Grzegorz Sterkowicz

Ortopeda, Chirurg

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Adresy

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • słaby

  Operację kapoplastyki stawu biodrowego przeprowadzoną w Tarnowie oceniam jako źle wykonaną ,mam porównanie, pierwszą nogę operował mi ortopeda z Niemiec dr. Szeke /pisownia fonetyczna/, w efekcie moja noga jest super sprawna, po operacji w Tarnowie , kilkakrotnie doszło do zablokowanie stawu, niektórych ruchów nie mogę wykonywać bo wyrywa mi nogę z biodra. Konsultacje u innych ortopedów - panewka w miednicy jest osadzona źle, konsultacje neurologiczne ,ból nie pochodzi od kręgosłupa. Każdy ma prawo do błędu, ale należy się do tego przyznać i spróbować naprawić. W Tarnowie nie przyjmują do wiadomości, że operacja została źle wykonana, a ja pozostałem z niesprawną nogą ,jedynym pozytywnym skutkiem tej operacji to eliminacja bólu ale tylko w spoczynku lub niewielki wysiłku, każdy spacer powyżej 1 km. to ból. Dla porównania mój szwagier ,któremu obie nogi operował w/w dr Szeke gra w tenisa ,jeździ na nartach, a dla mnie sport to jedynie telewizja.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Wyrazy podziękowania i uznania dla Pana doktora Grzegorza Sterkowicza, ordynatora oddziału chirurgii urazowej i ortopedii za wykonanie wspaniałej operacji alloplastyki stawu kolanowego. Operacja przebiegła bez problemowo, po której świetnie się czuję i sukcesywnie dochodzę do pełnej sprawności. Sam pobyt i leczenie na oddziale u Pana ordynatora to tylko dobre wspomnienia. Wspaniała obsługa od najwyższego do najniższego personelu. Z wyrazami szacunku serdeczne podziękowania i pozdrowienia składa pacjent Tadeusz Hebda.

 • bardzo dobry

  jestem piąty rok z endoprotezą biodra i życzę wszystkim zdrowym takiego stawu biodrowego jaki włożyl mi doktor Sterkowicz oraz takiego personelu,(wszystkim chorym) jak u ordynatora Sterkowicza na oddziale w Tarnowie.

 • bardzo słaby

  Pierwsza wizyta: USG - 10sek., diagnoza dobra, leki zbyt słabe. Czas wizyty 5min. - 100zł. Druga wizyta: spojrzenie na nogę. Diagnoza: podleczone, za 2tyg. będzie ok. Czas wizyty 2min. - 100zł. Po 2tyg. nie jest ok. kontynuuję leczenie u innego specjalisty, bo doszło już do skutków ubocznych. Kolejnej wizyty u tego doktora nigdy nie będzie!


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Jestem po operacji stawu kolanowego. Uważam Pana Ordynatora za świetnego lekarza i człowieka. Mimo ,że miałam już diagnozę i przygotowanie do operacji , to dla pewności został wykonany rezonas magnetyczny , by potwierdzić lub wykluczyć konieczność operacji. Oddział prowadzony praktycznie wzorowo. Wszyscy lekarze uśmiechnięci, życzliwi, troszczący się o pacjenta. Wszystkie pielęgniarki jak i cała obsługa chorych na bardzo wysokim poziomie. Na tym oddziale nikt nie czeka godzinami na basen, środki przeciwbólowe i całą opiekę medyczną, a to oddział, gdzie większość ,to ludzie leżący 9 dni. Miłe uśmiechnięte, życzliwe osoby. Rehabilitacja chorych na wysokim poziomie , miła, uprzejma, z wielką troską o chorego. Wyżywienie szpitalne, mimo tak małych nakładów i w dobie wielkiego kryzysu jest na dobrym poziomie. Ja osobiście dziękuję Panu ordynatorowi za wszystko i jestem pełna uznania. Dziękuję Panie ordynatorze. Maria Filipowicz.

 • słaby

  Moja wizyta u tego lekarza to ewidentna pomyłka, niestety zasugerowałam się stażem licząc, że wiąże się to z jego wiedzą, doświadczeniem itd. Już przed wejściem do gabinetu lekki niepokój, przede mną na wizytę udało się 3 osoby. Przyjęcie tych osób zajęło doktorowi 15 minut!!!(zatem średnia:1os./5min.) Moja wizyta ok.7 minut,lekarz owszem spokojny i grzeczny, ale litości, nie tego oczekuję na wizycie, chcę konkretnej pomocy i wyjaśnień, a w zamian słyszę wszystko o czym już wiem, natomiast zero chęci i prób wyjaśnienia przyczyn obecnych dolegliwości. Efekt- zupełne nietrafiona diagnoza odnośnie moich dolegliwości, wizyta u kolejnego lekarza, tym razem w 100% kompetentnego, który właściwie mnie diagnozuje i leczy, stawiając na nogi! Odradzam, nie polecam, nie warto!


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  bardzo dobry

 • bardzo dobry

  Moim skromnym zdaniem po długoletnich prawie 14-nich poszukiwaniu odpowiedniej osoby do uporania się z moim poważnym problem znalazłem wreszcie osobę bardzo odpowiedzialną, która bez migania się postanowiła zdecydowanie pomóc w trybie pilnym. Lekarz jako ordynator o cechach nadzwyczajnych miłych pacjentowi, już na pierwszy kontakt wzrokowy budzi głębokie zaufanie i pewność co do profesjonalizmu w wykonanym zawodzie. Jednocześnie bezinteresowny, zdecydowany pomóc, mimo że widział w moim przypadku kilka dziwnych profesorskich odmiennych opinii, w tym wiedział o odmowie sprzed 4-ch miesięcy wyk.zabiegu w Szpitalu Woj w Rzeszowie (skreczowali). Dziś po udanym zabiegu całkowitej rekonstrukcji stawu biodrowego oczekuję tylko na decyzję o obciążeniu operowanej nogi.Pan ordynator umie stworzyć bardzo dobry zespół lekarzy w tym anestezjologa i personel oddziału gwarantujący jak na taki mały odział sprawny przebieg leczenia, w miarę pełny komfort i bezproblemowe miłe poczucie bezpieczeństwa dla pacjenta, w tym dostęp dla rodzin po zabiegu. Szczerze polecam nawet warszawiakom (taki był ze mną na zabiegu i to bardzo zadowolony). Józef Sowiński

 • dobry

  wykonywał mojemu mężowi atroskopie barku w szpitalu, mąz cały pobyt i operacje wspomina bardzo dobrze, Pan doktor miły , bezpośredni , świetny fachowiec, odnośnie pazerności opinie są bardzo krzywdzące ( sama chciałam dać i zostałam w kulturalny sposób "wyrzucona z łapówką z gabinetu"

 • bardzo dobry

  Po prostu Najlepszy !