lek.

Tomasz Kozieł

Ortopeda

Umów wizytę 22 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Lek. med. Tomasz Kozieł jest lekarzem specjalistą I i II stopnia w dziedzinie ortopedii i traumatologii. Wieloletni pracownik Ortopedii i Rehabilitacji AM Szpitala Bródnowskiego w Warszawie.Współzałoż... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Iniekcje 52 zł
Punkcja 52 zł

Informacje o lekarzu

O mnie

Lek. med. Tomasz Kozieł jest lekarzem specjalistą I i II stopnia w dziedzinie ortopedii i traumatologii. Wieloletni pracownik Ortopedii i Rehabilitacji AM Szpitala Bródnowskiego w Warszawie.Współzałożyciel i Członek Zarządu Polskiego Towarzystwa Chirurgii Artroskopowej. Organizator i Wykładowca Ogólnopolskich Kursów Artroskopii i Rekonstrukcji Więzadła Krzyżowego.

Przy zapisywaniu się na wizytę do Placówki PROFEMED bardzo proszę o podanie daty urodzenia lub numeru PESEL pacjenta.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Warszawie

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Bardzo dobry dokotor, odpowiednie podejscie, wiedza. 7 miesiecy po rekonstrukcji wiezadla kolana jest mega i wracam do sportu.

 • bardzo dobry

  Tomasz, jest wspaniałym ortopedą. Jakiś czas już minął, ale należy mus ię pochwała za dwie moje operacje kolana i jedną mojej żony. Do tego zawsze służy mi pomocą ogólnomedyczną. Zdecydowany i sprawny operator.

 • bardzo dobry

  dr. Tomasz jest godnym zaufania specjalistom. Polecam wszystkim liczącym na fachowe zdjagnozowanieproblemu i jegoro zwiazanie.

 • dobry

  Bardzo kompetentny i kontaktowy. Wyjasnia i uzasadnia swoja diagnoze w sposob zrozumialy. Zasluguje na to, aby Go polecac znajomym.

 • bardzo dobry

  Bezbłędnie zdiagnozował dolegliwość w postaci pękniętej łękotki, już po 5 min od wejścia do gabinetu co potwierdziło USG i Rezonans. Teraz czekam na kolejną wizytę w celu rozpoczęcia leczenia dolegliwości.

 • bardzo dobry

  lekarz jest fantastyczny w podejściu do pacjenta, a pacjentem był mój wnuk (wiek 16 miesięcy). To lekarz z prawdziwego zdarzenia, taki z powołania i otwarty na pacjenta, dawno nie miałam tak pozytywnego wrażenia od pierwszego zdania wypowiedzianego do nas. To ktoś, kto naprawdę chce pomóc, polecono mi Go i ja gorąco polecam

 • bardzo dobry

  Lekarz fantastyczny! Jedynym problem jest bałagan organizacyjny. Godzina czekania to norma i jest irytujące!!!

 • bardzo dobry

  Lekarz bardzo skoncentrowany na pacjencie. Przekazuje szczegółowe wyjaśnienia i odpowiada na zadane pytania. Jest jak na lekarza wyjątkowo empatyczny i cierpliwy.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry i rzetelny lekarz. Od razu wydaje swoją opinię ,która ma pokrycie w dokumentacji.Jestem pełna podziwu i zaskoczona,że tacy lekarze jeszcze istnieją.

 • bardzo dobry

  Jest to ortopeda z wielkim doświadczeniem, bardzo miły i przyjazny dla pacjenta, jak najbardziej stara się mu pomóc, i robi to bardzo profesjonalnie. Dzięki niemu mam zdrową nogę, i czuje się jak by nic mi się w tą nogę nie stało, a lekarze w moim mieście uważali że będę utykał to końca życia. Bardzo polecam Pana Tomasza.

Najbliższe terminy:

kolejne dni