lek.

Tomasz Hryńków

Ortopeda

Umów wizytę 87 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem absolwentem wydziału lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu. Studia ukończyłem w 1995 roku i rozpocząłem pracę na oddziale urazowo-ortopedycznym Szpitala Chirurgicznego w Legnicy. Egzamin... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Iniekcje dostawowe 50 - 150 zł
Osocze bogatopłytkowe 1 000 - 1 500 zł
Zwykła wizyta 100 zł
USG stawów
Leczenie schorzeń narządu ruchu u dzieci
Kolagen w iniekcjach 100 zł
Zwykła wizyta
Leczenie wszelkich schorzeń narządu ruchu ( zwyrodnieniowych, urazowych i wrodzonych)
więcej

Informacje o lekarzu

O mnie

Jestem absolwentem wydziału lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu. Studia ukończyłem w 1995 roku i rozpocząłem pracę na oddziale urazowo-ortopedycznym Szpitala Chirurgicznego w Legnicy. Egzamin specjalizacyjny z ortopedii i traumatologii narządu ruchu zdałem w roku 1999.

Wieloletnia praca na oddziale urazowo - ortopedycznym pozwoliła mi zdobyć doświadczenie w prowadzeniu pacjentów po urazach , których doznali w wyniku wypadków komunikacyjnych, w czasie uprawiania sportu lub w wyniku innych zdarzeń losowych. Pozwoliła mi również wyrobić umiejętności manualne niezbędne do leczenia operacyjnego wszelkiego rodzaju zmian w zakresie narządu ruchu.

W trakcie pracy na oddziale zabiegowym zainteresowałem się problematyką pacjentów dotkniętych osteoporozą. Temat ten zgłębiałem przez dłuższy czas wykonując wiele tysięcy badań densytometrycznych i pogłębiałem swoją wiedzę na ten temat poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach.

Obecnie , mimo wieloletniego doświadczenia zabiegowego , staram się pomagać swoim pacjentom bez użycia skalpela. Skupiam swoją uwagę na wnikliwej diagnostyce schorzenia odkrywając przy tym nieocenioną wagę badań usg, które przy zastosowaniu nowoczesnego sprzętu i doświadczeniu dają możliwość rozpoznania schorzenia dotyczącego nawet najdrobniejszych struktur narządu ruchu.

Po­moc, jaką niosę in­nym poz­wa­la mi za­pom­nieć o włas­nych kłopo­tach. Ta ra­dość jaką wy­wołuję na twarzy ludzi jest bez­cenna…

Leczę również dzieci.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Pierwsza wizyta u doktora,czuć spokój,mozna spokojnie o wszystko zapytać,a co najwazniejsze usłyszeć cierpliwe,wyczerpujące odpowiedzi,cudowna atmosfera i profesjonalizm,polecam goraco

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Tomasz Hryńków ( 3 kwietnia 2015)

  Bardzo dziękuję Pani Magdzie i wszystkim moim Pacjentom za wyrażenie opinii i podzielenie się spostrzeżeniami z wizyty w moim gabinecie. Cieszę się , że większość z Państwa pozytywnie odbiera mój sposób kontaktu z pacjentem oraz metody diagnostyki i leczenia. Państwa zdanie jest dla mnie bardzo ważne i daje mi wielką motywację do coraz bardziej wytężonej pracy, która , mam nadzieję, będzie skutkowała polepszeniem Państwa zdrowia i zadowolenia z codziennego życia. Jeszcze raz dziękuję i życzę Państwu spokojnych , rodzinnych świąt Wielkanocnych oraz oczywiście zdrowia. Tomasz Hryńków

 • bardzo dobry

  Konkretnie, rzeczowo ( ale bez pośpiechu ), zrozumiale i profesjonalnie. Punktualnie; szacunek do pacjenta nie wszędzie jest spotykany.

 • bardzo dobry

  Wizyta w miarę punktualna. Atmosfera w porządku .Profesjonalnie. Kpl badania. Rzeczowa Informacja i zalecenia. .

 • bardzo dobry

  Podejście do pacjenta na szóstkę,lekarz znający się na swoim "fachu"stonowany nie spieszący się objaśnia zrozumiale,polecam..

 • dobry

  Była to moja pierwsza wizyta . Lekarz wydaje się kompetentny, aczkolwiek zalecił maść , która jest sprzedawana na receptę ( nie dając recepty) oraz ortezę , która kosztuje sporą kasę , a na skierowanie - receptę byłoby dużo taniej ( którego też nie dostałam ). Nie wiem co jest przyczyną takiej sytuacji ( braku recept). Na razie stosuję się do zaleceń ( oprócz zakupu ortezy bo jest za droga dla mnie ).

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Tomasz Hryńków ( 4 sierpnia 2015)

  Niestety nie mam możliwości ( jak każdy inny lekarz przyjmujący w gabinecie prywatnym) wystawienia wniosku na ortezy gdyż NFZ honoruje wyłącznie wnioski wystawione z przychodni mających z nim umowę .Co do recepty na maść , to pewnie zwykłe niedopatrzenie z mojej strony , za które przepraszam . Należało wrócić i bez problemu wypisałbym receptę ( zmiany dotyczące wypisywania leków na receptę wchodzą co 3 miesiące i dotyczą bardzo wielu preparatów stosowanych w codziennej praktyce ).

 • dobry

  Bardzo rzeczowy, cierpliwy i konkretny specjalista. Wizyta nie trwa 2 minuty, jak u innego ortopedy w Legnicy, ale bez patrzenia na zegarek Pan doktor wszystko zrozumiale tłumaczy. Polecam.

 • bardzo dobry

  Jak w Leśnej Górze : rzeczowo, konkretnie, fachowo. Punktualnie, bez czekania w horrendalnej kolejce. Tak powinna wyglądać służba zdrowia w Polsce.

 • bardzo dobry

  Fachowo, sprawnie i sympatycznie. Cierpliwie znosi wszystkie pytania i udziela konkretnych informacji.

 • bardzo dobry

  Polecam jak najbardziej. Super lekarz. Mega empatia. Poczucie humoru - a co najważniejsze zna się na tym co robi !!!!!

 • bardzo dobry

  Lekarz z dobrym podejściem do pacjenta, cierpliwy i rzeczowy. A w gabinecie sympatyczna atmosfera, polecam nawet dla dzieci.

Najbliższe terminy:

kolejne dni
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę