Tomasz Szajner

Ginekolog

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Dodaj opinię

Umów wizytę

Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online

Podobni lekarze

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • dobry

  Chodziłam do niego w pierwszej ciąży.Wybrałam tego lekarza z dwóch powodów: 1.jako jedyny przyjmował wtedy w Profamilii na NFZ. 2.dobrze robił usg. Potwierdziły się wszystkie opinie jakie czytałam o tym lekarzu, tj. jak miał humor to był w miarę uprzejmy i coś tam zawsze więcej powiedział. Jak miał zły humor to był niemiły, odpowiadał opryskliwie.Pacjentów na NFZ olewał, tj.w godzinach przyjęć pacjentów na NFZ wychodził z gabinetu i robił w drugim gabinecie usg 4D. W tym czasie pacjentki na NFZ (również te w ciąży) siedziały i czekały czasem nawet ok. 1 h, aż lekarz łaskawie skończy i wróci do gabinetu - i na pewno uprawiał prywatę w tym czasie bo przychodziły pod tamten gabinet na jedną godzinę po 3-4 pary i do gabinetu wchodziły kobiety z mężami, a wychodzili uchachani że trzymają w ręce fajną pamiątkę w postaci płyty. Tylko raz zdarzyło się, że badanie przeprowadził boleśnie.Było to 3 mies.po porodzie, podczas badania rozerwał mi aż szwy i krwawiłam. Czy wybiorę się do niego w drugiej ciąży? ....-robi dobrze to usg więc pewnie tak.

 • bardzo dobry

  W badaniu usg 3D w 21 tygodniu ciąży lekarz stwierdził wadę serca u mojego synka. Następnie skierowałam się do mojego lekarza prowadzącego ciążę, który wysłał mnie na konsultacje do PROFAMILII gdzie zostałam skierowana do dr Szajnera jako specjalisty od tego typu badań. Dr Szajner wykonał ponownie badanie usg i stwierdził, że nie widzi żadnej wady. Dziecko rozwija się prawidłowo. Odzyskałam chęć do życia. Jeśli przyjdzie mi kiedyś wykonać kolejne badanie usg to wybiore dr Szajnera. Skoro inny lekarz go polecił to znaczy, że zna się na tym co robi.

 • dobry

  Jestem po USG I trymestru u dr Szajnera. Zapisałam sie do niego poniewaz slyszalam ze bardzo dobrze odczytuje USG, badanie przeprowadzil bardzo rzetelnie, przedstawiajac krok po kroku jego przebieg. Na badanie połówkowe również wybiorę się do niego. Owszem jest małomówny, ale na każde pytanie udziela dokładniej odpowiedzi, ...na plotki to raczej z koleżanką:) Gorąco polecam

 • słaby

  No cóż, może jest dobrym specjalistą w dziedzinie USG np, lub USG prenatalnym, ale jeśli wychodzi coś złego na USG, nie potrafi normalnie rozmawiać, tylko od razu zakłada, że życie dziecka już jest przesądzone i nie potrwa długo...., a matkę z taka informacją wysyła do domu i każe jej czekać na rozwój wydarzeń... Nie ma podejścia, jest nieprzyjemny w kontaktach, na prywatnych wizytach także, może jego fachowość zrekompensuje złe podejście do ludzi! Bo życie poczęte od pierwszych chwil to nie płód, tylko dziecko!


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Urodziłam 13lipca synka przez cesarskie cięcie,robił je dr.Szajner,dzień wcześniej robił mi usg i okazało się,że dziecko jest ułożone pośladkowo,poradził mi,bym przyjechała do szpitala pro-familia,gdzie wykona cesarkę,wszystko wyszło dobrze,dziecko zdrowe, ja tez powoli wracam do siebie,polecam dr.Szajnera jest cudownym lekarzem położnikiem.Teraz prowadzi moją drugą ciążę i na pierwszej wizycie od razu wstępny wywiad,dokładne badania,a dodam,że chodzę na NFZ. Pozdrawiam Pana Doktora i dziękuję za poprowadzenie mnie do końca,oby tak dalej.Polecam!!!

