lek.

Tomasz Kozieł

Ortopeda

Umów wizytę 13 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Lek. med. Tomasz Kozieł jest lekarzem specjalistą I i II stopnia w dziedzinie ortopedii i traumatologii. Wieloletni pracownik Ortopedii i Rehabilitacji AM Szpitala Bródnowskiego w Warszawie.Współzałoż... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Iniekcje 52 zł
Punkcja 52 zł

Informacje o lekarzu

O mnie

Lek. med. Tomasz Kozieł jest lekarzem specjalistą I i II stopnia w dziedzinie ortopedii i traumatologii. Wieloletni pracownik Ortopedii i Rehabilitacji AM Szpitala Bródnowskiego w Warszawie.Współzałożyciel i Członek Zarządu Polskiego Towarzystwa Chirurgii Artroskopowej. Organizator i Wykładowca Ogólnopolskich Kursów Artroskopii i Rekonstrukcji Więzadła Krzyżowego.

Przy zapisywaniu się na wizytę do Placówki PROFEMED bardzo proszę o podanie daty urodzenia lub numeru PESEL pacjenta.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Warszawie

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Bardzo dobry dokotor, odpowiednie podejscie, wiedza. 7 miesiecy po rekonstrukcji wiezadla kolana jest mega i wracam do sportu.

 • bardzo dobry

  Tomasz, jest wspaniałym ortopedą. Jakiś czas już minął, ale należy mus ię pochwała za dwie moje operacje kolana i jedną mojej żony. Do tego zawsze służy mi pomocą ogólnomedyczną. Zdecydowany i sprawny operator.

 • bardzo dobry

  Lekarz fantastyczny! Jedynym problem jest bałagan organizacyjny. Godzina czekania to norma i jest irytujące!!!

 • bardzo dobry

  Lekarz bardzo skoncentrowany na pacjencie. Przekazuje szczegółowe wyjaśnienia i odpowiada na zadane pytania. Jest jak na lekarza wyjątkowo empatyczny i cierpliwy.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry i rzetelny lekarz. Od razu wydaje swoją opinię ,która ma pokrycie w dokumentacji.Jestem pełna podziwu i zaskoczona,że tacy lekarze jeszcze istnieją.

 • bardzo dobry

  Jest to ortopeda z wielkim doświadczeniem, bardzo miły i przyjazny dla pacjenta, jak najbardziej stara się mu pomóc, i robi to bardzo profesjonalnie. Dzięki niemu mam zdrową nogę, i czuje się jak by nic mi się w tą nogę nie stało, a lekarze w moim mieście uważali że będę utykał to końca życia. Bardzo polecam Pana Tomasza.

 • bardzo dobry

  Witam! Chcę na ręce Pana Doktora złożyć wielki szacunek i uznanie.Jest to człowiek o Wielkim sercu i umiejętnościach. Potrafi do człowieka podejść w sposób inteligentny ale i człowieczy nie ważne jest człowieka pochodzenie ważny jest problem z którym ludzie do niego przychodzą a On swoja wiedzę i zdobyte umiejętności wykorzystuje aby nam stosownie pomóc. Należą sie też słowa uznania całemu personelowi który pracuje razem z Doktorem w Legionowie stamtąd poprostu nie chce się wyjeżdzać to ziemscy ANIOŁOWIE którzy dbają o pacjenta jak o kogoś ardzo bliskiego TA KLINIKA W LEGIONOWIE ŁĄCZNIE Z DOKTOREM TOMASZEM to NIEBO

 • bardzo dobry

  Fantastyczny lekarz, podejście w pełni profesjonalne, jest wysokiej klasy specjalistą. Miałam skomplikowaną operację kolana, wszystko zakończyło się świetnie, dzięki Doktorowi mogę normalnie funkcjonować. Ponadto ma świetne poczucie humoru, potrafi podnieść na duchu w momentach,kiedy wiary brak... Wszystkim polecam dr. Tomasza Kozieła!Dziękuję!

 • bardzo dobry

  Z doktorem Koziełem zetknąłem się dwukrotnie pierwszy raz około roku 2001, drugi raz w ubiegłym roku, mam więc ogląd z długiego odcinka czasu. W obu przypadkach rekonstrukcja więzadeł krzyżowych u mojego syna. Pierwszy kontakt był dla mnie pozytywnym szokiem, w tym bardzo młodym człowieku znalazłem "przedwojennego" lekarza jeśli chodzi o podejście do pacjenta, nie mogłem uwierzyć, że tacy lekarze jeszcze istnieją, a co dopiero, że są wśród młodych! Drugi kontakt pokazał, że dr Kozieł w ciągu tych ponad 10-ciu lat nie zmanierował się i mimo sukcesów pozostał sobą.

 • bardzo dobry

  Do doktora Kozieła trafiłam pod koniec tamtego roku z ostrym bólem prawego kolana przy nadmiernym ruchu( trenuję intensywnie jazdę konną). Ból nie dawał spokoju,więc zdecydowałam się na wizytę, a muszę powiedzieć,że długo szukałam. Już po wstępnych badaniach (trochę bolało ;) ) padła diagnoza. Ostry konflikt rzepkowo udowy w obu kolanach. Wypisał mnie na prześwietlenie kolana w pozycji Marschala. Po obejrzeniu zdjęć wysłał mnie na trzymiesięczną rehabilitacje w celu wzmocnienia mięśni. Przy kolejnej wizycie pochwalił,że jest lepiej, ale jedynym wyjściem na usunięcie bólu i wady w kolanie jest operacja. No i poszłam. Cena 4500 zł. Muszę przyznać,że cieszę się,że trafiłam w ręce tego doktora. Jest spokojny,pokrzepi jeśli trzeba,ale przede wszystkim profesjonalny i oddany swojemu zawodowi. Operacja poszła bezproblemowo. Przy znieczuleniu ogólnym, zabieg trwał koło 40 minut. Dwie godziny później przyszła już fizjoterapeutka i i kazała mi stać na nogi, a doktor zajrzał jakieś 5 godzin po zabiegu, a następnego dnia przyszedł i zdjął opatrunek.Powiedział co i jak, dorzucił kilka pokrzepiających słów, no i wizyta za dwa tygodnie. Stan mojego kolana jest świetny. Zginam już 40 stopni, odczuwam tylko nieprzyjemne ciągniecie, ale powodem tego jest częściowy zanik mięśnia. Wypisał 8 tygodnii intensywnej rehabilitacji,kolejna wizyta 5 sierpnia. Aktualnie chodzę bez kul, czasami podpieram się jeszcze jedną, ale jest to niesamowite, że ta osoba tak szybko postawiła mnie na nogi. W przyszłości czeka mnie druga operacja w lewym kolanie,ale jestem pewna,że jestem w dobrych rękach. Jestem młoda,mam dopiero 17 lat,całe życie przede mną, no i zostałam uzdrowiona :) Rodzice też są bardzo zadowoleni. Polecam tego doktora. :)

Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę