lek.

Tomasz Wiśniewski

Urolog

Poproś o włączenie kalendarza

Specjalista urolog. Fellow of the European Board of Urology 2002. Wieloletni staż na stanowisku starszego asystenta naukowego w Klinice Nowotworów Ukłądu Moczowego w Centrum Onkologii-Instytu... więcej

Dodaj opinię

Umów wizytę

Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online

Podobni lekarze

Usługi

Informacje o lekarzu

O mnie

Specjalista urolog. Fellow of the European Board of Urology 2002. Wieloletni staż na stanowisku starszego asystenta naukowego w Klinice Nowotworów Ukłądu Moczowego w Centrum Onkologii-Instytut w Warszawie oraz w Klinice Urologii i Urologii Onkologicznej CSK MSWiA w Warszawie. Obecnie ordynator Oddziału Urologii w Szpitalu Mazovia. Członek Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Urologicznego.

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
  • bardzo dobry

    Jako jedyny chciał zoperować mojego Tatę. Szczery - od razu powiedział, że operacja będzie bardzo trudna, Tata miał 50 % na przeżycie. Udało się - podarował nam tym samym jeszcze 3 lata razem, za co jestem niezmiernie wdzięczna. Bardzo ludzki - mimo że operował co dzień i miał pełno roboty na oddziale, to i tak znajdował czas, żeby przyjść do Taty i z nim porozmawiać. Prawdziwy lekarz z powołania.

  • bardzo dobry

    Doktor Tomasz Wiśniewski to świetny lekarz. Mój mąż był leczony u niego i miał operacje . Był bardzo zadowolony z niej. Doktor Tomasz to jeden z nalepszych urologów w Warszawie. Polecam bardzo!

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Zobacz podobnych specjalistów: Krzysztof Piechna - urolog, Lech Besser - urolog, Robert Jastrzębski - urolog, Włodzimierz Chudzik - urolog, Adam Smykiewicz - urolog, Andrzej Borkowski - urolog, Jacek Kotuła - urolog, Jan Skarbek-Kiełłczewski - urolog, Stefan Rudzecki - urolog, Grzegorz Madej - urolog, Jolanta Żuprańska-Tomankiewicz - urolog, Cezary Torz - urolog, Maciej Nassalski - urolog, Ryszard Knakiewicz - urolog, Jarosław Ratajski - urolog, Wojciech Perdzyński - urolog, Piotr Kuzaka - urolog, Roman Sosnowski - urolog, Rafał Jedynak - urolog, Emilia Pawłowska-Krajka - urolog
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online