Jestem absolwentem wydziału lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu. Studia ukończyłem w 1995 roku i rozpocząłem pracę na oddziale urazowo-ortopedycznym Szpitala Chirurgicznego w Legnicy. Egzamin... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Iniekcje dostawowe 50 - 150 zł
Osocze bogatopłytkowe 1 000 - 1 500 zł
Zwykła wizyta 100 zł
USG stawów
Kolagen w iniekcjach 100 zł
Zwykła wizyta
Leczenie wszelkich schorzeń narządu ruchu ( zwyrodnieniowych, urazowych i wrodzonych)

Informacje o lekarzu

O mnie

Jestem absolwentem wydziału lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu. Studia ukończyłem w 1995 roku i rozpocząłem pracę na oddziale urazowo-ortopedycznym Szpitala Chirurgicznego w Legnicy. Egzamin specjalizacyjny z ortopedii i traumatologii narządu ruchu zdałem w roku 1999.

Wieloletnia praca na oddziale urazowo - ortopedycznym pozwoliła mi zdobyć doświadczenie w prowadzeniu pacjentów po urazach , których doznali w wyniku wypadków komunikacyjnych, w czasie uprawiania sportu lub w wyniku innych zdarzeń losowych. Pozwoliła mi również wyrobić umiejętności manualne niezbędne do leczenia operacyjnego wszelkiego rodzaju zmian w zakresie narządu ruchu.

W trakcie pracy na oddziale zabiegowym zainteresowałem się problematyką pacjentów dotkniętych osteoporozą. Temat ten zgłębiałem przez dłuższy czas wykonując wiele tysięcy badań densytometrycznych i pogłębiałem swoją wiedzę na ten temat poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach.

Obecnie , mimo wieloletniego doświadczenia zabiegowego , staram się pomagać swoim pacjentom bez użycia skalpela. Skupiam swoją uwagę na wnikliwej diagnostyce schorzenia odkrywając przy tym nieocenioną wagę badań usg, które przy zastosowaniu nowoczesnego sprzętu i doświadczeniu dają możliwość rozpoznania schorzenia dotyczącego nawet najdrobniejszych struktur narządu ruchu.

Po­moc, jaką niosę in­nym poz­wa­la mi za­pom­nieć o włas­nych kłopo­tach. Ta ra­dość jaką wy­wołuję na twarzy ludzi jest bez­cenna…

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Bardzo dobry kontakt z pacjentem, Pan dokładnie udziela informacji na temat swoich spostrzeżeń, duża staranność jeśli chodzi o wywiad dotyczący schorzenia. Polecam

 • bardzo dobry

  Polecam wszystkim. Profesjonalista w każdym calu. Konkretna diagnoza, miła atmosfera i bez pośpiechu pomimo małego przesunięcia czasowego. Dziękuję. Robert

 • bardzo dobry

  Profesjonalista, konkretny, rzeczowy i bardzo przyjemny człowiek. Polecam wszystkim, którzy mają jakieś długotrwałe urazy bo potrafi pomóc. Dziękuję :)

 • bardzo dobry

  Byliśmy u doktora na kontroli półrocznej córeczki i jesteśmy bardzo zadowoleni. Wcześniej byliśmy u innego znanego ortopedy w Legnicy i nie spełnił naszych oczekiwań niestety... Doktor Tomasz oprócz tego, że był bardzo miły i cierpliwy, to spokojnie i wyczerpująco odpowiedział na każde nasze pytanie. Nie naciągał na kolejną wizytę - za co wielki plus. Kolejną kontrolę mamy jak mała będzie chodziła i na pewno wybierzemy się do pana Tomasza. I na koniec wielki plus za możliwość umówienia się na wizytę przez internet. Polecam z czystym sumieniem

 • bardzo dobry

  Wysoki profesjonalizm,prawidłowa diagnoza i skuteczne leczenie.Fajnie byłoby,żeby nasza służba zdrowia działała tak jak dr Hryńków.

 • bardzo dobry

  Super profesjonalna i miła obsługa dowiedziałam sie tego co chciałam na temat nóżek mojego 3 letniego dziecka jestem bardzo zadowolona

 • bardzo dobry

  Szybko, sprawnie, fachowo. Przyjechałem na USG kolana, a otrzymałem całościową, fachową pomoc. Bardzo dziękuję i polecam.

 • dobry

  Lekarz godny polecenia, uprzejmy.Jak coś sam nie wie to kieruje na badania a nie kombinuje sam. co jest bardzo ważne aby zlecić jak najwięcej badan.uważam że to jest podstawą podjęcia prawidłowego leczenia.Polecam.

 • bardzo dobry

  Miłe i profesjonalne podejście do pacjenta. Wnikliwe badanie wraz z przeprowadzonym USG. Gorąco wszystkim polecam.

 • bardzo dobry

  Super wizyta, napawająca nadzieją na poprawę stanu zdrowia. Jestem zdumiona, że jest jeszcze lekarz który w taki sposób rozmawia z pacjentem, a chory czuje się ważnym pacjentem, a nie intruzem. Polecam !! Ewa S.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę