dr n. med.

Tomasz Janik

Dermatolog

Umów wizytę 21 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Dr n. med. Tomasz Janik - dermatolog, wenerolog, epidemiolog. Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Stowarzyszenia Higieny Lecznictwa i Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych. A... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Mezoterapia 200 - 1 000 zł
Zwykła wizyta
Diagnostyka i leczenie chorób skóry, paznokci, włosów i błon śluzowych
Leczenie niezłośliwych nowotworów skóry
więcej

Informacje o lekarzu

O mnie

Dr n. med. Tomasz Janik - dermatolog, wenerolog, epidemiolog. Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Stowarzyszenia Higieny Lecznictwa i Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych.
Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Medycyną estetyczną zajmuje się od 1999 roku .Założyciel NZOZ MED-DERM ( 2000 r.).

Dewiza zawodowa:

''zadowolenie pacjentów - największą satysfakcją''

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Choroby

więcej

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo słaby

  lekarz bardzo miły i sprawia wrażenie kompetentnego ... ale niestety to nie wystarcza diagnoza lekarza okazała się pudłem mimo zapewnień, ze jest inaczej... pieniądze wydane na wizytę plus leki jakie przepisał to jedyne 450 zł owszem podczas zażywania leków wygląd skóry troszkę się poprawił... ale niestety gdy leki się skończyły stan pogorszył się diametralnie mimo zapewnień, że będzie inaczej... prócz tego miałem wykonywany zabieg laserem na zamykanie popękanych naczynek koszt to jedyne 350 zł za zamknięcie naczynka na nosie. Reasumując jestem lżejszy o 750 zł a efektów brak :( najgorzej wydane pieniądze w moim życiu... mam nadzieję, że następny dermatolog będzie w stanie mi pomóc.

 • bardzo dobry

  Jestem po trzecim zabiegu usuwania tatuażu w MED-DERM. Efekt oceniam na 60%. Tatuaż mam około 5 lat. Był wykonany w profesjonalnym zakładzie. Mam świadomość ze do zakończenia jeszcze potrzeba kilku zabiegów. I z usługi i efektu jestem zadowolona. Tym,którzy noszą sie z zamiarem usunięcia tatuażu, polecam doktora Janika i MED-DERM. Dominika

 • bardzo słaby

  Być może dermatologiem jest dobrym(tego nie wiem ponieważ nie ,było okazji sprawdzic) ale jeśli chodzi o medycynę estetyczna to jest BARDZO SŁABO. Miałem robiony zabieg botox na nadpotliwość dłoni, efekt był ŻADEN!!! Chciałem dodać że zabieg robiłem juz cztery razy u innego doktora i zawsze był efekt rewelacyjny!!niestety lekarz u którego robiłem złamał rękę i musiałem poszukać innego i wybrałem najgorzej jak mogłem. Normalna cena zabiegu to ok 1500zl. U innych lekarzy(ale jeśli jesteś stałym klientem to można zejść do1200zl) u dr Janika to koszt 1000zl i to mogło mi dać do myślenia ale dr zapewniał ze jest wszystko w porządku i wstrzykniemy tyle jednostek ile trzeba... Oczywiście podał bardzo mało nie wiem dokładnie ile bo nie chciał powiedzieć,ale na obie dłonie dostałem mniej więcej tyle ile normalnie dostaje na jedną dłoń. Oczywiście poinformowałem o tym dr ale powiedział ze trzeba poczekać i zobaczymy jakie będą efekty. Efekty po 2 tygodniach były żadne!!! Więc wróciłem do gabinetu i usłyszałem ze trzeba poczekać 3 tygodnie, wiec wróciłem ponownie po 3 tyg. Pozwolił mi z łaska wejść do gabinetu i powiedział ze dziś nie może więc mam przyjść jutro. Poszedłem po raz kolejny i z łaska dostrzyknął mi dosłownie kilka w razy, komentując przy tym ze za ta cene nie może mi więcej zrobić i jak będę chciał więcej to musze dopłacić co było sprzeczne z tym co powiedział na początku czyli ze podamy tyle ile trzeba!! Po za tym efekt po dostrzyknieciu był nadal mizerny. NIE POJAWIŁEM SIĘ JUŻ WIĘCEJ BO ILE MOŻNA! !! Chciałem dodać że w normalnych gabinetach płaci się za efekt a nie za zabieg, wiec w razie jakiś braków można spokojnie bez żadnych dopłat przyjść i uzupełnić w brakujące miejsca. Dodam że nigdy wcześniej nie musiałem pojawiać się na dostrzyknieciu jednostek bo efekt był po normalnym zabiegu oczywiście tylko nie u dr Janika. Także sami rozumiecie ze zabieg z medycyny estetycznej ODRADZAM W GABINECIE MEDDERM U DR TOMASZA JANIKA

 • bardzo dobry

  Gorąco polecam,mąż kilka lat tułał sie po różnych lekarzach,bez skutku,jeden nawet polecił wycięcie narośli na nodze,co oczywiście uczyniliśmy.Pan doktor na pierwszy rzut oka stwierdził,że to po prostu łuszczyca,przepisał rewelacyjną maść / troche droga/ ale co tam.Mąż ma wyleczone prawie wszystkie ogniska.Jesteśmy bardzo zadowoleni i wdzięczni.

 • bardzo dobry

  Pan Doktor zna się na tym, co robi, nie boi się wyzwań i przede wszystkim - naprawdę chce pomóc pacjentowi. Po 7 latach chodzenia po różnych lekarzach, trafiłam wreszcie do jego gabinetu i po ośmiu miesiącach leczenia jest wspaniale! Dziękuję!

 • bardzo dobry

  Miły,rzeczowy i przede wszystkim słuchający pacjenta.Wyszłam zadowolona i pewna,że właściwie zostałam zdiagnozowana.

 • bardzo dobry

  Szybko, fachowo i skutecznie naprawdę polecam Pana doktora. Terminy dogodne a porady szczegółowe i konkretne.

 • neutralny

  Lekarz bardzo sympatyczny. Zdziwilo mnie jednak ze nie prowadzi zadnych notatek. Super pamiec w takim razie musi miec:) zlecil szereg badan ale niestety zlecenia na nie nie dal:/ co do wynikow leczenia to zbyt wczesnie by o nich pisac :) czas pokaze

 • dobry

  Wizyta szybka, miła, ważne , że zdanie pacjenta brane jest pod uwagę. Na efekty muszę poczekać. Polecam

 • bardzo dobry

  Polecam :) Wizyta przebiega w miłej atmosferze. Pan Doktor odpowiada ze spokojem na wszystkie pytania. Leczenie daje dobre efekty - oby tak pozostało :)

Najbliższe terminy:

kolejne dni