dr n. med.

Urszula Brocka-Zakrzewska

Ginekolog

64 opinii +dodaj

Umów wizytę 31 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Zapisanie się przez portal Znany lekarz dotyczy wyłącznie pełnej wizyty, USG lub wizyty i USG. Przez portal nie dokonuje się zapisów na konsultację z wynikami, cytologię, receptę i... więcej

Umów wizytę

Informacje o lekarzu

O mnie

Zapisanie się przez portal Znany lekarz dotyczy wyłącznie pełnej wizyty, USG lub wizyty i USG. Przez portal nie dokonuje się zapisów na konsultację z wynikami, cytologię, receptę itp.

Wykształcenie: Akademia Medyczna w Łodzi

Miejsce pracy: Klinika Położnictwa i Ginekologii - ICZMP

Wiek przyjmowanych pacjentek: od 16 roku życia

BORAMED
BORAMED KEN (informacja dla pacjentów firm ubezpieczeniowych):

Klientów towarzystw ubezpieczeniowych pragnących umówić się na wizytę w ramach ubezpieczenia prosimy o kontakt telefoniczny z Przychodnią, bądź z infolinią towarzystwa ubezpieczeniowego (zgodnie z zasadami zapisów danego ubezpieczyciela).

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Łodzi

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Wizyta u dr n. med. Urszuli Brockiej-Zakrzewskiej przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Doktor pomogła mi rozwiązać mój problem ginekologiczny i wszystko dokładnie wytłumaczyła, odpowiadając na moje pytania. Doktor Brocka-Zakrzewska to bardzo miła osoba, która po ludzku podchodzi do człowieka przy czym nie czuć skrępowania.

 • bardzo dobry

  Bardzo mila i kompetenta pani doktor. Dodatkowo niezwykle delikatna, nie ma w ogole stresu podczas wizyty. Wszystko wyjasnia i uspokaja.

 • bardzo dobry

  Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Nie czułam się skrepowana pomimo wstydliwego problemu, z którym się zjawilam. Na działanie leków muszę jeszcze poczekać . Ogólne wrażenia Bardzo pozytywne.

 • bardzo dobry

  Pani bardzo miła i profesjonalna, bez problemów odpowiadała na dręczące mnie pytania. Mogę ją polecać z czystym sumieniem :)

 • bardzo dobry

  Pani doktor prowadziła moją ciąże - każdej kobiecie, która szuka dobrego ginekologa polecam właśnie dr Brocką. Zleca wszystkie potrzebne badania, doradza, bada bardzo delikatnie i traktuje pacjentkę z szacunkiem, a przy tym wszystkim to po prostu mega sympatyczna osoba. Ja będąc w ciąży wiedziałam, że jestem w dobrych rękach, bardzo dobrze wspominam wszystkie wizyty i ciesze się że są tacy lekarze jak dr Brocka.

 • bardzo dobry

  Pani doktor suuuuuper kobieta. Odpowiedziała jasno na wszystkie pytania. Wizyta bardzo miła i przyjemna :) To była moja pierwsza wizyta, ale z pewnością nie ostatnia.

 • bardzo dobry

  Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, zrozumienie i empatia. Otwartość na klienta, rzeczowość i wiedza sprawiają, że śmiało mogę polecić tego lekarza. Wszystkie niezbędne badania zostały wykonane i dalsze instrukcje co do leczenia i profilaktyki. Nie ma problemu z otrzymaniem skierowania do specjalisty i recepty. Gorąco polecam!!!

 • bardzo dobry

  cudowny lekarz i człowiek. Wizyty o tak dużej dozie intymności są szczególnie trudne. Pani doktor dokładna i niezwykle delikatna. Polecam każdej kobiecie.

 • bardzo dobry

  Przeprowadziła bardzo dokładny wywiad oraz badanie. Świetna specjalistka i bardzo miła osoba, nie czułam się jakby się jej śpieszyło , wręcz odwrotnie mam wrażenie że poświęciła bardzo dużo czasu na dokładny wywiad i po prostu rozmowę jak człowiek z człowiekiem. Na pewno wrócę do tego lekarza !

 • bardzo dobry

  Bardzo miła, sympatyczna i kompetentna Pani doktor z pewnością odwiedzę ją nieraz:)Wszystko wytłumaczy, wyjaśni i doradzi... Polecam każdemu. :)

Najbliższe terminy:

kolejne dni