobry

  Przeprowadziła bardzo dokładny wywiad oraz badanie. Świetna specjalistka i bardzo miła osoba, nie czułam się jakby się jej śpieszyło , wręcz odwrotnie mam wrażenie że poświęciła bardzo dużo czasu na dokładny wywiad i po prostu rozmowę jak człowiek z człowiekiem. Na pewno wrócę do tego lekarza !

 • bardzo dobry

  Bardzo miła, sympatyczna i kompetentna Pani doktor z pewnością odwiedzę ją nieraz:)Wszystko wytłumaczy, wyjaśni i doradzi... Polecam każdemu. :)

 • bardzo dobry

  Pani doktor jest żywo zainteresowana pacjentem, bardzo chętnie udziela rozbudowanych odpowiedzi na zadane pytania, widać, że ginekologia to jej pasja. Szeroka wiedza pozwala czuć się pacjentce komfortowo. Jestem zachwycona i na pewno będę kontynuować u niej wizyty

 • bardzo dobry

  Pani doktor prowadziła moją ciążę bliźniaczą od początku, miałam do czynienia również z innymi lekarzami, ale tylko Jej diagnozom tak naprawdę ufałam. Jako jedyny znany mi dr naprawdę przejmuje się pacjentem, na wizytach zawsze się czułam jakbym rozmawiała z kimś bliskim, w trudnych chwilach mogłam zawsze liczyć na jej fachową pomoc, w razie jakichkolwiek wątpliwości zawsze zlecała dodatkowe badania. Nigdy nie zostawia pacjenta samemu sobie, nawet w przypadku gdy ma już komplet pacjentów. Jest naprawdę profesjonalna, delikatna przy badaniach i w przeciwieństwie do innych zawsze wszystko tłumaczy, odpowiada na każde pytanie. Zawsze wychodziłam od Pani dr spokojna i pewna że wszystko z moimi dziećmi będzie dobrze, dla spanikowanej przyszłej mamy takie bezpieczeństwo jest wszystkim. Polecam w 100 % Panią Urszulę Brocką-Zakrzewska i ręczę, że wszystkie negatywne opinie są w pełni niezasłużone.

 • bardzo dobry

  Byłam 2 razy u p.Doktor, żałuję że od początku nie prowadzi mojej ciąży, niestety terminy były mocno napięte i po prostu nie udało mi się zapisać do Dr. Każda wizyta przebiega fachowo, pani Dr ma olbrzymią i szeroką wiedzę, wyciąga prawidłowe wnioski i przewiduje, co może się dziać (miałam krwawienia z szyjki 2 tyg. dostałam receptę na delikatny lek w razie gdyby rozwinęła się infekcja, tak jak Dr przewidziała po kilku dniach tak się stało.dodam, że już z infekcją byłam na wizycie kontrolnej u prowadzącego mnie lekarza, a on nawet nie zauważył przy badaniu, że coś się dzieje (!), że już nie wspomnę o jakimkolwiek domyśleniu się , że przy dłuższym krwawieniu może się rozwinąć infekcja). Po tej wizycie mimo dotychczasowego zadowolenia z tamtego lekarza , dostrzegłam wielką różnicę w podejściu do pacjenta. Dla niektórych lekarzy kobieta ciężarna jest chodzącym inkubatorem i jeśli dziecku nic nie jest ,to nie warto się zajmować jej problemami . Na szczęście Pani Dr Brocka widzi człowieka i wykazuje się wielką mądrością i po prostu wiedzą w swoim zawodzie. Dzięki Pani widać różnicę.

 • bardzo dobry

  Do dr Brockiej trafiłam przypadkiem, ale to był najlepszy przypadek w moim życiu :) Prowadziła moją pierwszą ciążę. Wykazała się ogromną cierpliwością do spanikowanej przyszłej pierworódki. Odpowiadała rzeczowo na każde pytanie i zlecała badania w razie jakichkolwiek moich, czy swoich wątpliwości. Usg robiła na każdej wizycie i sprawdzała czy z dzidziusiem wszystko w porządku. Sama proponowała uczestnictwo przyszłego tatusia na badaniach usg. W porę skierowała mnie do endokrynologa, pod którego opieką - jak się później okazało - musiałam zostać przez cały okres ciąży.

 • bardzo słaby

  Byłam umówiona do Pani doktor na wyciąganie spirali. Pani doktor w wielkim popłochu i przerażeniu stwierdziła, że nie widzi nitek, nie ma czym wyciągnąć mi tej spirali po czym wyszła z gabinetu co zajęło jej pół godziny obwiniając recepcjonistkę, że nie ma odpowiednich narzędzi i niczego nie może znaleźć. Długo to naruszała, podrażniając wszystko, była spanikowana po czym dostałam skierowanie na usunięcie spirali pod narkozą w szpitalu. Poszłam do innego ginekologa po 3 minutach dosłownie bezboleśnie wyciągnął mi a na pamiątkę zasugerował bym wzięła spiralę Pani doktor i pokazała ( podobno spirala wcale nie przesunęła się za daleko, nitki były widoczne i bez żadnych problemów można było ją wyciągnąć). Przed pójściem do tego gabinetu radzę się zastanowić się pare razy, to jednak poważne rzeczy.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  dr n. med. Urszula Brocka-Zakrzewska ( 5 stycznia 2015)

  Zdarza się, że końce nitek zaginają się do kanału a po jakimś czasie wskutek chodzenia i pionizacji znów są widoczne. Wysłanie do szpitala w celu wyjęcia wkładki w krótkim znieczuleniu w sytuacji, kiedy na wizycie nie były widoczne nitki miało tylko na celu oszczędzenie dyskomfortu dla Pani w czasie szukania końców podgiętych nitek w kanale szyjki macicy. Nie było w tym nic niewłaściwego. Jak widać czasem jest odczytane inaczej. Przypominam, że za wizytę nie musiała Pani płacić.