dr n. med.

Tomasz Wikarek

Ginekolog

20 opinii +dodaj

Poproś o kalendarz wizyt

TELEFON 6-0-3-9-2-1-8-4-4 więcej

Adresy i cenniki

Informacje o lekarzu

O mnie

TELEFON 6-0-3-9-2-1-8-4-4

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Choroby

Zdjęcia

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Dr Tomasz Wikarek jest godnym polecenia specjalistą. Trafiłam do Pana doktora przez przypadek, gdy musiałam zmienić lekarza, który strasznie przedmiotowo mnie potraktował i zbagatelizował. Gdy trafiłam na pierwszą wizytę byłam bardzo mile zaskoczona, gdy okazało się, że w końcu udało mi się znaleźć kompetentnego i bardzo sympatycznego lekarza, który traktuje pacjenta jak człowieka a nie jak przedmiot. Zawsze ma czas na rozmowę, miło i sympatycznie odpowiada na pytania.Ja na pewno nie będę zmieniać Pana doktora bo jest naprawdę lekarzem z powołania. Szczerze polecam tego doktora!

 • bardzo dobry

  Również szczerze polecam Pana Doktora wszystkim przyszłym mamom. Dr Wikarka poznałam w CSK na początku drugiej ciąży. Wtedy zdecydowałam się na prowadzenie ciąży właśnie u Pana Doktora. Teraz mogę powiedzieć, że była to najlepsza decyzja. Pomimo różnych komplikacji od samego początku ciąży, w listopadzie urodziłam zdrowego syna 3 dni przed terminem. Uważam, że Pan Doktor jest świetnym specjalistą, a poza tym dobrym człowiekiem. Zawsze dokładnie i uważnie bada, poświęca sporo czasu każdej pacjentce, wprost mówi o zauważonych problemach oraz odpowiada na nurtujące pytania. Dla mnie dużym plusem było również możliwość kontaktu telefonicznego oraz poczucie humoru Pana Doktora. Jeszcze raz bardzo dziękuję Panu Doktorowi i polecam!

 • bardzo dobry

  Znakomity specjalista, o niewątpliwym poczuciu humoru i sympatycznym sposobie bycia. Uprzejmość i komunikatywność (chociaż bezsprzeczne) nie są akurat priorytetowe w tym przypadku. To przede wszystkim profesjonalista, z ogromną wiedzą i błyskotliwością. Polecam.

 • bardzo dobry

  Polecam Wszystkim Paniom (zwłaszcza Paniom spodziewającym się dziecka lub planującym zajść w ciążę) Dr Wikarka. Godny zaufania, z poczuciem humoru profesjonalista, każdej Kobiecie poświęca czas i uwagę, odpowie na wszystkie pytania, dokładnie i uważnie bada każdą pacjentkę. Dzięki Panu Doktorowi (jego dokładnym badaniom) ciąża przebyta bez żadnych komplikacji, a miesiąc temu powitaliśmy na świecie zdrową córeczkę. Polecam!!! Magda

 • bardzo dobry

  Wspaniały lekarz! Pomimo komplikacji w trakcie ciąży, szczęśliwie urodziłam córeczkę, dzięki szybkim reakcjom i profesjonalnej opiece, jaką otoczył nas Pan Doktor. Łatwy kontakt - można zadzwonić do Pana Doktora w każdej sprawie, a On zawsze odbierze telefon, odpowie na pytania i doradzi co robić. Jak najbardziej polecam Pana Doktora, przy którym można czuć się bezpiecznie i swobodnie.

 • bardzo dobry

  Rewelacyjny fachowiec z ogromną wiedzą i pozytywnym podejściem do pacjenta. Ten lekarz naprawdę wysłucha problemu, potem trafnie i szybko postawi diagnozę i skutecznie wyleczy. Dzięki niemu niedawno powitalismy na świecie kochanego synka. Naprawdę polecam.

 • bardzo dobry

  Do dr Wikarka trafiłam po niezbyt pozytywnych doświadczeniach w kilku innych gabinetach ginekologicznych. Jest bardzo konkretny, wprost mówi o wszystkim co pacjentka powinna wiedzieć, bez zaciemniania ale też bez niepotrzebnego rozwodzenia się w temacie. Przy tym jest bardzo sympatyczny i nie ma mowy o jakimkolwiek skrępowaniu podczas wizyty. Prowadził moją ciążę od początku i tylko dzięki jego interwencji w odpowiednim momencie ta ciąża zakończyła się szczęśliwie! Gdybym w porę nie trafiła do szpitala, to nawet nie chcę myśleć o tym co mogłoby się wydarzyć. Dodatkową zaletą jest bardzo dobry kontakt z lekarzem oraz indywidualne podejście do pacjentki. Długo szukałam takiego ginekologa i na pewno pozostanę jego pacjentką. Polecam!:)

 • bardzo dobry

  Zdecydowanie polecam wszystkim kobietom oraz młodym dziewczynom wizytę u dr Tomasza Wikarka. Jest to profesjonalista z fantastycznym podejściem do pacjenta; podczas wizyty badanie wykonane jest w delikatny sposób, kobieta nie czuje się skrępowana, dr wyjaśnia problematyczne kwestie, poczuciem humoru potrafi odstresować pacjentkę w wyniku czego wizyta staje się przyjemna. Osobiście trafiłam do dr Wikarka kilka miesięcy temu (postanowiłam zmienić dotychczasowego lekarza) i żałuję iż nie zrobiłam tego wcześniej. Dr błyskawicznie zdiagnozował u mnie torbiel endometrialną, osobiście usunął ją metodą laparoskopową w CSK, od operacji minął tydzień i czuję się świetnie. Pan dr jest osobą bardzo pozytywną, w szpitalu troszczy się o swoich pacjentów, dzięki czemu nawet przez chwilę nie odczułam niepokoju przez zabiegiem. W przyszłości planuję zapisać do dr Wikarka na pierwszą wizytę moją nastoletnią córkę, myślę że ten fakt dobitnie świadczy o kompetencjach dr Tomasza Wikarka.

 • bardzo dobry

  Człowiek z wielkim sercem i oddaniem. Operował moją mamę, troskliwie się zajmował na każdym etapie. Wyczerpująco odpowiadał na każde pytanie i zawsze można było się z Nim skontaktować w razie potrzeby. Profesjonalista w każdym calu.

 • bardzo dobry

  Pierwszy raz spotkałam lekarza, który bezinteresownie podmiotowo traktuje swojego pacjenta. Troska i kompetencja to główne zalety Pana Doktora. Zdecydowanie polecam.