Tomasz Sroczyński, ginekolog Szczecin
Ginekolog dr n. med.

Tomasz Sroczyński

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

45

Adresy

 • 4 października 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz. Konkretny i profesjonalny. Prowadzi kolejną moją ciąże i jestem bardzo zadowolona, fakt nie pozwala zbytnio tyć w ciąży co jest bardzo zdrowe i dobre (później nie trzeba tyle zrzucać kilogramów).

  zgłoś nadużycie
 • 12 lutego 2014

  Ocena: Bardzo słaby

  Bardzo nie miły lekarz ... !!!! Zgłosiłam się na badania żeby sprawdzić czy wszystko ok z moim maleństwem. Pan doktor zamiast zająć się tylko badaniem zaczął czepiać się mojej wagi i tym że mam troszeczkę więcej kilogramów.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 17 września 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Do dr. Sroczyńskiego uczęszczam od dobrych kilku lat, obecnie prowadzi moją pierwszą ciążę i nie zamieniłabym go na żadnego innego lekarza. Zawsze miły i uśmiechnięty, cierpliwy, rzeczowy, kompetentny. Zleca wiele badań, podczas wizyt prowadzi dokładny wywiad, nie zbywa pacjentek, stąd pewnie spore opóźnienia, na które trzeba się po prostu nastawić. W razie jakichkolwiek obaw czy wątpliwości mogę do niego zadzwonić, zawsze odpowiada, bez względu na porę, a to w przypadku ciąży bardzo ważne. Szczerze polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 6 września 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Niestety dr Sroczyński badał mnie dwukrotnie i dwukrotnie wykazał się jedynie niewiedzą i dodatkowo brakiem wychowania. Za pierwszym razem nie potrafił pomierzyć przepływów u moich dzieci za pomocą USG i przez niego o mało nie miałam za wcześnie wykonanej cesarki . Przy drugim razie na szczęście już nie byłam w ciąży więc niewiele mógł już złego wyrządzić moim maluchom, ale był tak chamski i nieprzyjemny, że doprowadził mnie do łez. Potraktował mnie jak gówniarę. Byłam zmuszona do korzystania z jego opieki lekarskiej bo miał dyżur w szpitalu gdzie leżałam w ciąży, ale z własnej woli nigdy bym do niego na wizytę się nie wybrała. ODRADZAM TEGO LEKARZA

  zgłoś nadużycie
 • 10 października 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Witam doktor SROCZYŃSKI jest wspaniałym lekarzem polecam każdej kobiecie i przyszłej mamie miałam możliwość bycie doktora pacjentkom i mimo że już nie mieszkam w SZCZECINIE tylko w TORUNIU jak tylko coś się dzieje jade do doktora na wizyte szczeże polecam

  zgłoś nadużycie
 • 7 września 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Trafiłam do doktora Sroczyńskiego kilka tygodni temu. Nie będę opisywała z jakimi dolegliwościami, bo nie o to tu chodzi przecież. Dziś jestem po zleconych przez doktora badaniach ogólnego stanu zdrowia, łacznie z markerem nowotworowym i skierowniem do szpitala na operację. Dzięki Niemu oparacja odbędzie się w szpitalu, gdzie będzie dyżurował i nie ukrywam, że czuję się z tym komfortowo, bowiem dotychczasowe moje doświadczenia z ginekologami były średnio zadowalające, a pobyty w szpitalu mało konkretne. Z chęcią opiszę swoje odczucia po zabiegu, ale dziś chciałabym powiedzieć, że jest to, jak dobrze pamiętam, jakiś 15 ginekolog, który mnie badał i odpowiadał na moje pytania - nie mam mu nic do zarzucenia, a wręcz przeciwnie - zawdzięczam mu poszerzenie moich horyzontów w kwestii tego, co się ze mną dzieje, niczego nie narzuca, raczej podpowiada mozliwe rozwiązania, daje czas do namysłu, poświęca się bez reszty pacjentce podczas wizyty, nie ponagla, nie spieszy się - z tego pewnie wynikają te tzw. "opóźnienia", ale coś za coś... póki co jestem zadowolona i z lekkim niepokojem czytam niepochlebne opinie...

  zgłoś nadużycie
 • 11 lipca 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Wspaniały lekarz!!! Prowadził moje 3 ciąże z czego 2 bardzo ciężkie. Mogłam liczyć na pomoc o każdej porze dnia. Obecnie mieszkam w Poznaniu i bardzo żałuje że ze względu na czas podroży nie mogę się nadal leczyć u dr.Sroczyńskiego. A odnosząc się do poprzedniego wpisu to sorki ale miał racje. Bo kobieta zaczynająca współżycie w wieku 18 lat powinna już dawno być po wizycie u ginekologa i pomyśleć o zabezpieczeniu, dzieci nie biorą się z powietrza.

  zgłoś nadużycie
 • 3 kwietnia 2012

  Ocena: Bardzo słaby

  Pierwszą moją wizytę i ostatnią u tego Pana wspominam dość negatywnie chodź minęło już kilka lat. Mając 18 lat, spanikowana poszłam do owego doktora ponieważ na swoją głupotę nie zabezpieczyłam się kochając się z chłopakiem a dodam że to był mój pierwszy raz. Byłam wdzięczna że przyjął mnie bez rejestracji, ale samo przyjęcie było okropne. Traktował mnie jak gówniarę, podnosił głos twierdząc że jestem nieodpowiedzialną smarkulą i nie wiem co to kondom. Dodam do tego że byłam spanikowana możliwością ciąży, wizytą w gabinecie i badaniem poniewąż nigdy wcześniej nie byłam u ginekologa. Sposób w jaki Pan Doktor mnie potraktował pamiętam do dziś. Zaczeły się wykłady na temat antykoncepcji, czy wiem co to owulacja itp. Nigdy więcej do niego nie wróciłam i nie wrócę.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 8 marca 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry specjalista, polecam wszystkim kobietom. Nigdy się na panu doktorze nie zawiodłam. Trafnie stawia diagnozy i odpowiednio dobiera leczenie. Wyróżnia się dużą wiedzą, zwraca uwagę na szczegóły i kompleksowo dba o pacjentkę. Ogromny plus należy się także za wysoką kulturę osobistą i miłą atmosferę podczas wizyty. Nigdy nie byłam w prywatnym gabinecie pana doktora, zawsze korzystam z przychodni Porta Medyk i nigdy nie byłam namawiana na wizytę odpłatną. Faktem jest, że lekarz często się spóźnia, jednak mam świadomość tego, że pracuje także w szpitalu, gdzie czasem musi poświęcić więcej czasu na trudne porody i inne nieprzewidziane sytuacje. Osobiście wolę trochę poczekać niż odać się w ręce jakiegoś partacza.

  zgłoś nadużycie
 • 30 września 2011

  Ocena: Słaby

  pan doktor S. był przy moi moim porodzie, pomimo spadku tętna upierał się, że urodzę, podłączył mi tlen i kazał czekać, na szczęście na dyżurze była jeszcze inna lekarka, która postanowiła zrobić cięcie, ale było to pok 2 godzinach od spadku tętna, po porodzie okazało się, że dziecko miało wylew do komory mózgu, którego można było uniknąć wykonując szybko cesarkę. nie polecam tego lekarza.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online