dr n. med.

Tomasz Janik

Dermatolog

Umów wizytę 1390 odwiedzin w ciągu 30 dni

Dr n. med. Tomasz Janik - dermatolog, wenerolog, epidemiolog. Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Stowarzyszenia Higieny Lecznictwa i Stowarzyszenia Lekarzy Dermatolo... więcej

Umów wizytę

Informacje o lekarzu

O mnie

Dr n. med. Tomasz Janik - dermatolog, wenerolog, epidemiolog. Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Stowarzyszenia Higieny Lecznictwa i Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych.
Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Medycyną estetyczną zajmuje się od 1999 roku .Założyciel NZOZ MED-DERM ( 2000 r.).

Dewiza zawodowa:

''zadowolenie pacjentów - największą satysfakcją''

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Choroby

więcej

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo słaby

  Wizyta trwała max 5 minut i doktor prawie nie przeprowadził wywiadu, po czym wcisnął silny antybiotyk pomimo słabo nasilonego trądziku, bez zaoferowania żadnej innej alternatywy. Wydawał się w pośpiechu (kolejka w gabinecie częściowo spowodowana jego spóźnieniem) i mimo, iż odpowiadał na zadawane przeze mnie pytania, głównie spowodowane moim zdziwieniem i zmartwieniem dot. przepisanego antybiotyku, robił to zbyt pośpiesznie i ewidentnie chciał mieć mnie z głowy, kreując sobie kolejnego pacjenta, który zmuszony jest wracać każdego miesiąca po kolejną receptę, płacąc za ten przywilej trwający parę sekund 100zł. W kwestiach trądzikowych, zdecydowanie nie polecam. Zapytany o inny problem skórny, również podał jedno jedyne jego zdaniem rozwiązanie (laser, przypadek, że rozwiązanie kosztowne?), mimo iż istnieją inne metody leczenia, o których w ogóle nie wspomniał, a w moim przypadku comiesięczne wizyty w celu przeprowadzenia zabiegu są niemożliwe.

 • bardzo dobry

  Polecam przemiły lekarz a zarazem zna się na rzeczy.Robiłam laser trakcyjny twarzy więc czekam na efekty.Polecam.

 • bardzo dobry

  Pan doktor bardzo kompetentnie podszedł do mojego przypadku. Już od długiego czasu borykałam się z trądzikiem i po paru miesiącach jestem wolna od tego problemu. Dziękuję mu i serdecznie polecam :)

 • bardzo dobry

  Uważam, że pan Tomasz to bardzo dobry dermatolog. Moja córka długo po dojrzewaniu nie mogła wyjść z problemu trądziku. Dzięki wizycie u pana doktora oraz jego kompetentnej pracy Kasia nie wstydzi się już wychodzić do miejsc publicznych. Ja także zainspirowana rekomendacją córki zdecydowałam się na wizytę u pana Tomasza - pomógł mi w usunięciu kurzajki, która wracała wielokrotnie i irytowała mnie przy codziennych czynnościach.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz, fachowiec, od razu widać, że zna się na rzeczy. W końcu ktoś postawił mi właściwą diagnozę i przepisał leki, które zadziałały. Ogromna ulga dla mnie i mojej rodziny. Polecam wszystkim borykającym się ze skórnymi problemami. Pozdrawiam

 • bardzo dobry

  Polecam tego dermatologa wszystkim, którzy cierpią na problemy z przebarwieniami i wypryskami, a także tymi, którzy borykają się z bliznami potrądzikowymi lub po ospie. Terapia laserowa, peelingi oraz zabiegi kosmetyczne dały niesamowity efekt. Profesjonalizm dr. Janika, miły personel w MED-DERmi, umiarkowane ceny i dobór właściwych kosmetyków to 100% pewnosci i zadowolenie! POLECAM! Ponadto szeroki wybór innych zabiegów kosmetycznych i dermatologicznych.

