Wykształcenie: Akademia Medyczna w Łodzi Miejsce pracy: Klinika Położnictwa i Ginekologii - ICZMP więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Zwykła wizyta
Zwykła wizyta
Zwykła wizyta

Informacje o lekarzu

O mnie

Wykształcenie: Akademia Medyczna w Łodzi

Miejsce pracy: Klinika Położnictwa i Ginekologii - ICZMP

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Łodzi

Choroby

 • prowadzenie ciązy
 • USG ciąży
 • USG ginekologiczne
 • diagnostyka

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo słaby

  Byłam umówiona do Pani doktor na wyciąganie spirali. Pani doktor w wielkim popłochu i przerażeniu stwierdziła, że nie widzi nitek, nie ma czym wyciągnąć mi tej spirali po czym wyszła z gabinetu co zajęło jej pół godziny obwiniając recepcjonistkę, że nie ma odpowiednich narzędzi i niczego nie może znaleźć. Długo to naruszała, podrażniając wszystko, była spanikowana po czym dostałam skierowanie na usunięcie spirali pod narkozą w szpitalu. Poszłam do innego ginekologa po 3 minutach dosłownie bezboleśnie wyciągnął mi a na pamiątkę zasugerował bym wzięła spiralę Pani doktor i pokazała ( podobno spirala wcale nie przesunęła się za daleko, nitki były widoczne i bez żadnych problemów można było ją wyciągnąć). Przed pójściem do tego gabinetu radzę się zastanowić się pare razy, to jednak poważne rzeczy.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  dr n. med. Urszula Brocka-Zakrzewska ( 5 stycznia 2015)

  Zdarza się, że końce nitek zaginają się do kanału a po jakimś czasie wskutek chodzenia i pionizacji znów są widoczne. Wysłanie do szpitala w celu wyjęcia wkładki w krótkim znieczuleniu w sytuacji, kiedy na wizycie nie były widoczne nitki miało tylko na celu oszczędzenie dyskomfortu dla Pani w czasie szukania końców podgiętych nitek w kanale szyjki macicy. Nie było w tym nic niewłaściwego. Jak widać czasem jest odczytane inaczej. Przypominam, że za wizytę nie musiała Pani płacić.

 • bardzo dobry

  To była profilaktyczna wizyta z badaniem cytologicznym. Pani doktor była miła, delikatna, wyrozumiała. Pytała o wiele rzeczy, widać było jej zainteresowanie pacjentem. Gorąco polecam tym, którzy mają jakiekolwiek obawy przed wizyta u ginekologa.

 • bardzo słaby

  Lekarz dobry gdy ciąża sama się prowadzi. Brak doświadczenia, przenikliwości, ostrożności. Dobry dla zdrowych, dobrych, silnych ciąż. Ja będąc pod opieką pani dr właśnie poroniłam. Zbyt lekko podchodzi do pewnych symptomów zamiast reagować. Jestem załamana. Być może można było to Dziecko uratować...

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  dr n. med. Urszula Brocka-Zakrzewska ( 11 grudnia 2014)

  Nie ma Pani racji. Poronienia we wczesnym etapie I trymestru dotyczą nawet 40% ciąż. Większość poronień powodują nieprawidłowe podziały genetyczne- coś na co żaden lekarz, ani Pani nie ma wpływu. Trudno ten fakt zaakceptować, gdy się cierpi z powodu straty ale tak jest. Dodatkowo ryzyko to rośnie z wiekiem rodziców, infekcjami, zaburzeniami hormonów. Zareagowałam na wszystko, na co można było i to szybko. Proszę nie podważać mojego doświadczenia, bo było zdobywane latami w bardzo dobrej Klinice Patologii Ciąży ICZMP. Przykro mi, że to Panią spotkało.

 • bardzo dobry

  Pani doktor jest przesympatyczna. Wysłucha, odpowie na każde pytanie, badania przeprowadza delikatnie, przy okazji opowiadając co robi, co widzi. Naprawdę u Pani doktor można się poczuć swobodnie. Polecam :)

 • bardzo dobry

  Po raz pierwszy byłam tak mile zaskoczona. Gorąco polecam. Czułam się jak bym rozmawiała z najlepszą koleżanką.

 • bardzo dobry

  Polecam wizyty u pani doktor! Ma bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Zbiera szczegółowy wywiad, dokładnie opisuje przebieg badania, przeprowadza je w bardzo przyjaznej i bezstresowej atmosferze. Na każdym kroku oferuje wyjaśnienie i pomoc. Jest to lekarz, któremu naprawdę "zależy" - sama sugeruje i wykonuje dodatkowe badania i udziela rad (zwłaszcza komuś, kto nie chodzi na konsultacje i nie wykonuje badań aż tak regularnie). Widać, że jest lekarzem z powołania - oby więcej takich specjalistów!

 • bardzo dobry

  Bylam pierwszy raz u pani doktor. Jestem osobą młodą , niedoswiadczoną. Do pani doktor sprowadziła mnie nietypowa i niepokojąca dolegliwość. Nerwy i stres przewazaly w moim zyciu . Juz Na początku wizyty pani doktor widząc moje zakłopotanie sprawiła ze uspokoiłam się diametralnie. Przyjaznym i ciepłym tonem wypytała o wszystkie mozliwe dolegliwosci . Badanie ,które należy do jednych z najbardziej krępujących potraktowałam zupełnie inaczej. Czułam się bezpiecznie, informowała mnie o każdej zmianie na monitorze USG. Podczas badania potrafiła mnie nawet rozśmieszyć. Doktor wyjaśnia dokładnie i cierpliwie wszystkie kolejne procesy leczenia. Cena za badanie jak na stolice nie jest aż tak wysoka, ale na pewno warta wizyty. Nie wyobrażam sobie,że kiedyś odwiedzę innego ginekologa. Zdecydowanie polecam !

 • bardzo dobry

  Pani Doktor jest świetnym, rzeczowym fachowcem a jednocześnie lekarzem o bardzo ludzkim podejściu do pacjentek. Jej spokój i poczucie humoru pomagają w trudnych sytuacjach. Pacjent jest informowany o wszystkim co się dzieje i nie musi snuć domysłów. Podczas badania usg mówi co robi i co widzi na monitorze. Dzięki niej czułam się podczas ciąży bezpiecznie.

 • bardzo dobry

  Pani doktor zajęła się mną z należytą starannością, tłumaczyła spokojnie i na temat a przy tym była wesoła co sprawiało że całkiem zapomniałam,że jestem na wizycie ; Pełen profesjonalizm i duża wiedza,gorąco polecam Alina :)

 • bardzo dobry

  Znakomita ginekolog! W swoim niedługim życiu byłam na wizytach u 8 ginekologów, w tym u 2 o bardzo dobrej opinii i wielkim doświadczeniu, Pani doktor jednak "bije ich na głowę". Bardzo rzeczowa, otwarta, przyjazna, rozmawia się z nią "na luzie", bez stresu i skrępowania, zainteresowana pacjentem, w żaden sposób nie pogania. Po prostu rewelacyjna!!! ps. powinna być jeszcze osena: "najlepszy" :-)

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę