Urszula Brocka-Zakrzewska

46

Adresy

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Wykształcenie: Akademia Medyczna w Łodzi

  Miejsce pracy: Klinika Położnictwa i Ginekologii - ICZMP

Usługi

 • Zwykła wizyta
 • Zwykła wizyta
 • Zwykła wizyta

Choroby

 • prowadzenie ciązy
 • USG ciąży
 • USG ginekologiczne
 • diagnostyka
 • więcej

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Łodzi
 • 23 października 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Po raz pierwszy byłam tak mile zaskoczona. Gorąco polecam. Czułam się jak bym rozmawiała z najlepszą koleżanką.

  zgłoś nadużycie
 • 2 października 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Polecam wizyty u pani doktor! Ma bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Zbiera szczegółowy wywiad, dokładnie opisuje przebieg badania, przeprowadza je w bardzo przyjaznej i bezstresowej atmosferze. Na każdym kroku oferuje wyjaśnienie i pomoc. Jest to lekarz, któremu naprawdę "zależy" - sama sugeruje i wykonuje dodatkowe badania i udziela rad (zwłaszcza komuś, kto nie chodzi na konsultacje i nie wykonuje badań aż tak regularnie). Widać, że jest lekarzem z powołania - oby więcej takich specjalistów!

  zgłoś nadużycie
 • 18 września 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Bylam pierwszy raz u pani doktor. Jestem osobą młodą , niedoswiadczoną. Do pani doktor sprowadziła mnie nietypowa i niepokojąca dolegliwość. Nerwy i stres przewazaly w moim zyciu . Juz Na początku wizyty pani doktor widząc moje zakłopotanie sprawiła ze uspokoiłam się diametralnie. Przyjaznym i ciepłym tonem wypytała o wszystkie mozliwe dolegliwosci . Badanie ,które należy do jednych z najbardziej krępujących potraktowałam zupełnie inaczej. Czułam się bezpiecznie, informowała mnie o każdej zmianie na monitorze USG. Podczas badania potrafiła mnie nawet rozśmieszyć. Doktor wyjaśnia dokładnie i cierpliwie wszystkie kolejne procesy leczenia. Cena za badanie jak na stolice nie jest aż tak wysoka, ale na pewno warta wizyty. Nie wyobrażam sobie,że kiedyś odwiedzę innego ginekologa. Zdecydowanie polecam !

  zgłoś nadużycie
 • 22 lipca 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Pani Doktor jest świetnym, rzeczowym fachowcem a jednocześnie lekarzem o bardzo ludzkim podejściu do pacjentek. Jej spokój i poczucie humoru pomagają w trudnych sytuacjach. Pacjent jest informowany o wszystkim co się dzieje i nie musi snuć domysłów. Podczas badania usg mówi co robi i co widzi na monitorze. Dzięki niej czułam się podczas ciąży bezpiecznie.

  zgłoś nadużycie
 • 18 lipca 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Pani doktor zajęła się mną z należytą starannością, tłumaczyła spokojnie i na temat a przy tym była wesoła co sprawiało że całkiem zapomniałam,że jestem na wizycie ; Pełen profesjonalizm i duża wiedza,gorąco polecam Alina :)

  zgłoś nadużycie
 • 20 lutego 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Znakomita ginekolog! W swoim niedługim życiu byłam na wizytach u 8 ginekologów, w tym u 2 o bardzo dobrej opinii i wielkim doświadczeniu, Pani doktor jednak "bije ich na głowę". Bardzo rzeczowa, otwarta, przyjazna, rozmawia się z nią "na luzie", bez stresu i skrępowania, zainteresowana pacjentem, w żaden sposób nie pogania. Po prostu rewelacyjna!!! ps. powinna być jeszcze osena: "najlepszy" :-)

  zgłoś nadużycie
 • 17 stycznia 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Pani Urszula prowadziła moją ciąże jest cudownym człowiekiem i specjalistą w swojej dziedzinie wszystko dokładnie tłumaczy, udowadnia że bycie dobrym lekarzem nie przeszkadza w byciu dobrym i sympatycznym człowiekiem, nie wyobrażam sobie iść do innego lekarza, nigdy nie zbagatlizowała problemu z jakim przyszłam

  zgłoś nadużycie
 • 4 czerwca 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Znakomita ginekolog! prowadziłam u niej ciążę po każdej wizycie wychodziłam spokojna. Dba o atmosferę w gabinecie, interesuje się stanem zdrowia pacjentki, wypytuje i udziela wyczerpujących odpowiedzi na pytania-wątpliwości, nie śpieszy się. Jest zawsze uśmiechnięta, uprzejma i pamięta swoje pacjentki :) Delikatna przy badaniu i bardzo szczegółowa przy usg- wszystko mówi co gdzie jest i czy w normie, opisuje i co mnie zaskoczyło pozwala dłużej oglądać dzidziusia tzn np wyczekiwanie czy dzidzi zrobi jakąś minkę itp :) Zleca wszystkie potrzebne badania i angażuje się w stan zdrowia pacjentki zarówno fizyczny jak i psychiczny. Do gabinetu zawsze wchodziłam z mężem i nigdy nie spotkałam się z dezaprobatą - mąż zawsze czuł się w gabinecie swobodnie - lekarz zawsze rozmawiała również z mężem. Polecam!!! wcześniej chodziłam do kretynów i całe szczęście że trafiłam do Pani dr - tęsknię za tymi wizytami z brzuszkiem i na 100 proc następną ciążę również będę prowadziła u Pani dr.

  zgłoś nadużycie
 • 13 lutego 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Pani doktor jest lekarzem, który naprawdę wczuwa się w swoją pracę i przeżywa wraz z pacjentkami. Dzięki niej trzymam właśnie w ręku największy skarb, jaki można mieć, choć niestety dwie ciąże straciłam. Zawsze wspiera, niczego nie bagatelizuje, służy fachową poradą i tworzy wspaniałą atmosferę. Zdecydowanie polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 31 stycznia 2014

  Ocena: bardzo dobry

  fachowa i bardzo kompetentna wyleczyla mnie z torbieli. Poświęca uwagę i czas pacjętowi. goraco poleca !!!!!

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Lokalizacja