Strach

sugerowany specjalista: psychiatra

to może być symptom następujących chorób:

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Wspaniały lekarz. Już przy pierwszej wizycie była diagnoza, dla pewności badania labolatoryjne. Poszłam z myślą, że mam defekt skóry a to okazało się chorobą leczoną szpitalnie. Byłam załamana teraz wiem, że jestem w dobrych rękach. Wcześniej byłam u 2 dermatologów, którzy przepisywali maści i straciłam 2 lata. Polecam także w medycynie estetycznej - ogromna wiedza zapewne nie pozwoli na jakiekolwiek powikłania.

 • słaby

  U dr Stankiewicza leczę się od 3 lat i starczy, pomimo,że dość miły, leczenie bezskuteczne, poszłam do niego bo wydawało mi się,że to najlepszy lekarz w Toruniu, jestem zawiedziona i niewyleczona. Moje dolegliwości to świąd, pieczenie, ból sromu i pochwy. Coraz to nowe leki nie pomagały m.in. przeciwbakteryjne, przeciwgrzybicze przeciwwirusowe, po niewielkiej poprawie dolegliwości wracały. W dalszej kolejności lekarz zaproponował drogie badania - nie skorzystam bo straciłam zaufanie, wydałam mnóstwo pieniędzy na wizyty i leki. Dr Stankiewicz nie informował mnie, że przepisuje mi drogie leki, które i tak mi nie pomogły, poprosiłabym o tańsze bo mam skromny budżet. Dr Stankiewicz mnie niestety nie pomógł. Nie polecam.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Od zawsze bałam się chodzić do dentysty, gdy ból zęba mnie zmusił musiałam i nie było, że strach. Pan Paweł Jaworski jest godny polecenia :) chodzę do niego już pewnie 4lata i naprawdę BARDZO jestem z Niego zadowolona. Jak tylko mnie zobaczy to od razu uśmiech na twarzy :). Takich dentystów jest u nas w Płońsku mało.W piątek idę na wizytę już się nie mogę doczekać ;D.

 • bardzo dobry

  Dzięki Pani Doktor w ekspresowym tepie usunięto mi potworniaka jajnika. Gdyby nie ona czekałabym na operacje do sierpnia, nie mogąc normalnie funkcjonować i prawdopodobnie straciłabym jajnik <a mam 20 lat>. Doktor Hirlne poświęciła mi bardzo dużo czasu- zrobiła wnikliwe badanie, usg do tego długo ze mną rozmawiała. Nie będę już szukać innego lekarza! Doktor jest przesympatyczną, ciepła kobietą, badanie wykonuje bardzo delikatnie. Po przejściach z moją poprzednią "lekarką" jestem zachwycona tym, że w końcu znalazłam lekarza któremu można zaufać- któremu chce się leczyć a nie tylko zarabiać na pobieżnych wizytach. Pani Doktor z całego serca dziękuje!

 • bardzo dobry

  Witam, Pana Doktora poleciła mi znajoma, zaraz po niewyjaśnionej do końca śmierci mojego pierwszego dziecka. Po poprzedniej ciąży całkowicie straciłam zaufanie do lekarzy ( z Zamościa przeważnie) nie chciałam mieć nic wspólnego z żadnym z nich.Jednak doktor okazał się dobrym , wyrozumiałym i cierpliwym lekarzem Dziś jestem już w 20 tyg ciąży- chociaż początek również nie zapowiadał się ciekawie. Pan Doktor uspokajał i troskliwie zajmował się mną i moim maleństwem. Nie wyobrażam sobie żebym miała pójść do kogoś innego. Chcę żeby doktor był z nami do końca. Wierzę mu, ze nam pomoże i że maleństwo urodzi się zdrowe.. Pozdrawiam serdecznie

 • słaby

  Niestety, nie mogę powiedzieć dobrego słowa. W zeszłym roku byłam u Jacka z silnym bólem. Jacek kazał zrobić pilny MR i okazało się że jest wypuklina w kręgosłupie uciskająca nerw. Arbitralnie stwierdził, że to nie nadaje się do rehabilitacji - i wysłał na operację. Poddałam się jej, ból ustąpił ale ani Jacek ani neurochirurdzy nie powiedzieli mi całej prawdy co operacja de facto oznacza - mianowicie pewną formę niepełnosprawności do końca życia. Człowiek skazany jest na ustawiczne zabiegi rehabilitacyjne aby utrzymać efekt operacji. Życie wywraca się o 180 stopni. Strach przed normalnymi czynnościami jak podskok, zejście po schodach, wycieczki w góry, zabawa z dzieckiem...Wszystko to potencjalnie może rozwalić kolejne krążki..... a na pewno rozbija psychikę. A w młodym wieku to brzmi jak wyrok, jak inwalidztwo... I tak pan Jacek ocenił moją przyszłość bez podjęcia próby leczenia zachowawczego... Nikomu nie życzę wyrzutów sumienia po operacji, kiedy już nic nie można cofnąć pozostaje tylko rozpacz... Rada na koniec: dopiero opinia kilku dobrych fizjoterapeutów ma znaczenie a nie jedno zdanie rzucone przez "sławnego" mistrza...


