Tadeusz Cielniaszek

Chirurg

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Dodaj opinię

Umów wizytę

Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online

Podobni lekarze

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Jestem zachwycona, miałam usuniętą kurzajkę ze stopy, w październiku minie rok , wszystko pieknie się zagoiło, problem oczywiście nie powrócił. Będąc u innych lekarzy wcześniej, nie zauważyli nawet , że to kurzajka, tylko korzeń odciska-nagniotka i nic się nie da zrobić. I tak bym się męczyła całe życie, gdyby nie wspaniały dr Cielniaszek, ciepły, cudowny, mądry człowiek, po takiej wizycie, człowiek naprawdę wierzy w lekarzy.

 • bardzo dobry

  Dwa tyg. temu byłam operowana przez Doktora Tadeusza Cielniaszka (usunięcie woreczka żółciowego). To wspaniały człowiek. Rewelacyjny fachowiec!!! A do tego jest bardzo ciepły, cierpliwy i miły... Przy nim nie czułam strachu... Pan Doktor przywrócił mi wiarę w lekarzy :) Z całego serca dziękuję i bardzo serdecznie polecam !!!!! Kinga M.

 • bardzo dobry

  Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałą opiekę lekarską i pielegniarską na oddziale chirurgii ogólnej. Ogromne słowa uznania dla pana dr. Tadeusza Cielniaszka. Jest to wspaniały fachowiec, niezmiernie miły, sympatyczny i życzliwy. Nawet w swoim wolnym czasie odwiedza pacjentów. Prawdziwy lekarz z powołania. Rownież wielkie podziękowania dla cudownego zespołu pielęgniarskiego, za wspaniałe zaangażowanie w opiece nad pacjentami. Szczerze polecam wszystkim ten oddział.

 • bardzo dobry

  Byłem operowany przez doktora Cielniaszka. Doktor jest bardzo kompetentny, znakomicie przekazuje pacjentowi wszelkie informacje dotyczące stanu zdrowia i charakteru wykonywanego zabiegu. Jest niezwykle uprzejmy i ma wzbudzający zaufanie sposób bycia - to są u lekarza bardzo istotne rzeczy, bo chory bez obawy oddaje się w jego ręce. Znakomity fachowiec i ujmujący człowiek - taki powinien być każdy lekarz.

 • bardzo dobry

  Dziękuje za wspaniałą opiekę medyczna udzieloną mojej mamie, która była operowana oraz bardzo ludzkie i życzliwe podejście do pacjenta. Pan Doktor nawet w swoim wolnym czasie odwiedza pacjenta dając wsparcie oraz fachowe konsultacje. Prawdziwy specjalista z powołania. Dziękujemy

 • dobry

  Jestem miesiąc po zabiegu wycięcia Torbieli włosowej. Zabieg miałem wykonany w 116 Szpitalu Wojskowym przy ul. Wróblewskiego. Zabieg wykonał Doktor Tadeusz Cielniaszek. Chciałem złożyć ogromne podziękowania dla Pana Doktora oraz całego zespołu lekarzy i pielęgniarek. Pan Tadeusz Cielniaszek jest lekarzem z powołania, bardzo sympatyczny i życzliwy. Szczegółowo objaśnia chorobę i podejmuje zdecydowane kroki w jej leczeniu. Polecam każdemu tego lekarza. Dziękuje serdecznie i życzę wszystkiego najlepszego.


  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".

 • bardzo dobry

  Wspaniały lekarz,bardzo miły i sympatyczny,miałam zabieg usunięcia woreczka żółciowego,pan doktor przychodził i doglądał co chwile, jestem wdzięczna za pomoc (:

 • bardzo dobry

  Lekarz z powołania. Bardzo dobry fachowiec. Operował mnie kilka lat temu. Na kolejna operacje oddam się w jego ręce. Opolanka.

 • bardzo dobry

  Z Panem doktorem spotykałem się nie raz .Operował mnie i moją córkę.Zawsze życzliwy,serdeczny i fspaniały fachowiec.

 • neutralny

  Skąd Pani wie,że potrzebne jest USG?(do Pani Kari)Lekarz z tak wieloletnim doświadczeniem nie musi tego przeprowadzać.U mnie było to zbyteczne.Wszystko jest ok.Pani operacja po prostu się nie powiodła i stąd ten uraz do doktora.Ma Pani takie prawo.Tylko proszę nie mówić mi,że Dr. w moim przypadku coś pominął.A może to Pani minęła się z powołaniem skoro tak dobrze Pani wie jakie badania należy wykonać przed zabiegiem!

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Zobacz podobnych specjalistów: Paweł Mielczarek - chirurg, Jan Guzek - chirurg, Leszek Kocielski - chirurg, Zbigniew Marcin Florczak - chirurg, Jacek Dębski - chirurg, Halina Stefania Pławszewska - chirurg, Wojciech Tadeusz Redelbach - chirurg, Jolanta Urszula Ziębińska - chirurg, Grzegorz Kacprzak - chirurg, Bogusław Lorenc - chirurg, Julianna Semianów - chirurg, Adam Sc - chirurg, Jarosław Robert Dziurdź - chirurg, Waldemar Strysz - chirurg, Zbigniew Kowalik - chirurg, Anna Bielec - Michałowska - chirurg, Piotr Jastrzębski - chirurg, Marek Bek - chirurg, Edward Chorążka - chirurg, Bogusław Kudyba - chirurg
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online

Klaudia Zwiorek-Czech

lekarz medycyny estetycznej,  chirurg

Umów się