Tadeusz Kruzel, neurolog Legnica
Neurolog dr n. med.

Tadeusz Kruzel

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

31
 • 4 listopada 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Doskonały lekarz, specjalista jedyny w swoim rodzaju. Posiada ogromną wiedzę z dziedziny neurologii a do tego jest życzliwym pacjentowi lekarzem, który słucha swojego klienta i bierze jego zdanie pod uwagę. Potrafi dodać otuchy i kontakt z Nim powoduje, że człowiek czuje się lepiej nie tylko dzięki przepisywanym przez Niego lekom.

  zgłoś nadużycie
 • 24 lipca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Mam 25 lat przeszłam udar trafiłam do panów dr.kruzelow byłam roślina dziś jestem wypełni sprawna wróciłam do zdrowia bardzo szybko tyle przeszłam ale to tylko dzięki nim jestem miedzy wami jestem bardzo wdzięczna nie da sie opisać w kilku słowach ile to znaczy teraz pewnym krokiem idę do przodu Dziękuje

  zgłoś nadużycie
 • 6 listopada 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Cudowny człowiek, cudowny lekarz z dwóch powodów. Po pierwsze zawsze wysłucha pacjenta, dokładnie przejrzy dokumenty medyczne i w razie wątpliwości zleci odpowiednie badania. I po drugie i najważniejsze, nie boi się mieć własnego zdania! Dzięki tej odwadze została zdiagnozowana u mnie padaczka,gdzie inni lekarze określali moje ataki mianem sztuki teatralnej. Bardzo polecam tego lekarza. Dodam ,że Pan Kruzel Tadeusz został wybrany najlepszym lekarzem w Legnicy.

  zgłoś nadużycie
 • 30 września 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Zaufałam Panu doktorowi Kruzelowi i dotychczas tego nie pożałowałam. Przede wszystkim jest profesjonalistą i fachowcem w dziedzinie neurologii - specjalistą od SM. Choruję na stwardnienie rozsiane od wielu lat i żyję, bo Pan doktor dał mi nadzieję. Nie poddałam się. Dziękuję Panie doktorze!!!:)

  zgłoś nadużycie
 • 28 lutego 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Pan dr n. med. Tadeusz Kruzel jest doskonałym lekarzem z ogromnym doświadczeniem. Do Doktora trafiłam po raz pierwszy w styczniu br. po przebytej operacji głowy. Od samego początku zostałam potraktowana bardzo rzetelnie i ciepło. Doktor poświęcił mi wiele czasu, zajął się dalszym leczeniem i doradził w sprawie kolejnej operacji, która jeszcze przede mną. Doktor wziął pod uwagę również mój stan psychiczny, co jest dla mnie bardzo ważne. Nigdy nie odmówił mi pomocy w chwilach, kiedy tego potrzebowałam, poświęcając swój czas zarówno w prywatnym gabinecie jak i w szpitalu. Dziś rzadko spotyka się tak profesjonalne a zarazem serdeczne traktowanie pacjentów. Szczerze polecam dr. Tadeusza Kruzela wszystkim tym, którzy potrzebują specjalistycznej pomocy!!! Dziękuję Panu z całego serca za opiekę i troskę, za słowa otuchy…za nadzieję...

  zgłoś nadużycie
 • 7 września 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Mój mąż trafił na oddział neurologii w Legnicy z rozległym udarem mózgu.Diagnoza była przerażajaca. Ale doktor Kruzel jako jedyny sie nie poddał, walczył o męża wszelkimi możliwymi środkami i wiedzą. Dziś nikt nie dowierza że mąż chodzi i zaczyna mowić. Doktor nauczył nas że nigdy nie można tracic nadziej, ze trzeba walczyć i wierzyć do końca. I ze sa jeszcze ludzie gotowi pomóc bezinteresownie. Polecam doktora jako znakomitego fachowca o ogromnej wiedzy i jesczcze większej ludzkiej zyczliwośći.

  zgłoś nadużycie
 • 15 sierpnia 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Doktor Tadeusz Kruzel, wspaniały lekarz i specjalista w swojej dziedzinie. Moja mama doznała rozległego wylewu i została przewieziona na oddział neurologii w Legnicy. Doktor Kruzel otoczył moją mamę rzetelną i fachową opieką. Z uporem, wielkim poświęceniem i wszelkimi możliwymi środkami walczył o jej życie, a potem zdrowie. Zawsze miał i ma czas na wyjaśnienie wszelkich wątpliwości i odpowiedź na każde pytanie. Z całego serca polecam Doktora Kruzela, który jest nie tylko wybitnym fachowcem, ale również ciepłym i życzliwym człowiekiem. Dziękuję Doktorze.

