dr n. med.

Stanisław Łata

Gastrolog

Oceń lekarza To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Adresy i cenniki

 • Gabinet Lekarski USG

  Legionów 9
  33-100 Tarnów, małopolskie

  445
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  Jesteś tym lekarzem?
  Skontaktuj się z nami

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Bardzo dobry gastroenterolog, pomógł mi jako jedyny lekarz w chorobie drażliwego jelita uporać się z problemem i wrócić do normalnego życia

 • bardzo dobry

  Kilka dni temu ze szpitala z oddziału Pana Doktora Stanisława Łaty wyszedł mój Tato, o którego zdrowie bardzo się martwiłam. Moja Mama po rozmowie z Panem Doktorem powiedziała tylko jedno, że, gdyby w naszym mieście (w Dąbrowie Tarnowskiej) był taki lekarz to ludzie myśleliby, że to Bóg, który zstąpił na ziemię. Naprawdę nie żartuję!!! Pan Doktor to bardzo dobry lekarz specjalista a zarazem człowiek obdarzony nieprzeciętną kulturą osobistą zarówno dla pacjenta, jak też jego bliskich.

 • bardzo słaby

  Trafiłem pod jego opiekę z ostrymi bólami brzucha, które trwały parę miesięcy w których bardzo wychudłem i stałem się cieniem człowieka. Na pierwszej wizycie po nieprzespanej z bólu nocy zostałem wyśmiany, że nie stosuje tabletek przeciwbólowych, "wystarczy zażyć i ból minie" Pobyt na jego oddziale nie pomógł co najwyżej dzień po wypisaniu był moim najtrudniejszym w życiu bo pierwszy kęs pożywienia dałem radę zjeść koło 16, takto cały czas się zwijałem z bólu. Na domiar złego, po 10 spotkaniach z Nim osoba z mojej rodziny, która zawsze była ze mną na wizytach prywatnych i później kilkakrotnie u niego w pokoju została potraktowana w następujący sposób, gdy poszła po wypis: "Przepraszam, bardzo ale ja Pani nie znam", także widać, że Doktor szybko traci pamięć. Ponadto rewelacyjnie zna zasadę RWD (Ratuj Własną ....upę), że po wizytach prywatnych dostałem skierowanie na jego oddział a on jako jego ordynator nie podpisał się pod żadnym moim badaniem czy wynikami tylko jego Zastępca. Mam nadzieję, że te forum i komentarze ludzi pomogą wyeliminować niektóre patologie w służbie zdrowia i oddanych pacjentom lekarzy utwierdzą we właściwych działaniach.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Przed wizytą u doktora przeczytałam zamieszczone opinie i byłam bliska jej odwołania ale ostatecznie zdecydowałam, ze pojdę i chociaż wykonam badanie usg jamy brzusznej (głównym problemem były jelita). Jestem BARDZO zadowolona, lekarz był zainteresowany moimi dolegliwościami (nie mną chociaż uważam się za atrakcyjną kobietę-) - to odnośnie opini, ze to erotoman;-)), wytłumaczył dokładnie, bez pośpiechu na czym polega mój problem, zapisał lekarstwa po których nastąpiła szybka poprawa. Jak dla mnie SUPER!

 • bardzo słaby

  Mimo płatnych wizyt zero zainteresowania pacjentem i jego schorzeniem, leczenie według zaleceń tego lekarza tylko pogarszał mój stan zdrowia i co ciekawe nie wywołało to żadnych przemyśleń u tego pożal się Boże „doktora”, na moje schorzenie wybrał jeden system leczenia dostępny zresztą w dość starych książkach medycznych i tyle, to żałosne że w Tarnowie są tacy gastrolodzy, zalecam szukanie pomocy w Krakowie i omijanie z daleka Doktora Łaty


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • słaby

  Bardzo kiepski lekarz (jestem po studiach medycznych więc umiem zweryfikować co powiedział) a na dodatek erotoman!. Jak można rozmawiając twarzą w twarz przez większość czasu patrzeć się w mój dekold!!! Natychmiast postarałam się o przeniesienie babci gdzie indziej.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • neutralny

  Miłego to on może i potrafi udawać.Miałam z nim kontakt kiedy bliska mi osoba trafiła do szpitala.Tam był niedostępny.W godzinach wyznaczonych na przekazywanie informacji o pacjentach nigdy go nie zastałam.Udałam się do prywatnego gabinetu.Tłumaczył mi przypadek pacjenta znając tylko mój stopień pokrewieństwa i opis z czym trafił do szpitala.O nazwisko zapytał, jak już zapłaciłam.W odpowiedzi na moje pytania używał terminów medycznych, nazw łacińskich a ja... Świetnie bym się bawiła gdyby nie niepokój o bliską osobę.Jestem specjalistą w takiej dziedzinie, że wiedziałam jakie bzdury opowiada.Mam nadzieję,że nie był to prawdziwy poziom wiedzy "doktora" ale na wszelki wypadek osobiście wolę go unikać.Nie zapomnę jego miny kiedy usłyszał czym się zajmuję.Nie mogłam sobie tego odmówić.Dodam jeszcze,że ten pan ma poważne kłopoty z pamięcią, bo już na drugi dzień nie mógł sobie przypomnieć aby ze mną rozmawiał.

 • bardzo dobry

  Kazdy jest tylko czlowiekiem nawet lekarz i to noramalne ze nie zawsze wszystko wiem, ale z mojej obiektywnej obserwacji moge powiedziec ze Pan doktor to dobry czlowiek, ma indywidualne podejscie do pacjenta, jest naprawde dobry!!!!!!!!!!!

 • neutralny

  dobry lekarz, wspaniały czlowiek, można z nim po ludzku porozmawiać ;)

 • bardzo słaby

  Pan Doktor kompletnie nie zna sie na swojej specjalizacji bynajmiej na to by wychodziło.Stawiając diagnoze kieruje sie metodą prób i błedów nie popierając ich żadnymi dogłębszymi badaniami. Zamiast po przepisanych przez niego lekach czuć sie lepiej to stan coraz bardziej sie pogarszał.Wizyty fakt są drogie ,ale można płacić jeśli lekarz zna sie naprawde na tym co robi i zależy mu na wyleczeniu pacjenta niestety P.Stanisław Łata jest przeciwieństwem takiego lekarza. Zdecydowanie Odradzam!


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

Zobacz podobnych specjalistów: Marek Andrzej Kuhl - gastrolog