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Jako osoba, która dotychczas „kolekcjonowała” same bardzo nieprzyjemne, niekiedy nawet traumatyczne wspomnienia związane z leczeniem zębów, w konsekwencji czego, mogąca posłużyć za idealny przykład dentofobika, ZDECYDOWANIE POLECAM dr Walentego Niedźwieckiego. Dużo czasu zajęło mi przełamanie się i podjęcie decyzji o rozpoczęciu leczenia, w związku z tym, do gabinetu w Brzegu, w którym również przyjmuje Pan dr trafiłam ze sporym dorobkiem niewyleczonych zębów, a także z zupełnie zbędnymi w mojej jamie ustnej ósemkami, które, poprzez ograniczony dostęp, służyły głównie do utrudniania higieny i w konsekwencji do psucia się. Stres na początku był ogromny, tym bardziej, że czekały mnie ekstrakcje, ale wizja utraty za jakiś czas własnych zębów i zastąpienia ich sztucznymi przerażała mnie bardziej, niż wizja ewentualnego bólu. Na pierwszej wizycie pojawiłam się pełna strachu, ze sporym deficytem zaufania i chyba nawet z gotowym planem ucieczki;) okazało się, że zupełnie niepotrzebnie. Pomimo iż sama ekstrakcja do najprzyjemniejszych nie należała, to w trakcie zdarzyło mi się nawet zaśmiać (w gabinecie stomatologicznym chyba po raz pierwszy). Z każdą kolejną wizytą stresu i obaw było coraz mniej, a zaufanie do Pana dr i tego, jak wykonuje swoją prace, znacząco wzrastało. Od mniej więcej połowy leczenia, wizyty stały się już czystą przyjemnością i odbywały się w pełnym poczuciu komfortu i bezpieczeństwa, których dotychczas żadnemu stomatologowi nie udało się w moim przypadku zapewnić, tak wiec oprócz bardzo korzystnego wpływu na stan mojego uzębienia były jednocześnie dawką swoistego rodzaju relaksu i pozytywnej energii, którą Pan dr emanuje. Dentysta-sadysta? Zdecydowanie tak, tylko, że w przypadku dr Niedźwieckiego, jedynymi elementami sadyzmu w trakcie leczenia, było rozśmieszanie mnie nierzadko do granic wytrzymałości:D Pan dr zmienił całkowicie moje podejście do leczenia zębów, nie wiem czy równie chętnie udałabym się teraz do innego stomatologa, ale wiem, że w razie potrzeby nie będę miała oporów aby oddać się po raz kolejny w Jego bez wątpienia „dobre ręce”. Dr Walenty Niedźwiecki jest profesjonalistą w każdym calu, rzetelnie, fachowo i z oddaniem wykonuje swoją pracę, ponadto jest przede wszystkim wspaniałym, ciepłym człowiekiem, który cechuje się niezwykłą cierpliwością, delikatnością, wyrozumiałością i empatią, oraz ogromnym poczuciem humoru. Po zakończeniu leczenia mogę z czystym sumieniem stwierdzić, ze Pan dr odwalił (kolokwialnie mówiąc) kawał bardzo dobrej roboty, za którą zarówno ja, jak i moje zęby jesteśmy Panu doktorowi bardzo wdzięczne i nie ukrywam, że będzie nam trochę brakowało tych niebywale przesympatycznych spotkań:) Jeszcze raz polecam wszystkim dr Walentego. P.S. Ograniczona skalą ocen, daję Panu doktorowi 5 gwiazdek, choć uważam, że zasługuje na co najmniej 15;)

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz.Prowadził moje trzy ciąże. Drugą ciążę straciłam. Rozmawiał ze mną o martwej ciąży (10TC) w ten sposób, że pozbierałam się (jesli mozna tak ująć) w miarę sprawnie. Rodziłam przy nim drugie dziecko. Poprosiłam o znieczulenie.Dostałam ;))) Nie było problemu. POdczas wizyt kontrolnych wyczerpująco odpowiada na nurtujące pacjentkę pytania. Język, którym się posługuje jest rzeczywiście zabawny ale najważniejsze jest to ze jest dobrym specjalistą. Polecam.

 • bardzo dobry

  Miałam operację haluksa robioną przez dr. Piotra , polecam wszystkim tego wspamialego fachowca , świetnego specjalistę i uroczego CZŁOWIEKA który swoim urokiem osobistym i podejściem do pacjenta łagodzi strach i wszelkie obawy .Dr.Piotrze życzę dużo szczęścia i dziękuję .

 • bardzo dobry

  Ideał do powielania przez stomatologów- profesjonalizm, naturalna sympatyczność, klasa w zachowaniu,a jak trzeba wyjątkowe poczucie humoru! Jak się uczyć to od niej, nie znam innego lekarza z taką klasą. Polecam wszystkim a o strachu zapomnicie!!!