 • bardzo słaby

  lekarz bardzo miły i sprawia wrażenie kompetentnego ... ale niestety to nie wystarcza diagnoza lekarza okazała się pudłem mimo zapewnień, ze jest inaczej... pieniądze wydane na wizytę plus leki jakie przepisał to jedyne 450 zł owszem podczas zażywania leków wygląd skóry troszkę się poprawił... ale niestety gdy leki się skończyły stan pogorszył się diametralnie mimo zapewnień, że będzie inaczej... prócz tego miałem wykonywany zabieg laserem na zamykanie popękanych naczynek koszt to jedyne 350 zł za zamknięcie naczynka na nosie. Reasumując jestem lżejszy o 750 zł a efektów brak :( najgorzej wydane pieniądze w moim życiu... mam nadzieję, że następny dermatolog będzie w stanie mi pomóc.

 • bardzo dobry

  Jestem po trzecim zabiegu usuwania tatuażu w MED-DERM. Efekt oceniam na 60%. Tatuaż mam około 5 lat. Był wykonany w profesjonalnym zakładzie. Mam świadomość ze do zakończenia jeszcze potrzeba kilku zabiegów. I z usługi i efektu jestem zadowolona. Tym,którzy noszą sie z zamiarem usunięcia tatuażu, polecam doktora Janika i MED-DERM. Dominika

 • bardzo słaby

  Być może dermatologiem jest dobrym(tego nie wiem ponieważ nie ,było okazji sprawdzic) ale jeśli chodzi o medycynę estetyczna to jest BARDZO SŁABO. Miałem robiony zabieg botox na nadpotliwość dłoni, efekt był ŻADEN!!! Chciałem dodać że zabieg robiłem juz cztery razy u innego doktora i zawsze był efekt rewelacyjny!!niestety lekarz u którego robiłem złamał rękę i musiałem poszukać innego i wybrałem najgorzej jak mogłem. Normalna cena zabiegu to ok 1500zl. U innych lekarzy(ale jeśli jesteś stałym klientem to można zejść do1200zl) u dr Janika to koszt 1000zl i to mogło mi dać do myślenia ale dr zapewniał ze jest wszystko w porządku i wstrzykniemy tyle jednostek ile trzeba... Oczywiście podał bardzo mało nie wiem dokładnie ile bo nie chciał powiedzieć,ale na obie dłonie dostałem mniej więcej tyle ile normalnie dostaje na jedną dłoń. Oczywiście poinformowałem o tym dr ale powiedział ze trzeba poczekać i zobaczymy jakie będą efekty. Efekty po 2 tygodniach były żadne!!! Więc wróciłem do gabinetu i usłyszałem ze trzeba poczekać 3 tygodnie, wiec wróciłem ponownie po 3 tyg. Pozwolił mi z łaska wejść do gabinetu i powiedział ze dziś nie może więc mam przyjść jutro. Poszedłem po raz kolejny i z łaska dostrzyknął mi dosłownie kilka w razy, komentując przy tym ze za ta cene nie może mi więcej zrobić i jak będę chciał więcej to musze dopłacić co było sprzeczne z tym co powiedział na początku czyli ze podamy tyle ile trzeba!! Po za tym efekt po dostrzyknieciu był nadal mizerny. NIE POJAWIŁEM SIĘ JUŻ WIĘCEJ BO ILE MOŻNA! !! Chciałem dodać że w normalnych gabinetach płaci się za efekt a nie za zabieg, wiec w razie jakiś braków można spokojnie bez żadnych dopłat przyjść i uzupełnić w brakujące miejsca. Dodam że nigdy wcześniej nie musiałem pojawiać się na dostrzyknieciu jednostek bo efekt był po normalnym zabiegu oczywiście tylko nie u dr Janika. Także sami rozumiecie ze zabieg z medycyny estetycznej ODRADZAM W GABINECIE MEDDERM U DR TOMASZA JANIKA

Najbliższe terminy:

kolejne dni