dr n. med.

Tomasz Wikarek

Ginekolog

Poproś o kalendarz wizyt

TELEFON 6-0-3-9-2-1-8-4-4 więcej

Adresy

Usługi

Prowadzenie ciąży 120 - 140 zł
Diagnostyka niepłodności 120 zł
Choroby ginekologiczne 120 zł
Zaburzenia miesiączkowania 120 zł
Nadmierne owłosienie 100 - 120 zł
Menopauza

Informacje o lekarzu

O mnie

TELEFON 6-0-3-9-2-1-8-4-4

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Choroby

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Człowiek z wielkim sercem i oddaniem. Operował moją mamę, troskliwie się zajmował na każdym etapie. Wyczerpująco odpowiadał na każde pytanie i zawsze można było się z Nim skontaktować w razie potrzeby. Profesjonalista w każdym calu.

 • bardzo dobry

  Pierwszy raz spotkałam lekarza, który bezinteresownie podmiotowo traktuje swojego pacjenta. Troska i kompetencja to główne zalety Pana Doktora. Zdecydowanie polecam.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry, kompetentny lekarz, a przy tym bardzo miły i z humorem:) W gabinecie wizyta odbywa się bez żadnego skrępowania. Udziela wyczerpujących informacji i odpowiedzi. Do pacjentki podchodzi w sposób zupełnie indywidualny. Wspaniała opieka podczas całej ciąży.Zapewnia bezpieczeństwo pacjentce i dziecku co w tym przypadku jest bardzo ważne poprzez dokładne badanie (nie tylko przyłożenie głowicy z usg do brzucha) odbierał każdy mój telefon, tłumaczył wszelkie watpliwości.Gorąco polecam

 • bardzo dobry

  Dr Tomasz Wikarek to prawdziwy profesjonalista. Traktuje każdą pacjentkę wyjątkowo, dokładnie tłumaczy zaistniałe problemy, przedstawia metody leczenia, które można zastosować, delikatny podczas badania. Profesjonalnie przeprowadził u mnie zabieg laparoskopii, wielokrotnie odwiedzał na oddziale i odpowiadał na moje pytania. Bardzo miły i kulturalny, z poczuciem humoru. Szczerze polecam!

 • bardzo dobry

  BARDZO DOBRY LEKARZ I MIŁY CZŁOWIEK. PIERWSZY KONTAKT Z DOKTOREM MIAŁAM W SZPITALU CSK NA LIGOCIE, GDZIE WYKONYWAŁ MI ZABIEG. DOWIEDZIAŁAM SIĘ GDZIE PRZYJMUJE I NA RAZIE NIE ZAMIERZAM SZUKAĆ INNEGO GINEKOLOGA. POLECAM, SZCZEGÓLNIE PANIOM, KTÓRE UZNAJĄ MĘŻCZYZN W TEJ SPECJALNOSCI!

 • bardzo dobry

  Profesjonalny i godny zaufania . Trafny diagnosta . Traktuje każdą pacjentkę wyjątkowo, ma czas na rozmowę i wyjaśnienie wątpliwości. Szczerze polecam .

 • bardzo dobry

  BARDZO POZYTYWNE WRAŻENIE NA MNIE ZROBIŁ PAN DOKTOR, ZAPEWNIŁ MI OPIEKĘ PRZED PORODEM I ZARAZ PO. PROFESJONALIZM I ŻYCZLIWE PODEJŚCIE. DOSTEPNY POD TELEFONEM, UMIE USPOKOIĆ I OPANOWAC SYTUACJĘ. WIEDZIAŁM, ZE MOGĘ NA NIEGO LICZYĆ. W SAMĄ PORĘ WYSŁAŁ MNIE DO SZPITALA, DZIĘKI TEMU OBIE Z CÓRECZKĄ JESTEŚMY CAŁE I ZDROWE. POLECAM DOKTORA WIKARKA!

 • bardzo dobry

  Drogie Panie, dr Tomasz Wikarek to lekarz z powołania, jedna wizyta i wystarczy żeby się przekonać. Spokój, profesjonalne podejście w sprawach ginekologicznych i kultura w podejściu do kobiety. polecam z całego serca. Maria

 • bardzo dobry

  DOKTOR TOMASZ WIKAREK TO LEKARZ GODNY POLECENIA. JEST SZCZERY I POTRAFI ODPOWIEDZIEĆ NA TRUDNE PYTANIA. LEKI KTÓRE MI PRZEIPISAŁ WRESZCIE SĄ ODPOWIEDNIO DOBRANE, PO 3 WIZYTACH U INNYCH LEKARZY. MA PODEJŚCIE I CHOCIAŻ JEST MŁODY, STOPIEŃ DOKTORA MA UZASADNIENIE. POLECAM BO JA POZOSTANĘ WIERNA PACJENTKĄ.

 • bardzo dobry

  Odnośnie Doktora Wiakarka, to świetny lekarz, profesjonalista. Trafiłam w jego ręce gdy miałam zabieg w szpitalu na Ligocie, potem odwiedziłam go w poradni. Traktuje każdą pacjentkę wyjątkowo, ma czas na rozmowę i wyjaśnienie wątpliwości. Nie wpadł w rutynę może z powodu młodego wieku, ma zapał i dużo humoru, Polecam tego doktora, a ja już nie szukam innego.