Grzegorz Sterkowicz

Ortopeda, Chirurg

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Dodaj opinię

Umów wizytę

Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • słaby

  Operację kapoplastyki stawu biodrowego przeprowadzoną w Tarnowie oceniam jako źle wykonaną ,mam porównanie, pierwszą nogę operował mi ortopeda z Niemiec dr. Szeke /pisownia fonetyczna/, w efekcie moja noga jest super sprawna, po operacji w Tarnowie , kilkakrotnie doszło do zablokowanie stawu, niektórych ruchów nie mogę wykonywać bo wyrywa mi nogę z biodra. Konsultacje u innych ortopedów - panewka w miednicy jest osadzona źle, konsultacje neurologiczne ,ból nie pochodzi od kręgosłupa. Każdy ma prawo do błędu, ale należy się do tego przyznać i spróbować naprawić. W Tarnowie nie przyjmują do wiadomości, że operacja została źle wykonana, a ja pozostałem z niesprawną nogą ,jedynym pozytywnym skutkiem tej operacji to eliminacja bólu ale tylko w spoczynku lub niewielki wysiłku, każdy spacer powyżej 1 km. to ból. Dla porównania mój szwagier ,któremu obie nogi operował w/w dr Szeke gra w tenisa ,jeździ na nartach, a dla mnie sport to jedynie telewizja.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Wyrazy podziękowania i uznania dla Pana doktora Grzegorza Sterkowicza, ordynatora oddziału chirurgii urazowej i ortopedii za wykonanie wspaniałej operacji alloplastyki stawu kolanowego. Operacja przebiegła bez problemowo, po której świetnie się czuję i sukcesywnie dochodzę do pełnej sprawności. Sam pobyt i leczenie na oddziale u Pana ordynatora to tylko dobre wspomnienia. Wspaniała obsługa od najwyższego do najniższego personelu. Z wyrazami szacunku serdeczne podziękowania i pozdrowienia składa pacjent Tadeusz Hebda.

 • bardzo dobry

  jestem piąty rok z endoprotezą biodra i życzę wszystkim zdrowym takiego stawu biodrowego jaki włożyl mi doktor Sterkowicz oraz takiego personelu,(wszystkim chorym) jak u ordynatora Sterkowicza na oddziale w Tarnowie.

 • bardzo słaby

  Pierwsza wizyta: USG - 10sek., diagnoza dobra, leki zbyt słabe. Czas wizyty 5min. - 100zł. Druga wizyta: spojrzenie na nogę. Diagnoza: podleczone, za 2tyg. będzie ok. Czas wizyty 2min. - 100zł. Po 2tyg. nie jest ok. kontynuuję leczenie u innego specjalisty, bo doszło już do skutków ubocznych. Kolejnej wizyty u tego doktora nigdy nie będzie!


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Jestem po operacji stawu kolanowego. Uważam Pana Ordynatora za świetnego lekarza i człowieka. Mimo ,że miałam już diagnozę i przygotowanie do operacji , to dla pewności został wykonany rezonas magnetyczny , by potwierdzić lub wykluczyć konieczność operacji. Oddział prowadzony praktycznie wzorowo. Wszyscy lekarze uśmiechnięci, życzliwi, troszczący się o pacjenta. Wszystkie pielęgniarki jak i cała obsługa chorych na bardzo wysokim poziomie. Na tym oddziale nikt nie czeka godzinami na basen, środki przeciwbólowe i całą opiekę medyczną, a to oddział, gdzie większość ,to ludzie leżący 9 dni. Miłe uśmiechnięte, życzliwe osoby. Rehabilitacja chorych na wysokim poziomie , miła, uprzejma, z wielką troską o chorego. Wyżywienie szpitalne, mimo tak małych nakładów i w dobie wielkiego kryzysu jest na dobrym poziomie. Ja osobiście dziękuję Panu ordynatorowi za wszystko i jestem pełna uznania. Dziękuję Panie ordynatorze. Maria Filipowicz.

 • słaby

  Moja wizyta u tego lekarza to ewidentna pomyłka, niestety zasugerowałam się stażem licząc, że wiąże się to z jego wiedzą, doświadczeniem itd. Już przed wejściem do gabinetu lekki niepokój, przede mną na wizytę udało się 3 osoby. Przyjęcie tych osób zajęło doktorowi 15 minut!!!(zatem średnia:1os./5min.) Moja wizyta ok.7 minut,lekarz owszem spokojny i grzeczny, ale litości, nie tego oczekuję na wizycie, chcę konkretnej pomocy i wyjaśnień, a w zamian słyszę wszystko o czym już wiem, natomiast zero chęci i prób wyjaśnienia przyczyn obecnych dolegliwości. Efekt- zupełne nietrafiona diagnoza odnośnie moich dolegliwości, wizyta u kolejnego lekarza, tym razem w 100% kompetentnego, który właściwie mnie diagnozuje i leczy, stawiając na nogi! Odradzam, nie polecam, nie warto!


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  bardzo dobry

 • bardzo dobry

  Moim skromnym zdaniem po długoletnich prawie 14-nich poszukiwaniu odpowiedniej osoby do uporania się z moim poważnym problem znalazłem wreszcie osobę bardzo odpowiedzialną, która bez migania się postanowiła zdecydowanie pomóc w trybie pilnym. Lekarz jako ordynator o cechach nadzwyczajnych miłych pacjentowi, już na pierwszy kontakt wzrokowy budzi głębokie zaufanie i pewność co do profesjonalizmu w wykonanym zawodzie. Jednocześnie bezinteresowny, zdecydowany pomóc, mimo że widział w moim przypadku kilka dziwnych profesorskich odmiennych opinii, w tym wiedział o odmowie sprzed 4-ch miesięcy wyk.zabiegu w Szpitalu Woj w Rzeszowie (skreczowali). Dziś po udanym zabiegu całkowitej rekonstrukcji stawu biodrowego oczekuję tylko na decyzję o obciążeniu operowanej nogi.Pan ordynator umie stworzyć bardzo dobry zespół lekarzy w tym anestezjologa i personel oddziału gwarantujący jak na taki mały odział sprawny przebieg leczenia, w miarę pełny komfort i bezproblemowe miłe poczucie bezpieczeństwa dla pacjenta, w tym dostęp dla rodzin po zabiegu. Szczerze polecam nawet warszawiakom (taki był ze mną na zabiegu i to bardzo zadowolony). Józef Sowiński

 • dobry

  wykonywał mojemu mężowi atroskopie barku w szpitalu, mąz cały pobyt i operacje wspomina bardzo dobrze, Pan doktor miły , bezpośredni , świetny fachowiec, odnośnie pazerności opinie są bardzo krzywdzące ( sama chciałam dać i zostałam w kulturalny sposób "wyrzucona z łapówką z gabinetu"

 • bardzo dobry

  Po prostu Najlepszy !

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Zobacz podobnych specjalistów: Maciej Nowak - ortopeda, Michał Piotrowicz - ortopeda, Krzysztof Morydz - ortopeda, Jakub Florek - ortopeda, Krzysztof Szklanny - ortopeda, Tomasz Wikarjak - ortopeda, Robert Sowiński - ortopeda, Tomasz Malina - ortopeda, Marcin Bednarenko - ortopeda, Marek Bara - ortopeda, Maciej Wójtowicz - ortopeda, Witold Zieńczuk - ortopeda, Sławomir Zwolenik - ortopeda, Sławomir Ulanecki - ortopeda, Grażyna Rokita - ortopeda, Dariusz Fryc - ortopeda