Stres

sugerowany specjalista: endokrynolog

to może być symptom następujących chorób:

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Bardzo fajny i kompetentny lekarz. Mój pies i ja zawsze lubiśmy chodzić do dr. na wizyt. Nie wprowadzał stresującej atmosfery, szybko i trafnie stawiał diagnozy, i bez zbędnego owijania w bawełne proponował optymalne leczenie. Bardzo szkoda, że już nie pracuje w lecznicy na Starym Rynku w Łodzi.

 • bardzo dobry

  O profesjonalizmie, wykwalifikowanym i życzliwym personelu oraz rzetelnej polityce Kliniki Stomatologii Estetycznej Supradent napisali już inni. Moja opinia dotyczy samego Pana Doktora Matuszewskiego, w moim odczuciu niespotykanego stomatologa. Jestem wyjątkowo tchórzliwym pacjentem, niezależnie od powodu, dla którego zasiadam na czerwonym fotelu gabinetu. Jednak podejście Pana Doktora do takiego pacjenta jest zaskakujące, że można mieć w sobie tyle cierpliwości do pacjenta pomimo wysiłku angażowanego w wykonywany zabieg, czasami bardzo skomplikowany. Najbardziej jednaj ujmujący był fakt, że Pan Doktor dla rozładowania napięcia i stresu – nuci piosenki! Niespotykane! Niestety nie umiem powiedzieć jakie, ponieważ zbyt absorbował mnie sam zabieg. Jednak jest to doskonała metoda na uspokojenie rozdygotanego strachem pacjenta. Profesjonalizm oraz wiedza Pana Doktora idą w parze z doskonałą umiejętnością obchodzenia się z pacjentem. A przy tym dbałość o pacjenta po wykonanym zabiegu jest również niecodzienna. Serdecznie zachęcam do korzystania z usług Kliniki Supradent w Jeleniej Górze.

 • bardzo dobry

  Wizytę u psychologa zasugerował mi...gastrolog. Rzecz związana z zespołem jelita drażliwego. Ale po prawdzie nie byłem zdziwiony, bo sam wcześniej zauważyłem, jak mocno problemy z jelitami i żołądkiem są u mnie skorelowane ze stresem. Faktycznie wystarczyło trochę popracować nad nerwami - i tutaj duża zasługa pana Andrzeja - a objawy somatyczne także stały się rzadsze. Cieszę się, raz, że stres nie jest już takim problemem, dwa, że wstydliwe objawy występują znacznie rzadziej.

 • bardzo dobry

  Polecam z całego serca. Bardzo pozytywna postać. Jest miły, uprzejmy a do tego jest bardzo dobrym lekarzem. O dziwo wizyty u tego lekarza nie wiązały się u mnie z żadnym stresem. Widać, że Pan Dr bardzo lubi ludzi i swój zawód.

 • bardzo słaby

  Pan dr bardzo miły i uprzejmy, jednak od lekarza wymagam również rozsądku i kompetencji. Pan dr zdiagnozował nam zaburzenia rozwoju płodu, straszył szpitalem i amniopunkcją. Na dodatkowe badania wysłał zbyt późno (w czasie kiedy badanie nie jest już miarodajne). Całe szczęście, że postanowiłam się wcześniej skonsultować z innym lekarzem, który potwierdził prawidłowy rozwój, zdziwił się brakiem zlecenia podstawowych badań oraz przeciąganiem założenia karty ciąży. Niestety niepotrzebny dwutygodniowy stres i niepewność co do prawidłowego rozwoju malucha wpłynęła na decyzję o zmianie lekarza prowadzącego...


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Gorąco polecam! Hemoroidy to dla mnie nowość i byłam początkowo bardzo zestresowana, jednak okazało się, że wizyta na Krynickiej u dr Darwisza nie jest wcale stresująca. Pan doktor jest miły, sympatyczny, dokładnie słucha o objawach, wręcz dopytuje się, żeby nic nie umknęło. Miałam mieć wykonaną przez doktora rektoskopię, ale w trakcie poczułam ból, więc doktor przerwał badanie - nic na siłę. Podczas zabiegów mrożenia, bardzo delikatny, na każde moje ciche syknięcie reaguje tak aby zabieg był dla mnie komfortowy - a muszę dodać, że mam niski próg bólu. Oprócz tego doktor przejmuje się też innymi chorobami, jak wspomniałam o problemach żołądkowych od razu powiedział, żebym mu pokazała swoje badania. Jednym słowem - jest świetny i to wszystko ZA DARMO:)

 • bardzo słaby

  Po wizycie u Dr Lewczuk czuje sie bardzo rozczarowana.Wizyta u niej to jeden wielki stres..Nie zleciła żadnej diagnostyki.Miala pretensje do mnie ze mam dziesiec kg nadwagi Niestety nie docieralo do niej ze mam cukrzyce typu b. ..Znalazłam innego endokrynologa który od razu wdrożył stosowne leczenie i zdiagnozowal u mnie guz endokrynogenny..Stanowczo odradzam.Magda z Gdańska.

 • bardzo dobry

  Byłem dzisiaj u Pani Doktor. Jestem bardzo zadowolony z wizyty,zero bólu i stresu a panicznie boję się wizyty u stomatologa.Dzięki Pani Doktor chyba przełamię w końcu strach.NAPRAWDĘ POLECAM!!!!!!

 • bardzo dobry

  Lekarz CUDOWNY!!!! uratował mi życie, szczerze polecam a czerniaka nie należy się bać i stresować, z tego da się wyjść - jestem najlepszym przykładem! Dziękuję Panie Profesorze

 • bardzo dobry

  Świetny psycholog, którym zaprzecza wszelkim złym stereotypom o psychologach. Potrafi naprawdę pomóc i podnieść człowieka na nogi. Jest spokojny i rzeczowy. Polecam, w moim przypadku radzenie sobie ze stresem stanowczo polepszyło się dzięki panu Andrzejowi.