Tomasz Jakubek, ginekolog Wyrzysk

Tomasz Jakubek

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

30

Adresy

 • 8 maja 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Polecam. Najlepszy lekarz ginekolog :):) dokładnie tłumaczy. Nie czuje się przy nim sztywności, powiedziałabym "odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku" .Chociaż jestem pacjentką od niedawna to w tej chwili nie wyobrażam sobie iść do innego lekarza. Mimo, że moja ciąża zakończyła się niepowodzeniem i to w "długi weekend" nie zostawił mnie z problemem. Tylko tacy lekarze powinni sprawować nad nami opiekę. POLECAM!!!!!!!!!!!!

  zgłoś nadużycie
 • 1 lutego 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Zdecydowanie najlepszy. Wszystkim znajomy polecam i każda chwali. Miły, konkretny, dokładny i z poczuciem humoru co zdecydowanie poprawia nastrój i nie czuje się krępacji. Wszystko dokładnie wytłumaczy.

  zgłoś nadużycie
 • 2 stycznia 2013

  Ocena: bardzo dobry

  dr Jakóbek to bardzo dobry lekarz, prowadził moje dwie niełatwe ciąże, jestem z niego zadowolona, szczególnie że mogłam dosyć często dzwonić i przychodzić między zaplanowanymi wizytami rozwiewać wszelkie moje niepokoje dotyczące przebiegu ciąży

  zgłoś nadużycie
 • 10 lutego 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Miły, szczery, konkretny, delikatny...zawsze odbiera telefon i pomaga na ile umie....pamiętajcie jedno - każdy z nas jest człowiekiem i może się pomylić...nie myli się tylko ten, który nic nie robi...ogólnie serdecznie polecam lekarza...nie zawiedziecie się....

  zgłoś nadużycie
 • 29 sierpnia 2011

  Ocena: dobry

  Najlepszy ginekolog jakiego znam!!!!!Wspaniały człowiek

  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".

  zgłoś nadużycie
 • 4 marca 2011

  Ocena: bardzo dobry

  Dr.Jakubek? Kobiety Tylko takich lekarzy trzeba nam kobieta w kraju!!!!!!!!! SUPER LEKARZ WIDAĆ ZE Z POWOŁANIA:) POLECAM Pacjentka Anna:)

  zgłoś nadużycie
 • 2 sierpnia 2010

  Ocena: słaby

  Miałam okazje poznać osobiście Pana doktora .To co przeszłam podczas porodu to horror.Niestosowne uwagi,złe dezyzje odnośnie metody porodu,rodziłam 12 godzin bez wód porodowych, dziecko i ja byłysmy zagrożone. Po porodzie córeczka była w cięzkim stanie,ponieważ była zarażona bakterią.Nie polecam tego pana ,ani jako lekarza ,ani jako "dobrego człowieka" !!!!!

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 28 lipca 2010

  Ocena: bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz.Kilka lat temu teżałam na odziale w Wyrzysku .Pomimo że byłam pacjentką innego lekarza, był bardzo miły i konkretny.Polecam!

  zgłoś nadużycie
 • 14 lipca 2010

  Ocena: bardzo dobry

  Serdecznie polecam, zero sztywnosci i kazda pacjentke traktuje indywidulanie, tylko takich nam trzeba!

  zgłoś nadużycie
 • 30 czerwca 2010

  Ocena: dobry

  Bardzo dobry lekarz,nie wyróżnia pacjentek,umie delikatnie wytłumaczyć o zaistniałym problemie bardzo delikatny i dokładny BARDZO POLECAM!!!A jeśli chodzi o toaletę to faktycznie szok!,jedna toaleta na cały oddział byłam osobiście światkiem jak dziewczyna po lewatywie musiała skorzystać z oddziału dziecęcego wc ponieważ na ginekologi w tym momencie była zajętaPOZDRAWIAM

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami