UWAGA !!! NA PIERWSZORAZOWĄ WIZYTĘ NALEŻY ZAREZERWOWAĆ DWIE NASTĘPUJĄCE BEZPOŚREDNIO PO SOBIE WIZYTY ( np. 09:30 10:00) - ŁĄCZNIE 60 MINUT. ZAREZERWOWANIE 1 WIZYTY( np. 09:30) OZNACZA ZAREZERWOWA... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Pierwszorazowa wizyta indywidualna - średnio 60 min. 150 zł
Kolejne wizyty indywidualne - średnio 30 min. 120 zł

Informacje o lekarzu

O mnie

UWAGA !!! NA PIERWSZORAZOWĄ WIZYTĘ NALEŻY ZAREZERWOWAĆ DWIE NASTĘPUJĄCE BEZPOŚREDNIO PO SOBIE WIZYTY ( np. 09:30 10:00) - ŁĄCZNIE 60 MINUT.
ZAREZERWOWANIE 1 WIZYTY( np. 09:30) OZNACZA ZAREZERWOWANIE 30 MINUT. TO ZWYKLE ZA MAŁO NA PIERWSZĄ ROZMOWĘ.
Mniej więcej od roku 1998, jeszcze we Wrocławiu, zacząłem naukę psychoterapii psychodynamicznej pod merytoryczną opieką dr Piotra Drozdowskiego. Od sierpnia 2000 do końca roku 2010 pracowałem na Klinice Psychiatrii Dorosłych Szpit. Uniwersyteckiego w Krakowie w zespole prof. dr hab. Dominiki Dudek zajmującym się główne ( choć nie jedynie) leczeniem zaburzeń afektywnych. W tym okresie specjalizacja w zakresie psychiatrii dorosłych. Rok 2011 upłynął na pracy w oddziale psychiatrii szpitala w Olkuszu. Aktualnie gabinet przy ul. Dietla 99/1a w Krakowie pozostaje moim, jak na razie jedynym, miejscem pracy.

Specjalizacje

 • Psychiatria

Choroby

 • zaburzenia afektywne

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Pan doktor Szymon potrafi cierpliwie słuchać mnie i trafnie na podstawie wiedzy diagnozuje mój stan choroby.On jako pierwszy z kilku lekarzy do jakich uczęszczałem byl wstanie odpowiednio dobrać leki i zdiagnozować chorobę.Problem jedynie stanowi cena wizyty,ale warto udać się do Pana doktora pomimo tej ceny.Polecam Tomasz.

 • dobry

  Byłam z synem na pierwszej wizycie. Czy będzie efekt,okaże się po czasie.Kontakt dobry, umiejętność słuchania-to atuty pana Szymona.Jestem zadowolona z wyboru

 • bardzo dobry

  Życzyłbym sobie, aby tylko tacy lekarze jak doktor Rduch leczyli w naszym chorym kraju. Obiektywny, spokojny, opanowany, pewny własnej diagnozy i wszelkich z nią związanych późniejszych działań (ogromna wiedza jest zresztą tego zdecydowaną podstawą) lekarz - a ponadto niezmiernie ciepły i empatyczny człowiek.

 • bardzo dobry

  Podzielam opinię większości. Bardzo miły lekarz, widać zainteresowanie. Wizyta przebiega w przyjemnej atmosferze.

 • bardzo dobry

  Pan Szymon Rduch jest świetnym, rzeczowym lekarzem. W każdej sytuacji można liczyć na jego fachową pomoc i poradę. Zawsze poświęca pacjentowi tyle czasu, ile potrzeba. Jest przy tym uprzejmy i taktowny. Zdecydowanie polecam tego lekarza.

 • bardzo dobry

  U dr.Rducha wizyta w spokoju i wyciszenie.Bardzo uważnie słucha.Mam dobrane leki dzięki którym wyczołgałam się z depresyjnego doła.Ważna jest też dla mnie świadomość że zawsze mogę wysłać w kryzysie S.O.S.To lekarz który wzbudza zaufanie i sympatię co dla pacjenta bardzo istotne.

 • bardzo dobry

  BArdzo empatyczny. Potrafi sluchac. Posiadajaca ciepla i kojaca osobowosc. Byl mi polecony i nie zawiodlam sie. Dziekuje.

 • bardzo dobry

  to jest super nalepszy lekarz i czlowiek jestem mu wdzieczna za wszystko co zrobil i robi dla mojego meza pozdrawiam i dziekuje halina z tarnowa

 • bardzo dobry

  Lekarz kompetentny i rzeczowy . Potrafi słuchać pacjenta i postawić dobrą diagnozę . Traktuje pacjenta jak partnera z którym wspólnie omawia metody leczenia . Najlepszy lekarz do jakiego trafiłam , a byłam u kilku . U tego lekarza chcę się leczyć . Uwielbiam go .

 • bardzo dobry

  Dobry kontakt, umiejętność słuchania, wiedza. To mój szósty kontakt z dobrymi efektami. Biorąc pod uwagę że psychiatria w Polsce to brzydkie kaczątko a lekarze tej specjalności zatrudniani w szpitalach powinni się raczej znaleźć na miejscu pacjenta lub przejść testy na inteligencję. Pani psychiatra (szpital Babińskiego) pyta:skąd u pana na twarzy znamię wątrobowe -pewnie alkohol- ,patrzę a pytająca ma takich kilka. Żeby nie urazić odpowiadam:patrząc na siebie i Panią to chyba pesel W nagrodę w karcie wypisowej: rozdwojenie jaźni. W karcie z Żeromskiego m.innymi - hiperglikemia, hiperlipidemia. Pani psychiatra przepisuje z tej karty i pisze: cukrzyca, hiperglikemia. Tak więc dla niej masło jest maślane, może nie wie co to hiperlipidemia ? Przykłady dna polskiej psychiatrii wystarczyło by w moim przypadku na spory artykuł.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Najbliższe terminy:

kolejne dni
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę