Tadeusz Cielniaszek, chirurg Opole

Tadeusz Cielniaszek

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

16

Adresy

 • 6 maja 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Jestem zachwycona, miałam usuniętą kurzajkę ze stopy, w październiku minie rok , wszystko pieknie się zagoiło, problem oczywiście nie powrócił. Będąc u innych lekarzy wcześniej, nie zauważyli nawet , że to kurzajka, tylko korzeń odciska-nagniotka i nic się nie da zrobić. I tak bym się męczyła całe życie, gdyby nie wspaniały dr Cielniaszek, ciepły, cudowny, mądry człowiek, po takiej wizycie, człowiek naprawdę wierzy w lekarzy.

  zgłoś nadużycie
 • 6 kwietnia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Dwa tyg. temu byłam operowana przez Doktora Tadeusza Cielniaszka (usunięcie woreczka żółciowego). To wspaniały człowiek. Rewelacyjny fachowiec!!! A do tego jest bardzo ciepły, cierpliwy i miły... Przy nim nie czułam strachu... Pan Doktor przywrócił mi wiarę w lekarzy :) Z całego serca dziękuję i bardzo serdecznie polecam !!!!! Kinga M.

  zgłoś nadużycie
 • 14 lutego 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałą opiekę lekarską i pielegniarską na oddziale chirurgii ogólnej. Ogromne słowa uznania dla pana dr. Tadeusza Cielniaszka. Jest to wspaniały fachowiec, niezmiernie miły, sympatyczny i życzliwy. Nawet w swoim wolnym czasie odwiedza pacjentów. Prawdziwy lekarz z powołania. Rownież wielkie podziękowania dla cudownego zespołu pielęgniarskiego, za wspaniałe zaangażowanie w opiece nad pacjentami. Szczerze polecam wszystkim ten oddział.

  zgłoś nadużycie
 • 16 lipca 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Byłem operowany przez doktora Cielniaszka. Doktor jest bardzo kompetentny, znakomicie przekazuje pacjentowi wszelkie informacje dotyczące stanu zdrowia i charakteru wykonywanego zabiegu. Jest niezwykle uprzejmy i ma wzbudzający zaufanie sposób bycia - to są u lekarza bardzo istotne rzeczy, bo chory bez obawy oddaje się w jego ręce. Znakomity fachowiec i ujmujący człowiek - taki powinien być każdy lekarz.

  zgłoś nadużycie
 • 10 czerwca 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Dziękuje za wspaniałą opiekę medyczna udzieloną mojej mamie, która była operowana oraz bardzo ludzkie i życzliwe podejście do pacjenta. Pan Doktor nawet w swoim wolnym czasie odwiedza pacjenta dając wsparcie oraz fachowe konsultacje. Prawdziwy specjalista z powołania. Dziękujemy

  zgłoś nadużycie
 • 16 kwietnia 2012

  Ocena: Dobry

  Jestem miesiąc po zabiegu wycięcia Torbieli włosowej. Zabieg miałem wykonany w 116 Szpitalu Wojskowym przy ul. Wróblewskiego. Zabieg wykonał Doktor Tadeusz Cielniaszek. Chciałem złożyć ogromne podziękowania dla Pana Doktora oraz całego zespołu lekarzy i pielęgniarek. Pan Tadeusz Cielniaszek jest lekarzem z powołania, bardzo sympatyczny i życzliwy. Szczegółowo objaśnia chorobę i podejmuje zdecydowane kroki w jej leczeniu. Polecam każdemu tego lekarza. Dziękuje serdecznie i życzę wszystkiego najlepszego.

  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".

  zgłoś nadużycie
 • 13 marca 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Wspaniały lekarz,bardzo miły i sympatyczny,miałam zabieg usunięcia woreczka żółciowego,pan doktor przychodził i doglądał co chwile, jestem wdzięczna za pomoc (:

  zgłoś nadużycie
 • 25 kwietnia 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Lekarz z powołania. Bardzo dobry fachowiec. Operował mnie kilka lat temu. Na kolejna operacje oddam się w jego ręce. Opolanka.

  zgłoś nadużycie
 • 29 listopada 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  Z Panem doktorem spotykałem się nie raz .Operował mnie i moją córkę.Zawsze życzliwy,serdeczny i fspaniały fachowiec.

  zgłoś nadużycie
 • 28 lutego 2009

  Ocena: Neutralny

  Skąd Pani wie,że potrzebne jest USG?(do Pani Kari)Lekarz z tak wieloletnim doświadczeniem nie musi tego przeprowadzać.U mnie było to zbyteczne.Wszystko jest ok.Pani operacja po prostu się nie powiodła i stąd ten uraz do doktora.Ma Pani takie prawo.Tylko proszę nie mówić mi,że Dr. w moim przypadku coś pominął.A może to Pani minęła się z powołaniem skoro tak dobrze Pani wie jakie badania należy wykonać przed zabiegiem!

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
 • Jacek Polewiak

  chirurg naczyniowy,  chirurg

 • Umów się na wizytę!

  Wybierz lekarza, który udostępnia zapisy przez Internet

Lekarz do którego umówisz się na wizytę online