Tadeusz Mierzwa, laryngolog Kielce

Tadeusz Mierzwa

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

22

Adresy

 • 9 lutego 2011

  Ocena: Dobry

  WITAM JESTEM BYŁĄ PACJENTKĄ DOKTORA MIERZWY ZACHOROWAŁAM NA BARDZO RZADKA CHOROBĘ KTÓRA JEST TRUDNA DO DIAGNOZOWANIA ON POSTAWIŁ DOBRA DIAGNOZĘ A NAWET DOPROWADZIŁMNIE DO CAŁKOWITEGO WYLECZENIA SZPITALNEGO JESTEM WIĘC SKŁONNA DO UTWIERDZENIA SIE W PRZEKONANIU ŻE PAN DOKTOR JEST DOBRYM LEKARZEM POZDRAWIAM

  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".

  zgłoś nadużycie
 • 2 grudnia 2010

  Ocena: Bardzo słaby

  4 lata temu przeszedłem operację plastyki przegrody nosowej. Zaraz po zabiegu wiedziałem, że coś jest nie tak, bo po usunięciu opatrunków jedna z dziurek nosowych była praktycznie niedrożna. Zgłosiłem to Mierzwie, a on stwierdził, że tak ma być. Ten sam temat poruszyłem przy zdejmowaniu szwów. Lekarz wepchnął mi do nosa specjalistyczne narzędzie, rozpychając część chrzęstną, po czym stwierdził, że przegroda jest prosta. Część chrzęstna jest za to tak s...(popsuta), że oddycham tylko przez jedną dziurkę. Druga jest zupełnie niedrożna. Ponadto nos jest zdeformowany z zewnątrz, bo po jego wspaniałym zabiegu wada zwiększa się z roku na rok. Mam teraz 20 lat i poszukuję genialnego specjalisty, bo ten niby wspaniały to ... który nie był w stanie przyznać się do błędu zaraz po zabiegu, a ja przez niego cierpię. Szczerze odradzam tego laryngologa.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 12 listopada 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Od dziecka męczyły mnie nawrotowe, przewlekłe anginy, ale wszyscy lekarze proponowali mi poczekać na okres dojrzewania w którym miały niby się wchłonąć, a infekcje miały minąć. No i doszło do tego, że mając 18 lat pewnego roku wzięłam 20 różnych antybiotyków, a następnego ranka znowu budziłam się z anginą. Na szczęście znalazłam Pana Doktora, który w jednej chwili się zdecydował natychmiast wyciąć mi te obrzydliwe Migdały i tak oto od 5 lat normalnie żyję, oddycham i cieszę się zdrowiem :) Szkoda, że tyle musiałam na to czekać. Polecam!

  zgłoś nadużycie
 • 5 sierpnia 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Chodziłam z krwotokami z nosa od jednego do drugiego laryngologa bez efektów, w końcu po przeczytaniu w/w opinii poszłam do Dr Mierzwy. Zalatwił sprawe od ręki i skutecznie. Mam wreszcie spokój, i jestem bardzo wdzięczna P. doktorowi !!! Polecam wszystkim .

  zgłoś nadużycie
 • 21 maja 2010

  Ocena: Neutralny

  a czy ktos byl moze u pana doktora z zatokami,dzieki z gory

  zgłoś nadużycie
 • 29 kwietnia 2010

  Ocena: Neutralny

  Proszę o kontakt do tego doktora. Jaki jest kosz wizyty?

  zgłoś nadużycie
 • 14 kwietnia 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Pan dr Mierzwa zakończył moją ponad 20 letnią batalię o swobodne oddychanie. Mam 24 lata i całe życie miałem praktycznie niedrożny nos. Przeszedłem jego 4 operacje. Nie zliczę ilu odwiedziłem lekarzy i dopiero dr Mierzwa wiedział jak do tego podejść. Profesjonalista w każdym calu, przy tym grzeczny i uprzejmy. Ktoś wcześniej wspomniał, że mógłby jedynie zdyscyplinować lekarzy na swoim oddziale (dr Mierzwa jest bowiem ordynatorem) bo bywają bardzo niegrzeczni, ale to już pójdzie na minus konkretnych lekarzy zaraz... Dziękuję Panie Doktorze!!!

  zgłoś nadużycie
 • 4 marca 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Jak się leży na oddziale laryngologi nawet 2 dni bardzo łatwo zobaczyć który lekarz jest najlepszy,leżałam tydzień.Pan dr.Mierzwa jest najlepszym lekarzem w całych Kielcach.

  zgłoś nadużycie
 • 7 grudnia 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  Przez kilka lat nękały mnie ciągłe anginy, do tego ból stawów i ogólne obniżenie odporności. Pan doktor od razu zdiagnozował, że problem tkwi w ropnych, gnijących migdałach podniebiennych, po których usunięciu zaczęłam wreszcie normalnie funkcjonować. Dodam, że kilku moich wcześniejszych laryngologów wykpiło moje podejrzenia o chorobliwości migdałków. Dziękuję p. doktorowi Mierzwie za to, że są jeszcze lekarze pasjonaci, lekarze profesjonaliści.

  zgłoś nadużycie
 • 13 października 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  Jestem pod opieka Pana doktora od prawie pięciu lat. Najlepszy lekarz! Stworzony do tej pracy i dla pacjentów. Jednakowo traktuje każdego pacjenta. Nie można powiedzieć złego słowa na jego temat. POLECAM:)

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami