dr n. med.

Teresa Grycz

Ginekolog, Radiolog

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Dodaj opinię

Umów wizytę

Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online

Podobni lekarze

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo słaby

  Okropna nie wiem czemu ją trzymają jeszcze byłam z dolegliwościami sromu to nawet nie spojrzała kazała wykupić leki których nie ma


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo słaby

  Tragedia! Bardzo niemiła, krzycząca pani doktor! Przyszłam do niej po terminie porodu, nawrzeszczała na mnie, że ciąże prowadziłam prywatnie a chce rodzić państwowo. Sprawia wrażenie,jakby pracowała za karę! Omijajcie! Nie polecam..


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • słaby

  Trafiłam do tej pani po wizycie w szpitalu, miałam zgłosić się do poradni, aby prowadzić ciążę przy oddziale. CO tu pisać, w życiu nie widziałam tak fatalnego podejścia do pacjentki. To moja druga ciążą, pierwsza prowadzona była wspaniale, każde badanie tłumaczone, skierowanie na podstawowe badania były, ta pani migała się od tego. Morfologia raz na 2-3 miesiące, zero wymazów, a na moje problemy mówiła, że po ciąży przejdzie. Na pierwszej wizycie dostałam wizytówkę z adresem prywatnego gabinetu, więc kiedy pojawiłam się drugi raz w poradni przy Warszawskiej widać było, że wywołałam irytację. Nie badała, przy usg nie pozwoliła być mężowi, bo nie! Przykre jest to, że w poradniach pracują tacy lekarze, bo jak się nie ma chęci pracować to powinna odejść. Nie polecam i wręcz odradzam!!!!!!


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo słaby

  Była to moja pierwsza wizyta u ginekologa. Niestety nie miałam szansy wyboru lekarza ponieważ zostałam skierowana do niej gdy byłam w szpitalu. Zero delikatności z jej strony, traktowała mnie jakbym była intruzem. Zero informacji o wyniku badania, na moje pytania odpowiadała bardzo zdawkowo i językiem, który dla osoby nie związanej z jej zawodem będzie niezrozumiały. Na koniec wizyty wręczyła mi wizytówkę do jej prywatnego gabinetu. Zdecydowanie odradzam.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • neutralny

  Miałam przyjemność spotkania pani Grycz. Oczywiście zgadzam się z opinią, iż jest bardzo nieuprzejma, wygląda jakby pracowała za karę, a przecież to jest zawód, w którym trzeba chcieć pomóc i cieszyć się tym. Niemiła, niesympatyczna, a o jakimkolwiek wywiadzie nie ma mowy. Każda próba opowiedzenia o moich dolegliwościach kończyła się na tym, że ona wie lepiej. Przeprowadzając badanie przysporzyła mi nieco bólu, a jak śmiałam się w ogóle poskarżyć, że coś mnie boli stwierdziła, że wymyślam. Jedynie co działa na plus zrobiła mi wszystkie badania, których wcześniej nie mogłam doprosić się u innych ginekologów. Dlatego ocena nie ostatnia.

 • słaby

  Brak zainteresowania pacjentem. Wizyta trwała 5 minut. Pani niezbyt uprzejma, nie zrobiła badania USG.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo słaby

  Odradzam tę panią ginekolog. Badanie przebiegało jakby łaskę robiła. Ponadto była nieprzyjemna i opryskliwa. Zmieniła się diametralnie, gdy przyszło do płacenia.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • dobry

  a ja ciesze się ze ja spotkałam, pierwsza ciazę poprowadziła prawie jak mama- za reke.to prawda miewa humory ale jakby posiedziec w tej tragicznie obslugiwanej przez panie pielegniarki wojewodzkiej przychodni i popatrzec co sie tam dzieje, wcale jej sie nie dziwie, ze czasem jest nie zbyt mila.bardzo dokladna i wnikliwa.polecam

 • słaby

  Ja również odradzam, byłam u niej na wizycie w prywatnym gabinecie. Sztuczny uśmiech tylko na widok pieniedzy które za chwile od Ciebie skasuje. Nieprzyjemna, szorstka, zależy jej tylko na pieniadzach a nie zdrowiu pacjentki. Zdecydowanie odradzam !!!!!!!!!!!!!


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  No widzicie a ja byłam u Pani Grycz w domu jak jeszcze prowadziłą gabinet , byłam na Branckiego, byłam na Warszawskiej pare lat temu. Dostałam skierowanie na usg na warszawską, Pani doktor sama ja wykonała na warszawskiej bo tam było najtaniej, zawsze na każde zawołanie była dla mnie jak i dla mamy. Dla mamy uratowała życie. Zawsze chodzę prywatnie bo uważam, że państwowo faktycznie nie ma warunków na leczenie no i te kolejki....a u mnie nie można było czekać.Jak czekałam na cytologię Pani doktor uspokajała mnie, ze na pewno wszystko będzie dobrze.Ogólnie bardzo dobry lekarz.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Zobacz podobnych specjalistów: Stefan Jaworski - ginekolog, Paweł Ułasiuk - ginekolog, Euzebiusz Sola - ginekolog, Tomasz Mikołajewski - ginekolog, Mariusz Święc - ginekolog, Maciej Lipski - ginekolog, Jan Kupisz - ginekolog, Michał Kobylec - ginekolog, Bogdan Leonard Dziatkiewicz - ginekolog, Piotr Knapp - ginekolog, Maria Kozłowska-Ławreszuk - ginekolog, Bartosz Pietrzycki - ginekolog, Tadeusz Stojak - ginekolog, Marek Posz - ginekolog, Marek Kulikowski - ginekolog, Marek Sztromajer - ginekolog, Maria Łazewska - ginekolog, Krzysztof Arciszewski - ginekolog, Sławomir Redźko - ginekolog, Piotr Gawroński - ginekolog
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online