Ból

sugerowany specjalista: chirurg, internista, psychiatra, onkolog, onkolog, ortopeda, chirurg

to może być symptom następujących chorób:

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Ja  nie zgadzam się z Justyną i uważam że doktor Grudzień to świetny lekarz. Jestem jego pacjentką już około 8 lat. Wcześniej leczyłam się u innego znanego ginekologa z Rybnika (nazwiska nie chcę wymienić). Chodziłam do niego w kółko prawie 2 lata  ponoć z zapaleniami jajnika , dostawałam antybiotyki po których nic nie było lepiej .. Raz ten mój wcześniejszy ginekolog miał urlop a ja prawie myślałam że umieram z bólu. Poszłam na wizytę do doktora Grudnia. Okazało się że mam endometriozę i cystę na jajniku.. Dostałam skierowanie do szpitala w Rybniku gdzie pan Grudzień pracuje.  Miałam usunięta cystę w laparoskopie  i okazało się że mam zrosty z endometriozy  Wszystko usunął  mi przy  jednej operacji  i  3 miesiące potem zaszłam w ciążę , a wcześniej miałam problemy z zajściem.  Dzwoniłam do niego nie jeden raz w ciąży i nigdy nie było problemów , jak był zajęty to oddzwaniał czy puszczał sygnałka , pisałam smsy jak coś mnie martwiło i też odpisywał. Na wizytach miałam wiele pytań ale nie zbywał mnie tylko zawsze odpowiadał.. Moja mała Ania ma piękne zdjęcia z usg 3d z brzuszka:-) , a gdy  się urodziła to wszyscy się śmiali że wygląda jak na zdjęciach :-) Doktor Grudzień nie  był przy porodzie , ale przychodził do mnie na salę i dowiadywał się czy wszystko w porządku i jak się czuję. Po ciąży do teraz biorę tabletki na endometriozę i bóle nie wracają  (a to dzięki Grudniowi wiem co mi jest i że tą chorobę muszę leczyć cały czas) Jestem doktorowi Grudniowi wdzięczna i przyznaję to dobrze że w Rybniku jest taki ginekolog , któremu można zaufać i pomaga w razie potrzeby. Dlatego polecam GO WSZYSTKIM!!!

 • bardzo dobry

  Odkąd korzystam z pomocy Pana Doktora mogę funkcjonować prawie bez bólu. Po każdej wizycie mam spokój z dolegliwościami kręgosłupa na kilka tygodni. Ponadto kupiłam sobie odpowiednie krzesło, na którym mogę wreszcie siedzieć prosto (mam siedzącą pracę). Polecam wszystkim gabinet Pana Doktora, nie pożałują.

 • bardzo dobry

  Wszystko zaczęło się w pod koniec maja, kiedy byłam w szkole nagle poczułam straszny ból w kolanie, nie wiedziałam od czego to jest. Na drugi dzień pojechałam do lekarza i dostałam tabletki po których mi przeszło. I kolejny ból zaczął się w połowie października, znowu pojechałam do lekarza i stwierdzono, że muszę mieć zrobione zdjęcie. Na zdjęciu była widoczna większa kość w kolanie... Zostałam skierowana do szpitala na tomografię, tam okazało się, że mam to na dwóch nogach ;/ I 25 stycznia zostałam skierowana do szpitala ICZMP w Łodzi, tam miałam właśnie wizytę z profesorem Niedzielskim, obejrzał moje kolano i stwierdził, że muszę mieć operację inni lekarze twierdzili, że to są torbiele, ale profesor powiedział, że jest to ubytek kości udowej. Po tygodniu zostałam skierowana do szpitala i 1 lutego miałam operację, poszło wszystko bardzo dobrze, rana goi się świetnie... Ja bardzo chwalę Profesora Niedzielskiego i polecam ! :-)

 • bardzo dobry

  Byłam u Pani doktor wielokrotnie i szczerze ją polecam. jest bardzo delikatna, skrupulatna, nie naciąga na nic na siłe. Leczyłam u Pani kilka zębów i nigdy nie odczułam żadnego bólu :)

 • bardzo dobry

  Świetny człowiek, bardzo ludzki, nie dość że pomógł mi przy moich bólach z kręgosłupem to jeszcze doradził , wytłumaczył dlaczego tak się dzieje.Gorąco polecam

