Ortopeda lek.

Tomasz Hryńków

80

Adresy

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Gabinet prywatny w Legnicy , ul. Izerska 35 czynny:
  wtorek 14.00-16.00, czwartek 11.00-16.00
  rejestracja telefoniczna 605 246 251 lub poprzez portal znanylekarz.pl
  Gabinet prywatny w Lubinie, ul. Słoneczna 1 czynny :
  poniedziałek 10.00-12.00
  rejestracja telefoniczna 605 246 251 lub poprzez portal znanylekarz.pl

  Jestem absolwentem wydziału lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu. Studia ukończyłem w 1995 roku i rozpocząłem pracę na oddziale urazowo-ortopedycznym Szpitala Chirurgicznego w Legnicy. Egzamin specjalizacyjny z ortopedii i traumatologii narządu ruchu zdałem w roku 1999.

  Wieloletnia praca na oddziale urazowo - ortopedycznym pozwoliła mi zdobyć doświadczenie w prowadzeniu pacjentów po urazach , których doznali w wyniku wypadków komunikacyjnych, w czasie uprawiania sportu lub w wyniku innych zdarzeń losowych. Pozwoliła mi również wyrobić umiejętności manualne niezbędne do leczenia operacyjnego wszelkiego rodzaju zmian w zakresie narządu ruchu.

  W trakcie pracy na oddziale zabiegowym zainteresowałem się problematyką pacjentów dotkniętych osteoporozą. Temat ten zgłębiałem przez dłuższy czas wykonując wiele tysięcy badań densytometrycznych i pogłębiałem swoją wiedzę na ten temat poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach.

  Obecnie , mimo wieloletniego doświadczenia zabiegowego , staram się pomagać swoim pacjentom bez użycia skalpela. Skupiam swoją uwagę na wnikliwej diagnostyce schorzenia odkrywając przy tym nieocenioną wagę badań usg, które przy zastosowaniu nowoczesnego sprzętu i doświadczeniu dają możliwość rozpoznania schorzenia dotyczącego nawet najdrobniejszych struktur narządu ruchu.

  Po­moc, jaką niosę in­nym poz­wa­la mi za­pom­nieć o włas­nych kłopo­tach. Ta ra­dość jaką wy­wołuję na twarzy ludzi jest bez­cenna…

Usługi

Choroby

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
 • 26 października 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Szybko, sprawnie, fachowo. Przyjechałem na USG kolana, a otrzymałem całościową, fachową pomoc. Bardzo dziękuję i polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 19 października 2014

  Ocena: dobry

  Lekarz godny polecenia, uprzejmy.Jak coś sam nie wie to kieruje na badania a nie kombinuje sam. co jest bardzo ważne aby zlecić jak najwięcej badan.uważam że to jest podstawą podjęcia prawidłowego leczenia.Polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 9 października 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Miłe i profesjonalne podejście do pacjenta. Wnikliwe badanie wraz z przeprowadzonym USG. Gorąco wszystkim polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 8 października 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Super wizyta, napawająca nadzieją na poprawę stanu zdrowia. Jestem zdumiona, że jest jeszcze lekarz który w taki sposób rozmawia z pacjentem, a chory czuje się ważnym pacjentem, a nie intruzem. Polecam !! Ewa S.

  zgłoś nadużycie
 • 2 października 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Lekarz miły i kontaktowy, sprawia wrażenie kompetentnego. O skuteczności leczenie będę mógł powiedzieć kiedy je zakończę po zabiegach rehabilitacyjnych. Z wizyty jestem zadowolony.

  zgłoś nadużycie
 • 26 września 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Bardzo konkretny lekarz. Jestem zadowolona z diagnozy, sposobu leczenia jak i podejścia do pacjenta.Lekarz z powołaniem . Dziękuję

  zgłoś nadużycie
 • 21 września 2014

  Ocena: słaby

  Nie jestem zadowolona z wizyty, wizyta jak na akord zero wyjaśnienia ze strony lekarza, rozumiem że można mieć zły dzień ale przychodząc do specjalisty oczekiwałam więcej informacji a nie dwa zdanie i koniec , a przede wszystkim powinien dokładnie zbadać pacjenta. Lekarz uśmiechnięty ale według mnie bardzo nie profesjonalne podejście do pacjenta. Nie polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 18 września 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Byłam drugi raz u tego lekarza, poprzednio miałam mieszane uczucia, ale tym razem pomógł mi tak, że kilka godzin po wizycie okropny ból jaki odczuwałam w ręce i raieniu ustało a ja czuje się jak bym drugi raz przyszła na świat. Bardzo dziekuje.

  zgłoś nadużycie
 • 14 września 2014

  Ocena: dobry

  Profesjonalne podejście do pacjenta , rzeczowa diagnoza , nie wskazywał na konkretny gabinet do potrzebnego zabiegu ( dla mnie to plus ) sympatyczny i kulturalny ,.

  zgłoś nadużycie
 • 3 września 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Lekarz z powołaniem. Rzeczowy, konkretny, a przy tym z ludzkim podejściem do pacjenta. Skrupulatnie przeprowadził wywiad lekarski oraz wykonał usg barku. Szczerze polecam

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Zobacz podobnych specjalistów: Tomasz Hryńków - ortopeda
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Lokalizacja

Zdjęcia