  zgłoś nadużycie
 • 4 lutego 2012

  Ocena: Neutralny

  29 lat temu,bardzo pomógł mojej córce, wspaniały neurolog.Doktorze przyjmujesz jeszcze pacjentów,jeśli tak to odpisz,potrzebuje pomocy dla wnuka,8 lat.

  zgłoś nadużycie
 • 17 października 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  Warto przeczytać!!!!!!!!!!!!!!!!! Doktor Tadeusz Kruzel to wspaniały i życzliwy człowiek. Od 3 lat leczę się na SM dzięki temu człowiekowi, wspaniałemu lekarzowi żyję. Kiedy poznałam diagnozę i poczytałam w Internecie co ta choroba robi z człowiekiem załamałam się! Ja nie chciałam żyć wszędzie pisali, że SM kończy się ciężkim kalectwem. Kto chciałby tak żyć??????? Trafiłam do doktora Kruzela w trakcie ciężkiego rzutu choroby nie odebrał nadziei na normalne życie wręcz przeciwnie dał ogromne wsparcie, że będzie dobrze!!!!!!!! Powiedział, że będę chodzić, porozmawiał i wytłumaczył wszystko nie liczył nigdy i nie oczekiwał na żadne gratyfikacje. To jakieś ogromne nieporozumienie, że oczekuje pieniędzy nigdy czegoś takiego nie doświadczyłam chociaż leczę się już od 3 lat. To cudowny człowiek na, którego zawsze można liczyć, zawsze wspiera i daje nadzieję, która sprawdza się w rzeczywistości nigdy nie powiedział niczego co by się nie sprawdziło!!!!!!!! Już kilka osób chorych na SM wysłałam do doktora do Legnicy Ci ludzie do dzisiaj leczą się u doktora Tadeusza i nikt nie mówi o nim źle wszyscy są zadowoleni i wiedzą, że zawsze mogą na niego liczyć. Ja gdybym tylko mieszkała bliżej ( 100 km) chodziłabym do niego częściej nikt nie potrafi podziałać w tak pozytywny sposób! Tak jak już pisałam leczę się od 3 lat: pracuję, jeżdżę samochodem osobowym jako kierowca, chodzę, zwiedzam Polskę, chociaż zdarzyło mi się wyjechać do Wiednia, jeżdżę też ale tylko jako pasażer na motocyklu. Resumując moją wypowiedź to polecam doktora Tadeusza Kruzela z całego serca to wspaniały człowiek, wrażliwy na życie innych, na którego zawsze można liczyć, to bardzo dobry fachowiec, który potrafi pomóc!!!!!!!!!!!!!!!!!Tak zaczęłam i tak skończę dzięki temu człowiekowi żyję i prowadzę normalne życie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jola Ż. z Nowej Rudy

  zgłoś nadużycie
 • 6 lipca 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  WARTO PRZECZYTAĆ- Pan Doktor Tadeusz Kruzel- doskonały specjalista. Do pacjenta podchodzi z pełną uwagą, rzetelnością, powagą co do dolegliwości jego sfery fizycznej i emocjonalnej. Poza tym, co niestety zdarza się nieczęsto, doskonały w relacjach pacjent-lekarz- życzliwy, uprzejmy. Zawsze wysłucha do końca z pełną troską. Nie oczekuje dodatkowych gratyfikacji. Zawsze skromny i uśmiechnięty :).Pełen poświęcenia. Obdarza pacjenta rzetelną opieką dając tak potrzebną w trudnych chwilach nadzieję. Walczy uparcie o zdrowie Swoich pacjentów nawet na szczeblu administracyjnym. Nie boi się "urzędniczych przeciwników", z którymi pacjenci nie mają już siły walczyć o leki ratujące życie. Dla mnie jest jak dobry Wujek :) chociaż jestem Jego pacjentką dopiero od roku. POLECAM jeśli ktoś szuka jednego z najlepszych neurologów w Polsce! Dorota z Wrocławia.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę