dr n. med.

Tomasz Piasecki

Weterynarz

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Adresy

 • Przychodnia Weterynaryjna

  Głogowska 2-4, Stare Miasto
  53-621 Wrocław, dolnośląskie

  264
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  Jesteś tym lekarzem?
  Skontaktuj się z nami

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego maila a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Pan Tomasz Piasecki jest jedyna osobą, która dawała jakiekolwiek szanse mojej nimfie. !0 lat temu zoperował jej dzióbek kilkakrotnie ponieważ był to bardzo ciężki przypadek pęknięta dolna część do samego końca. Nie wziął ode mnie za kolejne operacji ani grosza. Jednak nie o pieniądze chodzi ponieważ za jego wiedza i umiejętności warto zapłacić. Kocha zwierzaki i to widać. Moja Suzinka żyła jeszcze 10 lat i dożyła 18 lat.

 • bardzo słaby

  Niestety nie mogę wystawić doktorowi pozytywnej opinii. Może i sprawdza się przy "nieskomplikowanych" przypadkach, natomiast bardziej problematyczne zwierzaki to już inna bajka. Popadł w straszną rutynę i nie bierze pod uwagę tego, że każdy mały pacjent jest inny. Nie wspominam już o tym, że dr jak ognia unika antybiogramów i aplikuje leki jedynie "na ślepo". Gdyby nie odwlekanie badań i operacji, które trzeba było niemalże wybłagać, oraz niewłaściwa opieka po zabiegu mój mały przyjaciel pewnie teraz by żył.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Niesamowity i przemily lekarz, ma tez ogromna wiedze i jest wykladowca na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wroclawiu;)

 • bardzo dobry

  Witam! Chociaż moja historia nie zakończyła sie sukcesem - mój ukochany szczurek nie przeżył, jednak uważam, że trudno o lepszego lekarza niż dr Piasecki. On wykrył chorobę u mojego szczurka kiedy to my - cała nasza rodzina obcująca z nim na codzień - on był szczurkiem wolnobiegającym- niczego nie zauważyliśmy. Byliśmy na wizycie kontrolnej ( osłuchanie) gdy doktor zapytał czy nie zauwazyliśmy że Szczurek jest niestabilny itp. Powiedzielismy że nie. Dr kazał zwracać uwagę na kilka rzeczy i juz niestety po 2 - 3 dniach upewnilismy się że przypadkowa wydawać by się mogło diagnoza jest niestety trafana. Guz przysadki mózgowej. Niestety pomimo natychmiast włączonego leczenia nasz szczurek umarł. Wdzięczna jestem jednak doktorowi za takt i wrażliwość oraz znoszenie moich smsów. I tyle o doktorze. Może nie jest zbyt wylewny i nie owija w bawełneale chyba nie o to chodzi? specjalisą jest dobrym. Niestety odmienne zdanie mam na temat współpracownic pana doktora. Panie są niemiłe wręcz aroganckie - kilkakrotnie słyszałam spsób w jaki zwracały się do ludzi i zapewniam, że nie zachęcały one do kolejnej wizyty. Pozatym panie są wręcz obrażone że większość klientów - pacjentów chce znaleźdż się na wizycie u pana doktora Piaseckiego.Niestety powinny zrozumieć , że mamy prawo wyboru lekarza, a szczególnie pracujac z taką "sławą" powinny się liczyć z tym, że wiekszość pacjentów przychodzi do Zwierzyńca tylko do dr. Piaseckiego. Panie są zdegustowane, a nawet obrażone. Posługuja się nawet podstępem i próbują zniechęcić ludzi w kolejce mówiąc np. że Pan doktor będzie wolny np za 2 godziny tym czasem za 10 minut doktor zaczyna przyjmować. Mam nadzieję, że niebawem doktor otworzy bardziej kameralny gabinet - gdzie nie będzie trzeba chować się w poczekalni żeby uniknąc niezręcznej sytuacji.

 • bardzo dobry

  Polecam szczerze :) Profesjonalnie, fachowo, miło i powiedziałabym też ekskluzywnie :) W nowej Przychodni TYLKO dla małych zwierząt na Bulwarze Ikara 31b - to tam teraz przyjmuje dr Piasecki !!! W każdym razie dość wetów którzy ściemniają, że się znają! Jeśli ktoś ma gryzonia np: szczurka tak jak ja :) lub też fretke to polecam też lek. Agnieszkę Zalesińską. Naprawde ogarnia temat.

 • bardzo słaby

  Niestety nie mogę wystawić Panu doktorowi dobrej opinii. Miało być dobrze, jednak stało się inaczej. Zwierzątko zmarło po wykonanej operacji. Pan doktor nie wykonał żadnych badań (nawet ich nie zaproponował!) mających na celu sprawdzenie stanu zdrowia zwierzaka, ani przed operacją ani na wcześniejszych wizytach, które rozpoczęły się już 2 lata temu, tłumacząc to później dbałością o stan mojego konta! Lek jaki kazał podać był podany na podstawie tego co Panu doktorowi się 'wydawało'. Zapłaciłabym każde pieniądze, żeby tylko moje zwierzątko żyło, niestety jest już za późno :( Może i Pan doktor jest dobrym chirurgiem, ale tak jak już widziałam w opiniach, również zupełnie nie polecam go jako diagnosty.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Leczę swoje zwierzaki u doktora Piaseckiego już od ponad siedmiu lat. Początkowo odwiedzałam do w ambulatorium przy klinikach, następnie w nowootwartej przychodni. Jest świetnym diagnostą, ma wspaniałe podejście do zwierząt; moje króliki pozwalają mu ze sobą zrobić wszystko :) a wizyta u lekarza nie jest dla nich stresem. Pan doktor potrafi poświęcić swój czas wolny i jechać przez pół miasta tylko po to by mały pacjent w terminie otrzymał wymagany zastrzyk (wiem to z własnego doświadczenia), często zostaje też po godzinach bo nie jest lekarzem typu "8-16", który zamknie drzwi przychodni przed chorymi w potrzebie. Mam same dobre doświadczenia związane z Panem doktorem i lekarzami zatrudnionymi w jego przychodni-zwłaszcza z panią Radochną i panią Agnieszką :). Z czystym sumieniem mogę polecić doktora Piaseckiego i jego "Zwierzyniec".

 • bardzo dobry

  Po pierwsze: lekarz od wszystkiego.. Naprawdę ciężko znaleść weterynarza który wie co zrobić, jak przebadać węża(zresztą widziałam u niego jaszczurki ptaszki, żółwie i inne takie..jak poszłam do zwykłego weterynarza to mnie wyśmiał;/ :).No i przyszlam z tym moim wężykiem.. zrobiono jej badania ,podano zastrzyki.. i tak walczyliśmy, i wywalczyliśmy. Dziś z 50 cm dziewczynki jest już metrowa gadzinka:)

 • dobry

  Dobrze zna się na ptakach. Wielokrotnie przychodziłam do niego z rannymi dzikimi ptakami (np.pustułką).


  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia wyższej oceny.

 • bardzo dobry

  Dr Piasecki uratował naszą świnkę morską. Zooperował ją pomimo braku terminów. Poświęcił jej swój czas, za co bardzo mu dziękujemy! Jest wewterynarzem z powołania. Traktuje lepiej zwierzęta niż nasi lekarze ludzi. Taka prawda!