Zapalenie płuc

sugerowany specjalista: internista, onkolog, reumatolog, internista, internista

to może być symptom następujących chorób:

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz, chodziłam do niej z trójką moich dzieci zawsze była uprzejma,dokładnie przeprowadzała badanie i wypytywała o wszystko co co mogło ją wywołać.Dorosły już syn zachorował na nietypowe zapalenie płuc Pani dr będąc na sympozjum w Krakowie potrafiła dzwonić do nas do domu aby się dowiedzieć co się dzieje w jakim jest stanie i udzielała porad.Bardzo dobry lekarz polecam K. Adamowicz

 • słaby

  a ja mam spore wątpliwości.. Pani Doktor osłuchiwała moją córeczkę i stwierdziła nic jej nie jest, że przeczekać. Miałam przeczucie, że coś jest nietak (tym bardziej że choroba ciągnęła się już od 2-3 tygodni, na poprzedniej wizycie Pani Doktor również kazała przeczekać) i następnego dnia poszliśmy do innej lekarki, która stwierdziła osłuchowo, że są duże zmiany w oskrzelach i prawdopodobnie w płucach. Ze względu na jeszcze inne niepokojące objawy zostaliśmy skierowani do szpitala, gdzie osłuchowo potwierdzili diagnozę drugiej lekarki a na RTG wyszło zapalenie płuc. Raczej się więcej nie wybiorę do tej Pani Doktor.. a generalnie wkurzające jest to, że wielu lekarzy w Luxmedzie (nie tylko ta Pani Doktor) sprawdza objawy choroby w książce, przecież oni powinni mieć to wszystko w 1 paluszku żeby móc łatwo powiązać wszystkie objawy :/


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Panią Doktor poznałam na IP w Bielanskim. Po KTG rzeczowo udzielała wszelkich informacji, nie poganiając, nie pospieszając, jak to niestety ostatnio obserwowałam wśród innych ginekologów. Tego dnia akurat ( w 40tc) musiałam rozpocząć antybiotyk na zapalenie płuc- Pani Doktor wszystko wyjaśniła, co powinnam brać i potwierdziła to co zalecił internista. Szkoda, że mój lekarz prowadzący z LIMu nie był taki pomocny :(

 • bardzo słaby

  Stanowczo odradzam! Byłam u doktora Sokołowskiego z synem gdyż miał 38 stopni gorączki i kaszel, doktor stwierdził ze to wirus, oczywiście nic nie przepisał i kazał wychodzić na dwór z dzieckiem. Następnego dnia wylądowałam z synem w szpitalu, ponieważ okazało się ze ma zapalenie płuc i byliśmy tam 4 dni a reszta leczenia w domu. Bardzo nie miły na dodatek.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • słaby

  nie polecam Pani doktor.Podejście do dziecka nawet może być,w miarę delikatne badanie niemowlaka,nawet obyło się bez płaczu.Jednak metody leczenia zalecane przez Panią doktor-no cóż.Polecam tylko tym którzy są zwolennikami leczenia naturalnego.Dziecko mocno kaszlące od miesiąca leczyła lipomalem.W końcu w szpitalu dziecięcym na rtg wyszło zapalenie płuc-wprawdzie niewielkie ale jednak.a kilka godzin wcześniej nic nie było zmian osłuchowych.Rodzica traktuje jak zło konieczne,z góry co daje się odczuć nawet niewrażliwym osobom.Zdecydowanie Pani doktor leczy za słabo (właściwie nie leczy) a dodam że nie jestem również zwolenniczka antybiotyków.Trafiłam do Niej z dzieckiem przez przypadek bo nie było innego pediatry a stan dziecka wymagał w miarę szybkiej konsultacji i jak się później okazało w szpitalu-leczenia.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Bardzo dokładny i skrupulatny lekarz. Zawsze osłucha pacjenta i zada wiele pytań zanim postawi diagnozę czy przepisze lek. Już po raz kolejny trafnie oceniła mój stan zdrowia, mimo, że inni lekarze nic nie słyszeli po badaniu osłuchowym, a ja miałam zapalenie płuc. Polecam także jako specjalistę pulmonologa.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz. Skierował bardzo szybko moje dziecko na badania, dzięki którym wykryto zapalenie płuc niewykrywalne osłuchowo. Trafne diagnozy, rzetelne informowanie rodziców, ludzkie podejście.

 • bardzo dobry

  Chciałam podziękować Pani doktor za to, że uratowała życie mojej półrocznej córeczce. Jako jedyna z wielu lekarzy rozpoznała wadę wrodzoną serca. Nie wykryto tego podczas narodzin, nie rozpoznał lekarz pediatra w innym ośrodku, nie rozpoznali lekarze w szpitalu podczas leczenia mojej córeczki na zapalenie płuc. Po pół roku zmieniłam Ośrodek Zdrowia na Mysłakowice i właśnie tutaj Pani doktor Starzecka podczas pierwszej wizyty i badania wykryła wadę serca. Dzięki Jej kompetentnej wiedzy i ciepłego podejścia do dziecka moja córeczka będzie zdrowa. Pani doktor otoczyła ją troskliwą opieką i pomocą. Od ręki załatwiła wizytę u kardiologa oraz w Klinice we Wrocławiu, gdzie potwierdzono wadę serca ( dziurę w serduszku oraz chorą zastawkę), gdyby nadal nie wykryto choroby serca i nie podjęto odpowiedniego leczenia ( co można już było wybadać zaraz po urodzeniu) moja córeczka żyłaby jeszcze tylko 3 miesiące. W tym miesiącu czekamy niecierpliwie na operację i wierzymy, że wszystko będzie dobrze a moja córeczka odzyska zdrowie. Jeśteśmy bardzo wdzięczni Pani doktor za to co dla nas uczyniła i życzymy dalszych sukcesów w niesieniu fachowej pomocy i troski ludziom chorym, oraz satysfakcji z wykonywanej pracy.

 • bardzo dobry

  jako że moja ciąża została zaklasyfikowana jako wysokiego ryzyka, od razu wiedziałam, że będę musiała chodzić prywatnie do ginekologa i w sumie od razu zdecydowałam się na doktora Kubiaka. Jeśli chodzi o prowadzenie samej ciąży – bez zarzutu. Podczas każdej wizyty USG, liczne badania, doktor obszernie mi wszystko tłumaczył, odbierał wszystkie moje telefony. Na 2 tyg. przed terminem kazał mi zgłosić się do szpitala na obserwację. Wszyscy patrzyli na mnie trochę jak na ostatnie dziwadło, ale po kilkunastu godzinach, kiedy okazało się, że mam słabsze ktg, padła decyzja o cc. Okazało się, że moja Zosia miała wrodzone zapalenie płuc – neonatolodzy stwierdzili, że została wyciągnięta w samą porę.

 • bardzo słaby

  Witam, postanowiłam napisać opinię o tym lekarzu, niestety nie zgodzę sie by był on kompetentny. a trafiłam do niego przypadkowo. ostatnie USG przed porodem wykonał zbyt powierzchownie i na moje obawy/niepokoje zareagował uśmiechem i mnie zbył. informowałam go że coś zbyt dużo wody mi się zatrzymuje i puchnę. Powiedział ze to normalne jak na ciepłe dni w maju i przy końcu ciąży. na USG wykazał że wody płodowe są w normie/prawidłowy poziom co sie okazało za niecałe 1,5 tygodnia urodziłam córeczkę i przy porodzie okazało sie ze mam wielowodzie. dziwili się w szpitalu że nie byłam świadoma takiego faktu i że jaki lekarz mógł takie coś przeoczyć. przez takie przeoczenie miałam skomplikowany i ciężki poród m.in. dziecko pod ciśnieniem wód źle się ułożyło bo z główką i z rączką, miało zachłystowe zapalenie płuc od tych wód. cieszę się tylko że teraz dziecko jest zdrowe. Nie zapomnę tego że naraził nas na takie przeżycia i dłuższe leżenie w szpitalu po porodzie. dlatego nie polecam tego lekarza i jeśli ktoś trafi tak jak ja przypadkowo to niech umówi sie do innego lekarza


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz