Tomasz Cebula, laryngolog Kielce

Tomasz Cebula

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

39
 • 17 lutego 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Wspaniały lekarz! Spokojny, rozsądny, umie wszystko jasno i logicznie wytłumaczyć. Myślałam, że takich lekarzy już nie ma, a tu....niespodzianka. Bardzo się ucieszyłam i polecam wizytę u doktora. Justyna

  zgłoś nadużycie
 • 5 grudnia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Witam byłam u doktora Cebuli z 7 letnim synkiem i dopiero on jako jedyny zrobił mu dokładne badania łącznie z badaniem słuchu stwierdzając że wszystko z uszami jest w porządku to już 3 lekarz do którego się udaliśmy pozostali bez dokładnego zbadania kierowali syna na zabieg założenia dreników ze względu na ciśnienie w uchu podkreślam bez dokładnego zbadania.Takie jest leczenie niektórych lekarzy na odczepnego jednym słowem dopiero doktor Cebula podszedł do badania profesjonalnie.Widać że to lekarz z powołania a przede wszystkim bardzo miły. POLECAM

  zgłoś nadużycie
 • 14 maja 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry, komunikatywny lekarz. Byliśmy z dzieckiem 7 letnim, pomógł nam. Pierwsza wizyta - koszt 70 zł, a kolejna kontrolna już bezpłatna - mimo że prywatnie. Lekarz który dziecko dokładnie zbadał i uważam, że postawił trafną diagnozę. Polecam!!!

  zgłoś nadużycie
 • 11 marca 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Doskonały fachowiec a przede wszystkim dobry człowiek . Leczę się kilkanaście lat i w pełni świadoma wystawiam tą opinię

  zgłoś nadużycie
 • 17 listopada 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  Wybitny specjalista, ciepły człowiek, spokojny i rzeczowy doktor. Mogę z czystym sumieniem powiedzieć doktor z powołania. Zoperował mi nos, a dokładnie przegrodę nosa, i nie mogłam w to uwierzyć (spodziewałam się siwizny na twarzy i bólu) wogóle nie boli, a twarz mam gładziutką bez zasiwień. Dziękuje doktorze Cebula!!!!!

  zgłoś nadużycie
 • 27 sierpnia 2011

  Ocena: Bardzo słaby

  Powiem tak: wizyta przebiegła baaardzo szybko, pan doktor po zwykłych szybkich oględzinach, bez zlecania jakichkolwiek badań stwierdził że migdały trzeba usunąć.Nasuwa mi się jakoś taka refleksja, że jak nie wie co z tym zrobić to żeby pozbyć się kłopotu wycina ludziom te nieszczęsne migdałki.Każdy kompetentny lekarz, stara się zachować jak najdłużej organ, tym bardziej że migdały to bariera ochronna dla oskrzeli i płuc, pan doktor chyba o tym zapomniał wyspecjalizował się tylko w wycinaniu. Wizyta w prywatnym gabinecie trwa kilka minut, i jak na tak krótką słono kosztuje, .Nie rozumiem tylko z czego ludzie się tak cieszą, oczy otworzą się jak zauważą że jakoś tak za często zapadają na choroby oskrzeli i płuc.Życzę zdrowych migdałków:)

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 20 kwietnia 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  Doktor Tomasz Cebula to wspaniały specjalista. Bardzo szybko stawia trafne diagnozy. Półtora tygodnia po wycięciu migdałków czuję się bardzo dobrze. Bardzo miły i uprzejmy. Profesjonalista w każdym calu. Dziękuję Panu doktorowi raz jeszcze!!!

  zgłoś nadużycie
 • 31 marca 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo polecam doktora Tomasza Cebulę, ma dobre podejście do pacjenta, śmiało stawia diagnozy, naprawdę polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 28 sierpnia 2010

  Ocena: Bardzo słaby

  Tzw. dr Cebula jest dobry chyba tylko dla dzieci. Wobec dorosłych zachowuje się paskudnie: krzyczy, szybko wpada w złość, nie może opanować nerwów. A może tak ładnie zachowuje się tylko wobec tych, którzy odwiedzili go wcześniej w jego prywatnym gabinecie? A może lekarzy o takim nazwisku jest dwóch?

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 26 sierpnia 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Dr. Cebula jest ogromnie zaangażowany w swej pracy, bezinteresownie udziela pomocy, serdeczny, życzliwy, ma ciepłe i szczere podejście do dzieci. Dr. Cebula opiekował się moją 5-cio letnią córką na oddziale otolaryngologii przed i po zabiegu. W tym czasie otoczył moją córkę taką serdecznością ,że na zabieg szła radosna i uśmiechnięta. Jestem mu bardzo wdzięczna za dobre słowo i za wszystko co dla nas zrobił.W dzisiejszych czasach nie często spotyka się takich dobrych ludzi!!!!!!

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę