lek.

Stanisław Klisowski

Laryngolog

Poproś o włączenie kalendarza

Adresy

Informacje o lekarzu

Lekarze polecają tego specjalistę

1

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Mimo pierwszego niezbyt pozytywnego wrażenia, to pod koniec wizyty przekonałam się, że doktor jest lekarzem z empatią i indywidualnym podejściem do pacjenta. Błąkałam się wcześniej po gabinetach 2 innych poznańskich laryngologów i non stop byłam odsyłana dalej. Dopiero dr Klisowski trafnie zdiagnozował chorobę i poprowadził dalej leczenie. Szybko zaczęło przynosić efekty. Pomógł również mężowi, który przez innego lekarza był skazany pod nóż! Jeden z nielicznych tak profesjonalnych lekarzy u których byłam. Polecam.

 • bardzo dobry

  Z całego serca polecam doktora Klisowskiego. Problemy zdrowotne córki skończyły się dopiero powycięciu migdałków. Wcześniejsze wizyty u specjalistów kończyły się zawsze uspokajaniem córy, że operacja jest niekonieczna, że wystarczą kolejne leki..tak jednak nie było i problemy zdrowotne ciągnęły się bez końca. Do czasu wizyty u doktora Klisowskiego. Trafiłam z polecenia i również polecam!

 • bardzo słaby

  Nie polecam. Poszłam z wizytą bo pojawił się szum w uchu, żadnego bólu nie było. Pan doktor wkładał mi do ucha okład i kazał przyjść za 2 dni nagle ucho zaczęło boleć, po 2 dniach znowu to samo: wyjęty okład i włożony kolejny i tak aż 4 wizyty - za każdą musiałam płacić 80 zł, a ból i szum nie mijały! byłam traktowana jak maszynka do robienia pieniędzy. gdy na 4 wizycie wyraziłam, ze żadnej poprawy nie ma, jest nawet gorzej (straszny ból) a nadal muszę za to płacić dostałam wykład o tym jak mogę iść i leczyć się publicznie, u niego za każdą wizytę się płaci i że mogę mieć nawet utratę słuchu jeśli przerwę u niego leczenie - typowe oddziaływanie na moje emocje, bym przychodziła ponownie. po tej nieprzyjemnej wizycie zmieniłam lekarza.

 • dobry

  Dobry lekarz polecam:)


  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online