lek.

Tomasz Hryńków

Ortopeda

119 opinii +dodaj

Umów wizytę 68 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem absolwentem wydziału lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu. Studia ukończyłem w 1995 roku i rozpocząłem pracę na oddziale urazowo-ortopedycznym Szpitala Chirurgiczneg... więcej

Umów wizytę

Informacje o lekarzu

O mnie

Jestem absolwentem wydziału lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu. Studia ukończyłem w 1995 roku i rozpocząłem pracę na oddziale urazowo-ortopedycznym Szpitala Chirurgicznego w Legnicy. Egzamin specjalizacyjny z ortopedii i traumatologii narządu ruchu zdałem w roku 1999.

Wieloletnia praca na oddziale urazowo - ortopedycznym pozwoliła mi zdobyć doświadczenie w prowadzeniu pacjentów po urazach , których doznali w wyniku wypadków komunikacyjnych, w czasie uprawiania sportu lub w wyniku innych zdarzeń losowych. Pozwoliła mi również wyrobić umiejętności manualne niezbędne do leczenia operacyjnego wszelkiego rodzaju zmian w zakresie narządu ruchu.

W trakcie pracy na oddziale zabiegowym zainteresowałem się problematyką pacjentów dotkniętych osteoporozą. Temat ten zgłębiałem przez dłuższy czas wykonując wiele tysięcy badań densytometrycznych i pogłębiałem swoją wiedzę na ten temat poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach.

Obecnie , mimo wieloletniego doświadczenia zabiegowego , staram się pomagać swoim pacjentom bez użycia skalpela. Skupiam swoją uwagę na wnikliwej diagnostyce schorzenia odkrywając przy tym nieocenioną wagę badań usg, które przy zastosowaniu nowoczesnego sprzętu i doświadczeniu dają możliwość rozpoznania schorzenia dotyczącego nawet najdrobniejszych struktur narządu ruchu.

Po­moc, jaką niosę in­nym poz­wa­la mi za­pom­nieć o włas­nych kłopo­tach. Ta ra­dość jaką wy­wołuję na twarzy ludzi jest bez­cenna…

Leczę również dzieci.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Pierwsza wizyta u doktora,czuć spokój,mozna spokojnie o wszystko zapytać,a co najwazniejsze usłyszeć cierpliwe,wyczerpujące odpowiedzi,cudowna atmosfera i profesjonalizm,polecam goraco

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Tomasz Hryńków ( 3 kwietnia 2015)

  Bardzo dziękuję Pani Magdzie i wszystkim moim Pacjentom za wyrażenie opinii i podzielenie się spostrzeżeniami z wizyty w moim gabinecie. Cieszę się , że większość z Państwa pozytywnie odbiera mój sposób kontaktu z pacjentem oraz metody diagnostyki i leczenia. Państwa zdanie jest dla mnie bardzo ważne i daje mi wielką motywację do coraz bardziej wytężonej pracy, która , mam nadzieję, będzie skutkowała polepszeniem Państwa zdrowia i zadowolenia z codziennego życia. Jeszcze raz dziękuję i życzę Państwu spokojnych , rodzinnych świąt Wielkanocnych oraz oczywiście zdrowia. Tomasz Hryńków

 • bardzo dobry

  Lekarz konkretny,dowiedziałam się czego potrzebowałam.Poza tym sympatycznie.Polecam lekarza.Kiedyś bardzo pomógł mamie,była zadowolona.

 • bardzo dobry

  Profesjonalizm w pełnym wydaniu. Zrozumiałe podejście do pacjenta jak również rozwiązanie problemu jasne i konkretne. Dziękuję z całego serca.

 • słaby

  pomimo , że potrzebowałem tylko zaświadczenia o stanie mego zdrowia - to zostałem potraktowany " taśmowo " lekarz nie tylko że mnie nie zbadał to nawet nie przejrzał dokładnie dostarczonej dokumentacji o stanie mego zdrowia , nie wziął pod uwagę tego co ja przedstawiłem o swoich niedomaganiach , wystawił zaświadczenie odręcznie , nieczytelnie , można powiedzieć że niechlujnie . nie skorzystam więcej z usług tego lekarza , za wizytę zapłaciłem 100 zł. , jest to 1/10% mojej renty , a zaświadczenie prawdopodobnie do niczego mi się nie przyda gdyż jest nieczytelne , takie zaświadczenie dostałbym u lekarza w przychodni za darmo , a płacąc za wizytę spodziewałem się innego potraktowania . Jankowski Jarosław

 • bardzo dobry

  Pan doktor bardzo kompetentny i uprzejmy. Dokładnie wysłuchuje co dolega i w pełni stara się pomóc. Przedstawiając różne warianty leczenia, o których pacjent sam może zadecydować. Jak najbardziej polecam.

 • bardzo dobry

  Fachowość i kompetencja dobra relacja i ocena .Gorąco polecam lekarz z powołania i nie traktuje chorego jak zło konieczne .

 • bardzo dobry

  Rzetelnie, profesjonalnie i bez kolejek. Jestem znacznie spokojniejszy po wizycie i badaniu kolana. Pełna diagnoza plus USG. Polecam Pana Doktora serdecznie i pozdrawiam jednocześnie.

 • bardzo dobry

  Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Wyczerpująca informacja na temat schorzenia, oraz natychmiastowa pomoc w usunięciu przyczyny. Dziękuję.

 • bardzo dobry

  Polecam, bardzo dobry lekarz.Dobre podejście do pacjenta,duże kompetencje zawodowe.Może pomóc każdemu w trudnych i skomplikowanych sprawach chorobowych.

 • bardzo dobry

  Wysokiej klasy fachowiec,najpierw zrobil mi dokladne USG kolana,potem dokladnie wytlumaczyl przyczyny dolegliwosci opisujac stan kolana.Wytlumaczyl i zalecil dalsze postepowanie w razie bolu oraz rehabilitacje,przedstawil perspektywy mozliwosci rozwoju choroby,oraz niezwykle rzetelnie i wyczerpujaco odpowiedzial na kazde moje pytanie.Pan Doktor jest rzeczowy,zna doskonale swoj fach ,a przy tym jest bardzo kulturalny i dokladny.Bylam bardzo zaskoczona,gdy powiedzial,ze tak dokladne USG wykonal bez doplaty,w ramach wizyty lekarskiej.Swietny,doskonaly ortopeda.Bardzo dziekuje Panie Doktorze.

Zobacz podobnych specjalistów: Jarosław Olech - ortopeda

Najbliższe terminy:

kolejne dni