Urszula Brocka-Zakrzewska

43

Adresy

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Wykształcenie: Akademia Medyczna w Łodzi

  Miejsce pracy: Klinika Położnictwa i Ginekologii - ICZMP

Choroby

 • prowadzenie ciązy
 • USG ciąży
 • USG ginekologiczne
 • diagnostyka
 • więcej

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Łodzi

Znajomość języków

 • angielski
 • niemiecki
 • rosyjski
 • 22 lipca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Pani Doktor jest świetnym, rzeczowym fachowcem a jednocześnie lekarzem o bardzo ludzkim podejściu do pacjentek. Jej spokój i poczucie humoru pomagają w trudnych sytuacjach. Pacjent jest informowany o wszystkim co się dzieje i nie musi snuć domysłów. Podczas badania usg mówi co robi i co widzi na monitorze. Dzięki niej czułam się podczas ciąży bezpiecznie.

  zgłoś nadużycie
 • 18 lipca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Pani doktor zajęła się mną z należytą starannością, tłumaczyła spokojnie i na temat a przy tym była wesoła co sprawiało że całkiem zapomniałam,że jestem na wizycie ; Pełen profesjonalizm i duża wiedza,gorąco polecam Alina :)

  zgłoś nadużycie
 • 20 lutego 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Znakomita ginekolog! W swoim niedługim życiu byłam na wizytach u 8 ginekologów, w tym u 2 o bardzo dobrej opinii i wielkim doświadczeniu, Pani doktor jednak "bije ich na głowę". Bardzo rzeczowa, otwarta, przyjazna, rozmawia się z nią "na luzie", bez stresu i skrępowania, zainteresowana pacjentem, w żaden sposób nie pogania. Po prostu rewelacyjna!!! ps. powinna być jeszcze osena: "najlepszy" :-)

  zgłoś nadużycie
 • 17 stycznia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Pani Urszula prowadziła moją ciąże jest cudownym człowiekiem i specjalistą w swojej dziedzinie wszystko dokładnie tłumaczy, udowadnia że bycie dobrym lekarzem nie przeszkadza w byciu dobrym i sympatycznym człowiekiem, nie wyobrażam sobie iść do innego lekarza, nigdy nie zbagatlizowała problemu z jakim przyszłam

  zgłoś nadużycie
 • 4 czerwca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Znakomita ginekolog! prowadziłam u niej ciążę po każdej wizycie wychodziłam spokojna. Dba o atmosferę w gabinecie, interesuje się stanem zdrowia pacjentki, wypytuje i udziela wyczerpujących odpowiedzi na pytania-wątpliwości, nie śpieszy się. Jest zawsze uśmiechnięta, uprzejma i pamięta swoje pacjentki :) Delikatna przy badaniu i bardzo szczegółowa przy usg- wszystko mówi co gdzie jest i czy w normie, opisuje i co mnie zaskoczyło pozwala dłużej oglądać dzidziusia tzn np wyczekiwanie czy dzidzi zrobi jakąś minkę itp :) Zleca wszystkie potrzebne badania i angażuje się w stan zdrowia pacjentki zarówno fizyczny jak i psychiczny. Do gabinetu zawsze wchodziłam z mężem i nigdy nie spotkałam się z dezaprobatą - mąż zawsze czuł się w gabinecie swobodnie - lekarz zawsze rozmawiała również z mężem. Polecam!!! wcześniej chodziłam do kretynów i całe szczęście że trafiłam do Pani dr - tęsknię za tymi wizytami z brzuszkiem i na 100 proc następną ciążę również będę prowadziła u Pani dr.

  zgłoś nadużycie
 • 13 lutego 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Pani doktor jest lekarzem, który naprawdę wczuwa się w swoją pracę i przeżywa wraz z pacjentkami. Dzięki niej trzymam właśnie w ręku największy skarb, jaki można mieć, choć niestety dwie ciąże straciłam. Zawsze wspiera, niczego nie bagatelizuje, służy fachową poradą i tworzy wspaniałą atmosferę. Zdecydowanie polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 31 stycznia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  fachowa i bardzo kompetentna wyleczyla mnie z torbieli. Poświęca uwagę i czas pacjętowi. goraco poleca !!!!!

  zgłoś nadużycie
 • 23 grudnia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolona. Pani Doktor zadaje pytania, dostałam potrzebne skierowania na badania , dokładna i mila. Ale zobaczymy jak będzie przy prowadzeniu ciąży ..

  zgłoś nadużycie
 • 2 grudnia 2013

  Ocena: Słaby

  Ja z kolei mam finalnie nieciekawą przygode z Panią Doktor, choć przez długi czas byłam bardzo zadowolona. Owszem, jest miła, wspierająca, dba o atmosferę i zleca badania. Prawdopodobnie kiedy nie ma problemów zdrowotnych, ocena może być wyłącznie pozytywna. Ja chodziłam do p doktor 1,5 roku, z czego przez rok staraliśmy się o dziecko, bezskutecznie. Pani doktor zaczęła szkolić się w kierunku leczenia niepłodności i niestety moge określić swój przypadek jako wynik jej nieudanych eksperymantów. Wiedząc że mam zespół policystycznych jajników (PCOS) Pani doktor zalecała mi luteinę od 16 dnia cyklu, co jak się dowiedziałam od Profesora z kliniki Invicta, działa w moim przypadku antykoncepcyjnie... I tak straciliśmy z mężem rok starań.

  zgłoś nadużycie
 • 18 listopada 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Obecnie chodzę do doktor i prowadze swoja pierwszą ciąże. Muszę przyznać, że własnie takiego lekarza szukałam - jest bardzo cierpliwa i odpowiada na każde pytania, które zadam. Dodatkowo, nie przepisuje jak niektórzy garści tabletek, suplementów diety tylko informuje, co jest konieczne do zażywania, co można uzupełnić odpowiednią dietą. Sama nie jestem zwolennikiem łykania garści tabletek więc takie podejście mi super odpowiada ! Pani doktor dokładnie informuje i kieruje na wszystkie niezbędne badania, udziela informacji w sposób jasny i klarowny. Ja jestem bardzo zadowolona i jedna rzecz na jaką mogę narzekać, to długi czas oczekiwana na wizytę. Ale widać, że nie tylko ja jestem zadowolona z Pani doktor. Pozdrawiam !

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Znasz już opinie o tym lekarzu?