Urolog lek.

Tomasz Wiśniewski

Poproś o włączenie kalendarza
2

Adresy i cenniki

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Specjalista urolog. Fellow of the European Board of Urology 2002. Wieloletni staż na stanowisku starszego asystenta naukowego w Klinice Nowotworów Ukłądu Moczowego w Centrum Onkologii-Instytut w Warszawie oraz w Klinice Urologii i Urologii Onkologicznej CSK MSWiA w Warszawie. Obecnie ordynator Oddziału Urologii w Szpitalu Mazovia. Członek Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Urologicznego.

Badania

 • Cystoskopia, transrektalne USG stercza z biopsją, prowadzenie pacjentów po zakończonym leczeniu operacyjnym gruczołu krokowego, pęcherza moczowego, nerek, jąder

Zabiegi

 • prostatektomia radykalna, cystektomia, nefrektomia, TURT
 • ESWL

Choroby

 • rak gruczołu krokowego, łagodny rozrost gruczołu krokowego, zapalenie gruczołu krokowego, zapalenie układu moczowego, kamica dróg moczowych, nowotwory pęcherza moczowego, kamica układu moczowego, zaburzenia erekcji ze szczególnym uwzględnieniem pacjentów po operacjach z powodu nowotworów gruczołu krokowego, pęcherza moczowego i jelita grubego
 • 29 lutego 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Jako jedyny chciał zoperować mojego Tatę. Szczery - od razu powiedział, że operacja będzie bardzo trudna, Tata miał 50 % na przeżycie. Udało się - podarował nam tym samym jeszcze 3 lata razem, za co jestem niezmiernie wdzięczna. Bardzo ludzki - mimo że operował co dzień i miał pełno roboty na oddziale, to i tak znajdował czas, żeby przyjść do Taty i z nim porozmawiać. Prawdziwy lekarz z powołania.

  zgłoś nadużycie
 • 8 kwietnia 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  Doktor Tomasz Wiśniewski to świetny lekarz. Mój mąż był leczony u niego i miał operacje . Był bardzo zadowolony z niej. Doktor Tomasz to jeden z nalepszych urologów w Warszawie. Polecam bardzo!

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online