 • bardzo dobry

  Profesjonalizm i właściwe, indywidualne podejście do każdego pacjenta to dwie m.in. bardzo ważne umiejętności, które posiada dr. Paulina Wojtyra. Umie bezbłędnie ocenić stan emocjonalny swojego pacjenta /jestem cykorem / co ma niebagatelny wpływ na proces leczenia, który oczywiście odbywa się w miejscowym znieczuleniu. Gdy czujesz się już trochę zmęczony zabiegiem pozwala ci spokojnie chwilkę odpocząć. Jest " do bólu" dokładna, cierpliwa i bardzo miła. Gorąco polecam dr. Paulinę i gabinety S-Dent.

 • bardzo dobry

  Super pani stomatolog , jestem mega zadowolona , sprawnie szybko bez bólu , mila atmosfera ...

 • bardzo dobry

  Pięknie wyrehabilitował mi kręgosłup szyjny z bólu i sztywności. Miałam bóle dochodzące do barku, łokcia i "mrówki" w palcach jednej ręki. Rehabilitacja była żmudna ale efekt wymarzony. Polecam wszystkim tego fizjoterapeutę.

 • bardzo dobry

  Gorąco polecam, bardzo dobry fachowiec. Cierpliwy i ciepły w kontaktach z klientem, oddany swojej pracy. Duża wiedza i doświadczenie. Bardzo dobrze wyposażony gabinet. Po wyjściu z masażu wychodzę wyprostowana i bez żadnych bóli.Warto słuchać zaleceń pana Dominika dotyczących leczenia i proponowanych zabiegów - trafne. Polecam

 • bardzo dobry

  Przeglądałam komentarze i zaskakuje mnie najbardziej to, że niezadowolone są panie, które leczyły się prywatnie. Zastanawiam się, czy mając pieniądze niektórzy nie wymagają od innych rzeczy niemożliwych. Nie leczyłam się u dr Rzepki, natomiast moje dwa porody były na jego oddziale, to on mnie badał i decydował o przyjęciu gdyż nie należę pod szpital sulechowski. Zawsze był miły, grzeczny i uśmiechnięty. Nie zapłaciłam za nic ani grosza (poza pokojem dla męża, gdyż mieszkam dość daleko od Sulechowa). Mam wrażenie, że niektóre panie z racji wizyt prywatnych liczą, że lekarz będzie na każde zawołanie. Tak ciężko zrozumieć, że nie jest się jedyną pacjentką? Moja lekarka prowadząca, gdy ja zapytałam czy jest możliwość aby była przy porodzie odpowiedziała: "Jeśli będę mogła jak poród się rozpocznie to oczywiście, jednak jeśli to będą godziny przyjęć pacjentek to niestety nie. Nie mogę zostawić pacjentek w poczekalni i jechać do porodu." Ja to rozumiem, bo gdyby tak zrobiła, a ja czekałabym w poczekalni kilka godzin ( jeśliby wystarczyło kilka godzin) to nie byłabym zadowolona. To samo dotyczy lekarzy ma dyżurze w szpitalu, chyba lepiej żeby lekarz prowadzący ciążę zszedł z dyżuru skoro go skończył, a jego miejsce zajął ktoś wypoczęty, niż był obecny przy porodzie nieprzytomny ze zmęczenia. Uważam, że personel szpitala w Sulechowie jest bardzo kompetentny, zarówno ordynator, jak i pozostali lekarze, pielęgniarki i położne. Nigdy nie pozostałam bez odpowiedzi na moje pytania i niepewności, bez względu na to kogo zapytałam. Wiem co mówię, bo mój pierwszy poród trwał bardzo długo i przewinęło się kilka dyżurów w tym czasie, więc miałam okazję poznać podejście do pacjentów wielu osób z personelu (wtorek ok 13 zostałam przyjęta z bólami, do wieczora rozwarcie robiło się bardzo wolno, ok 23 dostałam leki na wyciszenie bóli żebym mogła odpocząć, w środę ok 17 bóle dostałam ponownie, a dziecko się urodziło w czwartek o 16). W nagrodę drugi poród trwał od rozpoczęcia bóli 30minut ;)) Dziękuję wszystkim za bardzo miłą opiekę i atmosferę panującą w tamtym szpitalu.