lek.

Tomasz Hryńków

Ortopeda

Umów wizytę 97 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem absolwentem wydziału lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu. Studia ukończyłem w 1995 roku i rozpocząłem pracę na oddziale urazowo-ortopedycznym Szpitala Chirurgicznego w Legnicy. Egzamin... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Iniekcje dostawowe 50 - 150 zł
Osocze bogatopłytkowe 1 000 - 1 500 zł
Zwykła wizyta 100 zł
USG stawów
Leczenie schorzeń narządu ruchu u dzieci
Kolagen w iniekcjach 100 zł
Zwykła wizyta
Leczenie wszelkich schorzeń narządu ruchu ( zwyrodnieniowych, urazowych i wrodzonych)
więcej

Informacje o lekarzu

O mnie

Jestem absolwentem wydziału lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu. Studia ukończyłem w 1995 roku i rozpocząłem pracę na oddziale urazowo-ortopedycznym Szpitala Chirurgicznego w Legnicy. Egzamin specjalizacyjny z ortopedii i traumatologii narządu ruchu zdałem w roku 1999.

Wieloletnia praca na oddziale urazowo - ortopedycznym pozwoliła mi zdobyć doświadczenie w prowadzeniu pacjentów po urazach , których doznali w wyniku wypadków komunikacyjnych, w czasie uprawiania sportu lub w wyniku innych zdarzeń losowych. Pozwoliła mi również wyrobić umiejętności manualne niezbędne do leczenia operacyjnego wszelkiego rodzaju zmian w zakresie narządu ruchu.

W trakcie pracy na oddziale zabiegowym zainteresowałem się problematyką pacjentów dotkniętych osteoporozą. Temat ten zgłębiałem przez dłuższy czas wykonując wiele tysięcy badań densytometrycznych i pogłębiałem swoją wiedzę na ten temat poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach.

Obecnie , mimo wieloletniego doświadczenia zabiegowego , staram się pomagać swoim pacjentom bez użycia skalpela. Skupiam swoją uwagę na wnikliwej diagnostyce schorzenia odkrywając przy tym nieocenioną wagę badań usg, które przy zastosowaniu nowoczesnego sprzętu i doświadczeniu dają możliwość rozpoznania schorzenia dotyczącego nawet najdrobniejszych struktur narządu ruchu.

Po­moc, jaką niosę in­nym poz­wa­la mi za­pom­nieć o włas­nych kłopo­tach. Ta ra­dość jaką wy­wołuję na twarzy ludzi jest bez­cenna…

Leczę również dzieci.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Pierwsza wizyta u doktora,czuć spokój,mozna spokojnie o wszystko zapytać,a co najwazniejsze usłyszeć cierpliwe,wyczerpujące odpowiedzi,cudowna atmosfera i profesjonalizm,polecam goraco

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Tomasz Hryńków ( 3 kwietnia 2015)

  Bardzo dziękuję Pani Magdzie i wszystkim moim Pacjentom za wyrażenie opinii i podzielenie się spostrzeżeniami z wizyty w moim gabinecie. Cieszę się , że większość z Państwa pozytywnie odbiera mój sposób kontaktu z pacjentem oraz metody diagnostyki i leczenia. Państwa zdanie jest dla mnie bardzo ważne i daje mi wielką motywację do coraz bardziej wytężonej pracy, która , mam nadzieję, będzie skutkowała polepszeniem Państwa zdrowia i zadowolenia z codziennego życia. Jeszcze raz dziękuję i życzę Państwu spokojnych , rodzinnych świąt Wielkanocnych oraz oczywiście zdrowia. Tomasz Hryńków

 • bardzo dobry

  Przystępny, konkretny i pomocny. Szybka diagnoza, informacją do dalej robić. Ponieważ nie wszytko było widoczne na usg zaproponował rezonans magnetyczny. Uzyskałam informacje gdzie się udać po skierowanie aby dalsze leczenie kontynuować na NFZ.

 • bardzo dobry

  Profesjonalista. Przeprowadził pełny wywiad lekarski, wszystko wytłumaczył i odpowiedział na zadane pytania. Super dobre i uprzejme podejście do pacjenta. Lekarz godny polecenia.

 • bardzo dobry

  Rzeczowy, konkretny, miły - w dzisiejszych czasach w środowisku lekarskim to rzadkość. Odpowiada na wszystkie pytania. Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Wizyta umówiona przez portal znanylekarz.pl odbyła się w wyznaczonym terminie.

 • bardzo dobry

  Lekarz z powołania! Miły,uśmiechnięty. Konkretny i rzeczowy w ocenie stanu zdrowia pacjenta. Wizyta umówiona przez internet-ogromny plus !! Będąc u Pana Doktora nie czułam się jak intruz. Mogłam śmiało powiedzieć o swoich dolegliwościach bez obawy zignorowania. Godny polecenia!!!!

 • bardzo dobry

  Sympatyczny lekarz,bada dokładnie,w skupieniu,odpowiada na wszystkie pytania,cierpliwy,szczerze polecam.

 • bardzo dobry

  Na najwyższym poziomie diagnoza i badanie USG. Najlepsza jest możliwość rejestracji internetowej. Super

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry kontakt z pacjentem, Pan dokładnie udziela informacji na temat swoich spostrzeżeń, duża staranność jeśli chodzi o wywiad dotyczący schorzenia. Polecam

 • bardzo dobry

  Polecam wszystkim. Profesjonalista w każdym calu. Konkretna diagnoza, miła atmosfera i bez pośpiechu pomimo małego przesunięcia czasowego. Dziękuję. Robert

 • bardzo dobry

  Profesjonalista, konkretny, rzeczowy i bardzo przyjemny człowiek. Polecam wszystkim, którzy mają jakieś długotrwałe urazy bo potrafi pomóc. Dziękuję :)

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Najbliższe terminy:

kolejne dni
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę