Strach

sugerowany specjalista: psychiatra

to może być symptom następujących chorób:

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Dr Kazanowska jest wspaniałą dentystką! Chodzenie do Niej na wizyty to sama przyjemność, leczenie w ogóle nie boli i atmosfera w gabinecie jest bardzo miła. Szczerze polecam każdemu kto boi się wizyt u stomatologa- po pierwszej wizycie u dr Magdy pozbędzie się strachu. Polecam

 • bardzo słaby

  Ocenę słabą stawiam nie za wiedzę p dr ale podejście do pacjenta- 25 02 2013 byłem umówiony na wizyte u p dr , po przybyciu 5 min przed planem dowiedziałem się że p dr wyszedł już bo mu sie nie chciało czekać na ostatniego pacjenta czyli mnie, straciłem czas, nerwy pieniądze za dojazd i mósiałem odejśc z kwitkiem, panie w recepcji poinformowały mnie że pan doktor wiedział że przyje i nie podał im powodu dleczego wyszedł wcześniej nie licząc się z tym co ze mną będzie - wnioski pozostawiam wszystkim do wyciągnięcia ja szukam innego urologa


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Nie ma wielu lekarzy, którzy tak, jak Pani Zawiślak, dbają o samopoczucie i bezpieczeństwo pacjenta. Przyszłam do gabinetu z ogromnym bólem oraz strachem przed wizytami u dentystów. Dostałam mnóstwo empatii i profesjonalną opiekę. Znakomicie wyposażony gabinet z nowoczesnym sprzętem pozwolił na przeprowadzenie dokładnego przeglądu przyczyn i efektów leczenia. Jestem zadowolona. Polecam.

 • bardzo dobry

  Paniecznie boję się dentystów, a miałam do przejscia zabieg na ruszenie trójki z kości. Dostałam polecenie na dr Ławińskiego i szczerze muszę przyznać, ze nie spotkałam jeszcze takiego świetnegho lekarza. Profesjonalnie, szybko i nawet nie potrzebowałam tabletek przeciwbólowych następnego dnia. Mimo mojego strachu, jeśli kiedys jeszcze będe potrzebować fachowca udam się od razu do niego. Do tego przemiła Pani asystent, która z całego serca próbowała mi pomóc się odstresować :) pozdrawiam, Kasia. Serdeczbnie polecam :)

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. dent. Maciej Ławiński ( 6 sierpnia 2015)

  Bardzo dziękuję :-) Jest mi bardzo miło że mogłem Pani pomóc i przy okazji pokazać ,że nie taki diabeł straszny jak go malują ;-) Pozdrawiam. Maciej Ławiński

 • bardzo dobry

  Absolutnie fantastyczny lekarz z powołania. W pierwszej ciąży, w którą zaszliśmy bez żadnych problemów, spotkała nas strata. Kiedy dojrzeliśmy do decyzji, aby ponownie starać się o dzieciątko okazało się, że mamy problem z poczęciem. Kolejni lekarze analizowali nasz przypadek i dochodzili do wniosku, że wszystko jest ok, a problem tkwi w mojej głowie (stres po stracie). Przez prawie 1,5 roku wodzono nas za nos. W końcu trafiliśmy na Panią Doktor Sieradzką, która na pierwszej wizycie dokładnie zapoznała się z naszą historią i dokumentacją medyczną. Wychodząc z gabinetu wiedzieliśmy dokładnie jakie badania i obserwacje musimy wykonać i jaki jest plan Pani Doktor na nasz przypadek. Nie muszę dodawać, że świadomość, że lekarz ma koncepcję leczenia, dała nam poczucie bezpieczeństwa. Na koleją wizytę przynieśliśmy wyniki badań i obserwacji, a Pani Doktor postawiła diagnozę i ustaliła leczenie. Leczenie trwało 4 miesiące. Dziś jesteśmy szczęśliwymi rodzicami. Dodam, że jest to jeden z niewielu lekarzy w Polsce, który stosuje w swojej praktyce elementy Naprotechnologii. Oprócz skuteczności i fachowej wiedzy Pani Doktor ma jeszcze kilka cech, których niestety próżno szukać u większości ginekologów: jest cierpliwa, empatyczna, nie spieszy się i jest przemiłą osobą. Ja osobiście do końca życia będę wdzięczna Pani Doktor za wsparcie psychiczne w trakcie ciąży, które po moich doświadczeniach było kluczowe.

 • bardzo dobry

  Bardzo cierpliwa i zawsze sympatyczna Pani Joanna sprawi ze nawet największy panikarz/panikara zaufa jej po pierwszych sekundach!!! Ze strachu przed dentysta nie chodziłam 10 lat. W końcu miałam taki "problem" że musiałam iść i NIE ŻAŁUJE! Teraz jestem po kompletnym leczeniu, wszystkie zęby już zdrowe :) dzięki Pani Joannie :)

 • bardzo dobry

  Po dwóch nieudanych wizytach u innych lekarzy ginekologów straciłam nadzieję na ginekologa, który mnie dobrze przebada, przy którym nie będę się krępować, z którym będę mogła porozmawiać o antykoncepcji i który będzie przede wszystkim UPRZEJMY (co niestety przy wcześniejszych wizytach u innych lekarzy ginekologów mi się nie zdarzyło, zadając kolejne pytania na temat antykoncepcji spotkałam się tylko z pretensjonalnym tonem i łaską, że lekarz musi poświęcić mi 10 minut więcej i odpowiedzieć na pytania). Pani Katarzyna Amico to profesjonalistka, lekarz z powołania, poświęciła mi tyle czasu ile potrzebowałam, mogłam zadać jej pytania które dla mnie wydawały się być głupie, dobrała mi tabletki po których czuję się świetnie i nie mam żadnych skutków ubocznych (to już moje trzecie tabletki, wcześniej po innych czułam się fatalnie). Do tego jest ciepła, miła, uśmiechnięta i nie mam żadnych zarzutów do jej pracy. :) POLECAM WSZYSTKIM PANIĄ AMICO!

 • bardzo dobry

  Dr Tomasz Trzeciak- mistrz w swoim fachu! Nie potrafię zgodzić się z opiniami ludzi którzy twierdzą, iż Pan Trzeciak jest średnio sympatycznym człowiekiem! To, że nie ma uśmiechu od ucha do ucha nie oznacza, iż nie ma poczucia humoru! Dla mnie Pan Doktor jest profesjonalistą w 100%, a także jest człowiekiem o olbrzymim sercu i dużym poczuciu humoru! Już na pierwszy rzut oka widać, że jest lekarzem z prawdziwego zdarzenia z prawdziwym powołaniem do wykonywania swojego zawodu! Dziękuję Panu, że na sali operacyjnej zamiast umierać ze strachu, umierałam ze śmiechu! Pozdrawiam - "uciekinierka" :)

 • bardzo dobry

  Kompletnie nie zgadzam się z opiniami negatywnymi!!! Pani doktor, pomimo że nie zawsze tryska humorem czy uśmiechem, jest znakomitym lekarzem. Zna się na cukrzycy, potrafi dotrzeć do pacjenta. To, że wywołuje u pacjentów strach to tylko i wyłącznie dlatego, że mają coś za uszami. Sama jestem kompletnie nie dbającą o siebie pacjentką, i pamiętam jakie wizyty były straszne i spięte. Odkąd wyraziłam chęć poprawy, wzięłam się za siebie, wizyta i rozmowa z Panią Doktor to sama przyjemność!!! Walczyła o mnie do samego końca i pokazała, że warto o siebie dbać. Dała mi nie jedna i nie dwie a aż TRZY szanse na poprawę!!! Nie każdy lekarz ma tyle zaufania i cierpliwości! Proszę nie kierować się opiniami negatywnymi, są kompletnie nieuzasadnione. Pozdrawiam serdecznie, niesforna pacjentka Agnieszka :)

 • bardzo dobry

  trafiłam do Pani doktor kiedy życie straciło dla mnie sens. dzięki jej pomocy znów stanęłam na nogi. serdeczne podziękowania. anna