Tadeusz Tkaczyk, ortopeda Zgierz

Tadeusz Tkaczyk

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

10

Adresy

 • 5 grudnia 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Pan Doktor Tkaczyk to lekarz o nieprzeciętnej osobowości, zupełnie nie pasujący do bajki "Służba zdrowia w Polsce rok 2013". Profesjonalny, życzliwy, "dostępny", uśmiechnięty. Pełen empatii i zrozumienia względem pacjenta. Emanuje spokojem, który udziela się pacjentowi dając poczucie bezpieczeństwa, jasny przekaz informacji, sprawia, że chory wie co go czeka. Dr Tkaczyk od pierwszego kontaktu wzbudza ogromne zaufanie. Bardzo dobre pierwsze wrażenie z każdą następną chwilą tylko wzrasta i pozostaje do samego końca. Można żartobliwie przytoczyć powiedzenie : Anioł nie mężczyzna :), ale to mogłoby Pana Doktora obrazić, a przecież Pan Doktor to "fajny" facet o nienagannych manierach :). Szczerze polecam Pana Doktora Tkaczyka .Pacjentka bez torbieli w kolanie.

  zgłoś nadużycie
 • 9 maja 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Dr.Tkaczyk to bardzo dobry lekarz. Byłam pacjentką lekarza od lat, bo jestem po chorobie Haine-Medina, ale dzisiaj nie o tym. W 2010r. przewróciłam się i zgruchotałam sobie rękę w nadgarstku. Po złożeniu okazało się, że ręka może być niewładna i zaproponowano mi złożenie ręki ponownie, tym razem operacyjnie.Operował mnie właśnie dr. Tkaczyk i rękę mi uratował,za co jestem mu bardzo wdzięczna. Ręka, mimo że została zespolona blachami i śrubami jest sprawna. Dlatego polecam wszystkim tego lekarza, bo jest dobrym specjalistą w swoim zawodzie i miłym człowiekiem.

  zgłoś nadużycie
 • 20 października 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Absolutnie zgadzam się ze wszystkimi opiniami zamieszczonymi tutaj wcześniej. Dla mnie to ideał lekarza. To jest wspaniały fachowiec i cudowny Człowiek. Jestem świeżo po artroskopii kolana w Szpitalu Bonifratrów w Łodzi. Dr Tkaczyk kieruje się przede wszystkim interesem pacjenta i działa z uwzględnieniem jego aktualnej, czasem trudnej sytuacji życiowej. Dla dr Tkaczyka nie jest się tylko przypadkiem: nogą czy ręką - ale jest się człowiekiem - całością. Nie wiem jak Mu dziękować za wszystko, co dla mnie zrobił. Jest lekarzem, którego można sobie tylko wymarzyć. Bogu dziękuję, że na Niego trafiłam.

  zgłoś nadużycie
 • 21 września 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Kiedy spotyka się takiego lekarza jak dr Tkaczyk, to człowiek zadaje sobie pytanie-czy to aby na pewno ktoś z naszej służby zdrowia? JEST WYJĄTKOWĄ OSOBĄ!. Opieka, którą potrafi otoczyć pacjenta jest bezcenna. Działa jak najlepszy balsam. W moim przypadku była to artroskopia kolana. Trafiłam do niego po półrocznym cierpieniu, z kiepską opinią o ortopedach, którzy, w większości przypadków , nie są zainteresowani dokładnym zbadaniem źródła bólu a jedyną propozycją rozwiązania problemów pacjenta jest zaplikowanie kilku bardzo drogich zastrzyków lub przepisanie rehabilitacji.W sytuacji kiedy sprawa dotyczy pęknięcia łąkotki i innych zwyrodnieniowych uszkodzeń takie porady prowadzą tylko do przedłużania cierpienia. Zabieg u mnie odbył się bez żadnych problemów - wyszłam tego samego dnia, uśmiechnięta i bardzo szybko doszłam do siebie ( co również przypisuję opiece doktora). Często trzeba na wizytę u niego długo czekać, ponieważ jest tak zapracowany, że nie wyrabia się czasowo ale czekając w kolejce można nasłuchać się samych komplementów pod jego adresem. Gdyby nie fakt, że zawód, który uprawia wiąże się z traumą czyli bólem i cierpieniem, z pewnością napisałabym, że życzyłabym sobie pozostawać pod jego stałą, niekończącą się opieką. Jest moim ulubionym Panem Doktorem! Bardzo polecam tego CZŁOWIEKA wszystkim cierpiącym! Wyrazy szczerego uznania doktorze Tkaczyk! CHAPEAU BAS!!!

  zgłoś nadużycie
 • 26 lipca 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Jest to lekarz przede wszystkim o WIELKIM SERCU. Rewelacyjny fachowiec i cudowny człowiek, kocha to co robi i to jako pacjent się czuje. Kilka dni temu byłam przez doktora Tkaczyka operowana w szpitalu Zakonu Bonifratów w Łodzi i jestem bardzo wdzięczna! Jest to prawdziwy lekarz z powołania! Szkoda, że o niewielu można to powiedzieć.

  zgłoś nadużycie
 • 1 lutego 2012

  Ocena: bardzo dobry

  To prawdziwy lekarz z powołania,miałam wieloodłamowe złamanie lewej ręki,operował DR. Tkaczyk. Po tygodniu mogłam poruszac całą dłonią. Potrafi rozładowac napięcie i lęk towarzyszące takim przypadkom. Jeszcze raz serdecznie dziękuję i polecam bardzo dobrego fachowca.

  zgłoś nadużycie
 • 23 lipca 2010

  Ocena: bardzo dobry

  Polecam Dr Tkaczyka za jego wyjatkowe podejscie do pacjenta,ktorego wysluchuje cierpliwie i z duza uwaga, za rzeczowe postawienie diagnozy, doglebne, cierpliwe tlumaczenie zabiegow jakie bedzie wykonywal, jest nie tylko wyjatkowo sprawnym chirurgiem-ortopeda, ale potrafi ladnie szyc rany, ma olbrzymia wiedze, Zawsze pogodny, od pierwszej wizyty wzbudza zaufanie i sprawia, ze chce sie byc pod jego opieka, wyroznia sie zdecydowanie na tle innych lekarzy. Wychodzi na przeciw potrzebom pacjenta. Pisze to z wlasnego doswiadczenia po powaznym zabiegu ortopedycznym.

  zgłoś nadużycie
 • 23 czerwca 2010

  Ocena: bardzo dobry

  To wszystko i tak nic. Ja 24 lutego wpadlem wracajac z imprezy pod pociag w niewyjasnionych dotad okolicznosciach. Trudno. Najwazniejsze w tym opowiadaniu jest to że moim opiekunem był właśnie doktor Tadeusz. Wycieto mi spora czesc miesnia czworoglowego (choc bardzo powanie grozila mi amputacja prawej nogi). Wrozono mi wozek inwalidzki ale dzieki ponad 15 zabiegom w zgierskim szpitalu i wiedzy pana Tkaczyka dzis moge chodzic. Wiecej na www.goudablog.pl

  zgłoś nadużycie
 • 3 czerwca 2010

  Ocena: bardzo dobry

  Właśnie zostałam wypisana ze szpitala w Zgierzu.W bezmiarze cierpień na oddziale ortopedii byłam szczęściarą z tak niedużymi dolegliwościami jak halux.A doktor Tkaczyk to prawdziwy lekarz z powołania i Człowiek,pozwala oswoić ból,chętnie podchodzi do chorego i tłumaczy,na czym będzie polegać operacja.Jak balsam- łagodzi.Wymieniałyśmy się z sąsiadkami opiniami o lekarzach - bezapelacyjnie wygrywa dr T.Tkaczyk Polecam pacjentka z Tomaszowa Maz.

  zgłoś nadużycie
 • 9 maja 2010

  Ocena: bardzo dobry

  Zdziwiłam się, że nie znalazłam na tym portalu nazwiska doktora Tkaczyka. Pomógł mi piętnaście lat temu. Miałam zaledwie dziewięć lat i z dnia na dzień nagle przestałam chodzić. Nie mogłam nawet leżeć, bo ból biodra był nie do zniesienia. Najpierw trafiłam do szpitala w swoim mieście i prawie dwa miesiące leżałam bez jakiejś specjalnej diagnozy. Z perspektywy czasu mogę stwierdzić, że chyba lekarze mieli nadzieję, że przejdzie. No cóż, przeszło, ale kulałam. Wtedy zgłosiliśmy się prywatnie do doktora Tkaczyka. Miała to być jedna wizyta. Powiedział nam, że gdyby choroba wróciła natychmiast mamy do niego przyjechać. Zjawiliśmy się u niego szybciej niż bym chciała. Nie minęły chyba nawet 2 tygodnie. Obudziłam się ponownie z bólem, tym razem w drugiej nodze. Nie mogłam się podnieść z łóżka, a moi rodzice musieli iść do pracy. Nawet nie wyobrażacie sobie jak ja cierpiałam. Dla żywiołowego dziecka nagłe przykucie do łóżka i niekończący się ból są tragedią. Po południu sąsiad zawiózł nas samochodem do doktora Tkaczyka. Noszono mnie na rękach. Następnego dnia byłam w szpitalu w Zgierzu. Zostałam tam kilka miesięcy podczas których stwierdzono, że mam obustronne zapalenie stawów. Dostałam dobre leki, zastrzyki i do dziś nie narzekam na bóle. Dzięki opiece doktora Tkaczyka dziś jestem zdrowa. Poleciłabym go każdemu. To najlepszy specjalista i w dodatku skromny człowiek, który wie co robi. POLECAM GORĄCO.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami