Tomasz Pusz, kardiolog Gdańsk
Kardiolog lek.

Tomasz Pusz

Poproś o włączenie kalendarza
9

Adresy

 • 26 lutego 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Mialem okazje raz byc pacjentem pana doktora Pusza i powiem szczeze ze zaniedbalem jego zalecenia a moze nie mialem zbyt duzo odwagi by poddac sie dalszemu leczeniu a teraz po rocznym miganiu sie od tego co Mnie czeka a mam mniec robiona koronorografie zdrowie zaczyna prosic o pomoc skorzystam z uslog pana doktora Pusza i dokoncze co mialem zrobic juz kiedys.Wyjdzie Mi to na zdrowie oby niezapuzno z pozdrowieniami pacjet.

  zgłoś nadużycie
 • 5 kwietnia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Pod kontrolą doktora Tomasza Pusza czuję się absolutnie bezpiecznie w zakresie Jego opieki medycznej i wdzięczny mu jestem za to poczucie zaufania; które motywuje mnie jednocześnie do dalszej dbałości o własne zdrowie. Dzięki jego profesjonalnemu wsparciu, świetnej diagnostyce, nie obawiam się o zalecane metody leczonych schorzeń, ale też dzięki życzliwej empatii Doktora łatwiej jest mi zmieniać wcześniejsze złe nawyki, które szkodziły poprawieniu stanu mojego zdrowia(np. rezygnacji z palenia papierosów). Gorąco polecam świetnego specjalistę, niezwykłego lekarza i człowieka! Pozdrawiam serdecznie.

  zgłoś nadużycie
 • 13 marca 2012

  Ocena: Dobry

  polecam wszystkim lekarz z prawdziwego zdarzenia no i z powołania. Taki jaki powinien być. Kompetentny i wyrozumiały, pracowity i z poświęceniem. Traktujący kazdego chorego indywidualnie. Dawno nie spotkałem takiego lekarza.

  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia niższej oceny.

  zgłoś nadużycie
 • 19 czerwca 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  konkretny,rzeczowy, sympatyczny profesjonalista. Pomógł mi jak nikt przed nim. Pozdrawiam i polecam

  zgłoś nadużycie
 • 18 maja 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  Gorąco polecam. Dr Pusz to sympatyczna wersja serialowego doktora House'a czyli stara się dotrzeć do przyczyn i nimi się zająć. Wcześniej od wielu lat lekarze kierowali mnie jedynie na EKG i stwierdzali, że faktycznie coś jest nie tak ale nie mam się czym przejmować bo problemy będę miała ale w przyszłości. Dr Pusz to pierwszy lekarz, który nie zignorował moich objawów i stara się dotrzeć do sedna sprawy.

  zgłoś nadużycie
 • 17 marca 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  Podpisuje się obiema rękami po w/n opiniami,super lekarz.

  zgłoś nadużycie
 • 18 stycznia 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  lekarz z prawdziwego zdarzenia no i z powołania. Taki jaki powinien być. Kompetentny i wyrozumiały, pracowity i z poświęceniem. Traktujący kazdego chorego indywidualnie. Dawno nie spotkałem takiego lekarza.

  zgłoś nadużycie
 • 3 grudnia 2008

  Ocena: Dobry

  konkretny i rzeczowy kardiolog-polecam

  zgłoś nadużycie
 • 29 listopada 2008

  Ocena: Dobry

  Bardzo dobry specjalista, super czlowiek, dzieki jego zaangazowaniu zostalam uratowana od zawalu. Polecam go wszystkim chorym.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami