lek.

Szymon Rduch

Psychiatra

Umów wizytę 140 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

UWAGA !!! NA PIERWSZORAZOWĄ WIZYTĘ NALEŻY ZAREZERWOWAĆ DWIE NASTĘPUJĄCE BEZPOŚREDNIO PO SOBIE WIZYTY ( np. 09:3010:00) - ŁĄCZNIE 60 MINUT. ZAREZERWOWANIE 1 WIZYTY( np. 09:30) ... więcej

Umów wizytę

 • Szymon Rduch

  ul. Dietla 99/1A na domofonie 11, Stare Miasto
  31-031 Kraków, małopolskie

  Dane kontaktowe

  Sposoby płatności: Gotówka

  Usługi

  Pierwszorazowa wizyta indywidualna - średnio 60 min. 150 zł
  Zwykła wizyta
  Kolejne wizyty indywidualne - średnio 30 min. 120 zł

Informacje o lekarzu

O mnie

UWAGA !!! NA PIERWSZORAZOWĄ WIZYTĘ NALEŻY ZAREZERWOWAĆ DWIE NASTĘPUJĄCE BEZPOŚREDNIO PO SOBIE WIZYTY ( np. 09:3010:00) - ŁĄCZNIE 60 MINUT.
ZAREZERWOWANIE 1 WIZYTY( np. 09:30) OZNACZA ZAREZERWOWANIE 30 MINUT. TO ZWYKLE ZA MAŁO NA PIERWSZĄ ROZMOWĘ. Nie mam specjalizacji dziecięco-młodzieżowej.
Mniej więcej od roku 1998, jeszcze we Wrocławiu, zacząłem naukę psychoterapii psychodynamicznej pod merytoryczną opieką dr Piotra Drozdowskiego. Od sierpnia 2000 do końca roku 2010 pracowałem na Klinice Psychiatrii Dorosłych Szpit. Uniwersyteckiego w Krakowie w zespole prof. dr hab. Dominiki Dudek zajmującym się główne ( choć nie jedynie) leczeniem zaburzeń afektywnych. W tym okresie specjalizacja w zakresie psychiatrii dorosłych. Rok 2011 upłynął na pracy w oddziale psychiatrii szpitala w Olkuszu. Aktualnie gabinet przy ul. Dietla 99/1a w Krakowie pozostaje moim, jak na razie jedynym, miejscem pracy.

Specjalizacje

 • Psychiatria

Choroby

 • zaburzenia afektywne

Lekarze polecają tego specjalistę

3

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Pan doktor Szymon potrafi cierpliwie słuchać mnie i trafnie na podstawie wiedzy diagnozuje mój stan choroby.On jako pierwszy z kilku lekarzy do jakich uczęszczałem byl wstanie odpowiednio dobrać leki i zdiagnozować chorobę.Problem jedynie stanowi cena wizyty,ale warto udać się do Pana doktora pomimo tej ceny.Polecam Tomasz.

 • bardzo dobry

  Zdecydowanie polecę Pana Szymona. Jest profesjonalistą w swojej dziedzinie! Cieszę się że są tacy ludzie doa ktorych praca to pasja. Porównując do innych lekarzy z jakimi miałem kontakt w moim życiu... Inny na jego tle nie wypadają dobrze a szkoda...

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry, rzetelny specjalista i do tego przyjemny i ludzki, Podzielam opinię większości, że to ggodny polecenia lekarz.

 • bardzo dobry

  Pelny profesjonalizm. Bardzo dobry lekarz, sympatyczny mily czlowiek.Oby jak najwiecej takich specjalistow w naszym kraju. Goraco polecam!

 • bardzo dobry

  Szymon is a great doctor that I am regularly visiting since the last few months with a lot of success. I can only really can only recommend his help and patience :-)

 • bardzo dobry

  dobrze dobrane leki , nie ma skutkow ubocznych, szybka poprawa, mozna sie cos wiecej o sobie dowiedziec :-)

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz, empatyczny, słuchający chorego i myślący jak mu pomóc. Nie szasta lekami, starając się pomóc, przepisując leki mające mało działań ubocznych. Polecam

 • bardzo dobry

  Wysoki profesjonalizm, czyli kompetencje i serdeczność w stosunku do pacjenta. Bardzo miła rozmowa i poczucie, że jest się w rękach kompetentnego specjalisty.

 • bardzo dobry

  Bardzo profesjonalny, o dużej wiedzy. Udziela rzetelnych wyjaśnień. Pełen szacunku do pacjenta i jego osobistych poglądów. Szczerze polecam (dodam, że wcześniej leczyłam się u trzech innych lekarzy psychiatrów).

 • dobry

  Byłam z synem na pierwszej wizycie. Czy będzie efekt,okaże się po czasie.Kontakt dobry, umiejętność słuchania-to atuty pana Szymona.Jestem zadowolona z wyboru

Najbliższe terminy:

kolejne dni