 • bardzo dobry

  Zdecydowanie polecam Pana doktora. Jeżeli ma sie problemy z ciążą to tylko do niego i do Profamili w Rzeszowie. Mój ginekolog skierował mnie na 4d do jednego z gabinetow w Rzeszowie gdzie po długim badaniu lekarz stwierdził ze dziecka chyba ma wadę serca , brak przegrody i mam jechać najlepiej do Krakowa na USG i źle to widzi. Ogólnie dramat w domu. Żyć mi się nie chciało. Koleżanka która rodziła w Profamilii poleciła mi Doktora Szajner który stwierdził ze dziecko jest zdrowe i nigdzie nie trzeba jechać.Myślałam że wyskocze ze szczęścia.

 • bardzo słaby

  Nie polecam! Arogancki, niekomunikatywny oznajmuje w rejestracji przy innych pacjentkach i pielęgniarkach na całą buzię co komu dolega. Może w prywatnym gabinecie jak się zapłaci to udaje, że jest człowiekiem na poziomie, ale na Kasę chorych w przychodni szkoda iść.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  uratował mojego dzidziusia!! wcześniejszy lekarz odesłał mnie na czyszczenie twierdząc, że mam pusty pęcherzyk, na następny dzień trafiłam do dr Szajnera, który zobaczył zarodek i jego echo w pęcherzyku. Obecnie ciąża rozwija się prawidłowo. Wiele moich koleżanek także wyratował z tragicznych sytuacji. bardzo oddany i profesjonalny. Co więcej, warto dodać że chodzę do niego na nfz!

 • bardzo dobry

  A ja tam lubię dr Szajnera jest na swój sposób inny. Chodzę do niego do pro-familii. Szkoda, że już teraz nie przyjmuje na fundusz tylko trzeba płacić no ale cóż:) Jedyne co mogę mu zarzucić to to, że trochę irytuje mnie jego zachowanie odnośnie tego, że za każdym razem kiedy do niego pójdę stale się pyta kiedy zajdę w ciążę i ciągle mi powtarza, że już czas i zegar tyka. Niestety nie mogę się z nim zgodzić gdyż mam dopiero 24 lata, chociaż wiem dlaczego ciągle mi to powtarza bo mam endometriozę i już raz miałam usuwaną cystę na jajniku i teraz znowu mi urosła. Ogólnie dr Szajner jest miły bada dokładnie i wszystko tłumaczy tak jak należy.

 • dobry

  Byłam na usg połówkowym prywatnie w Progamillii Lekarz w porządku.Cały czas ze mną rozmawiał ,faktem jest że trochę za cicho mówi i ma specyficzne poczucie humoru ale ogólnie to jestem zadowolona.Na początku wstępny wywiad a później badanie gdzie wszystko dokładnie sprawdzał i pokazywał w miare możliwości.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Zobacz podobnych specjalistów: Paweł Guzik - ginekolog, Bogdan Ostrowski - ginekolog, Zdzisław Górski - ginekolog, Andrzej Madej - ginekolog, Kinga Bilińska-Szacoń - ginekolog, Szczepan Dziuban - ginekolog, Andrzej Sękowski - ginekolog, Artur Dorski - ginekolog, Bożena Włodarska - ginekolog, Omelyan Kvartsyanyy - ginekolog, Adam Mrozek - ginekolog, Teresa Wójcik - ginekolog, Witold Młynarczyk - ginekolog, Marta Mickowska - ginekolog, Jan Chmielowiec - ginekolog, Jadwiga Zimny-Stachyra - ginekolog, Tomasz Łoziński - ginekolog, Jerzy Klin - ginekolog, Stanisław Rzucidło - ginekolog, Krzysztof Piękoś - ginekolog
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online

Bogdan Ostrowski

ginekolog,  położna, położnik

Umów się