lek.

Szymon Rduch

Psychiatra

Umów wizytę 116 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

UWAGA !!! NA PIERWSZORAZOWĄ WIZYTĘ NALEŻY ZAREZERWOWAĆ DWIE NASTĘPUJĄCE BEZPOŚREDNIO PO SOBIE WIZYTY ( np. 09:3010:00) - ŁĄCZNIE 60 MINUT. ZAREZERWOWANIE 1 WIZYTY( np. 09:30) OZNACZA ZAREZERWOWAN... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Pierwszorazowa wizyta indywidualna - średnio 60 min. 150 zł
Kolejne wizyty indywidualne - średnio 30 min. 120 zł

Informacje o lekarzu

O mnie

UWAGA !!! NA PIERWSZORAZOWĄ WIZYTĘ NALEŻY ZAREZERWOWAĆ DWIE NASTĘPUJĄCE BEZPOŚREDNIO PO SOBIE WIZYTY ( np. 09:3010:00) - ŁĄCZNIE 60 MINUT.
ZAREZERWOWANIE 1 WIZYTY( np. 09:30) OZNACZA ZAREZERWOWANIE 30 MINUT. TO ZWYKLE ZA MAŁO NA PIERWSZĄ ROZMOWĘ. Nie mam specjalizacji dziecięco-młodzieżowej.
Mniej więcej od roku 1998, jeszcze we Wrocławiu, zacząłem naukę psychoterapii psychodynamicznej pod merytoryczną opieką dr Piotra Drozdowskiego. Od sierpnia 2000 do końca roku 2010 pracowałem na Klinice Psychiatrii Dorosłych Szpit. Uniwersyteckiego w Krakowie w zespole prof. dr hab. Dominiki Dudek zajmującym się główne ( choć nie jedynie) leczeniem zaburzeń afektywnych. W tym okresie specjalizacja w zakresie psychiatrii dorosłych. Rok 2011 upłynął na pracy w oddziale psychiatrii szpitala w Olkuszu. Aktualnie gabinet przy ul. Dietla 99/1a w Krakowie pozostaje moim, jak na razie jedynym, miejscem pracy.

Specjalizacje

 • Psychiatria

Choroby

 • zaburzenia afektywne

Lekarze polecają tego specjalistę

2

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Pan doktor Szymon potrafi cierpliwie słuchać mnie i trafnie na podstawie wiedzy diagnozuje mój stan choroby.On jako pierwszy z kilku lekarzy do jakich uczęszczałem byl wstanie odpowiednio dobrać leki i zdiagnozować chorobę.Problem jedynie stanowi cena wizyty,ale warto udać się do Pana doktora pomimo tej ceny.Polecam Tomasz.

 • bardzo dobry

  Szymon is a great doctor that I am regularly visiting since the last few months with a lot of success. I can only really can only recommend his help and patience :-)

 • bardzo dobry

  dobrze dobrane leki , nie ma skutkow ubocznych, szybka poprawa, mozna sie cos wiecej o sobie dowiedziec :-)

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz, empatyczny, słuchający chorego i myślący jak mu pomóc. Nie szasta lekami, starając się pomóc, przepisując leki mające mało działań ubocznych. Polecam

 • bardzo dobry

  Wysoki profesjonalizm, czyli kompetencje i serdeczność w stosunku do pacjenta. Bardzo miła rozmowa i poczucie, że jest się w rękach kompetentnego specjalisty.

 • bardzo dobry

  Bardzo profesjonalny, o dużej wiedzy. Udziela rzetelnych wyjaśnień. Pełen szacunku do pacjenta i jego osobistych poglądów. Szczerze polecam (dodam, że wcześniej leczyłam się u trzech innych lekarzy psychiatrów).

 • dobry

  Byłam z synem na pierwszej wizycie. Czy będzie efekt,okaże się po czasie.Kontakt dobry, umiejętność słuchania-to atuty pana Szymona.Jestem zadowolona z wyboru

 • bardzo dobry

  Życzyłbym sobie, aby tylko tacy lekarze jak doktor Rduch leczyli w naszym chorym kraju. Obiektywny, spokojny, opanowany, pewny własnej diagnozy i wszelkich z nią związanych późniejszych działań (ogromna wiedza jest zresztą tego zdecydowaną podstawą) lekarz - a ponadto niezmiernie ciepły i empatyczny człowiek.

 • bardzo dobry

  Podzielam opinię większości. Bardzo miły lekarz, widać zainteresowanie. Wizyta przebiega w przyjemnej atmosferze.

 • bardzo dobry

  Pan Szymon Rduch jest świetnym, rzeczowym lekarzem. W każdej sytuacji można liczyć na jego fachową pomoc i poradę. Zawsze poświęca pacjentowi tyle czasu, ile potrzeba. Jest przy tym uprzejmy i taktowny. Zdecydowanie polecam tego lekarza.

Najbliższe terminy:

kolejne dni