Tomasz Kachel, pulmonolog Bystra
PulmonologAlergolog dr n. med.

Tomasz Kachel

Poproś o włączenie kalendarza
10

Adresy

O mnie

 • Absolwent Akademi Medycznej w Krakowie. Specjalizacja z zakresu chorób płuc w roku 1996 i z alergologii w 1999 roku. Stopień doktora nauk medycznych nadany w 2003 roku w Instytucie Gruźlicy i Chorób Płuc w Warszawie.
  Członek Polskiego Towarzystawa Chorób Płuc, Polskiego Towarzystwa Alergologicznego, Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, European Respiratory Society.
  Od 2002 roku Ordynator Oddziału Pulmonologiczno - Alergologicznego Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Bystrej.
  Zajmuję się diagnostyką i leczeniem chorób układu oddechowego oraz schorzeń alergologicznych w tym szczególnie:
  Astmy oskrzelowej i przewlekłej obturacyjnej choroby płuc (POChP)
  Chorób alergicznych nosa, oczu, gardła oraz dolnych dróg oddechowych
  Infekcyjnych chorób oskrzeli i płuc
  Przewlekłej niewydolności oddychania
  Sarkoidozy, włókniena płuc i innych chorób śródmiąższowych płuc
  Nowotworów płuc
  Płynów opłucnowych
  Zatorowości płucnej
  Zaburzeń oddychania w czasie snu
 • 27 maja 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Lekarz kompetentny z bardzo dobrym podejściem do pacjenta. Każdemu życzę żeby trafił właśnie na takiego lekarza.

  zgłoś nadużycie
 • 6 sierpnia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Pan Tomasz Kachel to zaprzeczenie Polskiej służby zdrowia !!!Jest lekarzem z powołania. Uratował mi życie 10 lat temu {bezdech},zawsze polecam go moim znajomym i bliskim .

  zgłoś nadużycie
 • 8 listopada 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Jestem pacjentem Pana doktora. Jest on kompetentnym, pomocnym, miłym i życzliwym człowiekiem. Przywrócił mi wiarę w służbę zdrowia. Szczerze polecam!

  zgłoś nadużycie
 • 4 października 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Pan doktor Tomasz Kachel to najwyższy autorytet w dziedzinie pulmonologii.Dzięki Jego ogromnej mądrości , wiedzy i zaangażowania w walce o moje najpierw życie a potem powrót do codziennego funkcjonowania mogę dzisiaj żyć z przeświadczeniem , że są jeszcze lekarze z powołania.To człowiek wielki ,szlachetny z najwyższą klasą i kulturą osobistą .Dziękuję z całego serca Panie doktorze , szkoda że tylko tyle mogę Panu powiedzieć.

  zgłoś nadużycie
 • 1 czerwca 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Od około 9 lat jestem pacjentką Pana Doktora Tomasza Kachel. Lekarza, który mnie osobiście dał drugie życie i sprawił, że życie z astmą i z ciężką alergią (prawie na wszystko) może być normalne. Dla mnie osobiście jest to "Wielki Człowiek". To lekarz,którego darzę ogromnym zaufaniem i szacunkiem za to co robi dla ludzi. Jego wiedza medyczna nie jest ogromna ona jest potężna. Jest to lekarz z prawdziwym powołaniem do tego co robi. "Ogromny Fachowiec" a zarazem tak skromny i ludzki człowiek. Dziękuje Panu, Panie Doktorze Kachel za to, że dzięki Panu żyje i oddycham spokojnie. Wiem, że dopóki jestem pod Pana opieką jestem bezpieczna. Dziękuje!!!!!!!!!!

  zgłoś nadużycie
 • 28 listopada 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Lekarz sumienny, bardzo kompetentny z ogromną wiedzą medyczną. Życzliwy, ciepły i ludzki. Cierpliwie wytłumaczy każde wątpliwości i odpowie na każde pytanie. Uratował życie mojej mamie, za co będę mu wdzięczna do końca życia. To chyba mówi samo za siebie. Dziękuję Panie Doktorze !!!

  Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".

  zgłoś nadużycie
 • 14 stycznia 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Miałem przyjemność konsultować się z panem doktorem dwukrotnie. Bardzo miły uprzejmy fachowiec. Za każdym razem w moim przypadku trafiona diagnoza. Szczegółowo wyjaśnione zmiany płucne w chorobie nowotworowej. Szybko i sprawnie odpowiednie badania i skierowanie na leczenie. Wszystko wytłumaczy dokładnie, powie jak jest bez ściemniania i "ciągnięcia za język". Ma czas dla pacjenta i naprawdę się nim zajmuje i chce leczyć. Jednym słowem lekarz z powołania! Dziękuję panie Doktorze!

  zgłoś nadużycie
 • 30 grudnia 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  WSPANIALY LEKARZ! WYSŁUCHA,WYTŁUMACZY,ZROZUMIE NASZE PROBLEMY,ZAWSZE MA CZAS NAWET JEŻELI KOLEKA JEST DŁUGA I OPÓZNIENIE W GODZINACH PRZYJĘĆ! POLECAM WSZYSATKIM ,BARDZO!!

  zgłoś nadużycie
 • 6 maja 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  Znakomity i rzetelny lekarz. Duża wiedza, kompetencje, plus kontaktowość i chęć współpracy z pacjentem i wyleczenia go, czyli mikstura idealna. :-)

  zgłoś nadużycie
 • 8 lutego 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  Lekarz kompetentny,utytułowany, należący do rzadkiego - ginącego gatunku, lekarzy z powołania. Dociekliwy, zawsze dąży do ustalenia ostatecznej przyczyny choroby i ostatecznego rozpoznania, nie oszczędzając na diagnostyce. Jako człowiek, bardzo otwarty i życzliwy, wyjątkowo opanowany i komunikatywny w stosunku do pacjenta. Dzięki niemu, po wielu latach leczenia u przygodnych lekarzy, zrozumiałem czym jest trapiąca mnie astma, a dzięki jego opiece medycznej udało się mi ją opanować, minimalizując jej ataki. Dzięki jego profesjonalizmowi udało się również zapanować nad notorycznie nękającymi mnie infekcjami oskrzeli i płuc. Gorąco polecam!!

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami