Dr n. med. Tomasz Janik - dermatolog, wenerolog, epidemiolog. Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Stowarzyszenia Higieny Lecznictwa i Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych. A... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Mezoterapia 200 - 1 000 zł
Zwykła wizyta
Diagnostyka i leczenie chorób skóry, paznokci, włosów i błon śluzowych
Leczenie niezłośliwych nowotworów skóry
więcej

Informacje o lekarzu

O mnie

Dr n. med. Tomasz Janik - dermatolog, wenerolog, epidemiolog. Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Stowarzyszenia Higieny Lecznictwa i Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych.
Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Medycyną estetyczną zajmuje się od 1999 roku .Założyciel NZOZ MED-DERM ( 2000 r.).

Dewiza zawodowa:

''zadowolenie pacjentów - największą satysfakcją''

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Choroby

więcej

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • dobry

  Wizyta szybka, miła, ważne , że zdanie pacjenta brane jest pod uwagę. Na efekty muszę poczekać. Polecam

 • bardzo dobry

  Polecam :) Wizyta przebiega w miłej atmosferze. Pan Doktor odpowiada ze spokojem na wszystkie pytania. Leczenie daje dobre efekty - oby tak pozostało :)

 • bardzo dobry

  Szybko fachowe podejście i co najważniejsze bardzo dobra diagnoza i skuteczne leczenie polecam

 • bardzo słaby

  Jestem bardzo niezadowolona z wizyty u Pana doktora, całość trwała może 3 minuty - lekarz nawet nie obejrzał dokładnie zmian skórnych ( wystarczyło mu spojrzenie zza biurka), odrazu wystawił recepę nie wyjaśniając problemu, ani nie kierując na jakiekolwiek badania (nie pytając także czy przyjmuje jakiekolwiek leki lub czy na nic nie choruję). Dodam, że po konsultacjach z innymi lekarzami diagnoza Pana doktora okazała się kompletnie nietrafiona. Stanowczo nie polecam.

 • neutralny

  Cała wizyta u doktora trwala 3 minuty, problem mam nadzieje rozwiązany,zobaczymy z czasem,a doktor coż mozna powiedzieć o kimś po 3 minutam mi pomógł dlatego POLECA!

 • bardzo dobry

  Szybko, fachowo i skutecznie naprawdę polecam Pana doktora. Terminy dogodne a porady szczegółowe i konkretne.

 • bardzo dobry

  Witam, Jestem po zabiegu modelującym sylwetkę Profesjonalizm w każdym znaczeniu tego słowa.Komfortowe warunki,kompetentny i przemiły personel.Ogólnie gabinet na najwyższym poziomie .Jeśli poprawiać urodę to tylko w tym gabinecie pod opieką mistrza świata w tej dziedzinie czyli dr Janika.

 • bardzo dobry

  POLECAM !!!!! Najlepszy dermatolog u jakiego kiedykolwiek byłam! Bardzo konkretny i już z daleka rozpoznał mój problem a leki jakie mi przepisał był strzałem w dziesiątkę. Naprawdę mi pomógł.

 • bardzo dobry

  Byłam z brodawką stopy. Gdybym wiedziała wcześniej o dr Janiku, bez wahania pojechałabym parę tygodni wcześniej, zaoszczędziłabym na kilku lekarzach i mnóstwo bólu. Zabieg trwał chwilkę, atmosfera przyjemna i sympatyczna.Jedynie znieczulenie przed laserem (jak dla mnie) masakra, potem już było spoko. Od razu stanęłam na nogę. Zero krwi i bólu potem. Szczerze polecam:)

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry, kompetentny umiejący wysłuchać pacjenta. 100% profesjonalny, super sprzęt, Miałam bardzo duże blizny po trądziku i przebarwienia na twarzy po pierwszym zabiegu fraxel-em ,moja twarz wygląda teraz dużo lepiej niż przed zabiegiem cera zrobiła się dużo gładsza. Usuwałam też brodawki super nic nie bolało. Najlepszy dermatolog u jakiego byłam. Pozdrawiam Magda.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Najbliższe terminy:

kolejne dni
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę