lek.

Tomasz Suchmiel

Ortopeda, Chirurg

Poproś o włączenie kalendarza

Po więcej informacji zapraszamy do strony ;www.orthomedyk.pl Nowoczesne, nieinwazyjne metody leczenia zachowawczego:czynniki wzrostu ( ACP ) - najniższa, promocyjna cena !!!fala uderzeniowa ( ESWT ),... więcej

Adresy

Usługi

Informacje o lekarzu

O mnie

Po więcej informacji zapraszamy do strony ;www.orthomedyk.pl
Nowoczesne, nieinwazyjne metody leczenia zachowawczego:czynniki wzrostu ( ACP ) - najniższa, promocyjna cena !!!fala uderzeniowa ( ESWT ),
kwas hialuronowy,
W ORTHOmedyk CENTRUM przyjmuje w dniach:
Wtorek: 09.00 - 13.00; 16.00 - 18.30
Czwartek: 09.00 - 13.00; 16.00 - 18.30
Sobota: 9.00 - 14.00
W pozostałe dni po uzgodnieniu telefonicznym.

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
  • bardzo dobry

    Super profesjonalnie podchodzący do pacjenta lekarz. Rzeczowy, spokojny i cierpliwy. Nie wypisuje tylko recepty jak większość lekarzu tylko wysłucha i poradzi. Konkretny i widać że z wieloletnim doświadczeniem. Polecam!!!

  • bardzo dobry

    Dr Suchmiel super lekarz bolal kregosup wytłumaczył na czym polegać będzie zabieg, jak szybko wraca się do formy. Obecnie biorę zastrzyki z kwasu hialuronowego, które podaje bezboleśnie. Polecam, bo warto, a do tego dr Suchmiel jest bardzo sympatycznym człowiekiem.polecam serdesznie pierwszy lekarz ktury podchodzi do pacieta z sercem.

  • bardzo dobry

    Dr Suchmiel przeprowadził u mnie artroskopię biodra. Przed operacją wytłumaczył na czym polegać będzie zabieg, jak szybko wraca się do formy. Obecnie biorę zastrzyki z kwasu hialuronowego, które podaje bezboleśnie. Polecam, bo warto, a do tego dr Suchmiel jest bardzo sympatycznym człowiekiem.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją